Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

jakobylanka

Dziękujemy lecz złomu nie skupujemy.Z pozdrowieniami.

JEL
@jakobylanka

.... a pieniądze za zaległe wypłaty to się chce, to niby z czego syndyk ma wypłacić jak nie ze sprzedanego złomu?

MB

Informacja dla wszystkich Od srody nastąpi sprzedaż ruchomosci .Szczegóły na stronie Antemy. Kupujcie to syndyk będzie miał pieniądze, żeby wam zapłacić. Wszystkich serdecznie pozdrawiam

elzunia
@MB

mysle ze jestes jednych z tych co pracuja u syndyka i dlatego tak glupio piszesz ale pomysl jak bys byl na naszym miejscu i nie zaplkaciliby ci za prace za pol stycznia i luty to vco bys zrobil nie chcemy nuic iunnego tylko zasplsty zs prsce ktore gwarntujs kon stytucja cz to co strassznego????????? nie naviagmy nikogo noc nie wyludzmy chcemy tylko zaplaty za prace i koniec zegnajcie jak nie chcecie nas znac

elzunia
@MB

sory jakies bledy w pisaniu .. mysle ze jestes jednych z tych copracyuja u syndyka i dlatego tak glupio piszesz ale pomysl jak bys byl na naszym miejscu i nie zaplaciliby ci za prace za pol stycznia i za luty to co bys zrobil znajac ciebie to wszyscy prawnicy byliby poruszeni wiesz dobrze ze nie chcemy nic inne go tylko zaplate za prace ktora gwarantuje konstytucja PR i tyle

nowy

Do bani z g. i ch. i sz. i drugim g. i m. i k. i p. i wszystkimi innymi od s.

Daria

* Ostrzegam* chyba cię kompleksy zżerają że tak się interesujesz moim życiem. Nawet chodząc na czterech lub leżąc i miaucząc pod balkonem nadal jestem wyżej w rozwoju intelektualnym od ciebie. I twój wpis nie wniósł nic nowego do sprawy Antemy. Robisz z siebie kretyna chociaż właściwie już nim jesteś skoro tak nisko upadłeś żeby takie brednie wrzucać na forum. Bądź sobie hejterem, bądź sobie głąbem i nadal żyj naszym życiem bo najwyraźniej strasznie nudne jest Twoje pieskie życie. Ostrzegałam, że następnych wpisów z takimi pierdołami nie będziemy tolerować i zrobię to co obiecałam.Bo choćbyś był świętym Michałem nie masz prawa obrzucać kogokolwiek wyzwiskami i oczerniać. A! Co do spirytusu...pewnie dużo go już zdążyłeś wypić co? Zapewne dla odwagi? Bo tylko w ten sposób stać Cię było żeby cokolwiek napisać. Ale co z tego skoro nadal jesteś nędznym robakiem.

klubowcz
@Daria

Brawo Daria, sam jezyk wyzej wpisujacych mowi sam za siebie.Nie przejmuj sie idiotami, bo ich bylo na do koloru i wyboru w b.firmie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Start

Czyzby juz wlasciciele "starej" Antemy zalozyli nowa firme ? Jak tak, to czy ktos zna jej nazwe?

Rademenes

Witam.Widząc,że nadal pracownicy którzy pozostali w firmie nie zachowują sie profesjonalnie,nie pozostaje wam nic innego jak składac pozwy do sądu.Pracownicy którzy pozostali mają pensje i to pewnie spore,a obowiązków mało.Dziwie sie że pani Syndyk ich jeszcze trzyma.Wiec nie czekajcie bo szkoda waszych nerwów i składajcie pozwy.Dla ciekawych powiem,że zajeła sie pewnymi sprawami związanymi z Antemą prokuratura generalna a wiem to z pewnego zródła.Może wiec co niektórzy dostaną to na co zasłużyli. Pozdrawiam .

www

Nie zdziwię się jak znowu spotkacie znajome panie w nowej firmie. To norma , jedna upada bo już za dużo mataczy to zakładają nową. Oto Polska wlaśnie w XXI wieku i w UE a standardy rodem z Bangladeszu.

;-)

Powiedziały mi dzis w kadrach doinformowane inaczej panie,że im dłużej pieniedzy nie ma tym lepiej, ale zapomniały napomniec że dla nich lepiej. jak to jest ze pracuja pomimo braku obowiazków, pzreciez moze byc 1-2 reszta niech siedzi w domu a nie szydzi z ludzi którym nie wypłacono pieniedzy.syndyk płaci za siedzenie a nie za prace, do tej pory nic nie sprzedano wiec z czego mamy dostac.a teksty "ciesz sie ze tyle dostałem " juz wychodzą bokiem

jz

No i co , otrzymali ci pracownicy co zlozyli pozwy juz pieniadze , bo jakos ucichlo. Widocznie ich prawnik na urlopie.

@jz

JZ pewno pracujesz u syndyka, bo wyczuwam kpine w treści Twojego wpisu. Na razie nikt nie dostał pieniędzy za 11 dni stycznia i za luty. Być może że dla 11 osób które zostały u syndyka pieniądze się znalazły? ?????

@Poznań

Nie trzeba pracować u syndyka, żeby mieć orientacje na czym to wszystko polega, Tobie Poznaniu chyba brakuje tej wiedzy. Majątek "poprzedników" nie został jeszcze sprzedany , to skąd syndyk ma wziąć pieniądze dla wszystkich ?

@jz

jz nie odzywaj się jak nie masz nic ważnego do powiedzenia. Moim zdaniem jesteś faryzeusz.

JZ
@Afrodyta

FARYZEUSZ ODMIENIA SIĘ PRZEZ PRZYPADKI !

@JZ

Wiedział co wiedział i nic mądrego brzydki osioł nie powiedział. Idź już do azylu.

Reprezentujesz poziom klasy "0", ale się nie dziwię

@jz

A ty jesteś niezły przypadek i nie bądź taki zdziwiony. Brzydziła bym się z tobą rozmawiać paskudo. Jesteś taki paskudny że aż tablet mi się wykrzywia. Ja mam chociaż jakiś poziom a ty nie masz nic. Człowieczek Nikt co z wszystkimi się kłuci na tym forum. ktoś ci kiedyś napisał żegnam i Ja tęż cię żegnam.

@Afrodyta

Jak zaczynasz bawic sie w pisanie , to jest cos takiego jak slownik ortograficzny i sprawdz gamoniu jak sie co pisze, to wtedy podyskutujemy. I w dalszym ciagu trzymam sie tego, ze twoj poziom inteligencji to ZERO .

j a
@jz

ortografii można się nauczyć, gorzej z kultura, albo się ja ma albo nie, Tobie najwyraźniej jej brakuje

kasiab

dzwoniłam i jedna do drugich mnie odsyła

@kasiab

Bo one są takie miłe jak i kompetentne .Poradz się w PIP albo złóż pozew do sądu tak jak zrobili to niektórzy byli pracownicy z Jeleniej Góry.

ja sie pytam ....a tu cisza .......co mam zrobic

Jola
@kasiab

Zadzwoń do Anteny są tam mile panie które chętnie udzielą informacji lub do syndyka pozdrawiam

kasiab

ja pracowałam o dzieło i dalej wypłaty za styczeń nie mam i co mam zrobic

mój szwagier tez nie miał płaconych składek

@ja

Szwagier moze nie pracowal w tej firmie ,albo pracowal na umowe o dzielo

Cerber

Szanowni pracownicy. W związku z pojawiającymi się nowymi informacjami proponuję udać się do najbliższego inspektoratu ZUS aby zweryfikować, czy w okresie swojego zatrudnienia firma odprowadzała składki. Już okazało się, że kilka osób pomimo umów o pracę i świadectw pracy składek takich nie miało odprowadzanych

@Cerber

Co za bzdury

anna
@123

To prawda dzisiaj otrzymałam informację z ZUS i okazało się że za pierwszy miesiąc pracy nie zapłacili mi składki .

@anna

Za który miesiąc styczeń czy luty?

Afrodyta

A TO I WIESZCZKĘ W TYM BAJZLU MAMY. ALE WIESZCZKA MAŻE WYCZARUJE ZALEGŁE WYPŁATY

ewa

DLACZEGO TAK SIE OCZRENIACIE LUDZIE TO AZ CHODZI O NASZE WYPLATY ZA SUMIENNIE PRZEPRACOWANE MIESIACE NIC NNEGO NIE CHCEMY TO NAM SIE NALEZY ZA PRACE MA BYC WYPLATA I TYLE.NIE TRACMY NERWOW NA JAKIES PYSKOWKI ZAJMIJMY SIE SPRAWA. W JEL GORZE 10 OSOB ZLOZYLO WNIOSEK DO SADU O NAKAZ ZAPLATY ZALEGLEJ PESJI I TO TYLE,NIE MA ZADNEJ TAJEMNICY TO NASZE PRAWO I JUZ. BUZIACZKI

@ewa

Mam pytanie czy już ktoś dostał odpowiedź za sądu? Czy sprawa jest do wygrania? Czy można liczyć na wypłaty. Pozdrawiam

jelenia góra
@Poznań

Sąd odsyła do syndyka, syndyk odpowiada że jesteśmy na liście wierzytelności, i sąd umarła, ale można się odwołać a co dalej to się okaże.

wieszczka
@jelenia góra

Z próżnego to i Salomon nie naleje, szkoda Waszej fatygi!

poznań
@wieszczka

Czemu czy fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych mając nakaz zapłaty nie zapłaci

wieszczka
@poznań

Chyba "ktoś" tu nie rozumie na czym polega cały mechanizm wypłat z Funduszu.

Daria

Jeśli ktoś chciałby uzyskać jakieś informacje albo pomoc zapraszamy do kontaktu. Adres e-mail: przeciw_antemie@op.pl

Sprawiedliwy wśród Narodów

Przynajmniej coś robił ,czytał i coś z tego zapamiętał. Talentów mam wiele i dlatego nie żyje jak te złośliwe ,obłudne ,kłótliwe ,mało rozumne ciele. A wy w większości się tylko kłócicie i bezsensowne rzeczy robicie. Więc czas najwyższy obudzić się z tego letargu i nie żyć jak człowieczki na pchlim targu. Poznaniu kochany ten wierszyk to tak dla zabawy ,by forum wasze ciekawsze było , by wam się nie nudziło. Pozdrawiam wszystkich i do widzenia .Niech wam słonko ładnie w życiu świeci, niech wam rosną zdrowe dzieci, niech wam miną wszystkie waśnie, niech miłości wam nie braknie.

O.N.A

Brawo brawo brawo

@Sprawiedliwy wśród Narodów

No chyba niewiele zpamietal, bo edukacja skonczyla sie na drugiej klasie szkoly podstawowej , co wnioskowac mozna po bardzo ambitnej tresci tych rymowanek

O.N.A
@jz

Jesteś uboga w słownictwo - beznadziejna Pytanie do jeleniogórzan. Co z pozwami. Czy zostały już przez was złożone. Niech ktoś porządny do znać i poradzi jak to zrobić aby nie dać plamy.

Twój poziom jest maleńki

@SwN

A jaki jest wasz poziom? Po wpiach jak wyzej to marniutki

@jz

Nie pisz po pijaku bo zjadasz literki na zagryzkę .

@SwN

Ja przynajmniej zagryzam a ty pijesz z gwinta

@jz

Jesteś niemoralna i nieporządna a komuś przygadujesz. Szukasz kogoś gorszego od siebie - na pewno nie znajdziesz .

@SwN

Poki co plci nie zmienilem, a gorszego od ciebie nie ma

JZ

Ludzie o czym Wy wszyscy piszecie!!!!!!!!!

@JZ

A czemu takie zdziwienie, normalne że chcemy odzyskać swoje pieniądze, mam nadzieję że się uda. Pewno nie będzie łatwo ale jeżeli syndyk nie ma pieniędzy na zapłatę za luty i część stycznia, to fundusz powinien nam zapłacić.

@Poznań

Fundusz zakonczyl juz wyplaty. Teraz oczekuje zwrotu pieniedzy od syndyka wraz z odsetkami za wyplacone praconikom odszkodowania i odprawy. To jakim cudem bedzie jeszcze wyplacal zalegle pensje ?

poznań
@jz

Pracownik mający nakaz zapłaty złoży indywidualnie wniosek do funduszu, a fundusz jeżeli dokona zapłaty obciąży syndyka, bo to on jako pracodawca nie zapłacił wynagrodzeń

@poznań

Wypada zyczyc tylko powodzenia i pozazdroscic optymizmu , ale wiara czyni cuda. Tak trzymajcie !

Sprawiedliwy wśród Narodów
@jz

Cudem normalnym , sprawiedliwym i miłosiernym . walczcie dziadki moje o swoje a będzie wam dane. jz-towi się zabierze i spędzi się wakacje na francuskiej riwierze .

@Sprawiedliwy wśród Narodów

Moze spotkamy sie na tej Riwierze wszyscy!

Czemu służyć ma ten niby wiersz? Podziwiam talent. Pozdrawiam

@Poznań

odp. do Poznań - Sprawiedliwy wśród Narodów(ha,ha) naczytał się w młodości dużo lektur Konopnickiej, albo klepał w szkole na akademiach wiersze Broniewskiego i tak Mu zostało do dzisiaj.

Zeus
@jz

Ty nigdzie nie jedziesz bo masz nie wyjściowy wygląd i robisz porutę w świecie

@Zeus

Zycze ci szczesliwej drogi w tej podrozy

Poznań

Koleżanki i koledzy ktoś już ma wygraną sprawę o wynagrodzenie w sądzie pracy? Czy po wygranej sprawie możemy zgłosić się o zapłatę do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.