Opinie o CEDERROTH POLSKA w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CEDERROTH POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CEDERROTH POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDERROTH POLSKA w Toruń

podlaskie

Mister komik, problem w tym, że ludzie zawsze narzekali a firma się rozwijała w szalonym tempie. Teraz zatrudnili jakiegoś magika, który cudownie sprawił, że firma znika z rynku w zawrotnym tempie. Naprawdę trzeba mieć talent aby w kilka miesięcy wyparowało 1/3 obrotów a każdy miesiąc przynosi kolejne cuda.

pedros

Oj prawda jest niestety taka, że firma bardzo szybko gnije i to prawda. Ludzie zostali pozwalniani inni sami odchodzą. Sprzedaży nie ma, wdrożeń na rok następny brak. Firma jest na potężnym minusie. Panują układy układziki, i to jest to co powoduje gnicie tej firmy. Brak inwestycji. Ten co chciałby kupić te firmę to szczerze odradzam bo straci kasę. Firma idzie po równi pochyłej w dół i nie widać nadziei na to by się podniosła, jest w totalnym dole. Upadek nie tak daleki. Szkoda tylko ludzi bo to dobrzy fachowcy (no nie wszyscy). Oczywiście mowa jest o Dermica i Soraya.

My

Dziękujemy Cederroth za wpis i z góry za kolejne również

Były

Zwolnień ciąg dalszy.. Firma powoli bedzie padac, juz pada.. To co się dzieję, jakaś masakra.. Zero pojęcia o biznesie.. Obecnie dodawanie obowiązków, a ludzi coraz mniej.. Obsługa, detalu, aptek, sieci.. Wszystko zasrane przeterminami i końca nie widać.. :) Amen

Krzyżyk na drogę

Krzyżyk na drogę +!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie CEDERROTH POLSKA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kacy

Jakie warunki ma teraz ph. Jakie są samochody i możliwość wypracowania premii Dziękuję za informacje

ph

nie ma i nie będzie wolnych wakatów... obecna restrukturyzacja w tej firmie polega na zwalnianiu ludzi a tym, którzy zostają dodawania obowiązków.... tragedia... utrzymywanie darmozjadów, którzy nic nie potrafią robić oprócz dobrego wrażenia, przez co zostają na sile na innych stołkach. Ci bardziej ogarnięci już uciekli, bądź zrobią to w niedługim czasie... tracą dobrych ludzi, firma traci ducha... a powstaje zaściankowa korporacja z widłami w gnoju.

MMM

A ja pracowałam w tej firmie i owszem różni ludzie pracują na różnych stanowiskach, jedni bardziej kompetentni inni mniej, ale bez przesady, da radę tam pracować, ja polecam:)

Sph

Raczej prędzej, niż później przy tej formie zarządzania i polityce.. Opinia nie bierze się z powietrza..

Sph

Odradzam.. Kolos na glinianych nogach

M

Hej, dostalam propozycje prace w tej firmie i chcialabym poznac rzetelna opinie.

Przemek

Rekrutacje ustawiane, typ który był przede mną powiedzial, że prace ma w garści. Ludzie bez studiów na wysokich stanowiskach. Handel poza firmą, kosmetykami. To mi się kojarzy z tą firmą.

ph farma

@ pracownik, to teraz jest po dwakroć gorzej niż napisałeś w listopadzie. ph są zajeżdżeni, pracują na 3 etatach jednocześnie w (usunięte przez administratora) firmie farmaceutycznej. w firmie o wielkich aspiracjach i zerowych kompetencjach. żałuję ze tu przyszłam do pracy.

@ph farma

Jakie kompetencje!!! Na rozmowie na stanowisko handlowca wymagają od ciebie jakbyś miał być co najmniej dyrektorem, a nad tobą ludzie bez studiów.

PH
@pracownik

Najlepsi są manadżerowie na mazowszu

Soraya
@ph farma

Ja pracowałam na sieciach i zdecydowanie nie polecam...

Od jakiegoś czasu mam wątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą. Wszystko ładnie wygląda jedynie z zewnątrz, w reklamach tv. Od środka firma gnije tempie ekspresowym. zatrudnienie za 2000 netto, teren minimum 100-120 km w jedną stronę 10 wizyt aptecznych + 2 wizyty lekarskie+ szkolenia dla położnych + podpisywanie umów ze szpitalami + zestawienie i raporty na @ minimum 2 godz dziennie. sms co 2 godz pt ile sprzedałeś, czemu tak mało, ile sprzedasz. Minimum sprzedażowe dziennie- nie można zjechać do domu bez sprzedaży określonej przez DM kwoty. samochód o przebiegu ok 300tyś bez możliwości wymiany- tu pierwszeństwo ma biuro- panie zajmujące się pracą stacjonarną, z dojazdem 15 km dom -biuro jeżdżą nówkami a jakże. Dodatkowo połowa kadry menagerskiej przywleczona z Novasconu, ewidentnie robią pokazową czystkę propagandową by udowodnić że mogą wszystko i jedyne czego oczekuje się od pracownika to morda w kubeł i praca po 16 godz na dobę. Przestrzegam. Ja już na szczęście jestem po rozmowach więc będę się żegnał z formą.

PH Sieci
@pracownik

Witaj, możesz powiedzieć jaki region obsługiwałeś oraz jaki kanał dystrybucji? W wypowiedzi wyczytałem, że obsługiwałeś apteki, lekarzy itp.?Czy to jest to samo stanowisko co PH ds. Sieci? Napisz coś więcej, jestem zainteresowany, ponieważ ukazało się ogłoszenie na sieci i zastanawiam się czy to aby nie po Tobie...

Zostaw merytoryczną opinię o CEDERROTH POLSKA - Toruń

CEDERROTH POLSKA