Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Daria

A do pozostałych państwa, którzy zamierzają mnie obsmarowywać i obrażać mam przesłanie. Swoje kompleksy leczcie w gabinetach psychiatrycznych. Ta strona została stworzona po to aby móc na niej opisywać uczciwych i nieuczciwych pracodawców. Można tutaj też poprosić o pomoc gdy nie ma się zbytniego pojęcia o prawie pracy. Wylewanie pomyj na innych, wyzywanie i inne świadczą tylko i wyłącznie o niedorozwoju umysłowym osób, które właśnie tak się wypowiadają. I nie mają żadnego znaczenia dla sprawy. Następnym razem zanim wpadniecie na tak kretyński pomysł żeby znów mnie obrazić zażyjcie meliskę ewentualnie prozac i zachowajcie dla siebie te złote myśli. Bo nikogo tutaj nie interesuje wasza zawiść. Widać brak wam argumentów żeby prowadzić inteligentną rozmowę. I co najważniejsze - nawet za zniesławienie kogoś w internecie grozi kara grzywny więc zalecam powściągliwość!

byly pracownik

Zwykła zazdrość:) nieroby powinny wziąć się do pracy a nie narzekać i tylko żądać i wymagać. Pracowałam w Antemie i dobrze wspominam ten okres. A te nieroby typy D. i K. powinny się zabrać za porządną pracę a nie za opierdalanie to może też by się czegoś dorobili a nie tylko zazdrościli Pani B.

@byly pracownik

były pracownik....nierobem można nazwać ciebie. a do tego tchórzem. Ja się nie boję wydawać opinii szczerze i otwarcie a ty ukrywasz się pod kilkoma loginami i uważasz że jesteś świetny? Jesteś śmieszny. Nie zamierzam ci tłumaczyć skąd w nas takie upór w walce o sprawiedliwość bo twój malutki móżdżek nie jest w stanie tego pojąć. Zachowaj swoje uwagi na mój temat dla siebie. Nikogo nie interesuje czy mnie lubisz, czy jestem grupa i czy jestem dupodajką. Ciebie też to nie powinno zresztą interesować ale najwyraźniej masz tak nudne życie że musisz interesować się naszym!

kajkon

P.Dario oczywiście macie państwo niezaprzeczalne prawo składania skarg ale pytanie jest jedno czy aby na pewno dotyczą one obecnie działających w firmie osób?Jeśli nie to chyba skargi powinny być kierowane wobec dawnych władz . Co do wpisu sąsiada to także uważam go za co najmniej niesmaczny ale to tylko świadczy o poziomie tej osoby.Można nie pałać do siebie "miłścią" ale żeby posunąć się tak daleko. Fe.

aaaa
@kajkon

Niestety już pracodawca nie istnieje, bo w jego miejsce wszedł syndyk. Prawo upadłościowe jest właśnie po to, by wyręczyć pracodawcę z kłopotu, syndyk dobrze przeanalizował wraz z sędzią komisarzem sytuacje firmy przed ogłoszeniem upadłości. Chyba ze ktoś ukrył co nieco??

@kajkon

Panie "kajkon" my absolutnie nie walczymy z syndykiem ale z poprzednią władzą. Po tym wszystkim co zaszło i jak się zarząd zachował wobec nas nie może to przejść bez echa. I pomimo, że może Pani B. nie jest już dyrektorem firmy to z pewnością jeszcze przyjdzie jej zapłacić za wszystkie niegodziwości. I za tych wszystkich , których gnębiła, poniżała i pastwiła się nad nimi. Tu nie chodzi absolutnie o zemstę ale o sprawiedliwość. Nie może być tak, że są równi i równiejsi! Zbyt wiele ludzi ucierpiało podczas rządów tych państwa.

????

Czemu tak walczycie, czy też nie wypłacił Wam wynagrodzenia, czy to jakaś wyrzadzona przez pracodawcę krzywda w przeszłości? Czy któraś za wymienionych instytucji podjęła działania? Życzę by krzywda została naprawiona .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
????

Już nie pracujemy firma jest nam winna pieniądze, chociaż na koniec szanujemy się. To wstyd tak nienawistnie odnosić się do siebie. Myślę że wiele tych wpisów pomogło wlascicielom w ogłoszeniu upadłości. I kontrole się przydały itd. Walczyć o swoje trzeba.

@????

Brawo! Właśnie tak! Szacunek należy się prawie każdemu! My z naszej strony poinformowaliśmy prokuraturę generalną, rzecznika praw obywatelskich oraz media. Nie spoczniemy dopóki nie doprowadzimy sprawy do końca!

elzunia

trzeba zlozyc wniosek do sadu o zalegla wyplate niech ten/ta bleble sobie gada to pracownik syndyka i tak gada jak jej/jemu placą ludzie skladajcie pozwy do sadu

Sprawiedliwy wśród Narodów
@elzunia

Ok. Wszyscy składamy pozwy. Mały czy duży chłopiec czy dziewczyna wszyscy marsz do sądu jak jedna rodzina.

JZ
@Sprawiedliwy wśród Narodów

Lećcie jak najszybciej do sądu, póki drzwi są jeszcze otwarte dla Antemy!

Prawnik

szanowny Prawnik (?) to rozumie. Twoje wypowiedzi są tyle warte co twoje bleble - dobrze się nazwałeś lub nazwałaś. Dla dobrej rady. Nie naśmiewaj się z ludzkiego nieszczęścia, z tych ludzi ,którzy łączą ledwo koniec z końcem. To się niedługo może zemścić na tobie pamiętaj( oliwa nie żywa ale sprawiedliwa)- pani bleble (?)

@Prawnik

Nikt z nikogo się nie naśmiewa, każdy jedzie na takim samym wózku drogi Panie Prawniku. Tylko niektórych trzeba a wręcz należy sprowadzić na ziemię i powiedzieć prawdę a nie robić czcze nadzieje. A póki co płci nie zmieniłem

kol . P-a
@bleble

Boś blekot. Jak nie chłop to baba jak nie baba to babachłop

bleble

A co wam sąd pomoże, chyba do końca nie wiecie co to jest upadłość!

@bleble

Masz tyle rozumu co te twoje bleble. Tylko sąd może wam pomóc.

@Prawnik

Tak oczywiście tylko sąd wam pomoże, na pewno pożyczy wam kasę , ha , ha , ha

@bleble

W pracy nie używa się sprzętu w takich celach a zwłaszcza, że zakład jest w upadłości. Po wygranej sprawie można skorzystać z wielu usług np. windykacja, lub komornik. Pozdrawiam z uśmiechem na ustach.

@Prawnik

Żale swoje kierujcie nie do syndyka, tylko do ........!!!! najwyraźniej pomyliły wam się osoby.Wszystkie roszczenia kierujcie do kogoś innego , a do kogo ? patrz wyżej ! Syndyk ma inne zadanie do wykonania w tej firmie, a syndyk to właśnie przedstawiciel sądu ( tak dla przypomnienia)

@bleble

Nie wiesz o czym piszesz. Pa. Najlepiej nie odpisuj i nie mieszaj ludziom w głowie. Ludzie pracowali, to pensja im się należy. Wypłata rzecz święta. Syndyk po wprowadzeniu upadłości przejmuje obowiązki pracodawcy. To tak dla przypomnienia.

@Prawnik

Pewnie, ze pensja się należy, tylko pytanie kiedy nastąpi wypłata tej pensji? może za rok, może za dwa ? i czy w takiej wysokości jak oczekują tego byli pracownicy? Jak syndyk upłynni majątek poprzedników , to może i coś kapnie a jak nie , to nawet sąd nie pomoże. Mam nadzieję, że szanowny Prawnik (?) to zrozumie

jola

Czy ktoś złożył pozew do sądu pracy o zaległe wynagrodzenie za dni stycznia i luty. Napiszcie botox nasze pieniądze .

@jola

Jola - wg informacji jakie posiadam takie pozwy zostały złożone przez pracowników zatrudnionych w Jeleniej Górze. Nie ma na co czekać.

kasiapr

przeciez jej odsyłałamniech nie d....

Zosia

W rozmowie telefonicznej syndyk informuje że to przez błędne dane pracowników w kwestionariuszach osobowych są takie opóźnienia. A umów o dzieło nie może wypłacić bo osoby nie zwróciły do niej podpisanych umów. Twierdzi że nie ma kontaktu z tymi osobami. Musicie dzwonić do niej albo do biura Naszych wypłat za 11 dni stycznia i luty nie ma a czego wypłacić. Puste konto . Chyba trzeba zgłosić sprawę do prokuratury . ???????

do mnie czy koło mnie

ALE JA SIE PYTAM CO O DZIEŁO BRAK KASY

krzys

Dostalas pieniadze gwarantowane przez fundusz to znzczy do 20 stycznia bo wtedy oglosilu upadlosc. Wiec reszta pieniedzy pewnie nie szybko bedzie bo musza cos sprzedac zeby miec pieniadze dla was a co tam sprzedac jak co lebsze rozkradzine zostalo o czym pani syndyk wie i ciekawe co z tym zrobi bo miala nagranie jak pewiem pan wywozil towar. Tak ze skladajcie pozwy do sadu pracy moze wtedy odzyskacie pieniadze. Bo co niektorzy z zarzadu obloznie są chorzy maja zaniki pamieci. Szkoda ze byli zdrowi jak wykozystywali biednych i schrowanych ludzi. Milego dnia.Kl

sasiad
@krzys

Zajmij się lepiej tą upasioną foką co masz ją w domu bo niedługo (usunięte przez administratora) jej przez okno wyjdzie bo się w mieszkaniu przestaje się mieścić. Do Wrocławia do afrykanarium ją lepiej wywieź tam mają duże baseny i będzie miała chociaż przyjaciół bo tutaj nie ma na co liczyć.

@sasiad

sasiad - ja mogę być upasioną foką, świnką, kung-fu pandą a nawet smokiem ale ja schudnę za to Ty pozostaniesz niedorozwiniętym półmózgiem z masą kompleksów i bez odrobiny kultury. Więc zachowaj dla siebie te kąśliwe uwagi bo jesteś śmieszny. Na tej stronie porusza się temat firmy a nie prywatne życie postronnych osób !

Mania
@Daria

Zgadzam się z Darią- poruszajcie na tej stronie tylko sprawy firmy a nie prywatne, bo ta wyliczanka ( kto jaki jest i jak wygląda)jest żałosna. Chciałabym zobaczyć osobę jak wygląda, która wypisuje takie żałosne epitety

krzys

rozza

Witam ja pracowałam w styczniu i otrzymał wynagrodzenie 577zl za cały miesiąc, ale to nie jest wszystko ma 3/4etatu powinno być powyżej 900zl.nie mówiąc o urlopie którego nie wykozystalm i też nie dostał kasy .nie wiem co dalej zrobić żeby odzyskać kasę

kasia

ja pracowałam o dzieło i do tej pory nie mam kasy za styczen

mi to samo powiedzieli

marta

che podziekowac paniom ktore zajmuja sie rozliczeniem platnosci ze zainterosowaly sie moim wpisem i zadzwonily do mnie odpowiadajac mi na nurtujace pytania to jest godne pochwaly dziekuje

babajaga
@marta

ale z pieniążkami się pożegnaj chociaż by w najbliższym czasie a ten czas to na pewno nie jest rok ale dwa lub trzy jeżeli kiedyś to nastąpi- a one dostają

pestka
@marta

a co ci powiedzieli

babajaga
@pestka

jak dzwoniłam powiedziały mi że mam się cieszyć z tego co dostałam bo na resztę nie mam co liczyć - bezczelność

to to

Biuro 75 764 31 15 lub syndyk 601 993 499

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.