Opinie o Michalak Welding w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michalak Welding. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michalak Welding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michalak Welding w Gdynia

Grazia Nowy wpis

Nie za wiele zrozumiałam z opinii które pojawiły się na forum. Dużo opinii zostało uciętych, zawsze można napisać coś w kulturalny sposób, żeby platforma nie musiała tego ucinać. Wracając do tematu mam kilka pytań do stanowiska szlifierza. W wymaganiach podano jedynie chęć do pracy, nie ma nic o doświadczeniu, wręcz przeciwnie jest wzmianka o przyuczeniu do zawodu. To by była dobra droga dla mojego syna, jak kształtują się takie zarobki osób które dopiero zaczynają współpracę na tym stanowisku?

@Michalak welding Nowy wpis

Witam jestem byłym pracownikiem firmy Michalak welding i dodaje negatywną opinię na temat tej firmy. Nie polecam tej firmy gdyż Pan (usunięte przez administratora) nie dając wam dużej stawki jaka jest na rynku (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)brak zainteresowania pracownikami . Generalnie chłop przejął firmę rodzinną (usunięte przez administratora) , liczy się tylko kasa . (usunięte przez administratora) Są lepsze firmy niż ta więc omijać szeroko (usunięte przez administratora)

Elka Nowy wpis

Ej, a co oznacza właściwie, że firma oferuje perspektywę rozwoju zawodowego. Ale co to właściwie oznacza?? Mi chodzi głównie o pozycję Młodego spawacza konstrukcji stalowych. To chodzi o szkolenia od firmy? Czy też, że można awansować lepiej zarobić?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Michalak Welding? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 20 marca

Siwy

Ta firma to (usunięte przez administratora) i katy

@Siwy

To nie pracodawcy to (usunięte przez administratora) że

@Siwy

Nie wiem co tam napisałeś. Możesz inaczej ująć w słowa, jak tu się pracuje i jakie jest podejście pracodawcy do zatrudnionych osób?

Agnieszka Nowy wpis
@Michał

Praca ciężka jak wszędzie ale bat i do przodu jak w (usunięte przez administratora) a kasa bardzo mala

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak często w Michalak Welding odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 20 marca na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Bogdan

To co? Nie ma szkoleń albo trzeba samemu za nie płacić? Ty nie czujesz ze się tu rozwijasz?

@Bogdan

Rozwój to nie tylko szkolenia.

Bandziorek

Tu pracodawcy bo jest ich dwoje sami piszą jako kobiety -

Bandziorek

Uwaga oni płacą marne grosze z daleka od nich / ostrzegam bo się oglaszaja

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Monter w Michalak Welding? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Monter

Też mam pytanie: Pobawisz się moimi kulami?

Aleksander
@Monter

Jest szansa że odpowiesz jak dorosły człowiek na pytanie, czy dalej będziesz pisał takie bzdury?

Monter
@Aleksander

Oczywiście że jest...Po warunkiem że też się pobawisz moimi kulami haha

@Monter

Jakie moduły tutaj montujesz? Bo to chyba jakieś żartobliwe nawiązanie do tego? ;p

Siwy

To firma bez szacunku nawet do samych siebie

@Siwy

Dość mocne słowa widzę. Uzasadnienie byłoby podobne?

Bandziorek

Trzymajcie się od tej firmy to jest kierat za grosze!!!!!!!!!!!!!!!

Kik

Chce zacząć pracę jako spawacz jakie mają stawki?

Hanna
@Kik

Tak po prostu pytasz czy widziałeś ogłoszenie i wiesz, że trwa jakaś rekrutacja? Bo ja właśnie nic totalnie nie mogę znaleźć na ten temat. Jak coś wiesz, to koniecznie odpisz, będę mega wdzięczna.

Jak szefostwo w Michalak Welding traktuje ludzi?

Dorota

To zabrzmiało trochę tak jakby płacono im groszami za to całe gnębienie. A możesz to opisać na jakiś konkretnych przykładach? Bo rozumiem, że to na bazie swojego doświadczenia piszesz, tak?

@Dorota

Wiesz jak jest a pytasz coś słaba ta twoja psychologia

makarena

Pracowałem rok temu w CORK IRLANDI tam praca jest ok ale będziesz mieszkać w przyczepie kempingowej która znajduje się na hali mało tego na hali jest warsztat samochodowy nie pośpisz sobie brak zasięgu telefonicznego przyczepa kempingowa się rozpada mało miejsca ta kwatera to jest dopiero jest (usunięte przez administratora) bez ubezpieczenia (usunięte przez administratora)

@makarena

Kurcze, no popatrz a mnie te warunki zafascynowały, normalnie jak na amerykańskim filmie, jeszcze brakuje kanapki z masłem orzechowym, szopa pracza i niedźwiadka, który akurat przechodził sobie w lesie. ;) Czyli po roku żeś zrezygnował tylko przez tę przyczepę? Czy miałeś też jeszcze inne powody?

Mrrafinia

Ile jest zmian? Jakie zarobki?

Witam chciałbym zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć spawacz 136 oraz jakie są proponowane formy zatrudnienia?

Hanna
@12345

Też chcę się dowiedzieć, ile się zarabia w Welding i jakie umowy oferują. A powiedz, wysłałeś już CV do firmy? Na jaką umowę liczysz?

qwerty
@12345

Tak z 18 zł dadzą ci

Piotr.

Prawda jest taka że stawki to daję mniejsze niż zero ale jak im (usunięte przez administratora) pali to przyjmują spawaczy po normalnych stawkach w sumie jak każdy ale tak na co dzień to szukają głupków, którzy będę im robić za darmo. Najlepiej chcą żeby przyszło wielu młodych znających się na wszystkim a potem dają im stawki po 18 zł i jeszcze potem wymagają żeby ktoś na taką stawkę zakładał działalność. Wielu Ukrainców co zawsze świadczy o niskich stawkach.

RATUNKU

uwaga uwaga bylem na od michalaka z gdyni w irlandii w cork firma crowej i totalny szok kwatera jest hali a w hali stawiony kamp to nie koniec bo tam w hali obok kampa zrobili warsztat samochodowy tragedia w kampie pokój 2na 2-1,5na2-3na 3 metry wszystko w środku się sypie sypie elektryka kanaliza dwa palniki na cztery dobre mechanicy pracują do wieczora i sobie nie pośpisz w zoo zwierzęta mają lepiej a zadzwonić musisz wyjść 30 metrów z hali uwaga jesteś tam na lewo jak coś się stanie bulisz za wszystko wypadek praca jest spoko sklep raz w tygodniu daleko zawiezie krzysiek miejscowy z firmy mechanicy są w szoku że mieszkamy na warsztacie porobili fotki i się śmieją z (usunięte przez administratora) polaków zastanów się zanim wyjedziesz miłej zabawy !!!!

Bogna

Generalnie to bardzo dobry pracodawca, jeśli ktoś ma kompetencje to będzie również zadowolony!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Michalak Welding? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prezio

Tak dostaniesz samochòd z kierowcą plus mieszkanie służbowe oraz kartę firmową z dość wysokim limitem(5000zł.)

myatlantis

Nie wiem czemu ludzie tutaj takie rzeczy piszą, ale też mi się wydaje to bez sensu, by zwalniać najlepszych swoich ludzi @wojtek. Przecież to by nie miało najmniejszego sensu... No i szukaliby nowych ludzi, a nie ma teraz rekrutacji u nich prowadzonej. Firma sama w sobie fajna, dbają o pracowników, skoro dają umowy o pracę.

MAŁY

zgadzam się z gościem na energomontażu walili prawie co dzień mało się nie przewracali na hali

Maciej

Witam, czy obecnie Michalak Welding prowadzi w ogóle jakąś rekrutację, bowiem na ich stronie w zakładce praca jest wypracowanie na czym polega praca w stoczni, a nie oferty pracy. Znalazłem za to jakąś nieaktualna w urzędzie pracy, to poszukiwali montera konstrukcji. niby wszystko pięknie, (usunięte przez administratora) i wymagali biegłego angielskiego oraz rosyjskiego. Serio?

blueblue

Ponoc na ksiezycu tez juz wzial barke do roboty, bracia jada

xxx

tak super firma zwłaszcza że zwalniają i nie wiadomo za co nie polecam totalny bałagan co z tego że sa wypłacalni skoro ludzi mają za nic najlepiej by było żeby 5 ludzi zrobiło cały ogólny bałagan nikt nic nie wie

Zostaw merytoryczną opinię o Michalak Welding - Gdynia

• Jak się pracuje w Michalak Welding?

Zobacz opinie na temat firmy Michalak Welding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michalak Welding?

Kandydaci do pracy w Michalak Welding napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michalak Welding
3.7/5 Na podstawie 75 ocen.
  • ul. Wiśniowa 11 lok. 3
    81-029 Gdynia