Opinie o Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. w Zielona Góra

Cc

Słabe zarobki, wykluczenie z podwyżek (wszyscy dostali), śmianie się jak wpadniesz na szafkę, przymus urlopu, żeby nie wypłacać ekwiwalentu przy wypowiedzeniu (gazela biznesu?), perfekcjonizm, zero wdrożenia, zarobki dla studenta, wiedza bez wykorzystania na rynku, uważają się za niewiadomo kogo a stare graty na parkingu w większości błyszczą, trochę jak Amazon, momentami otarcie o (usunięte przez administratora)

Pracownik 9 lat
@Pracownik 6 lat

Potwierdzam. Nigdy nie byłam wykluczona z podwyżki i są one częste. Atmosfera bardzo fajna i jeśli ktoś chce pracować zdalnie to nie ma z tym problemu. Głównie jest to praca zadaniowa więc wykonywać ją można w każdym miejscu.

Cześć, raczej jestem zdecydowana aplikować na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketingu internetowego, może ktoś z was pracuje w dziale i szepnie mi kilka słów o zespole, atmosferze i zarobkach. Ciekawi mnie tez kwestia awansu — w ofercie wspominają o rozwoju, czyli droga do niego jest otwarta?:D Nie chciałabym być za długo tym juniorem, pewnie sami rozumiecie.

Kandydat Nowy wpis

Aplikowałem na dwa stanowiska w firmie, według portalu pracuj.pl na oba stanowiska aplikowało mniej niż 25 osób, ale po miesiącu nadal nie otrzymałem żadnego feedbacku, nawet tego negatywnego o odrzuceniu aplikacji. Zrozumiałbym to, gdyby na stanowisko aplikowało kilkaset osób, ale nie jak aplikuje mniej niż 25. Niepoważne podejście firmy do kandydatów w rekrutacji więc oceniam rekrutacje na 0/10

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Jakie wrażenia?

Cc

Kazimierz

Czekaj, bo nie do końca łapię, to macie pracę zdalną, ale boicie się korzystać z takiej możliwości? Czemu? Firma nieprzychylnie na to patrzy czy jak? Napisz proszę o co dokładnie chodzi. Też uważasz, że zarobki są słabe? Tzn. jakie, minimalna czy więcej?

Pracownik 6 lat
@Cc

Słabe zarobki - kompletnie się z tym nie zgadzam, wykluczenie z podwyżek - nie przypominam sobie, śmianie się w pracy - bardzo częste :) a że z kogoś, trochę dystansu. Tu się naprawdę dobrze pracuje, totalny luz i zero problemów. Ciekawi mnie jeszcze jak auta na parkingu wpływają na atmosferę w pracy tudzież wykonywanie obowiązków? :)

@Pracownik 6 lat

Napisałeś, że firma wyklucza podwyżki. Jest jakieś tego uzasadnienie, skoro tak słabe są zarobki? A może napiszesz, ile w ogóle aktualnie można tam zarobić? Tak dopytuję, bo sam chętnie bym zmienił pracę i badam rynek ;)

Pracownik 9 lat Nowy wpis

Robert

Witam. Zainteresowała mnie oferta pracy na konsultanta service desk. Mam pytanie, bo w ofercie nie znalazłem odpowiedzi. Czy praca zdalna jest możliwa po okresie wdrożenia? Jestem bardziej właśnie zdalnie efektywny. Widzę, że oferują, jak to określili intensywne szkolenie wprowadzające. Ktoś był i wie, ile ono trwa?

ERP

Cześć, chodzi mi o cyklicznie pojawiające się oferty pracy na stanowisko konsultantów/wdrożeniowców ERP. Czym spowodowana jest taka rotacja? Pytam ponieważ jestem zainteresowany pracą, ale takie coś wygląda odstraszająco. Mam niecałe 3 lata doświadczenia w ERP, stabilną robotę (teraz inna branża) i średnio tak ryzykować. Jak wyglądają zarobki (widełki na tych stanowiskach)? Pozdrawiam

MM
@ERP

Konsultanci są cały czas poszukiwani, ponieważ są projekty. Na tych stanowiskach nie ma żadnej rotacji, czy zwolnień. Jest potrzebna na kolejnych specjalistów.

MK
@MM

Żadne projekty. Zwykłe zlecenia na przestarzałych technologiach, bez jakiejkolwiek możliwości rozwoju.

@MK

No co ty? Nadal tak jest że technologie przestarzale? Nic się nie zmieniło bo komentarz na który odpowiedziałeś jest sprzed 7 lat. Ty ostatnio tu pracowałeś, brałeś takie zlecenie i stad masz tak dobre rozeznanie?

Tegotypu

Niestety firma to (usunięte przez administratora). Sprzedają produkt i na tym kończy się z nimi przygoda, chociaż teoretycznie masz wsparcie. A wsparcie wygląda tak, że w dziale pomocy siedzą (usunięte przez administratora), które albo nie odbierają, albo nie odpisują. Jak już odpiszą to takie bzdury. Nie polecam! Nie rób tego błędu co ja!

@Tegotypu

Przecież każdy produkt jest na gwarancji i masz prawo do ewentualnego serwisu. Próbowałeś coś reklamować że masz takie doświadczenia? Bo w zasadzie nie napisałeś o co chodzi.

ToPrawda
@Tegotypu

Nie polecam tej firmy ani ich produktów. Niestety ale ich programy jakaś porażka, dojść o co tam chodzi bez wsparcia, które teoretycznie masz ,a praktycznie po zakupie mają Cię gdzieś. Po zakupie bujasz się z tym sam, a pomoc, wsparcie to 300zł za godzinę pracownika :), który albo nie przyjedzie albo się nie dodzwonisz, a jak dodzwonisz to będzie jeszcze pretensjonalny ton. Lepiej kupić Subiekta GT albo całego Inserta, Taniej, profesjonalnie i wsparcie na każdym forum. Na prawdę z całego serca przestrzegam, ładnie mówią ale na tym się kończy.

@ToPrawda

Kupując wiedziałeś że za wsparcie pracowników trzeba dodatkowo zapłacić? Czy to cię trochę zaskoczyło jak potrzebowałeś pomocy?

zielonogórzanka

Jakiś czas temu złożyłam CV do tej firmy. Otrzymałam telefon, ale niestety nie mogłam odebrać, więc oddzwoniłam później. W słuchawce usłyszałam "(usunięte przez administratora), słucham?" Tak mówi profesjonalna rekruterka? Dopiero kiedy powiedziałam, kim jestem i o co mi chodzi przedstawiła się włącznie z nazwą stanowiska:) Koniec końców dostałam zdanie testowe (2 obszerne teksty do napisania) - w mailu było to nazwane "zadaniem domowym". Jeśli kandydatów do pracy traktują jak uczniaków, którzy zrobią za darmo robotę, którą później może ktoś gdzieś wykorzysta, to niestety, ale nie tędy droga. Już więcej się z nimi nie kontaktowałam.

Emilia

No właśnie również się zaskoczyłam. Nawet jeśli byłoby to dobre to przecież prawa autorskie chyba przysługują? Mnie zastanawia co ta Pani przed tym "słucham" powiedziała wtedy, że takie oburzenie od razu z tego jest...

Mało rzetelna firma od samego początku, po wysłaniu CV natychmiastowy kontakt w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej, natomiast podczas samej rozmowy padła deklaracja odpowiedzi zwrotnej w ciągu tygodnia ( pozytywna/negatywna), która nie nastąpiła.

Aleksander
@Kandydat

Ile już czekasz? Może rekrutacja się po prostu przeciąga?

Marc
@Kandydat

To prawda, w przypadku pozytywnej opinii potrafią zadzwonić po miesiącu a negatywnej - w ogóle nie dzwonią. Brak kultury hr-owców, żadna szanująca się firma nie traktuje tak ludzi

@Marc

A jakie wrażenia z samej rozmowy? Pytają o coś konkretnego? No i ciekawi mnie na jakie stanowisko aplikowałeś? :)

Wiecie, czy Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak/tak

Robert
@Stefan

A jak wyglądają biura? Jest to takie typowe biuro czy open office?

@Robert

Budynek jest podzielone na pietra a piętra na wydzielone biura do poszczególnych zespołów, a te z kolei na open space i zamknięte pokoje do telko lub mniejszych zespołów.

Grażyna
@Stefan

To musi być spore biuro! A jak sytuacja wygląda po pandemii? Dużo osób sobie zdalnie pracuje czy jednak wróciliście do biura?

Lili

Kultura pracy typowo korporacyjna i nie ma się co (usunięte przez administratora) że jest inaczej (obiecują „niekorporacyjną atmosferę”, taaa…). Niekończące się akcepty, które tylko spowalniają pracę, nacisk na chorobliwy wręcz perfekcjonizm. Wiadomo, pozycja lidera zobowiązuje, ale najwyraźniej komuś brakuje świadomości, że w biznesie - jak w życiu - są wzloty i upadki. Ludzie bardzo życzliwi i pomocni, ale co z tego, jak wiecznie zestresowani, czy dobrze wykonują swoją pracę.

Sam jesteś korpo
@Lili

Ktoś tu chyba nigdy na oczy prawdziwego korpo nie widział. Kultura pracy Streamsoft to nawet nie jest namiastka wstępu do wstępu do pomysłu bycia korporacją. Pod wieloma rzeczami mógłbym się podpisać ale taką bzdurę to bym w życiu nie pomyślał, że ktoś może wymyślić i napisać na gowork...

Micho
@Lili

Więcej, Więcej, Więcej zarób dla firmy

Grażyna
@Micho

A czy firma za to daje więcej, więcej, więcej pensji? :D Jak oceniasz ten aspekt?

Prowizja
@Grażyna

Jest prowizja od faktur. Więcej fakturujesz to więcej zarabiasz

Emilia
@Prowizja

No to jaki jest sposób, żeby sobie jak najwięcej takich fakturek uzbierać? ;)

byłypracownik

Pracowałem jakiś czas w dziale wdrożeń z systemem SS Verto, proces rekrutacyjny był banalny natomiast w pracy od samego początku zostałem rzucony na głębokie wody. W pracy atmosfera w zasadzie była ok pomiędzy niektórymi kolegami z zespołu natomiast z przełożonymi już tak kolorowo nie było, kilka rzeczy zostało niedopowiedzianych na rekrutacji w skutek czego musiałem pracować w technologiach, o których nie miałem bladego pojęcia. Szkolenie wstępne zostało zrobione bardzo po łebkach, porównałbym to do przedstawienia zasad mnożenia by następnie kazać rozwiązać całkę nieoznaczoną. Pieniądze zawsze na czas, dobra opcja dla młodych po studiach albo chcących rozpocząć karierę w IT. Mimo, że moja opinia jest raczej negatywna to prosiłbym was o przyjęcie jej z rezerwą, pracując w streamsoft po prostu przekonałem się że systemy ERP to nie moja bajka.

@byłypracownik

Takie wrzucenie na głęboką wodę czasem przynosi korzyści bo można się czegoś nauczyć i złapać doświadczenie. Te pieniądze, o których wspominasz to na jakim poziomie? Dobrze płacili?

JaKa

Pracowałem przez kilka lat w dziale wdrożeń Verto. Zostałem zatrudniony nie posiadając żadnego doświadczenia w IT. Szybko zostałem wrzucony w wir projektów, ale dzięki świetnej atmosferze, wsparciu kierownictwa oraz kolegów i koleżanek jakoś poszło :) Po okresie próbnym od razu umowa na czas nieokreślony bez żadnego marudzenia. Kasiorka zawsze na czas. Dodatkowo można liczyć na premie, której warunki są przejrzyście wyjaśnione. O podwyżkę nie trzeba było się szczególnie Jeśli chodzi o benefity to multisporty, medicovery itp. Na święta paczki, imprezy integracyjne. Jak chcesz na piwko z zespołem na zakończenie projektu wyskoczyć to też się na to budżet znalazł. Największym atutem pracy była atmosfera. Zarówno zarząd jak i przełożeni to normalni ludzie. Nie czułem się jak w jakimś korpo. Nikt nie robił problemów jak trzeba było wyskoczyć gdzieś w trakcie pracy. Delegacje w zależności od projektów. Czasami kilka miesięcznie, a czasami przez rok luzik był :) Osobiście wspominam Streamsoft bardzo dobrze. Polecam szczególnie ludziom rozpoczynającym karierę w IT.

nie do zaakceptowania

uważam, że proszenie kandydata na stanowisko jeszcze przed jakąkolwiek rozmową o napisanie kilku różnych tekstów, w tym ARTYKUŁU i to zupełnie NIEODPŁATNIE jest dalece nieprofesjonalne!

ExPracownikSream

Pracowałem w tej firmie rok na początku słabo z wynagrodzeniem. Po okresie zawsze jakaś premia wpadła. Jednakże kierownictwo nie do końca słucha pracownika i jest nastawione głównie na zysk. Często zdarza się że rzucają kandydata w dany temat bez omówienia szczegółów (które są istotne) tylko ogólnikowo. Wyjście z danego tematu nie należy do łatwych więc jak ktoś już został wrzucony w dany temat to raczej zostaje z nim na dłużej. Jak ktoś myśli o zarobkach jest ok ale patrząc na rozwój to średnio to wygląda (mam na myśli po okresie w wdrożenia pracownika) Podsumowując Zarobki - przyzwoite Rozwój - średni Pozdrawiam Były pracownik działu wdrożeń

Karol

Proszę podajcie jakieś informacje co dzieje się aktualnie w firmie jeśli możecie ?

@Karol

Dzieje się dużo ;) tzn. dużo pracy, dużo nowych tematów, dużo nowych kontraktów, sporo rekrutacji, .... Ogólnie jest pozytywnie.

Jak długo czekaliście na odzew z Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.? Oddzwaniają zawsze?

User123

Również chciałbym się dowiedzieć :)

Stefan

Fajnie by było aby każdy kto był na rozmowie o pracę dostał informacje zwrotną nawet jeżeli nie jest ona pozytywna, ale w rzeczywistości niemal każda firma odzywa się do tych, z którymi chce kontynuować rozmowy. Jeżeli nikt się nie odzywa 2-3 tygodnie to raczej oznacza to brak zainteresowania.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.?

Stefan

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz, niemniej w firmie zatrudniane są osoby bez doświadczenia ale jeżeli chcą się utrzymać to muszą się mocno zaangażować.

Jaki jest wkład kierownictwa Streamsoft w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Noone

Jeśli chodzi o działy IT i Wdrożeń, to właśnie kierownictwo ma najwyższy wkład w dobrą atmosferę. W pozostałych trudno powiedzieć, ale zdecydowanie wszyscy starają się podchodzić do siebie z szacunkiem niezależnie od zajmowanego stanowiska w "drabince" pracowniczej.

Newone

Witam. Liczę na konkretne opinie odnośnie pracy na stanowisku konsultanta ds. wdrożen systemow. Mianowicie na jakie zarobki można liczyć oraz jakie pers0ektywy rozwoju? Z góry dzięki za odpowiedzi.

@Newone

Czy wysokość zarobków jest głównym kryterium, na które patrzysz przy ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie? Jestem ciekaw, co jako zainteresowany pracownik cenisz sobie najbardziej, jeżeli chodzi o nowe miejsce pracy.

Newone
@Marcin

Oczywiście że nie jest to jedyne kryterium, dlatego też pytanie było jeszcze o inny aspekt. Niemniej jednak jest jeden z ważnych czynników, prócz atmosfery (która wiadomo że jest dobra po przeczytaniu komentarzy), w końcu jak sie np zmienia pracę to warto wiedzieć czy pensja pozwoli na opłacenie mieszkania, zatankowanie auta, opłatę ubezpieczenia etc. Inny ważny czynnik to oczywiście możliwość rozwoju zawodowego , o co też pytałem,a także wspomniana wcześniej atmosfera no i oczywiście dodatki socjalne ale jeśli chodzi o ten aspekt to znam odpowiedź, więc nie pytałem.

Employe
@Newone

Jeśli chodzi o zarobki to na początku przeciętne, lub nawet poniżej przeciętnej, ale są możliwości bardzo szybkiego rozwoju, oraz wypracowania naprawdę zadowalających premii. Kwestia 2-3miesięcy okresu próbnego i póżniej pensja rośnie, wystarczy ponegocjować ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Streamsoft Sp. z o.o. Sp. K.