NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Jeżeli ktoś lubi dorabiać premią do najniższej krajowej, coraz więcej obowiązków i zadań, które coraz częściej tracą jakikolwiek sens, a jedynie zajmują dużą ilość czasu i siły, ciągłe tłumaczenie się dlaczego do czajnika za 49 złotych nie sprzedałeś/aś gwarancji za 29, ciągle rosnące wymagania i plany, które na chwilę obecną nie są już możliwe do zrealizowania(a tną po premii srogo), oderwanych od rzeczywistości ludzi "z góry", (usunięte przez administratora) rosnący niepokój i toksyczność wśród pracowników to gorąco polecam tą firmę :)

Vanil

Pracuje w Neo od ponad roku jako DK. Można zarobić fajna kasę,wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Za siedzenie na 4 literach, nigdzie kasy nie zarobisz:)

Roksia
@Vanil

(usunięte przez administratora) też tak mówiono. Pracujcie ciężko a pewnego dnia nie będziecie musieli już (usunięte przez administratora)... Jasne, że jak się nie starasz, to w neo nic nie osiągniesz a i pewnie cię wyrzucą... Problem polega na tym, że nawet jak się starasz to i tak jest do (usunięte przez administratora)...

Mariano
@Roksia

Zgadza się. Starasz się i tego nie docenią. Coś (usunięte przez administratora) to Cię (usunięte przez administratora)

W4rb1rd
@Vanil

Ciekawe tylko dlaczego dostajesz same buty…

Mikoś
@Vanil

Też pracuję jako DK i kierownictwo potrafi docenić zaangażowanie. Jak się człowiek stara to zawsze można liczyć na coś więcej.

Mikoś

AK

Jak się chce to można zarobić ładną kasę. Ja mam 3 - 3,5 tysiąca

Leon
@AK

Brutto.

Marian
@Leon

Netto. W tym miesiącu 3200zł netto.

Inga
@Marian

Też tyle mam. Spoko praca

@Inga

Ja u siebie mam 2800 jakoś. Ale jak na małe miasto jest nieźle

Tomaszewski99
@Tomek

Ja 2900 netto, jak na pracę w takich warunkach i w normalnych godzinach nie narzekam. Wcześniejsza moja praca to dopiero był wyzysk…

Byly pracownik

A teraz na 100% siedzisz człowieku u konkurencji

Realnie
@Vanil

Obecnie nie ma tutaj kasy i jest dramat chyba że kogoś satysfakcjonuje dostać kilka stów mniej od minimum krajowego, Twoj wpis jest z 2017 roku

Rg
@Realnie

Dokladnie. Sytuacja z roku 2017 nijak ma sie do obecnej, pare lat temu neonet byl wspaniałym pracodawcą, obecnie place sa żenujące i nieliczcie na zadne premie.

HAhahah
@AK

3,5 tysiące to ładna kasa? Hahaha to małe wymagania masz, i ile punktów nastukałaś? Pewno z 16 tysięcy + premia sklepowa. Kumpel robi w konkurencji na dziale małe AGD i ponad 4ke to ma na lekko co miesiąc.

Jarek
@Vanil

co ty bierzesz? Odstaw lepiej bo ci resztki rozumu wypali

El Profesor
@Vanil

Nie no fajną fajną.... zabierają z premii bo nie chcą dać najniższej krajowej.

Nie

To już nie to Neo...

Adbuster
@Vanil

Halo Admin... 240 buziek w dół. Komentarz do wyrzucenia..

Odepnij to Admin
@Vanil

Komentarz zglaszany do gowork wiele razy. Ile Neonet wam placi zeby to dalej wisiało q dodatku na samej górze? Przebijam ich ofertę o 1tys jesli to sciagniecie.

Roberto Cecon

Czy ktoś z zarządu ma odwagę aby tutaj napisać dlaczego nie dajecie minimalnej krajowej na umowie ?? Miałem do was przyjść pracować razem z kolegą z innego miasta ale jak czytam co wyprawiacie to podziękuję , nie pójdę na rozmowe na którą zostałem zaproszony bo widać że szkoda czasu na takie coś

to co tu się dzieje to śmiech na sali, jak nie idzie w miesiącu to podstawa do której firma dopłaca, żeby dorobić na małym sklepie w takim którym pracuje trzeba zrobić koło 500-600zł premii co w obecnym momencie jest nie wykonalne, więc drogi zarządzie serdecznie wam dziękujemy, nie martwcie się, jaka płaca taka praca, a klienci niech sobie chodzą po sklepie :)

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

BonJovi

Za 2 tys w GN mam premii 66 zł. Smiech na sali....... zeby dorobic do minimalnej to w GN 10 tys musze uciułać :D hahah

Piotr St.

Zgadza się. Po kilku latach firma sięgnęła dna. I oni chcą walczyć z konkurencją?? Brak słów. Prezes podobno chce by były puszczane raty zero, bo klienci którzy nie chcą rat zielonych z ubezpieczeniem są delikatnie mówiąc wypraszani ze sklepu. Na takich transakcjach firma traci miliony w skali miesiąca. I co, Prezes daje (usunięte przez administratora) dyrektorom i regionalnym, po czym ludzie otrzymują informacje że mają spisać z dwa kredyty na linii czerwonej dla najbardziej opornych, a następne na zielonych z GN i ubezpieczeniem, bo jak nie to tłumaczenie do regionalnego. Szok co tu się dzieje, i że przez działania RKS i dr firma traci taką kasę z obrotu!!! Bo nie rozumiem jak może być bardziej opłacalne dosprzedanie kk, czy cybera za np 400 zł, albo cybera za 39, niż sprzedaż sprzętu za 6-7 tys? Ile firma ma z tej polisy, 60%? Dyrektorzy i RKSi mają w (usunięte przez administratora) klienta pracowników, i napewno prezesa. Bo im się premie i kasa na koniec miesiąca musi zgadzać. Tu nikt ich nie kontroluje. A w centrali nikt sobie sprawy z tego nie zdaje. Dlatego z rok lub dwa i zniknie Neonet, zostanie wchłonięty przez Euro lub Mexa. A wszyscy ci dyrektorzy i regionalni co wymyślają codzienne timsy, i inne brednie stracą pracę. Doradca klienta jest tutaj traktowany jak śmieć. A to właśnie on zarabia kasę na wypłaty dla tej hordy (usunięte przez administratora)

Pisatcjowy gawron
@Piotr St.

A wiesz co Ci odpowie dyrektora? Ze tu można zarobić, ale doradcy siedzą na tylkach i niechca zarobić: ) potem pojawia sie kilka sposorowanych wpisow pisanych przez dr lub rksow ze niby to pracują na sklepach i jest tak fajnie i ze zarabiają bo tyle mają pkt. A narzekają tylko ci ktorzy sie nie starają i jeat ich jedna lub gora dwie osoby na całą firmę :) . Reszta to super zadowolni doradcy ktorzy robią wesela i stawiają sobie super chaty za to co zarobią w neo:) o taki cos w głowach na zarząd, temu tu nigdy juz niebedzie dobrze

Jack
@Piotr St.

Dlatego po dziewięciu latach zmieniłem pracodawcę. Żałuję tylko, że wcześniej tęgo nie zrobiłem.

Aleksis

Pracuje w tej firmie już parę ładnych lat i jestem osobą wymagającą od siebie profesjonalizmu w tym co robię(sdk). I aż mnie krew zalewa co to się teraz wyrabia, to istna szopka. Zarobki spadają na łeb na szyję. 3800- 4200 to była dla mnie norma. Ale teraz te plany to porażka ciśnieni na gwarancję takie że lepiej nie sprzedać niż sprzedać bez gn durne tłumaczenia. Nowi dostają poniżej najniższej krajowej choć my jako sdk też podwyżki w nowym roku nie uświadczyliśmy. A wypłaty spadają 3000 ledwo wpada. Plany nie realne ludzi na sklepie brak a full obsada. Walka o klienta jak sępy o padlinę. Na konkretnym towarze śmieszne punkty. Mnożników 10 że świeca szukać a co dopiero słynne 20. Nacisk na badziewne gn do sda i cybery. Się sratasz spinasz ile wlezie i 10 wpada ledwo 3 z przodu. Dziwna polityka firmy zmusza mnie do szukania nowej pracy, niema tu żadnej motywacji dla starych pracowników jak i nowych, chyba że komuś pasuje robić cały miesiąc do najniższej krajowej. Wymogi i oczekiwania w górę kasa w dół. Traktują cie jak śmiecia jak masz słabszy miesiąc i straszą zwolnieniami że niby to już 10 czeka na Twoje miejsce. A tych 10 to się przewineło przez rok i się zawijali po po kilku miesiącach. W najbliższym czasie żegnam się z tą firmą szkoda tu mojego wkładu i wysiłku w tą syzyfową pracę. A ci rks i dr niech dalej pompują ta swoją bańkę bredni i absurdów od których włos jeży się na głowie, durne tłumaczenia maile i wypisywanie tabelek do tabelek. Żałuję jedynie tego co się teraz tu dzieje bo wysiłek jaki wkładam w tą pracę nie jest wart tego wynagrodzenia. Jeżeli ktoś myśli o pracy w nn czy mm to nie liczcie na uznanie na pochwały, nastawcie się na nacisk zastraszanie i wymuszanie poczucia winy. Pozdrawiam i życzę zmian na plus

Bonifacet
@Aleksis

W 100 % dokladnie opisałas ten cyrk jaki sie dzisiaj tutaj dzieje.wiecznie im wszystkiego malo wmawiają ci ze jestes najgorszy, wysyłają tableki z których nic nie wynika a na dodatek 10 kazdego miesiaca otrzymujesz ochlap, taka prawda!

Żenada
@Aleksis

Dokladnie, firma dzis zarzadzana jest przez komletnych Dzbanow, niemajacych pojecia ani o handlu ,ani zarzadzaniu a juz totalnie o public relations czy warunkach dzisiejszej pracy i płacy . Pisza te swoje bzdurne tableki i chyba sami w nie wierzą, niestety nic poza wyslaniem takiej tableki niepotraficie

Maciej
@Aleksis

Jedynym wytłumaczeniem na aktualną politykę firmy jest to że Neonet obudził się z ręką w nocniku.Mianowicie postrzegany jest jako sklep drogi,z drogimi ratami i wciskającymi ubezpieczenia i inne pierdoły do bólu sprzedawcami.Było to fajne dla nas ponieważ generowało to nam i firmie przez wiele lat fajne wypłaty,ale !! spowodowało to negatywny wizerunek firmy i aktualnie postrzegana jest jako sklep drogi i wciskający co się da.Neonet musi ratować sie teraz ratami 0% żeby ponownie zbudować reputację,oraz pociąć wszystko co się da na wypłatach i prowizji.No i jesteśmy gdzie jesteśmy.

Dyżur

Pracuje tu 6 lat zawsze brałem do łapki 3500- 3800zl, dzisiaj, teraz biore połowę tego wiem kompletnie mam w nosie nawet pochodzenie do klienta, bo firmy niestać na to żebym ja do tego klienta podszedł. Z premedytacją puszczam klienta do konkurencji co mi zrobią? Zwolnią? Buacha ha ha : ) i kogo zatrudnią??? U nas ciagle jest rekrutacja, tylmo ze cv wcale napływają, no moze jedno, dwa cv na miesiac!osób ktorych nikt nigdzie niechciał. Neo liczy na nowych i sie przeliczył :) aj sie pomylili wasi analitycy mądrzy:) jak zwykle:) haha Dzbany:) Reka w nocniczku:)

Czaknoris

Ludzie z neo odchodzą nawet na stacje benzynowe, bo spokojniej i wieksza wypłata. A kilka lat temu to było nie do pomyślenia w tej firmie. Cuda się tu dzieją, szkoda czasu, lepiej w jakimś markecie zarobicie niż w neo. A najśmieszniejsze są maile które mają zmotywować pracowników, normalnie turlają się doradcy ze śmiechu gdy je czytają i pomyślą, że nawet najnizszej krajowej po latach nie mają. Krótko mówiąc, kto w neonecie pracował ten się w cyrku już nie śmieje

Hehe
@Czaknoris

A zwłaszcza sobotnioporanne meile od DR4 do KSów. Co bardziej kumaci KSi nawet nie przyznają się załodze, że takie maile dostają. Nawet "mały RKS" (kto ma wiedzieć, to wie, którego KSa z R4 tak nazywają) chyba przestał wierzyć w swój awans. A jeszcze ze dwa lata temu był taki pewny... Właśnie skończyłem pracę w "MM-"

Blk
@Hehe

NOo HAHa zawsze były pełne dobrej muzyki I historii o tytaniku

Hodorek
@Hehe

Ja się cały czas zastanawiam czytając maile od tegoż dyrektora, co takiego on musi wciągać codziennie że aż takie wizje go ponoszą w tych wiadomościach.. Jak ktoś ma dostęp do tych proszków to proszę o kontakt z miłą chęcią spróbuję ????

NieMagister

Magistrzy, ludzie po studiach wymyślili sobie w tej firmie pojęcie "marży ujemnej" dla produktów finansowych jakim są raty. Absurdem jest to, że lepiej nie sprzedać w tej firmie produktu w ratach 0% na 30 miesięcy bo wtedy doradca będzie w tabelce miał marże ujemną i będzie musiał się tłumaczyć (będzie nie rentowny bo DOKONAŁ SPRZEDAŻY xD). Absurd goni absurd. Na przestrzeni miesiąca w sklepie nie dokonywane jest kilkanaście transakcji z powodu takiej taktyki firmy. Proszę sobie to pomnożyć przez liczbę sklepów, wyjdzie pewnie dość pokaźna sumka której klienci nie zostawili w sklepie bo "marża ujemna" xD. Przykładów takich mogę mnożyć na potęgę.

@NieMagister

Pracujesz na sklepie i taką masz perspektywę, taką samą ma Twój KS, choć tego nie przyzna tylko powie, że jest jak jest i trzeba z tego błota coś ulepić. RKSi też chcą aby nie pisać rat w czerwonej, bez GNow. Goły obrót jest im nie potrzebny bo tabelki od DR też umieszczają ich nazwiska w wierszach, gdzie w kolumnach jest marża UF. Jednak nikt od DR wzwyż nie przyzna Ci racji, bo tam bujają w obłokach, że marże UF są ważne, ale nie wyobrażają sobie sytuacji, gdzie na sklepach pracownicy są tak ciśnięci o UF, że wolną a czasem w sumie jasno jest to im sugerowane - żeby bez GNa najlepiej w ogóle nie sprzedać. Tym bardziej w ratach zero - marży ujemnej. Tak dochodzimy do paradoksu, że osoby na pułapie regionu poświęcają obrót kosztem trochę lepszego wskaźnika UF, aby nieco lepiej wyglądać w swoich tabelkach. Czy warto? Nie od dziś wiadomo, że choć każdy pracuje w tej samej firmie, to wymieniając RKS, KS, DK - każdy ma inne priorytety i za co inne płacone. Dlatego rodzą się takie sytuacje.

Buba
@NieMagister

A tam coty gadasz co tam Setki tysięcy złotych wypuszczonych z sklepów ,najwazńiejsze są cyberki za 39zl

Kindiu

Cyrki się dzieje na górze. Ludzie masowo opuszczają szeregi firmy. W dzialch zakupu, działach reklamacji, na magazynach. Dostawy dojeżdżają do sklepów z opóźnieniem kilku dniowym, nie ma kto pracować. Na magazynach nie ma kto odbierać sprzętów ze zwrotów, reklamacji. Firma dobija dna.

FanNeonetu
@Kindiu

Czy ktoś z Wrocławia może to potwierdzić?

Gornik
@FanNeonetu

Oni we wroclawiu mówią ze mamy dobra firme,wybitnych dyrektorów, a doradcom zyje sie coraz dostatniej : )

MDK

Jest to trzecia sieć sprzedająca sprzęt elektroniczny w której mam okazję pracować i stwierdzam stanowczo, że takiego cyrku nie widziałem nigdzie. Ogólnie jak ktoś przyjdzie po żelazko A nie chce ubezpieczenia to lepiej niech ...ucieka bo jak sprzedam bez to po każdej sztuce trzeba się tłumaczyć. Zatrudnili na kiera jakiegoś dyktatora z upadającej spożywki co poprostu krzykiem udowadnia swoją rację jest chamski i arogancki nawet w stosunku do klientów, a jak cała ekipa napisala oficjalny donos do regionalnego i dyra to Ci boją się mu nawet palcem pogrozić. Mówię wam ludzie ta firmą mnie przekonała, że cyrk bez zwierząt też może istnieć.

MDK

Może nawet jeden kompleks..taki mały...

Politano

W obecnej formie Neonet jest nie do przyjęcia dla pracownika sklepu. Firma miała kiedyś system PzS'ów - może nie najlepszy, bo dawał dobrze zarobić doradcą za towary, podczas, gdy firmie zależy zawsze na polisach. Wielu zadowalało się towarami i stąd rozumiem zmianę tego systemu. Sporą przemianą był system punktowy - on miał swoje przebłyski(usunięte przez administratora)Realnie dało się dobrze zarobić przynosząc firmie zyski. Daleki jestem od chwalenia Neonetu, ale sumarycznie system punktowy w początkowej formie miał potencjał, kiedyś nawet świetnie był rozwiązany system premiowy z polisami, (usunięte przez administratora) I to był system UF'a, który opłacało się sprzedawać. Ale nagle się okazało, że towarów z mnożnikiem 10/12 jest dużo w CPA i wcale w innych branżach... Dla osób, które nie pracują w Neonet powiem tylko, że często sprzedaż kabelka HDMI za 70zł, jest lepiej premiowana niż sprzedaż telewizora/pralki/lodówki za 1500zł. (usunięte przez administratora) I to w pandemię, gdzie to z uwagi na małe sklepy Neonetu, często zamknięte były sklepy konkurencji a Neonety nie mogły wyrobić z obrotami, bo klienci przez brak wyboru tutaj właśnie przynosili swoje pieniądze. Ogólnie nie wiem dokładnie jak się firmie wiedzie, ale mam nadzieję, że lepiej niż przed pandemią, bo są jakby najmniej całą sytuacją pokrzywdzeni a mocno oszczędzili na swoich pracownikach. Jeśli Neonet ma mniejsze bilanse, niż rok temu to szczerze mówiąc albo jest źle zarządzany, albo pion ludzi za biurkami w centrali i nie tylko rozrósł się i wpierdziela kupę kasy. Albo to i to. Nie do pomyślenia, że Wasz zespół codziennie tylko tu w tym jednym miejscu pisze jak źle dzieje się na sklepach a rekacji brak. W każdym razie, obecnie nie da się zarobić ani z towarów, ani z polis, a przynajmniej system premiowy - nikogo za bardzo nie premiuje. Oczywiście można biegać za klientami i nawijać im makaron na uszy wówczas taki biegacz zarobi więcej od reszty, ale dla takich biegaczy polecam pracodawców konkurencyjnych - MediaExpert, dość, że dają podstawę równą bądź wyższą od minimalnej to jeszcze jest dużo większy potencjał zarobkowy, widełki się mocno przesuwają (usunięte przez administratora)i może wydawać się to abstrakcyjne dla biegaczy z Neonetu, to tak właśnie jest. Dodatkowo nie trzeba zajmować się milionem rzeczy wokół sklepu a po prostu zajmować się swoim działem.

Cenzor
@Politano

Bardzo mądry i prawdziwy komentarz.

Jola

Trafiles w sedno chlopie

Paradise

Witam mam rozmowe w tygodniu,czy warto? Faktycznie niedaja najnizszej ja umowie? Tak sie da? Nieslyszalem o czym takim w innych firmach

Dam
@Paradise

Nie ma sensu nawet iść. U nas w sklepie od stycznia jest nowy pracownik, pracował już kiedyś w podobnym sklepie więc szybko zaczął dużo sprzedawać, ma ponad (usunięte przez administratora)gwarancji i obrotu ma ponad(usunięte przez administratora) co jak na pracownika który pracuje miesiąc to sporo. (usunięte przez administratora)firma oczywiście mu to musi dopłacić ale to jest chora sytuacja. Z tego co wiem to został mu jeszcze miesiąc umowy i nie zamierza jej przedłużać bo za te pieniądze to woli iść na Orlen na kasę bo tam ma zapewnioną najniższą krajową i jeszcze jakaś premia zawsze wpada. W sklepie w którym pracuje w ciągu ostatnich 3 miesiące odeszło (usunięte przez administratora) pracowników a nowi którzy przychodzą po miesiącu czy dwóch odchodzą więc nie ma najmniejszych szans na zrobienie wywalonych w kosmos planów.

lis
@Paradise

Zastanów się 2 razy przed podjęciem współpracy. Nie dają najniższej krajowej, żebym ją mieć będziesz "dorabiał" premią. Tzn. jak sobie wyrobisz różnicę będziesz miał najniższą, jeśli nie niby firma Ci wyrówna do najniższej ale będziesz miał do słuchania że(usunięte przez administratora) z Ciebie a nie sprzedawca itd. Jest to ewidentne naginanie i wykorzystanie luki w prawie pracy. A co do tego że o takich praktykach nie słyszałeś to nic dziwnego. Są to patenty Janszexów pokroju NEONETU zwanego inaczej MM plus.

Hmmm

Stracisz tylko czas...

SDK

U mnie SDK 2550

@SDK

W innych salonach sdk ma 2700. Dopytaj RKSa.

SDK
@12345

słyszałem, że to zależy od klasyfikacji salonu i nie tylko u mnie tak to wygląda

Właśnie siędzę w pracy i patrzę na moje wyniki z dzisiaj. Do tej pory sprzedałem towar za 3 tysiące i mam za to 79 ptk... To nawet nie jest 1 zł premii. Także chyba nie trzeba nić więcej pisać...

Politano

Skoro dla Ciebie 79pkt, to mniej niż 1zł, to chyba nie powinieneś się wypowiadać w kwestii zarobków kolego ;)

Olo
@Politano

To może Ty nam to wytłumaczysz. Wiele się nie pomylił , więc skończ swoje wywody i idź dalej wypelniać papierki za biurkiem

@Politano

Przepraszam. Rzeczywiście mój błąd to wychodzi jakies 4,5 zł. Byłem zmęczony przeglądaniem ofert pracy;) Pozdrawiam hehe

Norman
@Politano

No kolega się zagalopował to 4zl na rękę ,uwz wszystkie korekty ,obniżenie nam płacy za punkt ,czyli jeśli kolega sprzeda produktow za 300.000 to będzie już miał minimalną krajową ha ha ja

edward

U mnie odeszło 5 osob w jeden dzuen. Nie jest zle, jest tragicznie. Edek Dk

Mławab pozdrawia
@edward

Nowicjusze... U nas caly sklep poszedl jednego dnia. ????

Waldiiii

U nas na salonie każdy szuka czegoś innego. Salon w sąsiednim mieście również. Takie sprzedaże np. TV na 4tys doradca dostaje 80pkt. To jest tragedia. Tak firma motywuje pracowników, że się ku................. rw............. aaa dosłownie nic nie chce. Po co biegać i robić punkty jak trzeba do najniższej dorobić połową miesiąca... Jaka płaca taka praca... na koniec i tak dostanie doradca 2400... Za obrót 70 tysięcy za gwarancje za 7tys i całą resztę. ŻARTY

Hei

W neo no super jest bardzo fajnie, 2250 na umowie,wszyscy uciekaja , wiecznie o wszystko pretensje malo i mało. Pracownika sie nieszanuje no bo po co? Przeciez to nikt, nowy przyjdzie przeciez: ) Ale co niektórzy wesela porobili i domy pobudowali: ) ho ho ho!

Uwaga

Uwaga trole z centrali w natarciu, bylo o tym na teamsie ze centrala sie przygląda , wiec chca sie wybielic wciskajac ludziom kit: )

Cenzor
@Uwaga

Skoro centrala się przygląda to zaraz gowork będzie musiał pisać codziennie wyjaśnienia dla komitetu centralnego... Strasznie babą Jagą....

Morales

Nie polecam. Już sama rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie pokazuje, że najważniejszym ma być dla Ciebie wciskanie ubezpieczeń i przedłużonych gwarancji. Tak jest ona ukierunkowana i trzeba ciągle wykazywać argumenty aby na siłę wcisnąć klientowi to czego i tak nie chce.. druga sprawa wynagrodzenie.. za takie poświęcenie i robienie wszystkiego czyli od sprzedaży po przez dodatkowe ubezpieczenia, kredyty itd (nie ma wydzielonego stanowiska jak w innych największych firmach RTV AGD) dostaniesz najniższa krajową a czasem może 100 zł więcej.. bezsens..

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.