Opinie o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

Media Saturn Holding - właściciel sieci Media Markt i Saturn - to największy w Europie sprzedawca detaliczny elektroniki użytkowej. Łącznie dysponuje 1000 sklepami w 15 krajach europejskich. W Polsce posiada 82 markety (Media Markt, Saturn, Saturn Connect, Samsung Saturn Store) oraz sklepy internetowe www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl i oferuje klientom najnowocześniejszy na rynku pełen zakres asortymentowy oraz pełen wachlarz usług dodatkowych. Marki Media Markt i Saturn stanowią punkt odniesienia dla największych detalistów w branży i wyznaczają kieruner rozwoju rynku elektroniki użytkowej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

ave satan

mochikanin - 2010-09-01 10:09:42wiecie co odpuście sobie te komentarze jesli macie odwage to powiedzicie to dyrektorowi w twarz a ne(usunięte przez moderatora)w kolo i nic nie robice ze swoja osobowosciaa ty jesteś taki odważny?? pojdę do starego i co? dostane wypowiedzenie albo naganę(usunięte przez administratora) zdanie powiedział staremu i jak skończył??

mochikanin

wiecie co odpuście sobie te komentarze jesli macie odwage to powiedzicie to dyrektorowi w twarz (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Dajcie sobie pas te wylewanie łez nic nie zmieni (usunięte przez moderatora) muszą robić a kierownicy skaczą jak im się zagra mają w nosie swoich pracowników a to w końcu oni odwalają całą robotę biorą większą pensje i jeszcze udają wielce zmęczonych po dniu siedzenia za biurkiem a my co latamy jak takie (usunięte przez administratora) na dziale żeby zrobić wszystko i jeszcze w nagrodę dostajemy zasiłek co jest grane czy my nie zasługujemy na lepsze pensje żeby godnie żyć niech oni posmakują życia choćby przez miesiąc za tą pensje jaką dostajemy

mam propozycje - chodzcie polozmy wypowiedzenia wszyscy ! przejdzmy do mediasa i tyle . a moze ktos ma info czy drugiego mediasa otworza w bydzi ? ale by sie stary zdziwil jak by mu z 20 osob w jeden dzien polozylo wypowiedzenia hahah

Aplikowałeś do firmy Saturn? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

No i maja racje, tylko że brutto.

................

a klienci myslą ze tu zarabia sie po (usunięte przez administratora)

ave satan

Pozostaje nam nic innego tylko (usunięte przez administratora) .stąd, na nasze miejsce jest 100 osób chętnych na prace za płacę(usunięte przez administratora) pan dyr. Jedyne co się tu zmienia to pracownicy......

ave satan

Cóz mogę dodać "starzy" pracownicy (usunięte przez administratora) ądamy podwyżek!!

pikut

kolo z agd to juz stary wyga ,poslizg ma od poczatku ,ale nigdy staremu sie nie przeciwstawil ani nie zaprotestowal ,nie ma wlasnego zdania .daje rade na dwoch dzialach dlatego go stary trzyma . druga najwieksza (usunięte przez moderatora) z akcesoriow . uuuuuuuu ten to potrafi (usunięte przez moderatora)

A ja myslal..m, ze kolo z AGD ma najwieksze wiadro posllizgu :)))

Do piekła

Każdy kierownik boi sie(usunięte przez administratora) ak ognia...no oprocz tych ktorzy juz nie musza tak sie podlizywac jak pozostali... Kierasy ogolnie przychodza, wejda na dzial, "siema, siema...co tam...jak tam" i znikaja! Siedza w swoich kanciapach i udaja ciezko zapracowanych i ciagle tylko w glowie im "sprzedaz, sprzedaz...obiecuje beda premie", a premi jak nie bylo tak nie ma no chyba za kwot(usunięte przez administratora) rok to mozna nazwac premia-no i od tego odjac jeszcze podatek... Czlowiek sie stara zeby to jakos sie turlalo i wygladalo...naslucha sie obiecanek i narobi nadziei ze bedzie lepiej, (usunięte przez administratora) cos wymysli zeby tylko jak najwiecej kasy dla siebie trzepac. Piona dla wytrwalych fizycznie i psychicznie

chlopak

Ale ja pytam poważnie. Zdaje sobie sprawę że są plusy i minusy. Ale koledzy i koleżanki prosiłbym o konkrety w sprawie kierownika działu. Z góry dziękuję za wszelkie informacje

meee

Czlowieku tylko pracowac w Saturnie:) Sa premie wczasy dodatki pełen pakiet socjalny i słozbowy samochód. Dlatego tak ciezko zostac kierownikiem, bo wymaganie sa duze a wazelina droga

chłopak

Powiedzcie proszę jak wygląda praca w Saturnie kierownika działu. Co może zrobic, a czego nie. Czy ma narzędzia aby docenic pracowników,premie,gratisy,wyprzedaże? czy kierownik ma jeden dział, czy może miec ich więcej? Ile osób jest zatrudnionych w takim sklepie(średnio oczywiście)? Ile zarabia kierownik działu?

ave satan

i kiedy klimatyzacja zostanie uruchomiona(usunięte przez administratora) w końcu bo na razie jest tylko w biurze, serwerownii i na monitoringu,trzeba będzie to zgłosić...............w media mają 24 stopnie u nas(usunięte przez administratora) 1,niw wciskać kitów ze nie mozna ustawić,

kolo-były

Za to w ochronie robi się przedszkole.Fakt są w porządku.Są też tacy wiecznie młodzi którym na ironię..gdzie by było lepiej..grzeją (usunięte przez administratora) w saturnie i we własnych wyrach! nasz pan dyrektor toleruje!!!??nadal?ja by m nie dał wiary..pozdro dla T i M (usunięte przez moderatora)

MIS CORRALGOR

To bieganie to w trosce o WASZE zdrowie zebyscie mieli urozmaicenie, troche: stania,gadania, sprzatania, opieprzania sie,pogaduch na magazynie SAMO ZDROWIE.

bydgoszcz

pracowalem tam i wiem ze (usunięte przez moderatora)to koles ktury patrzy pod siebie i robi czystke. ludzie sami odchodza bo nie wytrzymuja cisnienia. nie dziwie sie jak tam jest ukryty (usunięte przez moderatora).pozdro wszystkim tam jeszcze istniejacym.

Smirnoff

......i to ze jutro imprezka plemienna:-) i trunki wiadomo skąd:-))))))

HURRA NARESZCIE NASI W MIEŚCIE:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Saturn - Bydgoszcz

Saturn