Opinie o Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja w Gdańsk

Asia

Ja akurat polecam firmę Geopartner z Gdańska, mimo krótkiej współpracy. Od początku uop z dobrą stawką. Na duży plus atmosfera między pracownikami oraz warunki pracy. Fajna współpraca z koordynatorami oraz prezesami. Pozdrawiam

@Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja

Dzień dobry. Praktykują Państwo wypłacanie pieniędzy z wypłat na konta rodzin pracowników, oraz pod stołem, by chronić dłużników alimentacyjnych skazanych prawomocnym wyrokiem sądu, o czym zamierzam zresztą powiadomić i prokuraturę i inspekcję pracy

Dariusz

Widziałem ze firma szuka pracownika do biura ze znajomością programów geodezyjnych: C-Geo, Ewmapa. Przeczytałem że wcześniej były umowy śmieciowe. A jak jest teraz? Można dostać stabilną uop?

@Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja

Czyli tylko umowa o prace nawet na okresie próbnym? Potem można dostać na czas nieokreślony? Mnie zależy na stabilnej umowie i z tego co zrozumiałem taka bym tu dostał? Zgadza się?

Wynagrodzenie przeciętne, czyli jakie, chodzi o średnią krajową, czy źle obstawiam? To ze biorą jak leci to akurat plus dla mnie, bo doświadczenia nie mam zbytniego. Dużo w firmie jest takich osób, czy jednak przewaga długoletnich pracowników jest?

Ty

@AZ nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, myślę że więcej niż 3500-4000 netto nie dostaniesz, jest parę osób świeżo po studiach, generalnie młodzi ludzie

Roman

Dziękuję konkurencji za ten wpis :) / zwiększa zasięgi. 1 i 2 - zatrudnienie ? obecnie mamy w zespole w całej Polsce i za granicą ponad 150 osób - przychodzi człowiek na rozmowę, nie zatrudniamy "na chwilę" - widzimy potencjał, może ukryty, moze czasem trzeba dać szansę jemu i sobie. Obecnie zatrudniamy także z wizją na najbliższe miesiące bo widzimy w perspektywie kikla kontraktów - a lepiej teraz zatrudnić i wdrozyć, niżeli jak juz dopniemy realizację i wtedy uczyć, to byłaby porażka. 3 Relacje - to muszę dopytać, porozmawiać - od 15 lat jak są kolejni koordynatorzy - najważniejsze to znać swój zespół, ich mocne i słabe strony - być w dobrej relacji - czy mogłbyś dać więcej szczegółów?? moze wśród 24 koordynatorów jest ktoś kto robi nam zły Piar...... - sprawdzę, dopytam.. 4 - armosfera w pracy... mówimy na TY, kazdy do każdego, nie ma jakiś krzyków, nerwów naprawdę zapraszam do merytorycznej rozmowy, opartej na faktach - bez hejtu i w anonimowości.

@Ty

czesc :) dziękujemy za komplement. Średnia wieku ostatnio prosiłem o to właśnie naszą kadrową. średnia wieku 33 lata - to miło, że tak jestesmy mili uśmiechnięci i młodzi :)

@Roman

1. Nie na chwilę, a kogokolwiek. 2. Nie widzę odniesienia. 3. Myślę że doskonale Pan wie jak działają niektóre osoby w firmie. 4. Z mówieniem na "Ty" się zgadza, brak krzyków również ale nie trzeba krzyczeć żeby wjeżdżać na psychikę rozmówcy. Co do konkurencji daruję sobie komentarz. Mój wcześniejszy wpis nie był hejtem, a zwykłą krytyką. Również uważam że wiek to w tym przypadku pozytywny aspekt. Zawsze to świeże spojrzenie

@Ty

1 - czyli tak jak powinno być - szukamy osób i jeśli nawet ktoś nie jest akurat w profilu w jakim szukamy, ale jest nadzieją ze coś z tej współpracy będzie - to duża firma moze pozwolić sobie na takie zatrudnienie. rozgryzłeś / rozgryzłaś nas :) 2 - bez odniesienia 3 - tu mnie martwi - ze to osoby, a nie osoba ... to może jakieś inicjały na priv może być z anonimowego konta - rweglicki@geopartner.com.pl - ale prosiłbym o jakiś konkret sytuację, nie oskarżenia typu " bywa nie miły" albo coś w tym stylu.. NIe można czegoś naprawiać, jeśli nie zdiagnozuje się co właściwie się dzieje. 4 - to chyba łączy się z numerem "3" - tak sądzę, i pewnie jest to zbieżne jesli występuje. A na TY będzie na zawsze u nas. 5 - dziękuję za zaangażowanie w odpisanie - i naprawdę liczę na odpowiedzi na powyższe.

@Roman 507788913

1. ok 3. Nie mam dokładnie zidentyfikowanych tych osób ale sam Pan wie jak wygląda rozmowa o pracę, czy o podwyżkę, o tych dziwnych akcjach o których też Pan wie nie wspominając. 4. Atmosfera między pracownikami jest ok 5. Proszę, cieszę się że mogłem pomóc podbić zasięgi

@Ty

witam to jeszcze proszę, i jesli się ujawnisz będę mógł być Twoim dłużnikiem. czy to chodzi o "atmosferę" podejście w trakcie rozmowy o pracę?? bo może to jest kłopotem... faktem jest, że rozmowy o pracę prowadzi u nas kilka osób - fakt jest wspólny mianownik, każda z tych osób jest znacząco bezpośrednia :), a to na pewno dla każdego stress ( i dla pytającego i dla pytanego) - choć zupełnie bez powodu. Ja też czasem prowadzę rozmowy o pracę, wyjaśniam, pytam tłumaczę - rozmowa o pracę nie powinna być krótsza niż godzina... ale może tu powinniśmy się poprawić - czy dobrze rozumiem Twoją sugestię?? proszę dla dobra naszego zespołu i przyszłych rozmów.

Wyjaśniacz/ka
@Roman 507788913

Panie Romanie! Pracowałem/am kilka lat i potwierdzam, że jest tak jak opisuje Pan TY z głównego postu. Niepisał/abym nic ale bawią mnie te Pana "manipulacje" o których nawet Pan Ty wspomina. Ja wiem że dewizą firmy jest przekuć porażkę w zwycięstwo, ale dla zaczynających prace i średni ogarniających temat pracy i terminologie: - młoda kadra - nikt nie zostaje na dłużej czyli nie ma co liczyć na dobre zarobki. - zwiększenie zasięgów bo się mówi- to nie jest zwiększanie zasięgów, tylko były pracownik wyraża swoje zdanie, konukrencja ma swoje problemy z którymi musi się mierzyć a Geopartner w centrum wrzechświata nie jest :-). -dziwne sytuacje - tutaj zdecydowanie na tak, słyszało się różne historie, najbardziej bawią naprawy firmowego mechanika. Akumulator pada - zabrać radio. Słabo hamuje - tak te auta mają. Tylko czekać aż komuś się coś stanie (oczywiście oby nie). - odpowiedź unikowa do pkt 2/3 to także dywiza firmy 2 powiedzieć coś byle powiedzieć, nawet nie na temat, a Pan Roman jest tego pierwszym przykładem. -Zarobki 4500 netto to chyba dla zasłużonych pracowników/koordynatorów, z rozmów z ludźmi nie słyszałem żeby ktokolwiek tyle zarabiał z "robaczków" przynajmniej jakiś czas temu, a wątpię żeby to się zmieniło. Może jacyś przełożeni. Oczywiście pozdrawiam, i życzę sukcesów.

Roman 507788913

wynagrodzenie jest rynkowe - nie można tu wstawić obrazków, żeby pokazać statystyki. Staramy się słuchać, pytać i patrzeć jak jest na rynku - w sumie doświadczamy cen na rynku, także przy pozyskiwaniu kontraktów i startowaniu w przetargach ( na szczeście mało) - i to bezpośredni ma wpływ na pensje. Pensje w skali kraju są zróżnicowane - co normalne - i tu różnice są, ale na szczęście małe. Większe różnice są w realacjach do pracy np w Szwecji czy Dani, ale tam tez życie jest "droższe" - ale tam takze jak i w Polsce na niektórych kontraktach zapewniamy w ramach umowy mieszkania i przejazdy. pytaj na rynku - przyjdź porozmawiaj, przedstaw argumenty - rozmawiaj.

@Ty

nie wiem skąd to info - nie neguje nie zaprzeczam. Ostatnio podawałem średnia - jak ktoś potrafi policzyć proszę bardzo - średnia 34 lata- osób u nas w zespole.

@Wyjaśniacz/ka

mechanik stara się jak może, pracujemy z nim od 10 lat. Może ma to znaczenie, że to rodzina i nasz wychowanek - ale wiemy że wiele osób robi u niego prywatne auta - czyli jest dobrym fachowcem w rozsądnej cenie. Czasem robimy takze w innych warsztatach i naprawdę nie jest lepiej :((usunięte przez administratora) ale rozumiem, że "Wyjaśniacz" założył sam firmę i jest gwiazdą rynku i technologii. - także życzę sukcesów, umiejętności pozyskiwania lojalnych osób do zespołu, i klientów którzy wybaczą wszystkie błędy i opóźnienia.

Roman 507788913 Nowy wpis

na przerwę się zgadzam - ale ZAZNACZAM - nie usuwamy postów!!! - proszę serwis GOWORK o potwierdzenie - usunięte komentarze to zrobił serwis GOWORK - nie my, nie ja. człowieku młody bądź nie młody - obawiasz do mnie napisać zadzwonić - a siadasz do komputera i rzucasz błotem :( Ja wiem że dzieje się coś nie tak ? ja udaję że nie wiem ?? - Oswiadczam, nie wiem o czym piszesz, ale chciałbym wiedzieć jak coś to skorygować. Ja robię różne projekty, działam w różnych tematach, ja nie muszę już udawać, mam tyle lat, na tyle wiedzy- i mam możliwość bycia sobą.

Plworker Nowy wpis
@Roman 507788913

Panie Romanie, te komentarze nie są dla Pana, tylko dla przyszłych pracowników żeby wykazać czerwone flagi jakie powiewają przy wejściu do firmy. Więc nikt do Pana dzwonił nie będzie bo nic sie nie ma zadnego sensu. Wszystko co pisali przedmówcy to prawda. Od siebie dorzucę jeszcze: pracownik zawsze na ostatnim miejscu bo jak chce się umówić na rozmowe to jest wiecznie przekładana, pewnie w obawie ze pracownik poprosi o pieniążki. A im dłużej się takie spotkanie przeciągnie tym dłużej pracownik popracuje zanim dostanie odmowę i prawdopodobnie odejdzie :)

@Plworker

kilka słów wyjasnienia - 1 - Kiedy już w geodezji nie mała firma, ma w zespole 10 osób i zatrudnia albo rozstaje się z 1 osobą - to przeciez zyskuje albo traci 10% swojej kadry!!! - szok 10 % ..... 2 - kiedy większa firma która w zespole posiada powyżej 150 osób - to teraz policz sobie PLWORKER 10 % od tej ilości. A fakt jest taki że nie zdazyło nam sie w roku, żeby były aż tak duże zmiany - no chyba że na zwiększenie zespołu. PLworker... ja widzę jak "niektóre" osoby chcą rozmawiać z "prezesem" bo chcą, bo czują taką potrzebę - w naszym zespole jest ponad 20 koordynatorów - to oni są prezesami tych mniejszych grup.. ktoś się upiera, chce rozmawiać z prezesem .. to nie jest zwodzenie.. ja także jak i inni członkowie zarządu mamy obowiązki, terminy, zadania - dlatego czasem umawianie się trwa 2 tygodnie.. a czesto konczy rozmową telefoniczną.. bo mi tez jest przykro głupio i nie zręcznie.. że nie mam kiedy się spotkać a ktoś ma taką potrzebę - ale pracuję nad tym :)

Dariusz

@Dariusz

nie praktykujemy umów śmieciowych - stawiamy na jak najdłuższą współpracę.

@Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja

Praktykują jednak Państwo wypłacanie pieniędzy pod stołem i na konta rodzin, by chronić dłużników alimentacyjnych skazanych prawomocnym wyrokiem sądu. O czym zresztą nie omieszkam powiadomić prokuratora, oraz inspekcję pracy.

@Aleksandra

Bardzo przepraszam, opinii nie da się usunąć a zaszła pomyłka, bardzo przepraszam

Asia

@Asia

dziekujemy za miłe słowa. Roman Węglicki 507788913

@Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja

Czy rozmowa rekrutacyjna w Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja odbywa się również w języku angielskim?

Asystent geodety

Rozmowa przebiegała w atmosferze pogardy oraz upokorzenia. Pan rekruter zaprezentował również podśmiewanie pod nosem oraz wywracanie oczami. Z rozmowy z innymi pracownikami wiem, że to jest taktyka zarządzających - pokazać Ci ze nic nie umiesz żebyś nie wnosił o wyższe wynagrodzenie. Wstyd i zacofanie. Nie polecam nikomu kto się szanuje. Prace oczywiście otrzymałam :).

Przepytywanie z pracy inzynierskiej, Jałowe, nieprecyzyjne pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Geodeta

Witam, minęło mi 7 lat w Geopartner i na pewno zostaję. Wcześniej pracowałem w różnych firmach - mniejszych i większych, głównie przy obsłudze inwestycji. I to dopiero była jazda bez trzymanki. W Geopartnerze - zawsze jest się kogo zapytać z kim porozmawiać i rozwiązać problem. Używamy fajnych rzeczy - jak praca na modelach - czy makra do excel. Zaczynałem od wbijania palików i noszenia łaty, a teraz prowadzę małą budowę z pomocą zespołu kameralistów, który pomaga w opracowaniu modeli czy papierami z inwentaryzacji. Normalne podejście - robimy co do nas należy i zawijka do domu. Idzie coś dorobić - po godzinach czy w weekendy. W porównaniu z małymi firmami, gdzie nigdy nie wiadomo czy będzie praca w zimę, albo jak się kontrakt skończy - tu wiadomo, że praca zawsze bedzie.

Olga
@Geodeta

To wspaniale, że jesteś taki zadowolony. A ile można dorobić bo mówisz, że jest taka możliwość? Czy to zdarza się regularnie czy raczej sporadyczne sytuacje? Teraz każdy grosz się liczy jak taka drożyzna.

Geodeta
@Olga

Przeważnie jest taka opcja - wszystko zależy od tego co potrafisz. Kiedy są zakładane osnowy, to jest i stabilizacją i niwelacja i metoda trzech statywów. Wtedy raczej stawka umówiona jest za zadanie o ile da się to zaplanować w ramach czasowych. Często są prace przy granicach - np. odszukiwanie graniczników. Za dniówkę w terenie 200-250 zł, a na akord to jak sprawny zespół to wyciągaliśmy nawet 400-500 np. przy tachimetrii znaków regulacji. Wiem że w biurze też kameraliści mają często opcje na nadgodziny/pracę w weekend (200-300 dniówki) a jak prowadzisz temat, albo bierzesz coś samemu do zrobienia to jest bonus.

Czy firma Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Roman

tak - i nie ma tu jakiś specjalnych zasad - po prostu płeć nie ma znaczenia.

Czy w Geopartner Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

tak - staramy się na bieżąco wyjaśniać pytania,

Epsylon

Firma daje możliwość zdobycia doświadczenia dla początkujących geologów i geofizyków, ale niestety nic poza tym...Umowy śmieciowe, zarobki niskie, awanse poziome, czyli coraz więcej pracy przy tej samej stawce, nadgodziny, praca w weekendy itd. Kadra zarządzająca nie ma pojęcia o zarządzaniu, totalny chaos, brak decyzyjności. Maszyny są ważniejsze niż ludzie. Generalnie odradzam pracę w tej firmie.

@Epsylon

i dlatego powstało wyjasnienia na początku postu - 2022.08

tak - sa organizowane - choć pandemia postwiła wszystko na głowie....

Firma Geo Partner w Gdańsku prezentuje skandalicznie prymitywny oraz poniżający sposób komunikacji z pracownikami. Na rozmowie rekrutacyjnej można spodziewać się poniżających uwag, wyśmiania oraz kompletnego braku szacunku. Poziom samej rozmowy oraz zadawanych pytań był porażająco niski. Firma bazuje raczej na „starej formie” wywierania progresu u pracowników - poniżaniu. Oczywiście nie ma tez mowy o wynagrodzeniu wyższym niż najniższa krajowa.

@Anonim

Jeśli taka miałaś rozmowę - przepraszam / Jestem gotów spotkać się lub porozmawiać telefonicznie żeby to wyjaśnić / zadość uczynić / Niewiarygodne i niedopuszczalne.

@Anonim

W Polsce jest kilka firm o nazwie Geopartner – ale jest jedna która jest z Gdańska, zajmuje się szeroko pojętą Geodezją, i działa na terenie całego kraju. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku ( księgowość, pracownia opracowań numerycznych, pracownia informatyczna, dział 3D projekt ) Z uwagi na realizowane kontrakty mamy 4 stałe biura w Polsce: Gdańsk, Olsztyn, Łódź, Dęblin oraz kilka tymczasowych w kraju: Ełk, Gizycko, Elbląg, Toruń, Bydgoszcz, Kwidzyn. Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl – jednocześnie wprowadzając wyjaśnienie dla wszem i wobec – Geopartner Inżynieria, bo tak brzmi cala nazwa to firma Geodezyjno-Informatyczna z pasją do geodezji i zobrazowań 3D, oraz optymalną informatyzacją na budowach z poszanowaniem prostych technik. nr bezpośredni - 507788913

Geopartner Inzynieria

witam od dziś, aby na tym profilu pojawiały się opinie dotyczące firmy Geopartner Inzynieria - Geodezja Gdańsk, obsługa geodezyjna linii kolejowych i drogowych. proszę zerknąć w opis firmy. - o firmie - to wiele wyjasni.

Jak długo czekaliście na odzew z Geopartner Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jelsi ktoś się nie odezwał / proszę o telefon 507788913

Karol

Czyli zdobędę doświadczenie pracując w firmie?

Plusy - atmosfera w zespole Minusy - zarobki (parę lat temu granicą dla mnie było 2500), jak poprosiłem/am o 200 zł podwyżki to było wielkie halo - stres, mobbing (mejle typu: "co to ku**a jest!!??") - koordynatorzy (traktują pracowników jak biały Pan murzyna) - elastyczny czas pracy (od 8 do 20), nadgodziny oczywiście w ramach hobby, bezpłatne

Dokładnie tak jest

@moniq_kli...k

Jestem załamana. Nikt nie chce mnie zatrudnić, chociaż tak bardzo się starałam w tej firmie. Traktują ludzi niczym w bdsm. Nie polecam

Czy firma Geopartner Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

marek

TAK

Jak długo trwa proces awansu w Geopartner Sp. z o.o.?

Roman

proces awansu - od momentu kiedy ktoś zaczyna po studiach do funkcji geodety samodzielnego to zależy tylko i wyłącznie od osoby zaangażowanej. wielu samodzielnych geodetów z naszego zespołu - to absolwenci studiów, dla których to była pierwsza praca. CO bardzo cieszy wielu z nich jest z nami przez wiele wiele lat, i chcemy by byli jak najdłużej.

Roman

Jako przedstawiciel Geopartner Gdańsk - muszę się odnieść do poniższych wpisów. 1 - wiele osób myli firmę geodezyjną Geopartner z firmą geologiczną z Krakowa też Geopartner 2 - chcesz znać opinię o firmie - zapytaj osób które tam pracują 3 - czasem zdarza nam się, że się z kimś rozstajemy - ale staramy się by były to wyjątki, a jeśli już to obie strony wtedy są smutne.

Janusz

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Minusy: umowy śmieciowe bez ubezpieczenia, niskie zarobki za które nie można się utrzymać (na poziomie 1400PLN), niepłatne nadgodziny, brak stałego stanowiska pracy w biurze dla 'zastępowalnych' pracowników, traktowanie pracowników jako elementu całkowicie wymiennego i często korzystanie z atrybutu takiego podejścia - jak coś Ci się nie podoba pamiętaj, że jest 10 osób na twoje miejsce, brak możliwości rozwoju, coraz więcej obowiązków bez wzrostu płacy, brak szkoleń, negatywna atmosfera, aprobata zarządu co do wulgarnych komentarzy skierowanych w stronę kobiet zatrudnionych w Geopartnerze, żenujące zarządzanie, Plusy: już tam nie pracuję Jeżeli nie jesteście w desperacji zdecydowanie lepiej szukać innej firmy.

Bomberman

Dobrze że uciekłem z geodezji, nic się jednak przez te parę lat nie zmieniło. 1400 to wstyd za staż zapłacić. 2 lata po wyjściu z geodezji mam zarobki powyżej średniej krajowej. Branża, która z geodezją nie ma nic wspólnego. 8 godzin pracy, żadnych nadgodzin (chyba, że się na nie zgodzę), soczki, kanapki, masaże od pracodawcy, szkolenia a geodezja.... gnije

zainteresowana

Opinia jest o Geopartnerze znajdującym się w Gdańsku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja?

Zobacz opinie na temat firmy Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja?

Kandydaci do pracy w Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geopartner sp. z o.o. Gdańsk, Geodezja