Opinie o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKOK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

Iza

Podpowiedzcie czy coś się wyjaśniło? Warto aplikować?

@Iza

Iza nie warto, to co pisze Po-skoku-na szczęście to wszystko prawda,

@Iza

Warto aplikować, bardzo dużo nowych projektów jest realizowanych jest w firmie, sporo ciekawych stanowisk zostało utworzonych. Dobrze się pracuje zarówno w centrali jak i na sprzedaży, natomiast nie ukrywam, że są jasne wymagania i zasady współpracy, bez zaangażowania może być ciężko utrzymać się w firmie.

heniek 12

czy cos sie zmienia "na lepsze". mam oferte pracy i nie wiem czy skorzystac

Pracownik skok
@heniek 12

Od 2018 r. zmieniło się na lepsze i to bardzo. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale pracuje się dobrze, można dobrze zarobić i próbować swoich sił na innych stanowiskach.

Barnaba

Z pewnością atmosfera wokół firmy nie sprzyja ale mam nadzieję, że w Bytomiu dobrze się pracuje?

@Barnaba

Barnaba, cała firma to jedna wielka pomyłka, nie warto, nie warto i jeszcze raz nie warto

Sławomir
@Anonim

Sugerujesz, że nie warto, jest starać się o pracę w firmie SKOK? Widziałem, że poszukiwany jest obecnie pracownik na stanowisku specjalisty ds. windykacji. Ktoś z Was może napisać, jak kształtują się zarobki na tym stanowisku? Warto jest aplikować?

Łucja

Twój komentarz jest całkowicie nie na temat. Jest to bowiem wątek, na którym dzielimy dyskutujemy o specyfice i o warunkach pracy w firmie SKOK. Jeśli zatem masz coś merytorycznego do przekazania, to oczywiście serdecznie Cię do tego zachęcam. Może ktoś inny zechce opisać w końcu, jak przedstawiają się - mniej więcej - zarobków pracowników tej firmy?

@Barnaba

Firma od kilku lat mocno się rozwija, pracujemy na nowych programach informatycznych, które pomagają w codziennej pracy i obsłudze klienta. Kolejne projekty informatyczne są realizowane. System motywacyjny dla sprzedawców pozwala zarobić od kilkuset do kilku tys. zł za jedną pożyczkę. Oferta produktowa jest uzależniona od indywidualnej oceny klienta, ale bardzo często uda się przebić konkurencję. Można negocjować warunki w wyjątkowych przypadkach. Kampanie sprzedażowe organizowane centralnie, co bardzo pomaga. Premie płacone już od realizacji 30% planu placówki. Firma stawia na sprzedaż, w związku z czym można liczyć na wsparcie i ciągły rozwój.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SKOK odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku polskim.

Brałeś udział w rekrutacji do SKOK. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy w firmie SKOK są regularne szkolenia pracownicze?

Hurs

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Elżbieta

Firma stawia na specjalizację w wykonywaniu obowiązków, ogranicza czynności, które pracownik ma do wykonania w ramach procesu sprzedaży, w tym celu zapewnia intuicyjne, nowoczesne narzędzia pracy, np. system do sprzedaży pożyczek oraz dzieli proces sprzedaży produktów pomiędzy Call Center (selekcja i analiza klienta, kontakt telefoniczny) oraz spotkanie w placówce. Możesz liczyć na szkolenie w ramach onboardingu, na którym poznasz działania systemów informatycznych oraz procedury, a także zostanie Ci przydzielony opiekun, do którego zawsze możesz zwrócić się z pytaniami po wdrożeniu, wielu pracowników jest wysyłanych również na szkolenie sprzedażowe do jednej z modelowych placówek. pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Justyna

Tak, w Kasie Centrum wszyscy zatrudniani są na umowę o pracę.

Wiecie czy SKOK udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Elżbieta

Tak, sprzęt jest udostępniany do pracy zdalnej. W ostatnim czasie taki sposób świadczenia pracy był bardzo często praktykowany.

Witold

@Hurs A jak z możliwością awansu, jest na co liczyć? Można zdobyć jakieś nowe umiejętności?

@Witold

Jest szansa awansu i zmiany stanowiska. Głównie dla osób, które wykazują się lepszymi wynikami sprzedażowymi i chęcią uczestniczenia w projektach wspierających sprzedaż. Aktualnie poszukiwane są osoby do CC, wcześniej eksperci ds. procesu kredytowego. Awans z doradcy na kierownika również jak najbardziej możliwy, tutaj głównie wchodzą w grę wyniki sprzedażowe i koncepcja na rozwój placówki. Jeżeli będą jeszcze pytania to chętnie odpowiem.

jeszcze pracownik

czy mi się tylko zdaje, ale firma chyba powoli się "zwija" te kampanie, które na siłe są wymyślane z mega "boską" prowizją to jakaś kpina ... czas szukać nowej pracy

@jeszcze pracownik

Te śmieszne kampanie dalej są

Julita

@Po-skoku-na-szczęście, od Twojej wypowiedzi minął spory odstęp czasu. Może jednak jesteś w stanie powiedzieć, jak konkretnie system premiowy jest skonstruowany? Jakie wymagania należy spełnić? Myślę,że Twoja wypowiedź może zaspokoić ciekawość dużej ilości osób obecnych na forum.

Po-skoku-na-szczęście

Dziadostwo - to jedno z pierwszych określeń jakie przychodzą mi na myśl. Realną władzę dzierży synalek prezesa, który nie ma za grosz szacunku dla pracownika. Niestety garnitur z połyskiem i buty z zadartym czubkiem nie zrobią z niego dobrego managera. Procedury skonstruowane tak, że zamówienie tonera lub kilku ryz papieru może trwać nawet tydzień (jak syn prezesa będący jednocześnie dyrektorem od wszystkiego ) jest nieuchwytny. Brak tych materiałów powinien skutkować brakiem obsługi klienta. Pracownicy nie chcąc tracić klientów i narażać się na konsekwencje wielokrotnie kupowali to za swoje pieniądze. A jak kupiłeś bez zgody Synalka to nikt Ci kasy nie zwrócił. Zarobki kiepskie 1560 - 1750 zł. Ciśnienie sprzedażowe - jakieś jest, ale dramatu nie ma. Wypłata zawsze na czas. System premiowy skonstruowany tak ze nie ma opcji zrobić porządną premie. Urlop - jeśli pracujecie we 2 osoby na oddziale to nie ma problemu. W ogólnym rozrachunku nie polecam tego pracodawcy. Klasyczna historia o tym, jak to zwykły (usunięte przez administratora) ma nad kimś chić odrobinę władzy... Jeśli kiedyś ten SKOK padnie to ani synowie prezesa, ani pani prezes nie poradzą sobie w normalnej rzeczywisości. Ani na etacie, ani we własnych firmach.

Julita

@z doświadczenia, czy mógłbyś, bazując na swoim doświadczeniu, napisać dlaczego nie polecasz SKOK jako pracodawcy? Twoje spostrzeżenia będą ważne dla osób, które zaglądają tutaj w celu uzyskania jak największej liczby merytorycznych opinii o tej firmie, przed złożeniem do niej swojego CV.

Lilia

Hej Jakie są zarobki doradcy klienta w skoku?czy przed podjęciem pracy będzie szkolenie?jeśli tak to gdzie? chodzi o palacowke z zachodniopomorskiego?.Czy warto w ogóle zawracać sobie głowę ta pracą?Proszę o rzetelną odpowiedz. Z góry b dziekuje

z doświadczenia
@Lilia

nie polecam

ex pracownik
@Lilia

odpuść sobie tą firmę, bo komisarz powoli zagląda do okien tej firmy ... kwestia czasu

Julita

@heniek 12 nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, ale czy pomimo tego zdecydowałeś się skorzystać ze złożonej oferty pracy? Jeżeli tak, to czy mógłbyś podzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w SKOK? Jak oceniasz stopień trudności rozmowy kwalifikacyjnej?

mko

hej no bo może po prostu z ich usług korzystał i tyle?:P wiadomo jak ton jest jedni sa zadwoloeni a drudzy nie nigdy nie będzie sytuacji ze przecież wszystkim się dogodzi..pronuje jednak mimo wszystko samemu się przekonać i wyrobić sobie swoje zdanie..

kmkoczka

co tam w Radomsku się stało?

Bonbon

Pracodawcę oceniam na +. Badania lekarskie, przejazd na szkolenia płatne przez pracodawcę. Pracodawca niby ok, ale jest ciśnienie na realizację planów sprzedażowych. Nie ma planów, nie ma premii, a jak w dłuższym okresie sprzedaż jest niezadowalająca to nie ma pracy. Zarobki na początek to minimalna krajowa, chyba, że wynegocjujesz więcej. Ile dostaniesz na początku to tyle masz przez b. długi okres. Warunki pracy ok, płaca ok, nieobowiązkowe dodatkowe ubezpieczenie na życie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia. To miejsce pracy jest dobre dla osób które chcą zacząć pracować w finansach - proste produkty do sprzedaży, mało produktów. Opłaca się aplikować do placówek blisko siedziby lub w większym mieście.

skoczna kaśka

tak, trzeba przyznać że rzeczywiście wokół skoków jest ostatnio bardzo gorąco, natomiast czy przekłada się to w jakikolwiek sposób na sytuację pracowników w firmie i może nowe zatrudnienia? bo ja bardzo bym była zainteresowana zatrudnieniem w skoku, a wogóle to jakie mają wymagania wobec nowych kandydatów?

ktoś taki

powiem tylko tyle: poszukaj sobie człowieku normalnej pracy..... podkreślam- normalnej

Bolo

Jestem od 2 dni w kraju i dowiaduję sie ,że znów prezes SKOK Centrum szaleje. Zaczyna zwalniać stara i uczciwa gwardię , a utrzymuje i daje awanse tym so grzecznie donoszą , lub przekręty robią. Czyżby miał z tego jakieś profity??? A tak na marginesie - jak on sobie znów POradzi bidula piastując jeszcze funkcję radnego - poć nim został. czy to nie aby przygotowanie sobie kolejnego dochodu na 4 lata na wypadek odwołania przez KNF???? Puki co narazie bawił sie wyśmienicie w dniu 29.11.2014 na Biesiadzie piwnej SKOK. Czy znowu kożystał tam z "alkowy"?

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Bytom

• Jak się pracuje w SKOK?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOK