Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

wr1

Ciekawe kiedy rozlicza sie z dwojka nietykalnych ze strykowa .Specjalista od transportu i adminem.Zwalnia sie pracownikow fizycznych a zostawia nierobow.Ciekawa strategia

sir.one
@wr1

Tym bardziej trzeba zająć się adminem(obibokiem).coś czuje,że niedługo będzie musiał znów założyć czapke.

Taki Jeden

Ja już tak chyba ósmy rok pochlipuję wieczorami, że mnie "zwolnili" z takiej korporacji! Po wiadomościach, w trakcie reklam. Potem jakoś mi przechodzi.... A bezrobocie jakie wspaniałe! Budzę się rano i... NIC NIE MUSZĘ! Więc wstaję, piję kawę i jadę na spotkanie z grupą uśmiechniętych ludzi. Pogadamy, powygłupiamy się... I czasem coś sprzedamy. Tylko klienci nam przeszkadzają, bo dzwonią jak opętani. W końcu każdy chciałby się pośmiać... Tylko wieczorami nachodzi mnie niewymowny żal, że TAKA firma mnie nie chciała... i to wtedy, gdy nauczyłem się wygrywać w grę, której sama stworzyła reguły... :P

ktosik

Tak jak teraz jeszcze nie było to agonia

belladonna

Firma stosuje taką politykę, że co jakiś czas robią czystkę i zwalniają grupowo...

pilsudskiego 143

Szkoda tylko ze pan M.N pozwolil na rozpad aon complex.To najlepsze czasy dla tej firmy.Przykro patrzec jak kolejni prezesi dokladaja po kolei gwozdzie do trumnu cx iq.

wr1

Atmosfera w strykowie raczej marna,lekki chaos.Ciekawy bedzie koniec miesiaca.Ruda raczej zostanie,jako ostatnia zgasi swiatlo.

Szczery

Nie mów??? Na kogo?? Kto jest tym nieszczęśnikiem??

ew

(usunięte przez administratora)dobije ta firme.Najgorszy zarzad od lat.

Yoko
@ew

Raczej wlasciciel.Sam zbudowal sam polozyl.Swoimi blednymi decyzjami i brakiem konsekwencji przyspiesza nieuchronne.Osoby ktore go wspieraja to typowi klakierzy ktorzy mowia co innego jemu, co innego za plecami.

PaPa

Zwalniają dobrych pracowników co zaraz znajdują pracę, oni nie maja się czym martwić. Ludzi boli że nie są docenieni a po kilku miesiącach dzwoni HR i zaprasza na rozmowę o pracę bo byłeś taki spaniały a oni popełnili błąd że cię wypuścili. Totalny chłam. Ludzie nie wracajcie tam bo nie ma sensu! Banki i tak zaraz zajmą wszystko. To upada już od kilku lat, teraz już są przy końcówce. Nie dziwie się że upada , zwalniają dobrych handlowców a na ich miejsce są młodzi ludzie ca najniższą krajową co się uczą, chyba że planem firmy jest zacząć od początku hahahaha Ludzie nie pracują bo nie maja z czym pracować , nie ma towaru, nie ma kim pracować itd. . Wypłaty potwierdzam opóźniają się bo nie maja kasy, a nowe auta są . Ciekawa firma , ciekawe doświadczenie ale nigdy więcej.

z boku prezesa

Sa tacy jak ty,co przez 20 dni nic robia a im placa.Ale masz racje wszystko wyglada dziwnie.Prezesi udaja ze zarzadzaja zakupy udaja ze kupuja a handel ze sprzedaje.Koniec zbliza sie duzymi krokami.

z_boku

Czytając wypowiedzi mam wrażenie, że w większość publicystów potrzebuje spuścić trochę pary z płuc i wyżalić się na ciężkie życie "zwolnionego" zamiast posłużyć się siłą argumentów. W dodatku zapominają, że praca polega na wykonywaniu pewnych czynności w określonym czasie, za które otrzymuje się ustalone wynagrodzenie. Czynności, których jest coraz mniej, bo nie ma towaru do sprzedaży, a sprzedaż udaje, że sprzedaje. Nie znam nikogo kto by płacił za leżenie. Wiem jedno: jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ciekaw jestem czy np. chcielibyście aby mechanik naprawił Wam auto w dwie godziny i policzył sobie za 14 dni pracy. Czy byście zapłacili? No tak to nie chodzi o Waszą kasę, cudzą łatwo rozdawać.

pakowacz

Czlowieku brednie wypisujesz a nie masz pojecia jaka jest prawda.Tam sie zle dzieje nie od wczoraj,zwolnienia kilku pracownikow szeregowych nic tak naprawde ni dadza.Ciecia sa potrzebne od gory.Tam potrzeba zacisnac pasa.

qwerty

Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie koniec zwolnien.Moze doswiadczonych pracownikow chca zastapic agencja pracy?

dz

Mnie już tam nie ma na szczęście i kilka słów dla pracowników. Tego kieratu uwierzcie są lepsze miejsca pracy normalniejsi pracodawcy którzy płacą na czas i odpowiednio premiuja, dla zwolnionych teraz będzie tylko lepiej powodzenia

rp

Pensja wyplacana powinna byc do 10 kazdego m-ca.Zawsze placona po czasie.To samo z premia,platna teoretycznie do 25.Zawsze po czasie.Ogolnie shit.Nie polecam.

niedlugo i ja polece
@rp

Potwierdzam.10 wypada w piatek to kase puszcza w poniedzialek,25 wypada w piatek to znow puszcza w poniedzialek,choc czesto zdarzaja sie dluzsze obsuwy.nie wazne ze ludzie czekaja na pieniadze.tam nie licza sie z pracownikami.Szczerze odradzam prace w tej firmie,a w szczególnosci stryków.

PaPa

Obecnie Redwood Holding dawny COMPLEX . Zmiana nazwy dobra taktyka. NIE POLECAM STANOWCZO NIE !!!!

xy

Najlepszy sklad oprocz(usunięte przez administratora).Uwazajcie na niego.Na szczescie zostalo jeszcze pare normalnych osob ktore umila mu zycie w pracy.

wr1

Najlepszy sklad byl w huciusku.Te czasy nie wroca a szkoda.

.....

Tacy sa pewni tego ze wszystko uchodzi im na sucho ze moze trzeba im noska utrzec kolego joker

Joker

Jedno pismo do urzedu celnego moze zmienic sytuacje tych co odpowiadaja za sklad.Wiec lepiej siedzcie cicho i nie podskakuj lucu i pozostali ukrywajacy sie.

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A