NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Pavlo

Ja też nie rozumiem, firma powinna sobie dobierać pracowników bardziej z wymaganiami... Osoba która robi rekrutację dała ciała i widać to teraz, DK śląskie

Rex

Ja też pracuje jako DK i jestem zadowolony - jeśli są osoby którym nie pasuje płaca w firmie niech dadzą papier a nie tutaj buczą, nie rozumiem nie pasuje mi firma, to daje wypowiedzenie i tyle - trzeba mieć z głową aby tutaj wracać i robić hejt - za 3 osoby które zniknęły z firmy mam 3 nowych kolegów którym zależy na zarabianiu kasy zarabiamy i nie ma źle w nn

Niewolnik

Jeżeli chce ktoś chce robić bity miesiąc, latać z pralkami, lodówkami, obsługiwać klientów, wciskać oprocentowany kredyt i (usunięte przez administratora) warte polisy, babrać sie z reklamacjami, tłumaczyć się na każdym kroku z każdej sprzedaży i to wszystko za mniej niż najniższa krajowa to neonet to idealne miejsce do tego. Połowa mojej, pożal sie boże, premii idzie na "załatanie" podstawy. Bo na umowie nie ma 2800brutto tylko 2450brutto. Więc 350 brutto na starcie zabiera firma. Dodatkowo jest zmniejszony mnożnik za punkt, więc z premii też jest zabierane ok. 100-150zł. Nie zapominajmy też o chorym planie na PSy, który w tym miesiącu był nie do zrealizowania, bo obrót całego sklepu był niewiele większy od planu. Także -15% wchodzi. Jeżeli nic sie nie zmieni to za niedługo kierownicy będą dostawać masowo wypowiedzenia na stół.

Kuba
@Niewolnik

Jeśli tak ci praca nie pasuje to zmień firmę me czeka pozdrawiam

Kasandra

Nie ma źle, ja też lecę sporo ponad minimalna i to naprawdę sporo ???? Wielkopolska DK

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Maks

Zabierajcie pod uwagę że tutaj padają kwoty które dostajecie do ręki nie te obciążone podatkiem a to wiele, nikt w NN nie pracuje że minimalna a jeśli już męczy na tej granicy powinna odpuścić

JA

Ta firma zniknie tak jak Awans czy Saturn. Brak szacunku do pracownika i klienta, naciąganie prawa i masa innych nieprawidłowości...

Cala prawda

W moim sklepie pracuje 8 osob zarobili tyle: 1.2100zl 2.2060zl 3.2140zl 4.2040zl 5. 2150zl 6.2230zl 7.2278zl 8.2214zl Tyle sie tu zarabia bez sciemy i to przy ostrym lataniu do klientow.

Olaf

Ja po takich zarobkach kompletnie niemam zamiaru robic nic poza przychodzeniem do pracy: ) jaka placa taka praca. I co mi zrobią wyleja mnie: ) pffffff a kogo wezmą? Juz niema chętnych jak pare lat temu. Pobudka Neonecie you gowing (usunięte przez administratora) !! W najgorszym stylu!

WYNAGRODZENIE POK

Hej Czy możecie powiedzieć na jakie wynagrodzenie ( mówię o podstawowym ) można liczyć jako wieloletni pracownik POK?

@WYNAGRODZENIE POK

2 kilo 350 ;)

Czajnikwzerówkach

Ciekawe, im dłużej w neo sie pracuje tym gorzej zarabia i więcej robi, taka to magiczna firma, ciekawe czy gdzieś jeszcze tak jest, no biegasz za pralkami a tam wszystkie między 2 zł a 6 zł płatne, podczas gdy wczesniej beko za 1400 sprzedales i miales 40zł, odkurzacze... Nikt nie podchodzi do klienta bo po co, żeby worków szukać? Okapy... Nie ma sensu podchodzic, lodówki... Wow wcisnięta beko droższy model, kompletnie nieopłacalny dla klienta więc 7 zł wpadło szał. Tv do 4 tysięcy schodzi najwięcej więc na nich tez grosze... itd.. no nic tylko biegać za klientami żeby firma nie musiała ze swoich do najniższej krajowej ci wyrównać. Cyrk

Lexp
@Czajnikwzerówkach

Ogólnie kiedyś na PZSach można było zarobić. Odkurzacz potrafił mieć 30 PZSów, pralki 40-70 PZSów, lodówki, telewizory... Przy większych zakupach opłacało się sprzedać towar na dobrych PZSach i dać raty zero. I doradca był zarobiony, i klient zadowolony z zerowego kredytu.

Gerwazy

W naszym sklepie ludzie pracowali po 9 lat nawet, kilku ponad 10. W ciagu roku odeszli wszyscy i teraz same świerzaki młode bez zaangażowania. Ciekawe czy o to właśnie firmie chodziło by pozbyć sie tych najlepszych pracowników, bo niby co innego chcieli osiągnąć tak drastycznie pogarszając warunki. Musieli się liczyć z tym, że nikt z foświadczonych nie będzie robił 2 razy więcej za dwa razy mniej

8S
@Gerwazy

Słupsk? Bo staram się tu o pracę i nie wiem czy warto?

Zwijajlapkizexpozycji

Fatalne zarządzanie wkradło się jakiś czas temu i jest coraz gorzej. Nie jest to już praca dla ludzi którzy mają rodzinę, a jedynie dla młodych żeby mieli co w cv wpisać na start. A i oni szybko odkrywają

Mikołaj

Sieka, zakonczylem prace w neonet. kiedy zostana mi wyplaconie pieniadze z funduszu inwentaryzajnego? te 50 zlotych miesiecznie, co zabieraja nam za pilnowanie sklepu?

Kjd
@Mikołaj

Ehmmm eee, rozumiesz to nie takie proste : )

Zbyszek
@Mikołaj

Ta kasa z funduszu jest wypłacana raz w roku.

Mikołaj
@Zbyszek

bede dzwonil codziennue to kadr az wyplaca

Janusz

Ta firma to typowe janusze biznesu. Wykorzystają każdą furtke by nie dać minimalnej krajowej w podstawie i by uciąć ewentualne premie. Wymagania z kosmosu mają, a wystarczy wejść do jakiegoś ich sklepu i po minach i braku zaangażowania pracowników widać, że źle sie dzieje w neonecie, omijać tego pracodawce jak najszerszym łukiem

Ula

Ja już mam dość, kilka lat w tej firmie przepracowane, zarobki coraz mniejsze a obowiązków coraz więcej, coś tu ewidentnie jest nie tak, czas na zmiane pracy

Ryniu

Czas szukać nowej pracy, to co się wyrabia w neo od około roku woła o pomste do nieba, wystarczy poczytać choćby tutaj co ludzie piszą.

Etatowiec

Jak z etatem w neo? Podobno przez pandemię nie dają pełnych etatów i nie zapewniają najniższej krajowej w podstawie. To prawda?

Yupi

System premiowy to fikcja w neonecie, niestety ale nawet jak się nalatasz za klientami i postarasz to i tak wiele powyżej minimalnej nie zarobisz, widać to po tym ilu doświadczonych odchodzi z neonetu. Szkoda czasu i nerwów na pracę w neo.

TytaNowy

Po komentarzach widać, że minimalnej dalej nie dają w podstawie, a obowiązków podobno multum, zastanawiam się czy wogóle warto na rozmowę iść do neonetu

Maseczka

Kiedyś było lepiej w neonecie, wszyscy starsi pracownicy narzekają, że wypłaty spadły o około 30 procent, wielu odeszło, duża rotacja pracowników i brak perspektyw na poprawę póki co

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.