Opinie o New Challenge w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie New Challenge. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie New Challenge o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Challenge w Zakopane

Lata temu firma miała w internecie rekrutację dla opiekunki. Ale od tego czasu nie widziałam żadnych innych rekrutacji. Może ktoś opowiedzieć, czy firma nada działa i zatrudnia ludzi, czy ma jakieś problemy?? Co do stanowisk, to mi obojętne.

Luiza Nowy wpis

Świetnie działające biuro, organizują głównie wyjazdy specjalistyczne. Byliśmy z nimi na wyjeździe z degustacjami serów i win. Wszystko przygotowane profesjonalnie, najwyższy poziom.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w New Challenge?

Hania Dębica Nowy wpis

Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd na Węgry, polecamy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Stefan

W biurze podróży oferują wczasy, wycieczki, obozy i kolonie. Jest też wymieniony zespół. Za to nic o tym, jak tu dołączyć do pracy. Zaś na forum to chyba samy klienci zaglądają. W każdym bądź razie liczę na odpowiedź, czy kierowca autobusu z ponad 10 - letnią praktyką zawodową mogę tu liczyć na zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony i co z zarobkami. Jest tu jakiś oferowany zakres, który podlega negocjacją, podczas rozmowy o pracę?

bartek

byliśmy w Budapeszcie, super organizacja, polecamy!!!

Honorata

Szukam informacji czy w biurze można odbyć praktyki studenckie? Potrzebuje do zaliczenia semestru, a tutaj klienci bardzo chwalą usługi biura. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informacje zwrotną.

Zbigniew z Warszawy

Profesjonaliści w każdym calu, wycieczka przygotowana na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie miejsca wizyt studyjnych były załatwione zgodnie z planem, transport o wysokim standardzie oraz osoba z biura koordynująca wyjazd była także bardzo w porządku. Polecamy !!

Zbyszek

Swietne biuro, w tym roku już kolejny raz jedziemy z nimi do Budapesztu. Polecamy

Kamila

hej. :) zauważyłam, że sporo pozytywnych opinii się tu zbiera i tak z ciekawości chciałam sprawdzić czy mają jakieś ogłoszenia o pracę. Niestety na stronie znalazłam jedynie zakładkę z zespołem i tak chciałam podpytać czy wiecie kiedy ostatnio ktoś do nich dołączył? I ogólnie czy byłaby jakakolwiek szansa na zatrudnienie, bo byłabym wstępnie zainteresowana. Praca tutaj to jak może wyglądać?

nina
@Kamila

ale to chyba trzeba pisać do nich, a nie tutaj. Czemu nie napiszesz do firmy na maila z takim zapytaniem? Ludzie są jednak dziwni...

klient z Warszawy

byliśmy z tym biurem w Kotlinie Kłodzkiej, bardzo wysoki poziom wycieczki, świetne hotele, bardzo dobre jedzenie. Polecamy

klienci Brzesko

organizują super wycieczki w Pieniny, polecamy, są bardzo profesjonalni, wszystko na czas. Polecamy

Arek

Bardzo dobra współpraca, polecamy.

Kamila
@Arek

A na czym konkretnie ta współpraca polegała? Rozumiem, że chodzi o kolonię czy jakieś warsztaty?

Warsztaty opiekun

W porównaniu do poprzednich firm, które organizowały warsztaty dla młodzieży w Krakowie pełen profesjonalizm i klasa.

Opiekun
@Warsztaty opiekun

Na warsztatach było bardzo fajnie.

Sara
@Opiekun

Potwierdzam, że było super..

@Opiekun

A co się tam działo? Jak te warsztaty wyglądają? Opowiesz coś więcej?

Glik
@Marcin

Co chcesz konkretnie wiedzieć?

klienci z Białegostoku

Wycieczka na jarmark świąteczny do Krakowa odbyła się zgodnie z planem. Spędziliśmy super czas w Krakowie, hotel 3 - gwiazdkowy, pyszne jedzenie i co najważniejsze profesjonalna opieka. Podobało się nam bardzo.

Mikołaj z Francji

Świetnie zorganizowana wycieczka do winnic sandomierskich, przygotowane wszystko na bardzo wysokim poziomie. Wyjazd był dość trudny i branżowy, tym bardziej jeszcze większe słowa uznania.

Kamil D.

jestem z nimi obecnie na wyjeździe, wszystko bardzo dobrze zorganizowane, polecam.

Byly pracownik

Współpraca przebiegała bez zarzutów, było w porządku.

Damian B

byłem wychowawcą na kolonii w tym roku, bogata oferta dla dzieci; mnóstwo wycieczek, rejs statkiem, gra terenowa, gry miejskie oraz konkursy z nagrodami, polecam z nimi kolonie, dobre stawki.

basia z krosna

Bardzo udana wycieczka na Zamki Dolnego Śląska, dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o New Challenge - Zakopane

• Jak się pracuje w New Challenge?

Zobacz opinie na temat firmy New Challenge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Challenge?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy New Challenge?

Kandydaci do pracy w New Challenge napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

New Challenge
3.7/5 Na podstawie 57 ocen.
  • ul. Rydlówka 5 lok. 107
    30-363 Zakopane