GEOPARTNER Sp. z o. o.

Ul

Opinie o GEOPARTNER Sp. z o. o.

Pogromca Dominika 2011-08-20 15:06:01
Nie polecam tej firmy. Chyba, że zdesperowanym studentom, którym zależy tylko i wyłącznie na doświadczeniu zawodowym, albo osobom, którzy potrzebują dosłownie KILKU groszy. Trzeba tu mieć nerwy żeby wytrzymać z takimi ludźmi- wiceprezesi i ludzie niekompetentni w biurze traktują innych w miarę upływu czasu coraz to gorzej. Wręcz ich uprzedmiotowują. Na awans z niższego szczebla nie ma co liczyć. Podobnie jak i na umowę na określony termin (już nie wspominając o umowie w pełnym wymiarze godzin). Minusy można wyliczać długo. Jednakże jest jeden pluss jest. Jeden: to, że już tam nie pracuję. Jeszcze raz stanowczo odradzam.
NICK 2013-09-29 19:08:37
potwierdzam opinie wyżej. Dla desperatów marne szanse na przyszłość i te zarobki wrr...
Ale sama praca i współpracownicy jak najbardziej na plus. Taka alternatywa dla pracy :)
pomocnik geologa 2014-09-01 19:34:28
Przede wszystkim nie wypłacają wypłat. Zatrudnienie tylko na umowę o dzieło. Wyjazdy terenowe tygodniowe bądź dwu. Są tygodnie bez wyjazdów - taki bezpłatny przymusowy urlop. Polecam frajerom
Gdansk 2015-07-28 22:02:18
WItam - jestem z zespołu Geopartner sp.zo.o. spk. z Gdańska - z tego co widzę powyżej to dotyczy Geopartner ale z Krakowa - bo tam sa geolodzy....
były pracownik 2015-10-14 23:34:27
Firma duża, ma potencjał, ale ma też kiepskich koordynatorów i przede wszystkim zarząd który oszczędza na każdym kroku. Najlepiej jeździj prywatnym autem za prywatne pieniądze po Polsce, charytatywnie. Delegacje, duże i ciekawe projekty, kadra pracownicza (nie mylić z zarządzającą) mam na myśli szare mróweczki to głównie młode osoby ale z dużym doświadczeniem, znające się na swojej pracy jak na swój wiek. Nadgodziny istnieją w terenie, ale na wypłacie zapomnij, jeśli zapytasz o wypłatę delegacji, koordynator odpowie ci, że nie tak się z tobą umawiał zatrudniając ciebie, jaką stawkę wynegocjujesz sobie na rozmowie, taka już zostanie na dłużej. Praca po nocach, czasami soboty i niedziele, które tylko TEORETYCZNIE są do odbioru. Po pewnym czasie wszyscy o tym zapominają. Prezes i niektórzy koordynatorzy to banda psychologów, NLP to podstawa na rozmowie kwalifikacyjnej, po pewnym czasie robią egzaminy, żeby cię zgnoić, pokazać i udowodnić ci że jesteś nikim w tej firmie, zadają najpierw łatwe pytania, a po chwili dadzą ci pytanie haczyk, przez które możesz pożegnać się z podwyżką lub potencjalnym "awansem". (A czy przypadkiem stosowanie metod NLP w stosunku do podwładnych nie jest jakoś prawnie regulowane, jeżeli nie zakazane ???)

Co do umów nie miałem problemu, 3 mc-e zlecenie i umowa o pracę, tylko szkoda że stawka się nie zmieniła.
Dexter 2016-08-30 13:52:44
Witam
A czy Państwo piszecie o firmie geodezyjnej z Gdańska czy geofizycznej?
Zostaw swoją opinię o GEOPARTNER Sp. z o. o. - Ul
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOPARTNER Sp. z o. o.