Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

gwiazdka

A co $ nie wiedziało że człowiek człowiekowi WILKIEM

?

To była fajna firma.Może następna też będzie fajna.

$
@

A kto go tam wie czy będzie fajna czy nie i czy w ogóle będzie i czy będą chcieli z nami współpracować . Ludzie piszą w emocjach i niema się czemu dziwić chcieli by lepiej dla siebie a tu z każdej strony szyderstwo, kpina , nienawiść własne interesy jeden drugiego prowokuje i wypisują różności chociaż tak nie myślą, to są emocje i nic więcej. Może będzie lepiej, może będzie kasunia , może skończą się plotki i pomówienia . A tak czasami było nie żle.

jz

Ci ci poczuwają się do winy mają w (usunięte przez administratora) nasze tragedie. Otwierają już nową firmę i co? będzie zapewne powtórka z "rozrywki" Trzymajcie się wszyscy!

abc
@jz

Nie wiem skąd masz te wieści ale nikt niczego nie otwiera

qqqq

Ci ci poczuwają się do winy mają w du..... nasze tragedie. Otwierają już nową firmę i co? będzie zapewne powtórka z "rozrywki" Trzymajcie się wszyscy!

J@
@qqqq

A skąd wiesz, że już otwierają nową firmę? Wiadomo jak ona się nazywa ? Do tej samej wody wejść dwa razy nie można, ale do firm tych smych właścicieli już tak ;/

qqqq
@J@

Wszyscy wiedzą, że otwierają nową firmę. W Polsce wszystko można , nawet otworzyć taką sama firmę, tylko pod innym szyldem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
E-a

Ja tak sobie myślę ,że trzeba będzie się pogodzić z stratą tych paru groszy. W życiu zdarzają się większe tragedie. Było minęło, no i co zrobimy. Żyć trzeba dalej. Niech się martwią o swoje sumienie ci co poczuwają się do winy.

K.

Bzdury to temat kasa. Jaka kasa, zapomnij. Inni też chcą żyć z czegoś. Tak więc zapomnij i daj nam żyć.

p2lp

sie kłocicie bzdury piszecie ....a temat kiedy kasa

kika

Radzę poczytać o dofinansowaniach do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych. Dofinansowanie wynosi 75% kosztów płacy. Oczywiście są kwoty ograniczone w zależności od stopnia niepełnosprawności. Ale na pewno jest to ogromne wsparcie dla pracodawcy. Wystarczy przyjrzeć się jak szybko właściciele firmy dorobili się sporych majątków. Pracownicy byli na najniższych wynagrodzeniach. Można sobie policzyć jakie było dofinansowanie do wynagrodzenia przy poszczególnych stopniach niepełnosprawności.

sw

Chyba zrozumiał. Zobacz nawet barany nieraz zrozumieją . Jak tak czytałem to to zal serce sciska jak tacy debile są zlosliwi a są w takiej samej sytuacji. Ten wyjatkowo ale on raczej miał PS kupionego wiecie przez kogo bo dotacja była tylko nie dla niego. Zal mi go a najbardziej przykre jest to ze go znam. Ale jak to mówią głupich nie sieją on musial upasc pielegniarce przy porodzie na posadzke na glowke. Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie sie i nie dajcie sie prowokowac takim jak on. Trzeba czekac cierpliwie choc wiem ze trudno jest czekac na uczciwie zarobione pieniadze gdy drugi co kradl oplywa w luksusach i smieje sie w oczy i czuje sie pokrzywdzonym to wola o pomste do nieba.

sw

kazek

do Czapajew -- jak możesz być tak podły i naigrywać się z tak pokrzywdzonych ludzi i robić im wodę z mózgu.

Czapajew X52

Wiesz kto pisze M i A ja zalozylem konto i dzisiaj otrzymalem wszystkie zalegle pieniadze Oddzwon jak możesz Zebys mnie zidentyfikowal to dales mi karte telewizyjna to nasze haslo Jak sie odezwiesz to cos Tobie powiem konsul20@wp.pl zalozylem konto na wyspach z przekierowaniem do Polski

xyz
@Czapajew X52

Na tych wyspach owczych to chyba robisz za barana ha, ha , ha

Czapajew X52

Jeszcze jedna strona Banków Wysp Owczych (usunięte przez administratora) Smialo 7 osob zalozylo konta i maja juz pieniadze Pracowalem w Antemie i chce Wam pomóc dlatego tak sie dzieje a z tego powodu aby uniknac podatku to dla naszego dobra bo tak długo czakalismy

xyz

Czy czytaliście w wyborczej jak firma powiązana a Dubienieckim oszukiwał pracowników niepełnosprawnych. My pracownicy Antemy mieliśmy farta. Nikt nas nie okradł. Może tylko ZFRON od 2011 r zabrali nam na dojazdy dla nadzorow do obiektów nadzorowanych, zamiast płacić im delegacje .

@xyz

Nie tylko nadzorujący nie mieli dojazdóek, pracownicy równiez zostali poszkodowani.Rodzinka N I B miała po 600 zł dofinansowania za dojazdy do pracy,kosztem innych uczciwie pracujących ludzi

jon

Zadzwoniłem a tu powiedzieli ze to naruszenie prawa spytali skąd mam tą wiadomość że mam dzwonić na ten nr. Więc im podałem,masz przerąbane.

''''
@jon

Trzeba być wyjątkowym głupkiem, żeby zadzwonić pod ten numer

@''''

no cusz nie wszyscy mogom być mondży , głupki tesz som potrzebne literka " P '' zobowiązuje. Jestem jak blondi " cóś pięknego lecz nie rozgarniętego "

'''''''
@Jon

I tacy ludzie jak Ty też muszą żyć

Pani OLX

Podaj numer

luzak

joko
@Jon

Czy wiadomo kiedy dostaniemy nasze wynagrodzenia za styczeń i luty, proszę odpowiedzcie dzieci idą do szkoły pieniądze potrzebne.

Jon

Ponawiam pytanie. jak tam idzie wyprzedaż majątku kochani byli koledzy i najukochańsze byłe koleżanki. kiedy będzie kaska. starajcie się. czekam na odp. chyba wszyscy nie jesteście na urlopach.

luzak
@Jon

Proponuję wykonać telefonik do kochanych koleżanek, jak będą miały ochotę to udzielą ci odpowiedzi

pluszak

Przygrzało och przygrzało.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.