Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

a wiesz ile jeszcze będziemy czekać

barbara

luzie dajcie spokuj juz pieniadze wyslane za odszkodowania i odprawy napracowaly sie kobitki teraz czekamy na wyplaty za styczen i luty

pestka
@barbara

Jakie odszkodowania i odprawy,czekam już od stycznia i do tej pory nie dostałam nic ,więc jak tak dobrze jesteś poinformowana że pieniądze są już wysłane to gdzie są moje bo jakoś nie widzę ich na końcie

Alicja
@barbara

Barbara, ja nie dostałam ani wypłaty, ani odszkodowania, chociaż byłam zwolniona jeszcze w styczniu. Nie wiem, po co pytacie, kiedy, kto był zwolniony, skoro jak widać nie ma to absolutnie nic do rzeczy!

@Alicja

A czy byłaś zwolniona po 20 stycznia i czy miałaś wpis w świadectwie pracy że zwolnienie w związku z upadłościa pracodawcy, bo to ma znaczenie.

klarysa

Dzis dostalam wynagrodzenie za styczen.niestety brakuje okolo 200 zl ,wiem poniewaz potrzebowalam zaswiadczenie do MOPSu i otrzymalam takowe o tresci iz naliczono mi okolo 616 zl lecz nie zostaly wyplaxcone.a o odprawie lub odszkodowaniu to raczej moge zapomniec.

Alicja
@klarysa

Klarysa, zgłoś to na piśmie do Pani Syndyk. Nie możesz przecież im tego podarować, prawda? A co do terminów wypłaty - ktoś powyżej pisał, że do 5-go maja, czyli znów w cudowny sposób się Im termin wydłużył, bo w rozmowie ze mną jakieś dwa tygodnie temu - powiedzieli w Funduszu Wojewódzkim, że do końca kwietnia wszystko wypłacą :-(((. Takie pierdzielenie dla uspokojenia tłumu. :-((( A ile jeszcze poczekamy na odszkodowania, czy ekwiwalenty za urlopy ???? Rok ? Dwa? Cholerny świat! No nic. Ja pracę mam , więc się nie martwię, ale wkurza mnie to, że człowiek o swoje własne pieniądze musi się prosić!!! Mam pytanie do tych, którzy wcześniej na tym forum pisali o procesach, czy powiadamianiu mediów - Czy udało się cokolwiek w tej kwestii osiągnąć ? Czy ktoś już miał sprawę sądową ? Jaki wyrok zapadł? Czy Sad naliczył jakieś odsetki, lub zadośćuczynienie ? Pytam, bo chyba sama wreszcie do Sadu wystąpię.Czy Syndyk po otrzymaniu wyroku wypłaciła należności ? A co z nagłośnieniem sprawy ? Czy jakiekolwiek media zainteresowały się sprawą, poza mediami lokalnymi ? Dajcie znać co i jak.

Ciekawski

do mnie tez jakiś czas temu dzwonili by potwierdzic numer konta bank.ale póki co pieniędzy nie widac.Z winy pracodawcy została zwolniona wiekszosc pracowników w zależności od ilości lat przepracowanych, na okres dwóch tyg badz tzrech miesiecy wypowiedzenia, przy tej drugiej opcji dostaje sie odprawe.

PESTKA
@Ciekawski

owszem większość ma zwolnienie z winy pracodawcy ale z różnych artykułów,ja mam okres dwóch tygodni i z tego co wiem to nalezy mi się odszkodowanie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
JELENIA GÓRA

wrescie do 5 maja bendom piniodze dzwonili domnie i potwierdzali muj racchunek bankowy.syndyk ma czas na to 7dni wienc wypada to 5.,tak powiedziała pani ktura dzwoniła domnie.j

pestka
@JELENIA GÓRA

a dokładnie kto do ciebie dzwonił,do kiedy pracowałaś,zmieniałaś numer rachunku bankowego że musiałaś potwierdzać,do mnie nikt nie dzwonił a czekam od 9.01.15,interesuje mnie czy ktoś z taką datą zwolnienia dostał już pieniądze,ja mam zwolnienie z art.55/1 czyli z winy pracodawcy

????

Podobno odprawy będą przed wynagrodzeniami za styczeń i luty. Ponoć mniej osób ma odprawy i odszkodowanie i nie ma tylu poprawek. Jutro dzwonię do FTP to jak coś się dowiem napiszę.

Ciekawski

Wiadomo już co z pensjami? Dokonuja przelewów?

@@@

Dzięki takiej ustawie o zatrudnieniu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych po kilku latach prowadzenia działalności gospodarczej można szybko się dorobić, odpowiednio się przygotować i ogłosić upadłość. Pracownicy w 75% byli oplacani przez PFRON czyli przez innych przedsiębiorców którzy muszą płacić do PFRON karę za niezatrudnianie osób niepełnosprawnych. Powstają w ciągu kilku lat nie małe fortuny.Prawo upadłościowe tworzy dobrą okazję do ucieczki od zobowiązań. Pracownicy dostawali ciężką pracę za marne pieniądze. Może trzeba naglasniac te niemoralne przepisy.

roz..

Bylo pisane wczesniej ze 23.04benda wyplacane pieniadze,a teraz wychodzi na to ze znow sobie ktos zla date podał,aby tylko ludzi uspokoic,i tak sie ciagnie itakie przecaganie

?

Tam tylko kierowcy pracowali poprawiali po brygadach...

????

Chyba zapytam sędziego komisarza o przyczynę tych opóźnień. Może on coś będzie wiedział.

roz..

Kiedys.. ale powiedzane.i tak bendzemy czekac

oni się nie spiesza maja nas gdzieś

jelenia

Kiedy będą wynagrodzenia za styczeń i luty dla oso zwolnionych 28 lutego. Czy ktoś może odpowiedzieć

Mistrz
@jelenia

Cierpliwości. Ślimak chodzi powoli ale zawsze zdąża.

jelenia
@Mistrz

Jak się nie ma pieniędzy na jedzenie i leki to co robić? Pracę dopiero rozpocząłem i też czekam na wypłatę na maj. Płakać się chce.

Mistrz
@jelenia

Współczuję wam wszystkim, ale co zrobić to są ludzie nieudaczni, bez duszni, baz serca i zasad moralnych.

alfa
@Mistrz

Nie martwcie się jakoś tam będzie , przecież muszą wam zapłacić

Elokwentna
@Mistrz

Daj spokuj, przecieRZ to terz lódzie .

????

Czy ktoś zwolniony z datą 28.02.2015 dostał pieniądze? W biurze trudno się coś dowiedzieć. Pozdrawiam i życzę zdrowia

wala
@????

Pani syndyk trzeba pytać czemu to tak długo trwa. Chyba ktoś sobie nie radzi może za dużo pracy albo za mało pracowników zatrudniono. Drogie panie poproscie panią syndyk o pomoc, przez telefon twierdzi że bardzo ciężko pracujecie .

XYZ

Ludzie jakie pieniądze z ZFRON-u zostały na koncie syndyka? Nie macie pojęcia w czym rzecz a bierzecie się za dyskusje. Pieniądze są już dawno przekazane do Warszawy a dlaczego? czyja jest to zasługa, pomyślnie a dopiero wtedy osądzajcie ! Pracownice syndyka już dawno wszystko naliczyły . Poprawki robi FGSP ale pieniądze zatwierdza i wypłaca ministerstwo. Tam również się czeka , bo przecież nie jedna jest tam taka Antemka co upadała. Może wykonacie telefonik do ministerstwa? Pozdrawiam

@XYZ

To kiedy będzie wypłata za styczeń , luty, i odszkodowania za skrócenie okresu wypowiedzenia i odprawy skoro zostały naliczone bo pewno można to określić. Bardzo proszę

????

Może ktoś wie jakimi kryteriami kierują się syndyk i pracownice rozliczajac należności pracownicze? Czy co niektórzy mają przywileje? Dostali już pieniądze za tytułu odpraw. Kiedy ruszą ze wynagrodzenia mi za styczeń i luty? Ile mamy czekać niech pani syndyk załatwi pomoc swoim pracownikom a nie tłumaczy że nie wiedziała że takie będą problemy bo firma zatrudniala osoby na terenie całej Polski. Przed podjęciem decyzji o przyjęciu prowadzenia procesu upadłościowego był czas od 05.12.2014 do 20.01.2015.na poznanie sytuacji w firmie, na jej profil działalności. Straciliśmy my pracownicy przynależy nam zakładowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych, bo pracodawca od 2011 r zawiesił dofinansowania na cele rehabilitacyjne, pokrywal koszty dojazdów do nadzorowanych placówek nadzorujacym były to spore kwoty np. 1800 zł miesięcznie. W styczniu obiecano wypłatę ze ZFRON dofinansowanie ale wszedł syndyk i spora kwota ZFRON została na koncie syndyka. Pieniądze na tym koncie pochodziły z PIT 4 czyli nasze podatki od wynagrodzeń nie szły do urzędu skarbowego. Ciekawe co dalej?

koko
@????

Ja dostałam odprawę zwolniona byłam w połowie lutego. Ale wynagrodzenia nie otrzymałam ani za styczeń ani za luty. To prawda wysyłałem wniosek o dofinansowanie ze zfron do zakupu okularów i nic za tego. Może trzeba się upominać?

koko

@????

no mysle ze pracownicy co zostali maja racje chodzi o to aby jak najdluzej pracowAC.PRZECIagac, naprawiac bledy bo to dla was kasa prawidlowo im dluzej tym lepiej. PRAWDAZ

elzbieta

wspolczuje tym kobietom ale nie 2-3 tylko jest ich 7 i jACYS PANOWIE TEZ SA ale to nie znaczy ze maja malo pracy czekajmy cierpliwie. a o jakie skladki chodzi przeciez zus nie placa juz to dlaczego maja byc potracenie i jeszcze wypadkowe o co tu chodzi

@elzbieta

O pieniądze i pracę dla tych, którzy ją jeszcze mają. Czym dłużej tym lepiej. Nieprawdaż.

@%

XYZ
@ja

Sragdaz.

********

Nie o świadectwo chodzi tylko o wypowiedzenie.

jakoś ja pracowałam do 24 stycznia i świadectwo podpisane przez syndyk i dalej nic nie dostalam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.