Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Matt

Czym zajmuje się dział asted? Od przyszłego tygodnia zacznę tam pracę jako pakowacz i zastanawia mnie czym jest ten dział

Wa

@user To daje dużo do myślenia tym bardziej że nawet nie odpowiadają na wysłane CV czy wiadomości. Kurde lubię pracę na produkcji ale chyba z tym miejscem nic nie będzie.

Jak dostać się do Was do pracy ? Agencja czy przez firmę? Pracownik na jakie wynagrodzenie może liczyć ? Macie 3/4 czy cały etat ? Jakie wynagrodzenie ?

Ptasiemleczko
@Nowy

Zależy do jakiej pracy chcesz iść

@Ptasiemleczko

Na produkcję. Jaka kasę oferuje Wedel ? Macie cały etat ?

Czy warto iść do pracy na produkcję do tej firmy? Otrzymałem ofertę przez agencje pracy randstad właśnie na takie stanowisko.

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

Anka

Hej,czy ktoś z Was pracuje w Wedlu w Warszawie jako Specjalista ds.Obsługi Klienta i Rozliczeń? Jakie zarobki i czy od razu jest umowa o pracę?

Czoko
@Anka

W tej sytuacji to raczej zwolnienia w planach na czerwiec jest restrukturyzacja a teraz aktualna sytuacja tylko przyspieszy.My się boimy

@Czoko

Czoko w jakim celu siejesz popłoch? Skąd masz info o restrukturyzacji w czerwcu? Jak masz info to podaj szczegóły, a jak to nie masz to porostu daj sobie spokój i nie wypisuje bzdur. Firma jest stabilna. Ma również wsparcie właścicieli i w tej chwili nie ma żadnych planow restrukturyzacji! Tak na marginesie zastanawiam sie gdzie sa dzisiaj Ci wszyscy roszczeniowcy, którzy pluli jadem na firmę? Benefity sie nie podobały, pensją sie nie podobała, szefowa się nie podobała.... Halo gdzie jesteście?

Wader

160% premii rocznej uciszyły wszystkich roszczeniowców ? Wam się te pieniądze po prostu należały :-)

Kaczyński

Nie wiem czy pytanie o konkrety jest trafnione -bo mogłyby wypłynąć jednak coś konkretniejszego. A i tak każdy w firmie wie wszystko. Szepty, których nie zagłuszą żadne korpo terrory. Widać że kogoś ubodło poruszenie tematu. Takimi pytaniami strzelacie sobie w dawno nieistniejące kolana. Pytanie to.prowokacja.bo.moze ktoś napisze kto.mu powiedział... Żenada.

ŻegnajGenia

Czytam te komentarze i za każdym razem wywalam oczy ze zdumienia, ze w końcu pojawiają się konkrety, a nie czary na kiju. Też niestety pracowałem w Wedlu i też niestety myślałem, że ta praca to raj na ziemi... Długo to jednak nie trwało. Poznałem wielu ludzi, którzy byli i nadal są wg mnie super handlowcami...ale, może od początku. Region C1... Daro najlepszy kiero w Wedlu, Piter mega człowiek, z którym można konie kraść, no i Brzoza... Swój człowiek, pierwszych dwóch odchodzi, reszty tego regionu niestety nie miałem przyjemności poznać, Region C4... Jacek, Marta, Seba i Nata... 3 ostatnich odchodzą... Mega strata, bo Marta była jednym słowem profesjonalistka, Seba zawsze poukładany, Nata wieczna optymistka, uśmiech z twarzy nie schodzi, niestety Jacek asm... Zje**ł ten zespół... Region C3, wg mnie najbardziej zgrana ekipa, ale Tomek robi wrażenie osoby dwulicowej i czekam, aż stanie się to samo co w C4. Reszty regionów niestety nie znałem... Ale dużo nie trzeba tłumaczyć co ta firma zrobiła z ludźmi, straciła fajnych ph, asm śmieją się każdemu w twarz udając, że przecież nic się nie dzieje. No i mój idol Maciej... Dsm, który jak twierdzi uwielbua iść po trupach do celu, tylko Macieju zauważ, że nie masz miesiąca bez wypowiedzenia. Nie pozdrawiam A reszcie życzę sukcesów, bo przebywać z tak fajna ekipa było zaszczytem... Do zobaczenia kiedyś :)

Leon
@ŻegnajGenia

A wiesz co jest najgorsze? Że (usunięte przez administratora) c4 wciąż pracuje niestety. Tyle wałków co on robi i wciąż nie potrafią go zwolnić. A potem się dziwią że nie ma kto pracować. Mam nadzieję że w końcu ktoś podejmie jedyną słuszną decyzję i się go pozbędą. Wiele osób na to czeka i nie tylko(usunięte przez administratora)

Mr.Big
@ŻegnajGenia

Uwielbiam takich frustratów jak ty. Wylewanie żółci i oczernianie innych to twoje hobby? Ale widać że tęsknisz za firmą wiec chyba nie było tak żle jak piszesz. A DSM jest najlepszy jaki kiedykolwiek był w tej firmie - ręce. Młody, ambitny i potrafi grać zespołowo.

Leon
@Mr.Big

Mr.Big ale pocisnąłeś głupotą haha. Jeszcze się zdziwisz. I jeszcze jedno, ja jestem pracownikiem Wedla i mam się tu całkiem dobrze w przeciwieństwie do wspomnianego to często asm c4

BDR
@Leon

Powiem tak... Słabe jest obgadywanie „za plecami” bez podawania konkretnych błędów/wałków o które posądzasz ASM. Poza tym nie wydaje mi się, aby forum poza organizacją było dobrym miejscem do dyskutowania o takich rzeczach. Skoro Ci tak dobrze w firmie, to po co Wystawiasz jej tutaj negatywną laurkę? Masz dowody i uzasadnione przypuszczenia, że ktoś działa wbrew firmowym procedurom? Idź z tym do odpowiedniej osoby i tyle w temacie. Poza tym widzę, ze ludzie tutaj się wypowiadający nie potrafią nawet, ze zrozumieniem czytać. ASM to nie DSM i odwrotnie... Zajmijcie się lepiej pracą w tym trudnym czasie, a wylewanie swojego jadu i żalu zostawcie na odpowiedni czas, bo przyszedł właśnie taki, w którym to my (i wszystkie inne firmy) musimy spiąć tyłki i pomóc umocnić pozycję naszego „gniazda”, aby później nie mieć żadnego żalu. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia i mniej czasu na pierdoły.

Xyz
@ŻegnajGenia

Mam wrażenie ze pewien pracownik sam sobie tak słodzi, ciekawe który/a ????????????

PH TT
@Mr.Big

No i gdzie te młode ręce i gra zespołowa dsm? Z tego co słyszę to już praktycznie poza firma :-) i kto teraz będzie krył asm z Kalisza żeby się nie wydało ze zatrudnił swojego przyszłego zięcia? Wiecie co, całkiem śmiesznie się zrobiło w tym naszym dystrykcie :-)

Kaczyński
@BDR

Przecież to forum. Każdy kto chciałby rozpocząć współpracę z tak.felerna firmą pomyśli dwa razy po przeczytaniu opinii. Na takim opiniodawczym formum każdy.ma prawo wyciągać brudy. A swoją drogą nie znam korpo, które działa zgodnie ze swoimi procedurami bo przeważnie one się wykluczają... Sama praca w korpo to marchewka na kijku. Druga sprawa plebs nigdy nie był szanowany i to samo w korpo. Więc po co się pchać? Magazenier i praca fizyczna to najniższe szczeble. Nigdy się to nie zmieni. Przeważnie też dlatego że poziom tych ludzi jest średnio niski. Nie mają wysokich aspiracji, jednokierunkowe zainteresowania. Ale.jak.w każdej sferze są perełki... Są też intelektualne gnioty na wysokich stanowiskach bo jak wiadomo ręka rękę ciągnie i myje.

Hermaszweski

Słuchajcie - jak to jest w Wedlu z tym LGBT ? czy w firmie są naciski na ludzi w tym kierunku ? że jak ktoś ma inne poglądy to dostaje po d..? Tak mi mówił jeden rep z ktrym konkuruje :) . Są ogłoszenia i ponoć bardzo wysokie zarobki ? jaka jest prawda ?

Słodki Pawełek
@Hermaszweski

Podobno i tylko tyle :) 4 tys do ręki . Dla mnie to mało jak na robotę po 10 h dziennie

Mona

Cześć, jakie są opinie na temat pracy cukiernika w Wedlu w Warszawie? Jaka panuje tam atmosfera i jakie są zarobki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E Wedel?

Wader

Aspekt atmosfery w E. Wedel wygląda tak jak odpowiedź na Twoje pytanie, czyli całkowity brak atmosfery (delikatnie pisząc)

jak chcesz wiedzieć czym pachnie depresja i poniżanie psychiczne to zapraszamy do wedla :) Nawet nie próbuj zgłaszać, zbagatelizują sprawę - liderzy patrzą tylko na własny tyłek nie obchodzą ich nękania , prędzej z ciebie głupka zrobią. Nie pracuję już tam od pół roku i w końcu odetchnęłam i uwierzyłam w siebie, czego i wam życzę . Pozdrawiam

Częstochowiak

Zaproszono mnie na rozmowę, kierownictwo miało poinformować o decyzji jaka by nie była - bez odzewu z gęby (usunięte przez administratora) robią - kadra zarządzająca więc wnioskuje zakłamana klepiąca swoich po plecach - kierownicy obecni na rozmowie LGBT obaj przynajmniej mocno wizualnie - nie polecam na szczęście znalazłem prace w firmie konkurencyjnej i są tu prawdomówni i szczerzy ludzi, którzy szydzą z gówniarza kierownika na śląsk wedla - ŻENUJĄCY poziom wiedzy i kompetencji - komuna chyba jak widać

jweebdaećl
@Częstochowiak

Czyli po roku nic się nie zmieniło, całe szczęście że rozmowa on-line

Sławek

Cześć, mam pytanie odnośnie zarobków Przedstawiciela Handlowego. Ile wynosi wysokość podstawy brutto na początek?

Pola

3800 brutto

Sławek
@Pola

Premia na poziomie 30% wynagrodzenia?

Jasio
@Sławek

raczej nie ma takich premii , 5 % za priorytety 100% wykonania , jeśli zrobisz 110% to wtedy 10% . Wykonanie planu na poziomie 95% to 5 % premii , wykonanie 100% volumenowego to 10% . Także licz na maks 20% czyli 760 brutto .

Jasio2
@Jasio

@Sławek Jasio nie wie jaka jest premia PH. Zapytaj podczas rekrutacji.

Jasio
@Jasio2

Jest właśnie taka , może być większa np 15% za plan volumenowy , ale musisz wykonać plan ponad 100 % co zaczęło być awykonalne w tej firmie :(

exPH
@Sławek

dostaniesz max 3500 nestto za 6 dni wtygodniu po 12-14h dużo?

Buket
@Jasio

(usunięte przez administratora)To chyba jakieś głodowe stawki.. współczuję..

WP
@exPH

(usunięte przez administratora) Chyba (usunięte przez administratora) Wedla pomyliłeś z Wawelem . Potwierdzam jedynie , że praca jest wymagająca i 8 h to tylko marzenia , ale 5 dni w tygodniu i za dużo wyższa kasę . Podstawy to 4,5 tys. Brutto w górę + premie na poziomie 50% średnio .

Damian

Ile może zarobić pracownik produkcyjny u Was ? Może paść konkretna kwota ?

@Damian

Tak w skrócie: 3000 brutto + obiecanki cacanki co pół roku kim to tam nie będziesz -owocowe wtorki to tylko ogryzki po biurowcach dogryzasz -pogarda i kumuterstwo każdego dnia -audyty ucinajace premie bo pani Ruda co r nie wymawia ci jakieś pierdoły wymysla -zespol to emeryci + Ukraińcy + wazeliniarze -ciezka nadludzka robota i pani inżynier że stoperem nad głową abyś szybciej robił -jak masz minimalny szacunek do siebie to poszukaj innej pracy, chyba że masz dobrego psychologa i lubisz sadomaso Pozdrawiam

Rogal

Człowieku narzekasz i szkalujesz firmę, ...a mimo wszystko w niej pracujesz? Pytanie dlaczego???? To tylko pokazuje ile są warte twoje komentarze. Jak Ci tak źle to zmień robotę. Ale coś mi mówi że boisz się konkurencji, dlatego starszych innych.

@Rogal

W którym zdaniu według Ciebie jest szkalowanie firmy ? Przyjdź popracować na produkcji a po jednym dniu będziesz miał taką samą opinię.

Zmotoryzowany Czesio

To ja myślałem, że auta na Citroeny zmieniają, bo cały czas mówili, że tu nowy DS, tam nowy DS, a to DSM-y odchodzą i nowe będą dopóki znowu nie odejdą. Cyrk Zalewski już nie jest najbardziej znanym cyrkiem w Polsce :)))

BDR
@Zmotoryzowany Czesio

Jacy konkretnie? Bo nic nie słychać, no chyba że są to informacje tylko dla elitarnego grona.

Zmotoryzowany Czesio
@BDR

No ten i tamten. A jak na miejsce tego wskoczy ten co teraz jest pod tamtym to będzie jeszcze lepiej niż było :)

Super bardzo fajnie

Jajko
@Monika

A Tobie co ?

nareszcie

wreszcie ktoś robi z nierobami porządek. Jest więcej takich przypadków... więc rzeczywiście baton międzyinnymi czas ciebie,

V
@nareszcie

A gdzie tacy byli? Masz na myśli ostatnie zmiany?

IT

Aplikuję na staż w dziale IT. Jaka panuje tam atmosfera? Są możliwości rozwoju i nauki?

Jacek
@IT

Staż, o którym piszesz jest płatny? Ciekawi mnie, czy po zakończeniu praktyk możesz ubiegać się o stałą współpracę na postawie umowy na czas nieokreślony. Liczę, że o tym napiszesz.

matti

Chcecie powiedzieć, że w wedlu pracujecie jako handlowcy za 3500 netto? To albo coś źle liczę,albo jesteście układaczmi towaru,bo handlowcom takich pieniędzy firmy nie oferują.

Sławko
@matti

A jakie, bo jestem ciekawy...?

matti
@Sławko

3200 na rękę dostaje typowy zbieracz zamówień w sredniej wielkości hutrowni w woj lodzkim.Oczywiście nie ma wielu benefitów,ale zerowa odpowiedzialnosć.Bierze zamówienie i wypad.Ja mam 3.5 postawy netto,z pełną premią można koło 5 wyciagnąć plus oczywiście odpowiedzialnosć(fmcg).Pracy mnóstwo,więc podobnie jak w wedlu.Spotykam ludzi z różnych branż(alkohole ,papierosy,napoje,przyprawy) i wiekszość kręcoi się wokół 4.5-5 tyś netto.Każdy przedstawicie z wedla może to sprawdzić spotykjąc innych ph na sklepie.Wiec sorry ale 3500 na łapę-podziwiam.

Crown

Od jutra wyczekiwany home office. Już myślałem, że mnie wycisną do cna... Dobrze, że nie musimy jeździć gdy w kraju epidemia.

Robol.

Dlaczego czekolady milki, które produkowane są w Niemczech są tańsze od Wedlowskich pomimo kosztów transportu i wyższych kosztów pracy x4? Słyszę opinie, że Wedel nie chcę podnieść pensji pracownikom bo nie ma z czego i ich nie stać to jak to jest?

DJ

Masz wszystko tutaj w komentarzach opisane, nie rozumiem 10 razy tych samych pytań... Ale skoro chcesz to odpowiem raz jeszcze... 3800 brutto na początek, premie zależy... Od 5 do 15% auto Astra V, roboty dużo...za dużo, szkoda zdrowia i nerwów.

dell
@DJ

tak jest wiele odpowiedzi w tym 90 procent kłamliwych dlatego pytam. Ile wizyt dziennie w sprzedaży impulsywnej?

???
@dell

Akurat nie są tutaj odpowiedzi kłamliwe , 90 % to prawda niestety .I po co zadajesz pytania , które były tu setki razy pod którymi masz prawdziwe odpowiedzi . Skoro nie ufasz forum to idź na rekrutacje i tam się wszystkiego dowiesz . Zapytaj ile wizyt dziennie , ile ekspozycji , ile prac wspólnych i jak wyglada przygotowanie do pracy wspólnej , jakie targety , jaka premia za volumen i jaka za priorytety , jaka kwartalna , jak wyglada audyt 5 czeko , ile tabelek do wypełnienia dziennie , ile estymacji i ile to średnio zajmuje , ile maili dziennie , jak liczą czas pracy ( nie ile powinieneś pracować dziennie , bo to duża różnica )

exPH

bęziesz pracował 6 dni w tygodniu po 12-14h będziesz odpowiedzialny prawie za wszystko a na koniec pracy podczas zdawania Auta itp. przytną Cię za parking(nie oddadzą kasy) braki towarowe na aucie i toco najlepsze praca wspólna z dyrektorem to jest najmilsze:-) spędziłem tam 8 miesięcy -prze j e ane

kelo
@???

Widzę , ze narwany jesteś i jakiś nie dopieszczony ,proponuje ci bys trochę przypakował ,poszedł na silownie oraz do kosmetyczki ,jak nie da rady to zapuść brodę może w końcu męski jakiś będziesz a nie jak teraz zachowujesz się jak skrzywdzony anemik z problemami natury psychicznej. Po to jest ten portal by pytać ile się chcę ,co ci to przeszkadza? żadnym administratorem tego portalu nie jesteś przecież wiec wyciągnij te podpaski bo cos ci leci. Na rekrutacji nie dowiem się jakie są zarobki oraz ile wizyt dziennie ( tłumaczone to jest nie na tym etapie) Po 2 prosiłem o podanie zarobków netto a nie brutto wiec naucz się czytać zakompleksiony pionku ze zrozumieniem. Kolejny Janusz pseudo handlowiec ze zbyt wybujałym ego na jednego strzała . Pozdrawiam

lol

Coś ci nie wyszło synku ogrodnika, idz się zalic gdzie indziej.Teraz już wiesz czemu każdy traktuje cie jak kupę , widocznie na to zasługujesz:) chyba u was to jednak rodzinne. Pozdrawiam amatora, przypudruj nosek :)

Na jaki region chcesz aplikować?

Bryyy
@kelo

Mam nadzieje , ze cię nie zatrudnią . Nie chce takiego „kolegi” w pracy , bo widać , ze jesteś osobą konfliktową i raczej będziesz zaniżał poziom grupy .

@Bryyy

Po pierwsze spytałem, bardzo grzecznie, normalnie, po 2 to Twój kolega wyraził jakieś przerośnięte ego i zawiesinę, narzekacie tak strasznie na tą firmę, tak marudzicie, że tak źle, tak strasznie traktowani jesteście a wciąż w tej firmie pracuje, logika się kłania, przy tym wychodzi na to, że mało z was jest osobami profesjonalni czy nawet inteligentymi, masz rację "kolego" z gowork, lepiej gnic i marudzić na takich portalach niż być rzetelnym i uczciwym, winić zawsze wszystkich tylko nie siebie. Pozdrawiam, jak na przedstawicieli to naprawdę słabo gadane macie. Proponuję zrobić kurs podstaw zachowan międzyludzkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.