Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

Moim zadniem troche przesadzasz,czasami jest dżungla,ale ogolnie jest o.k. Firma jest specyficzna i nie każdy się nadaje....

Jeśli ktoś chce się tam zatrudnić, niech się dobrze zastanowi - wszystkie opinie o koszmarze w tej pracy są prawdziwe i nie są wymysłem konkurencji. Tak naprawdę nie ma w tej firmie żadnej organizacji pracy, nie wiadomo o co chodzi, (usunięte przez administratora) Piękne szkolenie pracowników na początek a potem radź sobie sam. Dobrze, że chociaż toalety są poprawnie oznaczone..... . Nie polecam.... (usunięte przez administratora)

Ja osobiście nie rozumiem tych negatywnych opinii,pracuje 1,5 roku i mi sie podoba.Czasami jest nerwowo,jak wszędzie.Mam wrażenie,że wypowiadają sie tylko osoby,które myslały,że dostaną kase za nicnierobienie.Jak komuś się chce,to może być fajnie,a ja jestem tego dowodem:)

Kserkses

500zł wydane na podróże z Warszawy do Bielsko-Białej poszło w błoto.

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Iguana

Hej, a jak tam jest w personalnym? Bo mam wrazenie ze co kilka miesiecy zmieniają?

kowal

ocena niedostateczny

piotr nowak

a ja napisze tylko tyle - po miesiacu pracy w murapolu zaczolem palic a nie palilem od 3 lat, po kilku miesiacach rzucilem palenie bo odszedlem z murapolu. tam sie nie da normalnie pracowac !

Nie polecam. Jak ktoś szuka stabilizacji to nie ten adres. Rotacja szaleńcza, oczekiwania wygórowane i ciągle rosną.

mała

Nie szukam nowej pracy,nie jestem księgowa i dalej dobrze mi sie pracuje w tej firmie. Nie wiem,co w tym dziwnego.....

michal

mała - 2012-05-07 15:41:22 Ja pracuje i mi sie podoba :)No i co juz szukasz nowej pracy ?Sskoro jestes ksiegowa to pracujesz w centrali w BB. Bylem kilka razy w Bilelsku to widzialem jak tam wszyscy siedza jak na polu minowym :)

mała

Ja pracuje i mi sie podoba :)

rtew

Nie polecam to mało powiedziane.

księgowy

a jak wygląda w Murapolu praca w księgowości? pytam bo pojawiło się ogłoszenie o naborze ale o tym co przeczytałem powyżej to mam spore wątpliwości co do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A