KCD Dystrybucja

Solec Kujawski

Opinie o KCD Dystrybucja

kiszkens 2014-07-22 15:52:54
WYZYSK !! kierowcy sa tam niewolniakami. Prca do 22 giej, po 300 skrzynek na samochodzie, tylko dwóch konwojentów. Stanowczo nie polecam !!
Arko 2014-08-21 12:13:34
Firma porażka... godziny pracy od 7 do 19 (jak dobrze pójdzie), rozstrzelone trasy niezależne od miejsca zamieszkania więc często jeszcze trzeba doliczyć czas dojazdu do i z okolic pracy (średnio 12-14h pracy dziennie). Ogrom punktów, wysokie plany, oprócz planu podstawowego - dodatkowe plany na konkretne produkty. Cotygodniowe spotkania wieczorne (bezpłatne), telefon służbowy dzwoni 24h na dobę, również w weekendy. Naprawdę dużo obowiązków (150% etatu na osobę), ogromna rotacja wsród kierowców i przedstawicieli, brak wsparcia od kadry zarządzającej i niestety pensja minimalna na papierze (niezależnie od wynegocjowanej pensji i tego co wpływa na konto). Średnia wypłacana pensja to 2300 na rekę. Brak urlopów oraz osób na zastępstwo. Nie polecam.
blanco 2014-09-18 19:47:48
Arko pracowałeś jako przedstawiciel habdlowy w kcd? Jaki samochód Ci dają? Mogłeś jeździć nim w celach prywatnych? I wgl jak?
SKrol 2014-09-22 09:24:30
Blanco - dostajesz Skodę z gps, możesz używać prywatnie za odpłatą - spisujesz prywatne kilometry i potrącają Ci z pensji. Ogólnie bardzo słabo, przedstawiciel sprzedaje, transportuje i musi do tego bawić się w windykację i ściągać zaległości. Potem wozisz kilkanascie kafli w aucie i jeszcze wieczorem do banku albo do solca żeby się z kasy rozliczyc. Na ponad 2500 na reke nie ma co liczyc, z pensji jeszcze umyj auto, wymien przepalone zarowki i ciagle tyraj po kilkanascie godzin.
blanco 2014-09-23 08:57:16
A jak nic nie sprzedasz to wyjdziesz te 2000? Czy najniższa 1300 i tyle? Dużo ludzi było na rekrutacji? Bo właśnie jadę na rozmowę. Czy wgl ciężko się dostać
Xawier 2015-02-18 20:16:48
Odradzam komu kolwiek w chwili obecnej przyjmuja pierwszakow bez doswiadczenia bo nikt madry robic tu nie chce!ORKA jakich malo !!!aaa no i najwazniejsze maja swoja marke firma ''krzak'' i ogromny nacisk na ten szajs
Natasza 2015-02-18 20:25:45
Najlepsze sa zebrania -po godz pracy bo cyfra na pierwszym miejscu .raz w tyg trzeba te 12-14 godz popracowac ZA FRIKO NA KORZYSC FIRMY
Xyz 2015-02-18 20:40:24
O opinię zapytaj w pierwszym lepszym sklepie w twojej okolicy lub skonsultuj się z psychiatra
januszek69 2015-08-10 20:23:30
sumek pozdrawia cie januszek
pytam 2015-11-29 17:52:41
A jak wygląda praca w magazynie?? Ile można zarobić i jaka atmosfera?
adriano 2015-12-03 12:39:31
jeden wielki badziew , od czasu nowego calkowicie zielonego kierownika syf jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jezeli chodzi o magazyn . nie polecam
dariuszek 2015-12-07 11:56:45
Przyjęli niedawno jakiegoś debila i już rozpiepszył wózek, więcej takich matołów pozatrudniajcie
dariuszek 2015-12-10 20:20:15
Tak masz rację ale wywalić na siebie sztapel palet i zbić szybę wartą dwa tysie to trzeba być debilem lub nie mieć umiejętności
Tomek 2016-01-18 13:09:22
2-3 tyś to zarobisz w sezonie pracujac cała dobe!nie kompetentne osoby na wysokich stanowiskach z kierownika magazynu robia kierowce,z konfekcjonera towaru logistyka,kierownik handlowcow wykladal jeansy w galerii handlowej trzymal( usunięte przez administratora )
marcin 2016-01-18 20:46:49
Dokladnie tak jest jak piszesz,pracowalem widzialem :)
abcde 2016-02-17 13:08:23
Jak wyglądają rzeczywiste zarobki w KCD na przemysłowej po okresie próbnym?pytam szczerze bo chcę spróbować.I jak wygląda system pracy.Jak jest ze zmianami,świętami,wolnymi weekendami i urlopami.Proszę o naprawde szczerą opinię.
abcde 2016-02-18 12:13:12
To narazie nic pewnego po prostu rozglądam się po firmach i szukam.Ale tam to na magazyniera.Więc jak jest?
barabas 2016-03-13 10:01:25
na magazynie zarabiasz najniższą krajową + bliżej nieokreślone premie. Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to po jakimś czasie te niecałe 2000 może wyjmiesz. Nie ma jasności co do zarobków, wypłata loteria, raz lepiej raz gorzej, donosicielstwo, kierownik świeżak bez pojęcia, nastawiony na upierdzielanie premii za każdy wybryk czy zaniedbanie, nie polecam
asd 2016-06-23 21:41:24
Robisz od 6 aż rozwieźiesz towar 18 albo 20 wypłaty śmieszne wporównaniu do ilości godzin za 240h 2000zł nadgodziny niepłatne czarna magia jak obliczają wypłatę bo te same pieniądze dostaje jeden co jeździ na Nakło lub Koronowo za pracę max do 16 co drudzy co jeżdzą do 18-20 nie ma mowy żeby coś zaplanować bo nie wiesz o której skończysz i zapomnij o urlopie w sezonie.
Edzio 2016-08-06 06:09:20
Mira, zapraszamy :)
karaś 2016-08-06 11:41:40
Może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Dobrze by się było załapać, bo zależy mi na doświadczeniu zdobytym u nich, bo wiedzą jak zadbać o swoich pracowników. Wypłata pewnie dobra.
Anty KCD 2016-10-29 09:46:51
Karaś możesz tam odrazu iść jest tam taki przemiał ludzi ze co chwile kogoś im potrzeba ale osobiście nie polecam zatyrasz się .Polecam inne hurtownie w Bydgoszczy Aber lub phup gniezno możne bez rewelki ale to nie kamieniolomy
Zostaw swoją opinię o KCD Dystrybucja - Solec Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KCD Dystrybucja