Opinie o Duda-Cars S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duda-Cars S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duda-Cars S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda-Cars S.A. w Poznań

Jasno określone zasady, co kto robi, jak ma to zrobić i ogólnie jak sytuacja na warsztacie ma wyglądać. Na fajrant stanowisko ma być ogarnięte, narzędzia poukładane, żeby nie leżały gdzieś na podłodze pororzucane.

Dreamo

Pracodawca rzetelny i terminowy, ale przede wszystkim uczciwy. Nie oszukuje i nie kantuje zarówno klientów jak i pracowników. Mimo, że już tam nie pracuję nigdy się nie zawiodłem.

OK

Z pracy jestem zadowolony, bo robię to co lubię i jeszcze mogę dzięki temu zarabiać. Warunki zatrudnienia jak najbardziej ok.

pikon

Może i jest full roboty, ale kasa się zgadza i to jest najważniejsze.

Izabela
@pikon

Kasa się zgadza tzn..? Skoro tak dobrze płaca to może zdradzisz rąbek tajemnicy ile wpada co miesiąc?

Rozmowa na wysokim m poziomie. Obie Panie prowadzące bardzo skupione na rozmowie. Stanowisko oraz wartości firmy opisane profesjonalnie i z pasją. Doceniam informację zwrotną rzeczowa i merytoryczną. Polecam spotkanie by wzbogacić pakiet doświadczeń.

Doświadczenie, kompetencje, zarobki

Klient

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie i w dobrej cenie. Dobry kontakt, dobra cena.

Igsono

Będę starał się dostać. Kumpel pracuje i poleca pracę.

venom

Jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

były

Pracowałem w dwóch warsztatach. Wcześniej w malutkim serwisie, a potem tutaj. Cenowo jeden z lepszych, zarówno w kwestii wynagrodzeń, jak i kosztów napraw. Nie było sytuacji, żeby klienci narzekali na zbyt wygórowane ceny.

Seego

Oddałem do naprawy auto, naprawa zawieszenia i naprawdę bardzo zaskoczyła mnie profesjonalna obsługa. Szybka diagnoza, odpowiednia wymiana podzespołów, a przede wszystkim super kontakt.

Były

Polecam Voyager w Poznaniu tylko nie Duda, wszyscy co coś potrafili i mieli ambicje odeszli z tego dziadostwa

@Były

Przykre, że tak uważasz o tych, którzy pozostali. Ale zawsze przecież może jeszcze przyjść ktoś "potrafiący" i wszystko jeszcze się odbije?

Były
@Olga

Nie chciałem nikogo urazić, być może źle się wyraziłem ale proszę mi wierzyć że się nie odbije opinia o firmie jest jaka widać a wystarczyło utrzymać poziom sprzed kilku lat

@Były

To może jeszcze do tego sugerowanego poziomu jeszcze wrócą? Wiadomo, że każdy może mieć gorszy okres przecież

Robert

Widzę sporo pozytywów i zamierzam spróbować swoich sił. Mam nadzieję że się uda.

OK
@Robert

Jeśli chodzi o kasę to nie ma do czego się przyczepić. Praca na naprawdę dobrym sprzęcie. Sporo roboto niby jest ale wynagrodzenie adekwatne do ilości obowiązków.

Matro

Ogólnie dobre warunki. W pierwszej kolejności dbają o dobro pracownika i jego potrzeby. Z kasą nie ma problemów. Z ludźmi też się idzie bez problemu dogadać.

ok

Nie ma problemów z kasą, umowa też ok. Polecam! ;)

Elżbieta
@ok

A czy umowa jest o pracę? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

Putros

Polecam! Dobry pracodawca.

Marian
@Putros

Czy bardzo dobry pracodawca przy 11proc inflacji obcina pensje oraz zmienia system premiowy ?

@Marian

Rozumiem, że to niestety pytanie retoryczne? Można wiedzieć ile obciął w takim razie i jakie zmiany zaszły w tym systemie?

B

Słabo płacą niedługo dam sobie spokój z nimi inni już dają większe pieniądze

Bożena
@B

Słabo to znaczy ile tam zarabiałeś?

Praca w Duda-Cars to porażka... Kierownictwo i dyrektorzy liczą tylko swoje premie. Najważniejsze są dla nich statystyki, a nie dobro pracowników. Trzeba się prosić o wszystko, a zwłaszcza o swoje ciężko zarobione pieniądze...

s

Prawda

....

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć jakie pieniądze można zarobić jako lakiernik na lakierni czy opłaca sie składać cv czy są jakieś pakiety

Klient

Lepiej zrezygnować z obsługi samochodu w tym pseudoserwisie wszyscy odeszli którzy coś potrafili teraz jest żenada Polecam Voyager lub MB w Poznaniu

A????

Czy są dostępne jeszcze części używane od samochodów potrzebuje kilka jeśli są proszę dać znać ..

Patryk

Nie polecam tej firmy a co za tym idzie usług. Nie dość, że nie mają co sprzedawać to obsługa jest nie miła zarówno w dziale handlowym jak i serwisie. Czas pożegnać tych noszących głowę w chmarach kierowników, dyrektorów, bo znacznie milszym cz łowiek jest portier i uśmiechnięta sprzątaczka niż reszta ludzi tam pracującej

Klientka
@Patryk

Potwierdzam Pana opinię. W salonie przy odbiorze auta czułam się jak intruz. Kierownik salonu dumny, zarozumiumiały, bezczelny, ucinający moje argumenty . Zachowywał się jak Ludwik IV " Państwo to ja " Nie polecam tego miejsca. Szkoda , że wcześniej nie widziałam opinii .

Wiktoria
@Klientka

To strasznie słabo z ich strony... żeby w tych czasach obsługa była na tak niskim poziomie to szok. A ja chciałam tam zanieść papiery do pracy... nie dałabym rady w takim zespole.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda-Cars S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda-Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda-Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda-Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duda-Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Duda-Cars S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duda-Cars S.A.
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań