Opinie o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

info

Może tak być bo oni zaczęli nie przedłużać umów z niektórymi i zatrudniają nowych Też się nie dziwię bo niektórym strach dać nożyczki do ręki żeby nie zrobili sobie albo komuś krzywdy może być tak że jesteś w tej grupie z którą nie chcą się wiązać Generalnie stawki mocno idą w górę z miesiąca na miesiąc i dobrze bo łaski nie robią - robota ciężka, a zahaczyć się gdzie indziej można bez problemu

on

jasne ja obie rok i mam 15zl na godziny same brednie tu piszą

x man

Możesz wracać Tylko żeby potem nie było biadolenia Bo pracy tu jest dużo i 4 brygadówka Tak ,że się zastanów

Były prac

Hej Czy ktoś może się zapytać kierownika zmianowego i odpisać czy jak ktoś się od nich zwolnił a chciałby wrócić to dopuszczają coś takiego czy nie. Oczywiście jak ktoś odszedł bez żadnych fochów. Albo kierownik zmianowy jakby odpisał dzięki

Kontroler jakości

Spotkanie w porzadku.Rozmowa z sekretarka i prezesem.Ok Niestety zarobki okazaly sie zbyt niskie.Ludzie chetni do negocjacji.Chcialabym tam pracowac ale musialabym zarabiac 300zl.wiecej...

pytania normalne

operator

szukają pracowników do Alupol films w oswiecimiu płacą nieźle ale trochę roboty jest robię pół roku i mam 20 na godzine od 1 czerwca 22 zeta na godzine drugi ma 20 zeta na godzine a trzeci i czwarty 18 zeta tak jest na matce i dużej nożycy tam też pierwszy 22 drugi 20 i trzeci 18 zeta na mniejszych maszynach i metalizerze nie wiem dokładnie ale też od 1 czerwca chyba 17- 18 zeta to samo chyba pakowanie i magazyny - albo 1 zeta mniej nowa firma trochę się oraganizyją, ale socjal też fajny jest trzynasta pensja , emerytalne, medyczne ale 4 brygadówka - jak kto lubi generalnie ja polecam

Joanna

Byłam na rozmowie o prace w Oświecimiu. Bardzo pozytywne wrażenia . Tylko czekac na telefon czy mnie przyjma bardzo bym chciala ;)

Lazio
@Joanna

Przyjmą Cię na pewno, bo potrzebują ludzi na pakowanie. Pytaj o Brygadę IV, najlepsza.

patryk

najlepiej placa w tychach alupol szybko podwyzki ja pracuje od stycznia a mam 18 zl a moj kolega ze mna sie przyjmowal przeniesli go do oswiecimia i ma 16 zl a autobus jest za darmo a slyszalem ze w czerwcu nastepna podwyzka o 2 zl na godzine tychy

Rada dla kontrolera jakości

Absolutnie nie składaj tutaj papierów. Jesteś zbyt mocno pobudzony jak na kontrolera jakości. Jest nas tutaj już i tak zbyt dużo. Szukaj sobie miejsca gdzie indziej.

Kontroler Jakosci
@Rada dla kontrolera jakości

Gościu ale ja chce iść na Oświęcim a nie na tychy i kety;) Możecie mi napisać jakie warunki są i czy spoko robota?

Kontroler Jakości

Jak wygląda praca Kontrolera jakości w tym zakładzie? Monotonia i (usunięte przez administratora) ze nie można się wyrobić? Bo widzę ze co jakiś czas jest ogłoszenie na ketach i Tychach i dlatego potrzebuje waszej opinii żeby nie pchać się w kolejny (usunięte przez administratora) br /> Jaka stawka na początek?

kleo

Nie wiem nie wiem wszystko już mi się miesza

aaaa

Jakie 2zl??? do stawki???Ile jest dodatku do 4bryg.?

kleopatra

tak tak tak tak płacą dwa złote na godizne to mam poniżej 500 na miesiąc dlatego z moim nieślubnym gapciem zdecydowałam się dzisiaj nad ranem na 600 + tak tak tak........tak

aaaaa

Nawet na 4brygadowce???To porazka...Przeciez sie zapiepsza soboty i niedziele...czysty wyzysk

Rudy

Nie ma szans

laborka

praca spoko, płacą w zależności od tego na co się umówisz ale kokosów nie ma nara

aaaa
@laborka

Dzieki a tak 2000 na miesiac da sie wyciagnac?

aaaaa

Witam.A jak jest w kontroli jakosci w Alupolu.Jka stawka czy praca spoko itd?

Nie pracowałem dla tej grupy, a mogę...dlatego pytałem jak jest...Dzięki za info..pzdr

oswięcim

Widzę, że się jednak nigdzie nie zahaczyłeś... Jak cie zwolnili w Kętach to cię nie przyjmą do Oświęcimia. Oni oprócz naprawdę trudnych przypadków nie zwalniają wcale. Chociaż czasem nie wiem czemu bo jak patrzę co wyprawiają niektórzy to strach. Najlepiej płacą w Tychach bo tam jest praktycznie sam druk wiec jest dupna odpowiedzialność . Kuzyn wczoraj dzwonił i się umówił. Kadrowa mówiła ze na start 15 zeta za 3 miesiące 16 zeta za godzine i podwyżki jak jesteś dobry potem. Ja robie w Oswiecimiu dostałem 13 na start po 3 miechach mam już 14 i obiecana kolejna podwyzke. Tu robota jest prosta maszyna robi folie którą potem się rozcina i pakuje. odpowiedzialność żadna i dojazd krótszy...Zwolnien nie ma zadnych, prosza się o nadgodziny . robota w czterobrygadowce szału nie ma ale źle też nie

Proszę o opinie pracy w Osw...coś konkretniej, tez zwalniają po 3 miesiacach...dzięki

oswiecim

potwierdzam prosta robota trochę nudna ale to dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. - Kęty

• Jak się pracuje w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.