Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Super miś

A ja byłem na wybrzeżu i widziałem psa jak " Głos Wybrzeża " w pysku niósł.

szyderca
@Super miś

odpowiedź do "białego i super misia"- co przygrzało słoneczko w czaszeczkę?

Biały miś

Kiedyś byłem na mazurach tam gdzie piękne lasy są, chciałem zobaczyć tam wiewiórkę a zobaczyłem ją. Jestem sam ona sama i nikogo przy nas niema, myśląc tak wspominam je , ach mazury te mazury ile marzeń kryją w sobie, każdy kto pojedzie tam na zawsze pozostanie. Wyjeżdżajcie !

sp

Sprzedaż idzie jak krew z nosa. To nie są świeże bułeczki.

?

Nierób sobie nadziei,kto to kupi

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
xyz

Faj by było jak by szybko sprzedać to wszystko

Jon

jak tam idzie wyprzedaż majątku kochani byli koledzy i najukochańsze byłe koleżanki. kiedy będzie kaska. starajcie się.

?

No i co bawi to cię.Jesteś szczęśliwa

góral

No i co z sprawami sądowymi

zainteresowana
@góral

No właśnie, co ze sprawami sądowymi, tak wszystkim radziliście oddać sprawę do sądu, a tu się okazało , że nic nie wskuraliście. A te pieniądze na pozwy to niby z czyich pieniędzy idą, ano też ze wspólnych pieniędzy.

bardzo zainteresowany
@zainteresowana

To jest złośliwy wpis

afrodyta

Nie jestem taka jak myślisz.

kazek

do antykotka jak jesteś tak zapracowana to napisz co tam robicie i za co wam płaci syndyk,bo te pieniądze pomniejszają nasze należności.Syndyk powinien się dobrze zastanowić czy tyle osób winien zatrudniać.

????
@kazek

Skoro tak "ekonomicznie" myślisz , to może zajmiesz miejsce syndyka? a jak się bardzo nudzisz, to zapraszam do współpracy, to przekonasz się ile jest jeszcze pracy w upadłej firmie!

Afrodyta
@????

Bardzo nie chętnie. każda anty kotka to idiotka. a znak zapytania ma (usunięte przez administratora) do gadania. jesteście nieroby , straszne lesery. Może alka by w końcu przejrzała na oczy. Nie chcemy pracować z wami bo to wstyd i hańba. Mamy lepszą pracę. Po prostu nie jesteśmy gównojady. Pa na zawsze. Jak mnie spotkasz na mieście lub gdziekolwiek udawaj że mnie nie znasz.

jz
@Afrodyta

Twój wpis pełny zawiści mówi sam za siebie. Nie masz odpowiednich argumentów to pałasz nienawiścią do osób, które zostały u syndyka.

antykotka

Szanowna kotko skoro jesteś tak dobrze poinformowana możemy zawrzeć umowę.Pracuję u syndyka dam ci do wglądu wszystkie swoje wpływy i dokumenty wypłat.Jeśli nie dostaliśmy zaległych wypłat jak wszyscy to wypłacisz mi je ty.Co ty na to?

M.B

Przecież pracownicy syndyka też czekają na wypłaty.

kotka
@M.B

Osoby, pracujące obecnie u syndyka otrzymały już wszystkie zaległe należności. Teraz już tylko czekają od wypłaty do wypłaty jak to bywa w zatrudnieniu.

mjm
@kotka

Jeżeli to prawda to składajcie pozwy do sądu, a w uzasadnieniu wpisujcie, że syndyk swoim pracownikom wypłacił zaległe wypłaty. pamiętajcie o odsetkach. NO I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ.

M.B

Nareszcie znalazł się ktoś trzeźwo myślący.

M.B

Nareszcie znalazł się ktoś trzeźwo myślący.

mjm
@M.B

Wydaje mi się Pani M. że nie. To ludzie syndyka mieszają i podjudzają żeby nie upominać się o zaległe wypłaty . A po co ? A no po to aby mieć jak najdłużej super robótkę .

xyz

Co wy wszyscy wypisujecie i się bez potrzeby nakręcacie. Nikt jeszcze nie dostał zaległych pensji. Rozpoczęła się dopiero teraz sprzedaż majątku upadłych pracodawców. Nie liczcie na to, że dostaniecie wszystkie należne wypłaty. Majątek upadłego nie był aż tak duży, więc z czego syndyk ma wam za wszystko zapłacić. Tak jest przy każdej upadłości, nigdy nie odzyskacie tego, co wam się należało. Z tego co słyszałem dużo osób oddało sprawę do sądu i po co. Syndyk wie, że ma zapłacić. A opłaty idą z wasze pieniądze. Mogę wam tylko poradzić, żebyście cierpliwie czekali , może coś wam skapnie. Dużo w was wzajemnej nienawisci, ale po co. Pracowaliście razem to razem wszyscy się trzymajcie a nie bądzcie wrogo nastawieni do siebie. Każda utrata pracy jest tragiczna , ale czekajcie.

pestka

jeżeli to nie prawda to tej osobie co to napisała życzę wszystkiego co jest najgorsze w życiu, może na drugi raz się zastanowi co robi i że odbiera nadzieje uczciwym i biednym wyzyskanym ciężko pracującym ludziom,którym i tak płacili grosze.niech pamięta że to świństwo co robi może w życiu też ją spotkać

NN

Widze ze ktos sie znowu bawi nerwami ludzi.Mysle że Daria nie ma takich przyjaciół a ta tresc to sciema.

Dari Przyjaciel

Dostałem 2574 zł

kotka
@Dari Przyjaciel

Dostałeś odprawę i odszkodowanie, czy pensję od 19 stycznia + ekwiw.za urlop. Kiedy dostałeś ?

pestka
@Dari Przyjaciel

na pewno dostałaś czy tylko tak napisałaś aby denerwować innych.jeżeli to prawda to proszę napisz szczegółowo za co i kiedy,bo ja też czekam i zrobiłaś mi nadzieje że może odzyskam resztę pieniędzy

gosc

chcę poruszyć temat pracowników przeprowadzających proces upadłości Antemy,to są osoby które zostały zatrudnione przez syndyka ,nikt z nich nie był pracownikiem upadłej firmy i co lepsze w co drugiej sprawie nie ma zielonego pojęcia co robić.Wiem to na 100 %,po swojej sprawie.

@gosc

Ha,ha,ha

gość
@kojak

Ty nie kojak jesteś tylko łysa pała

@gość

Wszyscy pracownicy Syndyka, którzy prowadzą proces upadłości Antemy, to byli pracownicy upadłej firmy.

kojak

Oooo jakie trafne spostrzeżenie, długo nad tym myślałaś ew.myślałeś?

@kojak

Najbardziej zainteresowany się odezwał (bo to również Ciebie dotyczy). Ja to wiem i Ty to wiesz, i jeszcze kilka osób to wie.Szkoda tylko, że tacy złośliwi, niegrzeczni i nieprzystępni się zrobiliście.

kojak

To jest tylko twoje zdanie

@kojak

Otóż nie tylko moje zdanie (gdybyś uważnie przejrzał poprzednie wpisy pewnie byłoby Ci co najmniej głupio) , ale wierząc w to jest Ci pewnie lżej. Pozdrawiam

kojak

Wszyscy się wspólnie nakręcacie, chyba z nadmiaru wolnego czasu

kasiab

nie nakrecajcie ludzi kasy nie ma inie bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.