Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

roz..

Hej ktos dostal wyplate

ale do którego miesiąca pracowała

Od listopada,i dostała wypłatę.

a do kiedy pracowała i wypłacili jej ot prawe czy tylko wypłatę

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

WITAM. Jedna z koleżanek dostała wypłatę z anteny w piątek

krzys

Pewnie pan Janek nie jest z rodziny ale mysle ze gdyby mu zaproponować adopcje napewno by sie zgodzil tyljo wtedy bylby starszy od mamy.

Panie Janku- kimkolwiek Pan jest - pisanie, że za złe warunki pracy ( nie dostosowanie norm bezpieczeństwa - jest winą nadzorujących, to świństwo. Totalne świństwo! Najłatwiej znaleźć teraz kozły ofiarne, co??? A ile razy nadzorujący ( Przynajmniej Ci z Jeleniej Góry, których znam) chodzili do Pani Dyrektor prosząc o sprzęt, zabezpieczenia, czy choćby z prośbą o zatrudnienie kogoś na zastępstwo, gdy był wakat - i słyszeli kategoryczne : NIE! ??? Wracali z tego dywanika jak zbite psy, bo z Panią dyrektor dyskusji nie było!To Ona decydowała na co wydać, lub nie wydawać pieniędzy, więc od nadzorujących w tej kwestii- wara! Poza tym straszenie ludzi, że "Wynajęto firmę detektywistyczną" wzbudziło mój śmiech! Nie wiem, kim Pan jest , ze tak Pan broni firmy, choć wszystkim wiadomo jak się tam pracowało. Dobrze miały jedynie "czopki" , albo Ci, którzy pokornie jak baranki udawali, że niczego nie widzą , starali się być niewidzialni. Niestety,niemal wszystkie firmy zatrudniające niepełnosprawnych traktują nas w podobny sposób. I powinniśmy wspólnie walczyć, żeby się to zmieniło. Bo nie jesteśmy ani nierobami, ani durniami, ani śmieciami, jak próbuje się nas traktować w momencie, gdy walczymy o godne warunki pracy i płacę. Proszę pomyśleć o tym, że niepełnosprawnych w tym kraju jest tysiące!!! Chcemy żyć, a nie wegetować! Chcemy być traktowani z szacunkiem na jaki zasługujemy. Jasne, ze zawsze trafią się jakieś czarne owce, ale generalnie większość pracuje ciężko, uczciwie i nawet odrobiny szacunku za to nie otrzymuje. Jeśli więc broni pan tego wyzysku i poniżania, to nie wiem, kim Pan jest. Może kim z rodziny dyrekcji? Trochę uczciwości proszę Pana. Chociaż na koniec.

krzys

Słuchaj Janeczku niedługo zabraknie ci imion w kalendarzu .Dyskusja z tobą nie ma sensu bo klamstwo od zawsze bylo twoją bronią . Pamietaj kto mieczem wojuje ..... Milego dnia i spokojnych świąt.

@krzys

Krzysiu kto jak kto ale kłamać to nikt nie umie jak ty pewnie nauczyles się od swojej fionki. Właśnie kto mieczem wojuje... Wpadniesz niedługo we własne domki które kopiesz pod innymi i wątpię że z nich wyjdziesz pamiętaj że zło wyrządzone wraca z podwójna siła.

Bogdan

No, nie dokońca ! Rzeczywiście, Wojewoda nie może, ale sprawuje nadzór nad zpch i to Wojewoda nadaje ten status i rejestruje zakłady pracy chronionej. Stąd była i kontrola. Cofnięcie firmie statusu jest równoznaczne z brakiem dofinansowania z PFRON i upadkiem firmy. No, a co powiesz na obiekty, które obsługiwali niepełnosprawni ? Pani Dyrektor nie może powiedzieć, że nie wiedziała jaki to rodzaj obiektu i jakie prace trzeba tam wykonać. Mógłbym podać co najmniej kilkanaście obiektów, które w żaden sposób nie powinni niepełnosprawni obsługiwać. Exemplum: urząd Miejski we Wrocławiu, Stara Poczta i Straż Pożarna w Szczecinie, nowa Prokuratura w Poznaniu, Prokuratura w Katowicach, Poczty, w tym Logistyka w Krakowie, Sąd w Bielsku Białej itd., gdzie inwalidzi pracowali wisząc na parapetach, na zewnątrz budynku, na wysokich drabinach bez zabezpieczenia choćby drugiego pracownika, na kilkunastometrowym wysięgniku bez uprzęży ze sztuczną nogą. Wiedział o tym również kierownik serwisu,pewnie Prezes też. Codziennie inwalidzi ryzykowali swoje życie dla tej firmy. O tym proszę pisz a nie groź !

@Bogdan

Statut zakładu również nie został utracony więc nie wiem o czym ty mówisz. A co do wykonywania niebezpiecznych prac jeśli takie były to nie widzę tu winy żadnej osoby z biura winni by byli jedynie nadzorujący którzy by dopuścili do niebezpiecznych zajęć osoby które się do tego nie nadają ze względów zdrowotnych w końcu to oni mają zorganizować im bezpieczna pracę i nadzorować. Dziwne że nikt nie zgłaszał problemu wcześniej może kolejna próba wyłudzenia jakiegoś odszkodowania? Może te całe nagrania i zdjęcia są sprefabrykowane by służyły do oplucia firmy? Pomysl do czego są ludzie zdolni ja już się przekonałem na własnej skórze ze niektórzy chcą cię zniszczyć bo masz lepiej od nich- Zazdrość kolego Zazdrość!

Bogdan

Jasiu ! Gdybyś miał trochę więcej informacji to wiedziałbyś, że likwidację firmy nakazał Wojewoda Dolnośląski po kontroli sprzed kilku miesięcy. Właściciele przesłuchani zostali przez policję i prokuraturę; przeciw nim toczy się śledztwo o wykorzystywanie inwalidów do pracy zakazanej nie tylko kodeksem pracy ale i rozporządzeniom o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych ( to wniosek pokontrolny Rzecznika Praw Osób Niepełnosprawnych ) Dlatego też uważam działania PT Krzysia i Darii za jak najbardziej uzasadnione. Wiem, że niektórzy byli pracownicy ( kierowcy nadzorujący oraz ci z brygad serwisowych )dysponują zdjęciami i filmami obrazującymi warunki pracy ( niebezpieczne obiekty, wiszenie na parapetach, drabinach pośród kabli energetycznych, na wysypisku śmieci, itp.) Niestety, nie stać mojej firmy prawniczej na prowadzenie ( jest zbyt młoda ) Waszych spraw. Ale może znajdzie się ktoś poważny ?

@Bogdan

Piszesz bzdury!! Wojewoda nie może nakazać likwidacji!! Tym bardziej że w protokole po kontroli nie było żadnych uchybień. Widziałem protokół na własne oczy. Więc jeśli nie wiesz nie pisz głupot sprawdź swoje informacje. A z tego co mi wiadomo to również toczą się sprawy prokuratorskie przeciwko znanej parze gołąbków min. Próba wyłudzenia, dodatkowo, zniesławienie 212 i wiele innych spraw więc myślę że sprawiedliwość ich dosiegnie i skończy się nękanie firmy, wiem że na wszystko mają dowody które są w prokuraturze. Mam nadzieje ze sprawiedliwość ich dosiegnie bo nie można psuć dobrego imienia firmy która dawała zatrudnienie ponad 20 lat.

@Janek

Z tego co mi wiadomo zostało wynajęte biuro detektywistyczne z wroclawia w celu zdobycia dowodów przeciwko naszej zakochanej parce która chciała zastraszyć firmę nasylajac liczne kontrole które i tak nic nie wykazały. Nie dziwię ze ktoś z antemy się na nich wkurzyl i posunął sprawę aż tak daleko.

Janek

Widzę że niektórym się strasznie nudzi i szukają sobie zajęcia na siłę. Lepiej zabrać się za porządną pracę zamiast snuć jakieś teorie spiskowe. Ludzie wszystko z nadmiaru czasu!!! Jak komuś się nudzi to może się zgłosić jako wolontariusz w jakimś domu spokojnej starości i zrobić coś pożytecznego zamiast siać zamęt. Patrząc na wpisy byłych pracowników Antemy bym taką firmę zamknął już dawno, dziwię się że właściciele wytrzymali tyle czasu z takimi ludźmi jak niektórzy tutaj. Jak by nie musieli zgłosić upadłości firmy ze względów formalnych pewnie by się wcześniej czy później poddali. A ten cały krzysio i daria powinni otworzyć swoją firmę (specjaliści w końcu od prawa i zarządzania) i zatrudnić takich ludzi swojego pokroju by zobaczyli co to znaczy pracować z takimi wspaniałymi pracownikami o szerokiej specjalizacji szczególnie w dziedzinie pieniactwa i wymyślaniu teorii spiskowych ;) Z chęcią bym się zatrudnił u wielkodusznego Pana Krzysia o gołębim sercu i Pani Darii przecież gdyby oni mieli firmę to zysk pewnie by podzielili między pracowników a w czasie pracy byśmy nie musieli pracować tylko byśmy odpoczywali przy kawie albo na leżaku a wszystkie nasze zachcianki były by spełnione. Panie Krzysiu i Pani Dario dajcie znać jak coś bo takich wspaniałych pracodawców jakimi byście byli to nie znajdzie się nigdzie. Hehehe........ ZEJDŹCIE LUDZIE Z CHMUR NA ZIEMIE !!!!!!!

Daria

Jeśli ktoś chciałby otrzymać kopie najnowszego artykułu o Antemie , ktory ukazał się na jelonce prosimy pisać na adres przeciw_antemie@op.pl. Dysponujemy również artykulem z nowin jeleniogórskich. A gdyby ktoś potrzebował jakiejś rady, porady lub ma informacje ktore mogą pomóc w prawnym ukaraniu osób odpowiedzialnych za wyzysk i doprowadzenie Antemy do upadłości też prosimy o kontakt na adres podany powyżej.

krzys

Przepraszam chodziło mi o to że usuwają zebyscie nie dowiedzieli sie prawdy.

krzys

Widze ze bardzo komus zależy na usowaniu linkow zeby wszyscy pokrzywdzeni ludzie dowiedzieli sie prawdy.Obiecuje ze doprowadze sprawe do konca a winni zostaną ukarani.IsFt

&8

szybko zdjęli temat antemy z jelonki.....wesołych świąt ,,bez wypłaty...

w wczoraj do funduszu

bo dzwoniłam ja i koleżanka i tak nam powiedzieli ze nie zgadzają się wszystkie papiery i najwcześniej można się spodziewać w połowie kwietnia wypłat

@ja

kiedy dzwoniłaś i gdzie

pestka

odpowiedz na;ja - 2015-04-01 09:58:08 chciałaś numer telefonu do funduszu to ci napisałam,zadzwoń do nich i wtedy napisz co ci powiedzieli a nie pisz że jeszcze nie mają wszystkich papierów skąd to wiesz każdy ma jakieś inne informacje ale mało kto pisze skąd je ma,póżniej można przynajmniej porównać.Zuza dostała odpowiedz z 27.03 a mi 31.03 powiedzieli co innego macie mój wpis z tego dnia u góry,tak że jeżeli ktoś zadzwoni to niech napisze jaką dostał informację może wtedy coś się wyklaruje i coś wyjaśni tylko proszę pisać szczerze a nie wymyślać

pestka

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.