Opinie o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. w Kęty Kościuszki 111

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Człowiek z internetu

Z tego co pamiętam rozmowa odbywa się z kierownikiem i prezesem . Ogólnie przyjmą nawet największego głąba który nie ma własnego zdania. Obiecują podwyżki i premie ale szczerze to te podwyżki to po złotówce wyżej z każdą nową umową a później już nic. Z premiami też lipa bo to chyba mają dla wybranych pracowników? Tak czy inaczej są jeszcze kwestie związane z chemikaliami bo jeśli jesteś uczulony na któreś z tych występujących tam to lepiej pomyśl o innej pracy bo później nie wyrobisz na preparatach których będziesz potrzebował to leczenia zmian skórnych. Nie jest to warte zachodu bo za kremy czy inne leki oni Ci nie oddadzą a jeszcze będą mieli pretensje że poszedłeś do lekarza żeby pozbyć się problemu związanego z uczuleniem. Jeszcze jedna kwestia to jeden z kierowców uważa się za wszechwładcę świata i okolic ???? ale nie będę tu operował nazwiskami ???? pozdrowienia dla tego kierownika ???? ogólnie odradzam pracę tam ale zrobisz jak zechcesz ???? co do majstrów (mistrzów) to ten z druku na mojej zmianie był super gość ale ten z cięcia już nie ???? pozdro ekipa z mojej zmiany ????

Człowiek z internetu

W tekście napisałem "jeden z kierowców..." To błąd. Słownik poprawił sam. Miało być "jeden z kierowników" za błąd przepraszam i pozdrawiam

Dad
@Człowiek z internetu

Prasa jest na zmiany?

Paulina

@Marion dlaczego uważasz ze traktują pracowników jak pionki?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Sam

To zależy czy wypłatę chcesz w dolcach czy w euro.

Kazek

Chodzi o alupol w ketach.

Kontroler jakości

Spotkanie w porzadku.Rozmowa z sekretarka i prezesem.Ok Niestety zarobki okazaly sie zbyt niskie.Ludzie chetni do negocjacji.Chcialabym tam pracowac ale musialabym zarabiac 300zl.wiecej...

pytania normalne

Kazek

Czy ciężka praca jest na uszlachetnianiu? Czy system pracy jest 3 zminowy czy 4 brygadowy? I ile można zarobić netto miesięcznie? Pozdrawiam working class

Marion

Brawa dla kierownictwa traktujecie ludzi jak pionki, żenujące zarobki po 10 latach pracy i brak szacunku dla człowieka .Oby tak dalej ,a będziecie sami zapie......

Irena
@Marion

@Marion Nie ukrywasz swojego niezadowolenia z pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.. Ale mam nadzieję, że mi to trochę rozjaśnisz. Na jakim stanowisku pracowałas w tej firmie? Od jakiej kwoty zaczynałaś i na jaką kwotę wzrosło Twoje wynagrodzenie po dziesięciu latach pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Niezadowolony w ... bardzo :)

Co do premii to nas załatwili w taki sposób, że mieliśmy 140-250 zł co miesiąc na rękę, a teraz jak nie chorujesz, nie masz strat na maszynie itd itp to dostajesz 500 co kwartał, tyle że brutto. Jak wam obiecują 1000 zł premii na rozmowie kwalifikacyjnej to już wiedzcie, że to jedno wielkie kłamstwo. A pracownik na uszlachetnianiu ? O ile się nie mylę, otrzymuje 18 zł brutto na start (plus minus 1 zł). Co do pracy w firmie, trzeba zapier...., ludzi brakuje cały czas, maszyny nieobsadzone. Przyjęcia niby są, ale co z tego jak młodzi popracują troszkę i się zwalniają, bo za ciężko itd. Nowi rzucani z maszyny na maszynę.

Gutek

Zastanawiam się dlaczego przestaliście być aktywni na forum? Dobrze się pracuje?

Luk

Witam,czy możecie napisać ile zarabia operator maszyn do uszlachetniania zakład Tychy.Zależy mi na kwocie netto.Mam propozycje pracy tylko wszystko pow.na rozmowie.A ja musze wiedzieć czy na życie mi wystarczy.

Dawid

No to nas załatwili z premiami brawo

Lucky
@Dawid

Skończyło się zapie...nie na każde ich zawołanie. Teraz poznają mnie od tej drugiej strony. Nie i koniec, a jak się nie podoba to zawsze można się rozchorować. Za te drobne na waciki raz na kilka miesięcy nie będę się przejmował jakąś śmieszną premią ...

(usunięte przez administratora) firma!!!! Człowiek ma na 13 godzinę załadunek i czeka 7godzin az go rozladuja... Poza mawiają towaru na jeden dzień i jest dramat jak to powiedzieli sami ochroniarze, dzisiaj jest masakra a jutro nic się nie będzie działo.... Totalna porażka.... Wózkowy robi co się mu żywcem podoba zamiast rozładować tira który stoi rozpiety i czeka na rozładunek....

Teresa

@Tonik, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie Alupol Packaging Kęty? Może warto sprecyzować swoje pytania, wtedy inni użytkownicy łatwiej na nie odpowiedzą. Twój wpis jest bardzo krótki. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy, to czy mógłbyś coś napisać na temat grafiku pracy? Czy w firmie występuje system zmianowy?

Tonik

Może byli zatrudniani na okres próbny i firma nie przedłużyła umowy?

Olek

Fajnie, że ktoś dodał tutaj na jakie stanowiska rekrutują, tylko, żeby ktoś napisał jak można się tam dostać... Wysyłam tam cv od 3 lat i nic, a pisze, że kontroler jakości wyższe, a wiem, że przyjmują po zawodówce na to stanowisko, a ja jestem po studiach wyższych...

@Olek

Ten wykaz stanowisk na które rekrutują to fikcja, nie zmienia się od lat. Nie ma wolnego etatu dla kontrolera jakości. Potrzebują tylko pracowników fizycznych, którzy zwalniają się po dwóch miesiącach.

Bartosz

Jak myślicie czy są jakieś szanse na podwyżki?

Krystian
@Bartosz

Nie ma żadnych podwyzek .poprostu zenada

Teresa

@Wiktor na stronie internetowej firmy jest informacja, że prowadzą aktualnie rekrutację na wiele stanowisk: handlowiec Kupiec Technolog Koordynator Transportu Drukarz Flekso Operator maszyn do uszlachetniania Opertaor nożyc Elektryk Inżynier ds. mediów energetycznych Kontroler Jakości Szczegóły oferty, wymagania i inne informacje są pod linkiem: http://www.alupolpackaging.eu/praca Znalazłeś coś dla siebie? Zamierzasz złożyć tam swoją aplikację? Jeśli tak to daj znać na forum czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i jak przebiegła.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Wiktor

Firma wiecznie prowadzi rekrutację. Non stop przychodzą nowi, pracują kilka miesięcy i się zwalniają.

Grzegorz

Praca w dobrej firmie nie przysparza specjalnie kłopotów więc dlatego jest cicho na forum.

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

@Cezary

Wszystko zostało już opisane poniżej, więc nie ma sensu pisać 5 razy to samo.

ktoś

Nie polecam (usunięte przez administratora). Zajob na magazynie, mało sprzętu, biuro ciągle ma coraz więcej obowiązków,zajob, poza tym ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. - Kęty

• Jak się pracuje w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.