NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Madmax

Nadal brak najniższej krajowej na umowie, czyli wypracowana premia idzie na wyrównanie do minimalnej, jak to ma motywować pracowników???? Po co podchodzić do klienta i się starać skoro utną za ps-y których nie da sie zrealizować a do minimalnej i tak wyrównają?

Hilary

Niestety to co piszą tu w opiniach to prawda, coraz więcej obowiązków a wypłaty coraz mniejsze, to już nie to co dawniej, czas zmieniać pracę

Tymon

Nie jest dobrze, coraz ciężej zarobić w neonecie, coraz większa rotacja, nawet doświadczeni pracownicy odchodzą, połowa ludzi z naszego sklepu szuka już pracy nowej

Seller

Tragedia, po 3 miesiacach nie przedłużam umowy, staram się, latam, sprzedaje a wypłata około najniższej krajowej i tak, ja już dziękuję za pracę w tej sieci. Nie warto tu pracować dłużej

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Hei

Dziwne w moim miescie zawsze tyle lat byla stara ekipa teraz jest tam taki motłoch nikt nic niewie o co chodzi?

#paradise na poacztek dostaniesz młodszego doradce który ma 2350 zł brutto na umowie. Wiec sytuacja wygląda tak że przez połowę miesiąca za swoją pracę nie dostaniesz nic bo będziesz musiał dorobić do najniższej. A kolejna połowa będzie prowizja dla Ciebie. A przez cały miesiąc będziesz słuchał pretensji że nie sprzedałeś jakiś pierdół. Neonet się posypał już nie jest to co kiedyś. Zamiast motywować to wszelkie zmiana działaja wręcz odwrotnie. Po prostu się nie chce sprzedawać za tak śmieszne prowizje ????‍♂️ w moim salonie obecnie każdy doradca czegoś szuka i chce się jak najszybciej uwolnić. Wcześniejsze komentarze w stylu pracuje 7 lat wybudowałem dom zrobiłem wesele to mi się już nawet śmiać nie chce. Z chęcią bym spotkał się z tą osobą twarzą w twarz i porozmawiał. Zapewne pisze to góra powieważ widza ze ludzie pracują tu miesiąc może dwa i uciekają. Na kasie w biedronce są teraz lepsze warunki. Oczywiście jeśli to jest twoja pierwsza praca to spoko bo jakiegoś doświadczenia można nabrać jedeny plus. A na rozmowie zapytaj pracodawcę o kwotę na umowie. I nie daj sobie zamydlić oczów ze można drugi raz tyle bez problemu dorobić bo niestety tak to nie wygląda. Pozdrawiam

Paradise

Tak to moja pierwsza praca,ale szukam uczciwego pracodawcy, więc patrzę raczej nie ten adres,dziękuję za ostrezenie:)

Starszy Mario

Ogólnie miło było ale się skończyło od dzisiaj szukam nowej pracy... Mimo otrzymania już ofert z mexa nie zamierzam iść dalej w handel.. pracowałem w tym cyrku 4 lata i bez wątpienia idzie zauważyć że z miesiąca na miesiąc jest gorzej... Przez to co tutaj przeżyłem już na pewno nie wrócę do handlu. Pozdrawiam Serdecznie koledzy i koleżanki :)

Marcinek
@Starszy Mario

Ja tez po 7 latach poszedlem w inna strone niz handel. Glowa spokojna. I jest 13kt. Kasa na swieta. Kasna na wielkanoc. Wczasy pod grusza. A i premia za obecnosc i zwrot za pranie raz w roku.

BanditoKredito

Ktoś tu pisał, że kierownik dwóch sklepów w środkowopomorskim mieście nie ogarnia już tego cyrku i firma się przygląda. Po kilku latach gdy odchodziłem totalnym bezsensem było już tam dalej pracować, większość kumatych doświadczonych odeszła i nie żałuje, dziwię się tym co dalej tam tkwią i pracują za darmo 500 brutto by dobić do minimalnej. Kiedyś ten sklep był wzorem w regionie, sam z satysfakcją dokładałem znaczącą cegiełkę do wyników. Dziś rozsypka, i banan na twarzy, że człowiek widzi ile tam znaczył wraz z resztą starej załogi, i fajne uczucie gdy obsługuję stałych klientów z Neo ale już u konkurencji na dużo lepszych warunkach finansowych i bez januszowania jak w neokabarecie. Czysty krajobraz upadku, a tak było fajnie kilka lat temu, brawo i pozdrawiam.

KS
@BanditoKredito

To mówisz, że po dwóch dniach pracy w MEXie masz stałych klientów z NEO?

@KS

Właśnie tak, conajmniej kilku na kilka dni, plus niemało telefonów na najbliższy czas, to zaskakująco dobry wynik i pokazuje, że klient woli kupić od doradcy z którego obsługi był już zadowolony. Magia co nie? :)

Uma
@KS

A co w tym dziwnego? Klienci przychodza do doradcy nie do sklepu

@BanditoKredito

A dalej pół dnia spędzasz na fortunie?

@Leon

Haha nie, nie muszę bo tu się handluje i zarabia, a w neo od dłuższego czasu nie było sensu starać się obsługiwać klientów za te punkciki grosiki śmieszne, na fortunie więcej zarabiałem więc się nie dziw Leonku. Firma obcięła etaty, obniżyła premie, nie podniosła podstawy do minimum, więc i moje zaangażowanie było z czasem zerowe, wszystko działa w dwie strony, chyba że ktoś lubi dawać się doić przez firmę to ok, ja wolałem dorobić na fortunie. Dziś sam się dziwie, że tak późno odszedłem, wystarczy poczytać co tu ludzie piszą co sie dalej wyrabia w neonecie. W mexie odzyskałem radość z handlu, ta iskra i błysk z udanej transakcji której w neo już nie uświadczysz. Na start dostałem więcej niż w neo po tylu latach, a ludzie z mojego działu zgarniają ponad 5 kafli na ręke, czuć budżet w firmie, czuć szacunek do doświadczonych doradców, trzynastka za pracę w pandemii, no i nie muszą prosić by pracownicy nie klikali w reklamy neonetu w google haha. Są wymagania ale jest też uczciwe wynagrodzenie za każdą dobrą transakcje. Można by tak jeszcze długo pisać, ale ja tu tylko wpadłem poczytać komentarze przy kawce, bo śmieszne rzeczy się u was dzieją. Pozdrawiam Leona zawodowca i resztę załogi, idę kleić kupon bo fajne mecze dziś, no i australian open dobiega końca więc trzeba coś jeszcze wyciągnąć hajsu z fortuny. W pracy nie ma na to czasu bo jest prawdziwy handel za fajny hajs. Piona i powodzenia !

Taxi driver

W mexie nie posiedzi.

@EmeritoKredito

A jest w MEXie "zrzuta" (nota) po każdej inwenturze?

Lldji
@Taxi driver

A w neo posiedzisz? Wczoraj bylo 670cen do zmiany plus oznaczenie 87promocji. A zaplaca ci mniej niz najnizsza krajowa

@Leon

Tu są inwentury cząstkowe cykliczne co tydzień, wszystko na bieżąco wyjaśniane i braków raczej nie ma, choć jeszcze tego nie potwierdze bo za krótko robie w mexie, ale jeśli chodzi o noty z neo to jak 5 lat tam pracowałem nie zapłaciłem ani jednej i nigdy nic z sądu nie przyszło, tylko przedsądowe wezwanie z neo które ma być straszakiem, olejcie to i nie płaccie bo sami sie dajecia w balona tymi notami robić, nawet jak przyjdzie z sądu to prawnik mi mowił, że wystarczy się w ciagu 14 dni odwołac w sądzie i neonet sam wycofa sprawe i wystąpi o umorzenie. A jeśli o siedzenie w mexie chodzi to fakt nie posiedze przy youtubie jak w neo, ale dzis sprzedałem laptopa za 5 tysi i za taką sprzedaż nawet gołą wpadło mi 270zł, sprzedałem huaweia p30 i cyk 70zł, pozniej konsola z polisą i akcesoriami i cyk 110zl do wypłaty... Więc nawet wole nie siedzieć tylko zarabiać. W neo za tymi punkcikami grosikami nie było sensu latać od dłuższego czasu, to jest przepaść i nie ma co porównywać tylko uciekać z tego bagna.

@EmeritoKredito

Mam kilku znajomych w mexie i to co piszesz jest bzdura odnośnie tego niby laptopa i 270 na czysto poniosło Cie kolego... Oczywiście w mexie lepiej płacą ale bez przesady... A temat zwrotów inwentaryzacyjnych to fakt...

@Kolo

Dwa dni temu za gołą sprzedaż laptopa wpadło mi 270zł brutto, oczywiście nie mówie, że aż tyle płacą za każdego drogiego lapka ale ten akurat był w kategorii produktów starych i dlatego aż tyle, dzień wcześniej z działu agd sprzedali gołego sajda i 295zł zgarnęli, ale skoro ty wiesz lepiej bo ci koledzy mówili to ok.

Odisław
@EmeritoKredito

Pierd..... głupoty kolego, a skąd to wiem ? mam znajomego który mieszka obok mnie i często z nim jaram na klatce i również nasłuchałem się ciekawych rzeczy o Mexie. Zgadzam się że mają uczciwą podstawę ale o wielu rzeczach nie wspomniałeś kolego, głupi przykład - za czyste 0% Neonet coś tam dorzuci pkt, w Mexie jadą tobie po premii bez gadania oraz kolejny przykład w Mexie w dalszym ciągu kierownik ma potężną władzę przy premii tj. może tobie dać albo nie.... tyle zapamiętałem, a jest tego więcej. Reasumując i tu źle i tam źle, niestety ale praca w takich firmach to nie jest nic fajnego. Wymagania z kosmosu, a płaca minimalna.

@Odisław

Nie chce mi sie dyskutować patrząc na mierne argumenty które podałeś (a bo kolega mi mówił). Nie twierdze że praca w mexie to raj, ale przepaść względem neonetu, nawet kobiety na drobnym agd które nie mają wiekszego doswiadczenia zarabiają po 5k na ręke w dobrych miesiącach. U mnie na dziale biorą miedzy 4,4 a 6k na ręke, i to własnie w neo tną za ps-y a w mexie nie, w mexie za niektore stare produkty jest duży hajs. A obowiązki tylko na swoim dziale a nie że robisz wszystko jak w neo. Pozdro

MEX
@Odisław

Już nie zabierają premii za raty 0%. Od lutego zmienił się program motywacyjny, Można teraz pisać zerówki bez obaw. I nikt z tego powodu nie tłumaczy się przełożonym.

@Odisław

Nie wiem co wy tam jaracie na tej klatce ale raczej nic dobrego, skoro kolega który ci snuje opowieści o mexie, gada o ratach 0% a nie wie, że doradcow na sali sprzedaży raty nie interesują, a tym co robią raty też już nie ucinają za zerówki, a kierownik ma władze co do premii dodatkowej, bo tej ktorą wypracuje to nikt mi nie zabiera jak w neo, jest po prostu pula 3000zł premii dodatkowej i kierownik rozdziela ją wedle uznania i oceny zaangażowania poszczególnych pracowników, więc chyba dobrze ze jest coś ekstra. Firma dała teraz 13stki dla wszystkich za pracę w pandemii, w neo co najwyzej maila dostaniesz, że jestescie best team ever haha. No i przypomnij koledze, że są trzy kategorie sklepów media expert, ja trafiłem do najwyższej najbardziej rentownej, a co za tym idzie mamy dużo produktów premium na stanie i fajne bonusy za ich sprzedaż, no i system premiowy troche lepszy niż w sklepach niższej kategorii, o tych szczegółach kolega zapomniał już opowiedzieć. Ja mam po prostu porównanie po 5 latach w neo i miesiącu w mexie, każdy w branży wie, że kto może ucieka z neo do mexa, nigdy w drugą stronę, neoludki zapatrzone w firmę i tak bedą udawać, że w neo jest dobrze jak kiedyś i wkręcać sobie i innym, że da sie tam zarobić jeszcze...

Odisław
@EmeritoKredito

Piszesz to z perspektywy osoby która pracowała w mieście 50 tyś + czy małej mieściny ? bo dobrze wiesz (lub nie) że wypłaty o których mówisz zależą od wielu czynników np. zamożności miasta, "konkurencji" na sklepie lub ogarniętego kierownika. Jeśli trafisz na sklep i region który realizuje zadania, dodatkowo jesteś tą wyróżniającą się osobą i lubisz włazić w (usunięte przez administratora) kierownikowi który ustawi tobie przepięknie grafik pod dni w których jest najlepszy deal i na dodatek nie oberwiesz od RKS'a za dziwne konkursy w których pojedzie tobie po premii to TAK ! wyciągniesz te 4 - 5 tyś, tylko że to raczej mało prawdopodobne w aktualnych czasach.

z.bor

Uwaga potencjalni klienci sklepów firmy NEONET. W tej firmie kupiłem pralkę opłacając transport, ustawienie w łazience, montaż, wyrzucenie opakowań i zabranie starej pralki. Pralkę dostarczono mi uszkodzoną. Odpowiedz firmy NEONET S.A. na moją czwartą reklamację jest taka :Na podstawie przeprowadzonego procesu reklamacyjnego potwierdzono występowanie wady, która spowodowana jest działaniem czynników zewnętrznych. Powodem decyzji odmownej jest stwierdzenie uszkodzenia niewynikające z wady sprzętu. Do omawianej wady nie dochodzi w sposób samoistny, jest ona wynikiem działania czynników zewnętrznych lub nieszczęśliwego wypadku. Firma NEONET.S.A nie może brać odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe na skutek, np. niewłaściwego montażu (montażem zajmowali się pracownicy NEONET), transportu(transportem zajmowali się pracownicy NEONET) lub nieodpowiedniego przechowywania(przechowaniem zajmowali się pracownicy NEONET). Firma NEONET nie odpowiada za swoich pracowników, a kto odpowiada za zaistniałą sytuację – oczywiście klient bo po co przylazł do sklepu przecież mógł iść gdzie indziej? Uważam że praktyka stosowana przez tą firmę jest bardzo szkodliwa, bardziej nawet niż „oszustwa na wnuczka czy policjanta”. Zaznaczam że jestem emerytką

@z.bor

Prosimy o podanie numeru reklamacji, postaramy się pilnie pomóc.

BonJovi

Przedstawię wam pewną sytuacje.... miesiąc luty w handlu jest ciężki miesiącem z powodu braku klientów, mimo tego mam ponad 4 tys. w gwarancjach, premii po cięciach 300 zł. Oczywiście do najniższej muszę najpierw sobie dorobić :) Czyli zamiast mieć 2800+300= 3100 zł, a mam 2450+300= 2750 zł ;) czyli w tym momencie nawet nie zarobiłam na swoja najniższą krajowo wiec firma musi mi dopłacić, zapomniałam dodać że właśnie schodzę na urlop. Chcąc postarać się o wniosek o podwyżkę, musze utrzymać przynajmniej 2 klasę, aby była podkładka do wniosku.... ale jak to zrobić? Skoro progi do klasyfikacji są tak wywindowane, że chodząc na rzęsach oraz wchodząc klientowi w d*pę nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć co nam założono.... Mój kolega który ma w nosie sprzedaż towarów, ui, uf... bez jakiegoś ganiania przez PANIĄ Dyrektor, RKS i całą świtkę i tak będzie miał wypłaconą najniższą. Dodając, mamy takie same stanowiska w pracy. Wniosek ? Mniej wy*****e, a będzie Ci dane :)

Figurant
@BonJovi

Mam 4tys pkt. Zostało kilka dni pracy, 2dyzury, nie ma szans zebym przekroczył najnizsza krajowa. Po co sie starac? I tak firma zaplaci. Jak za duzo sprzedam to zabiora za ps-y wiecej. Male agd nie spdrzedaje, wiecie czemu? Tory steling... I tak mysli 80%zalogi sklepu. Gdzie tu logika?

Pracuś
@BonJovi

Ja mam dwie gwarancje, 200 zł premii i w sumie mając w głowie że i tak muszą mi dołożyć do najniższej, nie przejmuje się niczym.

Pusia
@Figurant

A ja mam gdzies te ichne plany, niech dopłacają po co mam się starać?

Racja
@BonJovi

Oni udają że nam płacą, a ja udaje że pracuje.

Zbigniew
@BonJovi

Ja od roku min 2 klasa i dalej 2600 bo nie zasługuję na wyrównanie. Co wy na to. Możecie być nawet w pierwszej to i tak nie dadzą bo inni by się upomnieli.

@Zbigniew

Ja znam takich którzy dostali po cichu więcej mimo że ciągle 4 klasa...

Misiek
@Kolo

Ja znam takich, co po trzech miesiącach pracy dostali starszego doradcę.

cezar
@Misiek

Ja znałem takich co po 3 miesiącach już pracowali u konkurencji z lepszą pensją

gang bang
@Misiek

A co w tym dziwnego? Znam gościa który poszedł do salonu i od razu dostał SDK bo miał ponad 15 lat pracy w handlu. Chciałbyś żeby każdy (usunięte przez administratora)bez doświadczenia był porównywany razem z nim ?

Cyckowa

Halo region 3ci czy u was naprawde tak sie sprzedaje? Bo nam w 4tym mówią ze u nas zle a ubwas tak super sprzedaja,ale sie zaloze ze wam to samo mówią:)

@Cyckowa

nic się kompletnie nie dzieje :)

Nowa Wizja

W związku z wprowadzeniem nowego systemu premiowania doradców ,z wielką radością chciałem was poinformować że . Każdy z nas będzie dorabiał do jakże wspaniałej minimalnej krajowej Po przekroczeniu minimalnej zamiast w pieniądzach dostaniecie od nas dyplomy przodowników pracy i smyczki darmowe od przedstawicieli abyście mogli się na nich za darmo powiesić jak was własne dzieci będą prosić o chleb. Jest też opcja kolacji z RKS w Wrocławiu podobno coś zostaje po owocowych czwartkach ????

Bambi

Te klasy to niech sobie w buty wsadza. Czy masz taką czy inną to i tak pieniądze takie same. Zarabiają ale nieroby derektorki i ich przy dupasy regionalni. Klienci są wypuszczani celowo że sklepów do konkurencji.

Mmb

Nie polecam pracować w neonecie, nadgodziny za listopad nie wypłacone w grudniu, za listopad i grudzień nie wypłacone w styczniu udało się je dostać w lutym gdy odmówiłem podpisania kolejnej umowy z tym cyrkiem, brałem udział w przenosinach sklepu. Porażka totalna rks nic nie ogarniał zrzucił na kierownika całą robote, firma dobra jak stanie na deszczu w temp 1C, kazali mi samemu ogarnąć busa do transportu towarow z jednego sklepu na drugi :) dziewczyna która przyjechała z drugiego końca polski do pomocy stwierdziła że mamy więcej towaru (sklep 250m) niż sklep w 3mieście który jest najlepszym w kraju :) i życzyła nam wytrwałości, inwentaryzacja sklepu zamkniętego na klucz bo nie w systemie w listopadzie nie przeprowadzona, inwentaryzacja nowo otwartego sklepu (otwarcie w grudniu) przeprowadzona w lutym :) -10k i nikogo nie interesuje ze 30 pracowników z innych miejscowości się przewinęło, uciekajcie jak najdalej, 2450 na umowie to jest jawne plucie w twarz i rozkaz do udawania ze deszcz pada, lodowka sprzedana w neonecie do wypłaty doda wam z 5 zł, lodówka sprzedawana w mexach od 30 do 300 zł :) raty bezcenne dla firmy Szkoda ze dla pracowników milion umow i dopiero można mówić o przyzwoitej wypłacie, system reklamacji dramat, zgłaszam telefon, część od kuchni, laptopa, zdjęcia wrzucone całą litania przepisana i po 35 dniach 0 reakcji od osoby z centrali co dalej zrobić ze sprzętem, robic z neonetm dokładnie to samo co z PI'z'em, mieliśmy super ekipę dzisiaj z 8 osobowej zgranej ekipy zostały 4 z czego kolejne 3 szukaja pracy w innym miejscu WELL PLAY RKS i neo ;) motywacja pierwsza klasa

Spokojnie
@Mmb

Mi i koledze zalegają ciągle za 150 nadgodzin. To o czym piszesz to norma. Dlatego nie chce nadgodzin bo w tej firmie się to nie opłaca. To samo reotwarcia. To śmiech na sali.

Kolo

Z kim w tej firmie można porozmawiać o sytuacji rzetelnej informacji na temat sytuacji w firmie bo rozmowa z RKS czy DR to sińce fiction? Proszę o podpowiedź gdzie wysłać maila z nadzieją otrzymanej prawdziwej informacji...

m.majewski@neonet.pl

Kol
@Leon

@Leon Nie no chyba są jeszcze po drodze jakieś figury... Od razu do szeryfa... Moim zdaniem nawet by wiadomości nie odczytał...

Po drodze...
@Kol

Po drodze to są figuranci, a nie figury.

Uwaga potencjalni klienci sklepu NEONET w Częstochowie-ostrzeżenie. Dostarczają uszkodzony sprzęt AGD do domu (bez rygorów sanitarnych w casie pandemii) i mimo dwóch zgłoszeń reklamacyjnych spisanych na odpowiednich protokołach reklamacyjnych odpowiedz że reklamacja nie została uznana otrzymałem ustnie bez pisemnych wyjaśnień powodu odmowy co wydaje mi się powinno być standardem. Na moje pytanie dlaczego tak się zachowują zostałem „zakrzyczany” przez personel sklepu. Odradzam kupowanie w tym sklepie !

Patrick Wilson

Stabilny zespół 3000 osób, a pierwszy wolny termin inwentaryzacji ... za miesiąc. Taki jest ruch kadrowy w sklepach...

Kamila

NIE POLECAM jakichkolwiek zakupów w sklepie Neonet! Kupiłam niesprawnego laptopa, który nie chce się włączać, ale według serwisu oraz działu reklamacji "sprzęt jest sprawny i zgodny ze specyfikacją producenta". Niestety na jakąkolwiek reakcję sprzętu trzeba czekać około 30 minut od pierwszej próby, czasem nawet kilka dni. :) Pięciokrotnie go reklamowałam. Za każdym razem otrzymywałam tą samą odpowiedź (z wyjątkiem pierwszej reklamacji, gdzie "nie chciał się włączyć, bo miał niezaktualizowany system", który ostatecznie i tak nie został zaktualizowany, za to panowie z serwisu wspaniałomyślnie sformatowali dysk, za co serdecznie chciałabym podziękować Panu Arkadiuszowi Ś. ???? Pracownicy sklepu również widzieli, że sprzęt nie reaguje. Za którymś razem dostałam nawet telefon od jednej z pracownic: "niech Pani nie przyjeżdża. Kurier właśnie przywiózł laptopa, ale już się nie włącza." Mimo tego, że pracownicy placówki byli pomocni, serwis pozostał niewzruszony i nie ruszyły ich pisma z lokalnego Neonetu ani interwencji kierownika. Zakup wyniósł prawie 4 tysiące złotych (w tym pięcioletnie ubezpieczenie dodatkowe.) Kupiłam ten sprzęt, bo studiuję zdalnie i jest mi on niezbędny właśnie w tym celu. Niestety z tą firmą nie da się NICZEGO załatwić. Cudem jest samo dodzwonienie się na infolinię, jednak gdy już się to uda, oczywiście nikt nie potrafi pomóc. Ta Pani nie wie, ten Pan nie może mnie przełączyć. Za którymś razem zadzwonił do mnie Pan z serwisu i sam telefonicznie przyznał, że jemu również laptop nie chciał się włączyć, ale jaki z tego morał? Taki, że sprzęt jest sprawny technicznie i zgodny ze specyfikacją producenta. ❤️ NEONET czy tak traktuje się klienta? Jestem w kontakcie z rzecznikiem praw konsumenta oraz z rzeczoznawcą. Sprawa trafi do sądu.

Jon
@Kamila

W tym sklepie sprzętu z wystawy są sprzedawane jako nowe, jednego dnia laptop potrafi być na wystawie A po miesiącu jest z powrotem pakowany do pudełka. Podobnie telefony i inne sprzęty.

Obecna
@Jon

Co ty za głupoty wypisujesz, nie ma takich sytuacji. Nie znam takich praktyk, nie znasz wszystkich sklepów to przestań kłamać.

Instalator
@Kamila

Pewnie proponowano Pani konfigurację laptopa a wtedy uniknęła by Pani takich "cyrków". Bolało te 100 zł nie?

Tak

Niestety, ale takie rzeczy działy się na praktycznie każdym znanym mi sklepie

Tak

Niestety, ale takie rzeczy działy się na praktycznie każdym znanym mi sklepie

BonJovi
@Obecna

Obecna głupoty to ty teraz wypisujesz, cały czas tak było i jest. Były maile oficjalne aby pakować sprzęty:)

Bosman
@Obecna

Obecna ,chyba jesteś nieobecne w pracy.

@Kamila

Nieraz się tak robiło, że jeden doradca pisał z klientem raty na laptopa, a w tym czasie drugi pakował laptopa z ekspozycji tak, żeby klient myślał iż kupuje sprzęt nieużywany. A ile razy przy tym zapomniało się odinstalować DEMO...

Obecna
@Bosman

Ja w pracy pracuję????nie siedzę w necie. Pozytywnego dnia Ci życzę ????

Bosman

Nie Wiem co robisz w pracy Ale tak jest.Pozdrawiam

Racja
@Jon

Są na dodatek z rysami bo codziennie trzeba je wystawiać i zbierać. Nie mam opcji aby się nie poniszczyły. Jak sprzedasz PSA jak jest z wystawy i porysowany? To samo z telefonami. A o demo to już nie wspomnę. krat do zabezpieczenia sklepów się doprosić nie można. Ja odpowiednie fotki porobiłem. Jak będą chcieli zapłaty za braki to w sądzie przedstawię dowody co i jak. Czekam aby zgłosili sprawę do sądu. Środki higieny itp. rzeczy podczas pandemii.

Omg
@Leon

Ładne praktyki macie na sklepie- na normalnych sklepach klient jest informowany o tym ze jest ostatnia sztuka z wystawy ewentualnie druga możemy zamówić. Żenada wstyd a Ty jeszcze się tym chwalisz...

@Omg

Nie chwalę się. Piszę jak jest...

Zbigniew

Uwaga na serwisantów (tragarzy) dostarczających sprzęt AGD do domu zakupionego w sklepie NEONET w Częstochowie ul. Okulickiego 62. Ci serwisanci mimo opłacenia usługi : -Instruktaż użytkownika oraz aplikowanie środków piorących (proszek, płyn), -Uprzątnięcie i wywóz opakowań transportowych, nie wykonują tych czynności. Na uwagę zwróconą osobie podającą się za kierowniczkę sklepu, stwierdziła że ona nie ma wpływu na te osoby bo są zatrudnione przez „ centralę”

Neoneciak

Witm, wiecie jak firma ubezpiecza sklepy neonet??

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.