Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

adas

Mnie dziwi to że ruda i MC tyle czasu grzeja stołki.To bardzo długi staż jak na te firmę

Taki Jeden

Jeśli nie wystarczają Ci opinie najemców, to cóż dodać?... Jakikolwiek kontakt z tą firmą to proszenie się o kłopoty i niepotrzebne nerwy. I nie liczcie na łut szczęścia, że akurat Wy będziecie wybrańcami, bo od zarania jest to kwestia filozofii, na której została zbudowana.

Taurus

Przepraszam was że w tym miejscu , ale nie ma innego forum z opiniami. Chcę wynająć dość spory lokal od Complexu , ale rozmawiałem z najemcami innych lokali i nie wypowiadali się dobrze o tej firmie. Możecie coś podpowiedzieć ?

Żyto

Jasne przychodź kreatywność proaktywnosc miłe widziana. Spoko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Żyto

Jasne ze jest spoko firma.

nokia

Ale ogólnie jest w ogóle sens tam iść?

oo

Serio? na których stanowiskach?

zleceniodawca

TAM SIE PRACUJE AKTUALNIE NA UMOWE ZLECENIE

nokia

Jest oferta z agencji, więc pytam czy polecacie te prace czy raczej szukać czegoś innego?

obserwator

Wylewacie pomyje w internecie, bo jesteście za słabi na komfortową egzystencję w realnym świecie. Aż zabawnie jest czytać te bezsilne wpisy malutkich ludzi żyjących przeszłością i bez przyszłości.

xxx
@obserwator

Co palisz za zioło? Że takie super teksty piszesz?

@xxx

Dostaje premię i uścisk ręki samego El Prezesso. 500pln za pełne zdanie z podmiotem, orzeczeniem i przynajmniej jednym przymiotnikiem o charakterze inwektywy. Za zdanie złożone 800pln. PS: Och jaki ja jestem słaby... Cud, że jeszcze żyję.No cóż, nie dałem rady babrać się po uszy w fekaliach. Bałem się, że się zachłysnę.

game over

No więc trzeba zgłosić do tej aplikacji poszczególne spółki z grupy hehe

Kubuś

Complex to ciężka porażka dla pracowników i dla klientów tej firmy. Niszczą wszystkich jak leci. Pracowników niszczą obłudnymi tekstami o wielkich zyskach , poniewierają ich a koniec końców zwalniają. Klientów dla odmiany niszczą windykacją. Tak jak koleżanka tu napisała za 50 groszy windykacja z kosztami 500. Przy czym sami od 2 lat są winni swojemu klientowi ponad milion złotych. Radzę omijać ich szerokim łukiem , to ludzie bez honoru i bez zasad.

Taki Jeden

Czekamy, czekamy... Ile to już lat? Kiedy akcje wyjdą na plus względem debiutu? Rzeczywiście mina mi zrzednie jak to się stanie. :)

zgred

Podniesiemy sie zobaczycie,wszystkim miny zrzedna

joo

Wątpię bo banki nie chcą dawać kredytu, a rynek wschodni podupad

piotr

Ciekawe czy wyjdą z tego finansowego bagna?

jo

Ale dział zakupów się buja aby uzyskać zgodę na zakup towaru. Za gotowke

mieciu

Tak czy owak swego czasu firma była ok.Pracowałem to wiem.

Redwood Power

Kredytowanie sie u dostawców to dobry pomysł.Dużo firm tak robi.Niech sie cieszą że od nich w ogóle kupujemy.

Redwood Power 1
@Redwood Power

Pewnie niech się cieszą , czeka ich ten sam los UPADEK. Różnica - ten co towar weźmie i sprzeda kasa mu zostanie a dostawca nic nie dostanie - to się nazywa cyt.; "...niech się cieszą że od nich w ogóle kupujemy." Co za brednie ! Kupować to znaczy płacić a wy nie płacicie!

Hans
@Redwood Power 1

Ja sprzedaje do nich tylko za gotówkę i problem mam z głowy...

HaHaHa
@Redwood Power

O widzę, że "nowa moda" panująca w CX rozszerza się! Czy już wszyscy kierownicy nauczyli się na pamięć kolejnej książeczki? Ty razem.......Zysk nie jest ważny, jest najważniejszy? Ludzie tu nie jest Ameryka tylko Polska. Przestańcie szaleć! Ten Wasz wybryk z Game Over to był kolejny strzał w kolano. No chyba, że właśnie o to chodzi.....to przepraszam za komentarz.

fufy

Praca tam to pasmo stresow.Nigdy wiecej tego

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A