NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Maniek

Moja firma jest dobra tylko pracownicy za wiele żądają.

@Maniek

Mam w piwnicy taki fajny 10-cio kilogramowy młotek i jeśli to coś ma zmienić w twoim myśleniu to z miłą chęcią użyczę Ci go :))

Hodorek

(usunięte przez administratora) dyrektorka? Czy dostałeś w łapę za napisanie jakże cudownej odpowiedzi?

SDK

Czego niby żądamy ? Godnej płacy za trud wkładany w obsługę klienta i szacunku ? To tak wiele?!

????????
@Hodorek

Cieszcie sie ze jest robota i róbcie marżę , w neonecie jest wiele stanowisk za ktore trzeab zaplacic pensję, nie tylko doradcom na sklepach w centrali jest ponad tysiac osób do wykarmienia.

@????????

Skoro jest tyle osób w centrali to może czas pomyśleć aby jakieś 30% zwolnić? Właśnie te 30 procent to zwykle darmozjady zatrudnione po znajomości aby wypełnić pustki.. Totalnie nic nie robią a przytulają pieniądze przez co cierpią na tym doradcy - Czyli ci, którzy utrzymują tę firmę bo bez nas cała ta korporacja by upadła jak wieże WTC

Kamil
@Hodorek

Bez tych darmozjadow co najwyżej na targu mógłbyś sprzedawać - Ci ludzie tez maja rodziny i dzieci. Widzisz tylko czubek własnego nosa

Marian

To rzuć papierem i załóż swoją firmę a nie obrażaj firmy która daje komuś innemu zarobić, jakoś ludzie pracują w sklepach

Smiechu warte
@Marian

Tak pracuja zwlaszcza kobylka:)

Koleżanka

Ta firma to jedna wielka porażka!!! Nie polecam!!

ZlanyPotem

Jak mi kierownikowi sklepu Neonet, regionalny kierownik wyjeżdża z tekstem, że ucina premie mi i wszystkim moim pracownikom, bo mu też zabrali w ostatniej chwili, bo dyrektora też osxukali to pytam: jak jeszcze mam motywowac tych najmniej zarabiających doradców??? Nowi przyjdą, popracują, obudzą się po 3-6 miesiącach, że obiecana premia jest zabierana i przyjdą następni, a firma swoje zarobi ta lewackich bezrobotnych. Mamy dość, wypowiadamy odpowiedzialność materialną i za miesiąc nowa załoga. Pozdrowiam skrzeczącą Ewkę...

Myśliciel
@ZlanyPotem

Lewackich bezrobotnych?

Glavy

Uwaga ma niusa sluchajcie bonto bedzie dobre: ) firma jest na skraju bankructwa nie przez glupie i nieodpowiedzialne decyzje zarzadu, Nie przez dzial marketnigu ktory nierobi zadnych sensownych promocji, NIE przez obciecia pensji przez ktore najlepsi sie pozwalniali Nie przez kompletną nieznajomość rynku i brak gazetek, dobrej reklamy ale dlatego ze za malo PG sprzedajemy:-) A to ze wzieli 300mln zlz tarczy to oczywiscie nic takiego:)

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Wykształciuch

OSTRZEGAM przed kupnem czegokolwiek w tym sklepie. Nie tylko wcisną wadliwy towar to jeszcze kpią z klienta .Wielokrotne reklamacje mailem i na infolinię są ignorowane. Poza nadaniem sprawie numeru ,nic więcej nie uzyskasz. Raz reklamacja jest uznana a ostatecznie nie . Dodatkowo zasłaniają się tym,że nie wchodzą w rozstrzyganie sporów konsumenckich poza drogą sądową. Może pozew zbiorowy coś by zmienił ?

@Wykształciuch

Poprosimy o podanie numeru reklamacji w komentarzu, postaramy się pomóc.

@NEONET S.A.

Mnie jakiś czas temu Państwa Pracownik, zakosił bon na następne zakupy który należał się do sporego zakupu sprzetu. Gdyby nie fakt że mąż wrócił do sklepu i słyszał rozmowę pracowników którzy się chwalili tym ile kto zabrał bonów to by nie było tematu. Chłopak prosił aby nie dzwonić na infolinie i oddał pieniądze ze swojej kieszeni ale z tego co słyszał mąż robi się tak pewnie w każdym sklepie. Nie mieści mi się w głowie takie podejście pracownika do klienta.. Tym bardziej że koleżanka miała podobny problem.

Też ze stażem
@Marta

No to trzeba być ładnym matołem żeby dla tych kilku groszy ryzykować robotę. Bony na szczęście na razie się skończyły bo były totalnym nieporozumieniem.

@Marta

Pani wrzuciła wszystkich pracowników sieci Neonet do jednego worka, są pracownicy uczciwi i w tym momencie uraziła Pani mnie i moich kolegów z pracy, nie pozdrawiam.

No tak tak ????????

Byłem
@Też ze stażem

Bez urazy ale sami tacy zostali w tej firmie :) Pracowałem w tej firmie lata i wszyscy którzy mieli coś oleju w głowie dawo znikneli, zostały osoby które nie potrafią sobie radzić ma rynku pracy, będą do upadłego narzekać na firme, pisać tutaj bzdury a do RKS i DR skakać opowiadając ile to gn, ui czy pg będą sprzedać

Cała ta firma działa na zasadzie takiej jak działa od cemtrali do sklepów, ten kto tutaj pracuje nie sprzedaje zadowolenia a to co chce firma, co ty piszesz za głupoty? Kto w tym sklepie nie wciska i nie mówi każdemu klientowi o przedłużonej gwarancji przy każdym zakupie? Największa prowizja jest z tych gwarancji więc to się wciska

Wykształciuch
@NEONET S.A.

Nr.reklamacji 01S / 004020 / 2021 podawano wielokrotnie w kolejnych interwencjach. Jedną z nich uznano, ale nic nie zrobiono poza deklaracją naprawy .Po ostatnim monicie,NEONET nie uznaje reklamacji ( 25 .03.2021 r. ) tłumacząc,że towar jest zgodny z umową , jego właściwości odpowiadają informacjom na oznakowaniu i w reklamie,oraz posiada wszystkie funkcje przynależne do tego modelu i może być w pełni wykorzystany do celu do którego został przeznaczony. U uzasadnieniu odmowy podane są nr. reklamowanej przeze mnie kuchenki tzn. nr zamówienia 511 986 12 oraz model EK I54 95 30X. Zgadza się moje nazwisko,adres ale odpowiedż skierowana jest na reklamację nr 01S / 011350 /2021. To,że nie można używać piekarnika bo w jednym rogu pali a w przeciwległym nie dopieka nie jest dla NEONET podstawą do uznania reklamacji.

Maciej
@Byłem

Być może za cienki w uszach byłeś aby przyswoić sobie wiedzę na temat handlu i dodatkowo byłeś zakompleksioną trusią która nie potrafi się przebić do klienta dlatego tak oczerniasz innych i stawiasz wszystko w złym świetle. Ja jestem w tej firmie od wielu lat i nie jestem pracownikiem Centrali, jestem normalnym żukiem gnojownikiem jakich wiele. Owszem okres na handel nie jest ciekawy ale sorry nikt na złotej tacy tobie nie poda przepięknej wypłaty za siedzenie z nosem w telefonie. Nie mogę powiedzieć złego słowa ani dobrego na aktualną politykę firmy wiedząc bardzo dobre co aktualnie dzieje się na rynku pracy, a pitolenie że w Mex czy gdzie indziej jest 100 razy lepiej to stek bzdur !!

1234t
@Też ze stażem

Bony to jedna z najgorszych promocji dla pracowników - tysiąc list, dwa tysiące wykluczeń, paranoja. Klient też woli inne promocje, bo zamiast sie cieszyć z bonifikaty to się tylko (usunięte przez administratora)że dopiero szósty czajnik da sie kupić a smartfon to praktycznie 1 na 100.

Leon
@1234t

Bony to jedna z najlepszych promocji dla doradców. Przynajmniej można do podstawy dorobić... ;)

Pjoter

Prowizja po (usunięte przez administratora) się należy. Teraz z tej za 29 jest całe 85 groszy BRUTTO o ile jeszcze nie zabiorą tych 15% za PS....

Też ze stażem

I na co je wykorzystyjucie przy tylu wykluczeniach? Mało zarabiasz? Zmień pracę ale nie okradają klientów. Bon w czasie promocji należy im się jak psu buda.

Leon
@Też ze stażem

Bon w czasie promocji należy się klientowi jak minimalne wynagrodzenie na umowie dla doradcy ;)

GANG ŚWIEŻAKÓW

@Wykształciuch

Drogi Kliencie!!! Masz dość tych samych twarzy w twoim osiedlowym sklepie RTV-AGD??? Nudzi Ciebie fachowa pomoc i doradztwo kompleksowe w zakupie swoich wymarzonych towarów? Nie chcesz już rozmawiać z osobami mającymi wiedzę i umiejętności aby spełniać Twoje oczekiwania? Sam chcesz się zagłębiać w tajniki nowych technologii i rozwiązywać problemy z instalacją swojego nowego nabytku? Tylko u nas!!! Spełnij swoje marzenia, a pomoże Ci nasz GANG ŚWIEŻAKÓW!!! MEEEEEGA PROMOCJAAAAAA!!!!!! NEONETOWE ŚWIEŻAKI!!! ZACZYNAMY JUŻ MAJA!!! - Gang Świeżaków??? Co to takiego??? Tylko w sieci NEONET masz pewność, że przy każdych odwiedzinach zobaczysz całkiem nową twarz!!! Tak, tylko u nas co miesięczna rotacja pracownicza!!! Jesteśmy liderem na rynku w zatrudnianiu!!! Nowe twarze i nowe historie do opowiedzenia! Chcesz kupić Lodówkę 4K z bugulatorem??? Możesz to zrobić tylko u nas!!! Nasze tanie Świeżaki zapewnią Ci rozrywkę długie godziny!!! -A co one potrafią??? Miesięczniak Witek jest mistrzem siadzie półotwartym na krześle. Świeżaczek Wiolla jest specjalistką od facebooka. Jej zwinne palce w rekordowym czasie piszą wiadomości. Radek jest już z nami 2 miesiąc i trenuje survival między lodówkami. Adam jest jednym z najlepszych!!! Potrafi wypić litr gumisiowego soku i stać prosto. Mamy też innych. Musisz się spieszyć aby poznać ich wszystkich!!! OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!!! NIE ZWLEKAJ!!! DZIĘKI ŚWIEŻAKOM TWOJE ŻYCIE NABIERZE BARW!!! MAJOWY GANG ŚWIEŻAKOWY W NEONET JUŻ NADCHODZI!!! PAMIETAJ!!! NIKT NIE ZROBI CI TAK DOBRZE JAK TY SAM!!!

Promocja Majowa!!!

Ks akronim nie podam he he

Witam jestem ks w nn już ładnych kilka lat i czy ktoś mi odpowie na to jak ja mam teraz zmotywować załogę do pracy ajk mam ich przekonać do sprzedaży gn do sda MC itd za co nie mają nic. O de nie się tego oczekuje ale jak np jak ja mam to zrobić jak ci ludzie nic z tego nie mają. Gdzie jakś marchewka podcina im się skrzydła rzadajac nie. Ozliwego i jeszcze bezczelnie zabierając im pieniądze. Jestem że swoją załogą w super stosu kach i nieraz sprostali tym planom ale to już przesada. Wymagacie od nich ode nie żebym to ja od nich wymagał ale ja ich rozumiem i popieram nie mają chęci bo po co bo za co? Każdy pracuje tu dla pieniędzy i jak się im to zabiera to wiedzcie ze tez wam nic za to dadzą w zamian. A pamiętajcie że to od nich zależy zadowolenie klienta a jak mówi złota zasada ekonomi kaźdy zadowolony klient do 10 następnych. Nie damy się załogo wiecie kto to pisze. Jestem z wami

????????

I te dziecinne gadanie dyrektorki komu nie pasuje niech rezygnuje to wlasnie przez takie nastawienie ludzie odchodzą i temu ppany nie sa robione no bo kim? Jesteście takimi dzbanami ze nawet tego nie rozumiecie

FanNeonetu

Zamiast wylewać żale na kolejne obniżki wynagrodzeń weźcie się w garść i pokażcie, że macie jaja. Załóżcie Związek Zawodowy i zróbcie porządek w tej firmie. Nie macie innego wyjścia, to jedyna możliwość poprawienia sytuacji

Dzbany zcentrali

Firmie wieczbie malo wiec kolejny raz siega do pustych juz kieszenie swoich pracowników ktorzy sa filarem tej firmy, potem sie firma dziwi ze ludzie maja to gdzies i niesprzedaja. Robiliście konpletnie morale pracowników wiec zapomnienie o jakichkolwiek wynikach prosta zasada!

Po neonecie

Zabili sens handlu rutaj zabili jakakolwiek motywację

IVkwiecien

Daleko w tej firmie do ideału, ale nazywać kolejne obniżki "nowym systemem premiowym"? Jakoś tak mi obrzydł Neonet, kiedyś jak (usunięte przez administratora) coś chciał ukraść to broniłem jak swoje, bo byłem jakby zżyty ze sklepem i czułem, że to mnie okradają - dawałem z siebie naprawdę sporo, ćwiczyłem rozmowy handlowe przed lustrem - zanim wszedłem do pracy to w głowie miałem już plan ile GN'ów muszę sprzedać, ile usług - nawet miałem wybrane towary, gdzie wiedziałem, że będzie łatwiej zrobić jedno i drugie bo wiedziałem, że można coś z ceną porobić. I tak się robiło wyniki i było się z wypłaty zadowolonym. No i nie tylko ja tak miałem, bo wielu podobnie, więc automatycznie potrafiło być nawet 12 msc z rzędu bez korekty za PSy a czasem i premie z tego i innych tytułów. No ale to było kiedyś.

Maks

Poszedłem z tej wspaniałej firmy rok temu, wchodząc tutaj "Bez urazy" miałem w głowie myśl że ludzie mają trochę oleju w głowie i znikną a tutaj nie radząc sobie na rynku pracy każdy siedzi w sklepie a na forum narzeka i wylewa poty jednak w rozmowach do RKS czy dr jest super osoba która nigdy by nic złego na firmę nie powiedziała, koleżanka się śmiała z tego że jak na sklep przychodzi dr czy RKS każdy lata jak małpa w zoo wykonując 300% zadowolenia z pracy . Rozmawiałem ze swoja była kierowniczka i sama mówi że ten kto miał olej w głowie to znikł a zostały takie osoby które nie potrafią się odnaleźć na rynku pracy i będą tutaj siedzieć do ukichanej śmierci grając w dwulicowość zgarniając wypłaty takie jakie są, RKS i DR zachwalają firmę a między sobą obgadują ta firmę nie rozumiem tego, mnie nie pasowały warunki to miałem na tyle odwagi aby zejść że sceny, widzę że są tutaj też czasami takie osoby pozdrawiam właśnie was! Tych którzy nie zrobili z siebie małp z zoo i pokazały klasę, u mnie jest elegancko i jestem zadowolony z nowej pracy! Neonet też pozdrawiam nie było u was źle, wszyscy narzekają a ja za 7 lat nigdy nie zabrałem minimalnej krajowej a naprawdę sporo ponad to, nie pasowałay mi nowe warunki wiec je zmieniłem ale w firmie swoje zarobiłem, nie jedno za to kupiłem mając dzieki wam wiele fajnych wspomnień! I pozdrawiam też tych którzy robią z Polski Amerykę i chcą zabraniać 2 x minimalna krajowa, wybierzcie się do prywaciaza tam każdy zarobi minimalna krajowa i ludzie pracują, jeśli się nie ma umiejętności i wiedzy nie ma co liczyć na cuda, jeśli ktoś jest inteligentny to ma pojęcie kiedy zejść że sceny i co robić ew jak radzić sobie tam gdzie jest. Poczytajcie forum mexa skoro tak chwalicie ta firmę, kolega tam siedzi i jakoś nie ma takiego eldorado jak tutaj ktoś zmyślą i robi z mexa firmę która płaci w euro, zapraszam tam chętnych tam sobie nikt nie będzie siedział tak jak w neo 90% czasu pracy za kasa na telefonie tylko latał jak szczur na otwarcie kanałów. Pozdrawiam i więcej wiary w siebie,(usunięte przez administratora)

Niewieszocochodzi
@Maks

Co ty tam perniczysz ??? To nie o to chodzi, nie wiesz jak, jest to sie nieudzielaj. Idz kleić tabelkę w exelu

Best

Niestety ale po kolejnym strzale w twarz mój czas w tej firmie dobiega końca, a myślę, że to będzie duża strata dla tej firmy, bo mam jedne z lepszych wyników w Polsce. Pracuję w Neonecie prawie 6 lat i z roku na rok jest gorzej. Wymagania są coraz większe. Wymaga się od nas rzeczy których nie mamy w umowie. Musimy wykonywać pracę za KS. Warunki panujące w firmie podchodzą pod (usunięte przez administratora) Zero jakiejkolwiek życzliwości i zrozumienia. Z tego co mi wiadomo to firma otrzymała potężny zastrzyk gotówki od państwa, a pod pozorem pandemii ciągle nam obniża premie. GNy mają już tyle wykluczeń, że praktycznie nie ma szans na uznanie przy uszkodzeniu fizycznym. Wypełnianie jakichś poronionych tabelek jest kompletną parodią. Firma nie dotrzymuje obietnic, a wręcz bezczelnie je łamie śmiejąc się nam w twarz. Najlepiej by było gdyby większość osób złożyła wypowiedzenia. Może wtedy ci którzy rządzą w tej firmie by coś zrozumieli, bo wbrew pozorom o lepszą pracę wcale nie jest trudno. Przy ostatniej obniżce w górę miały iść punkty za towary i co?? Są jeszcze mniejsze. Żenada. Nie wiem jakim cudem Ci ludzie mogą spoglądać w lustra i nie wymiotować na swój widok. Wszystko drożeje, inflacja rośnie, niemal wszędzie w firmach podwyżki no, a Janusze z Neonetu ciągle nam zabierają.

Rekin
@Best

Który region kolego?

Kris
@Rekin

IV. Tam się dzieją cuuuuda.

@Rekin

Nie chcę pisać który region bo biznesowi Janusze zapewne to czytają, a do końca roku ze względu na zobowiązania oraz ofertę nowej pracy którą dostanę od nowego roku muszę wytrzymać w tej żenadzie. Swoją drogą czemu admin usunął mój wpis o mobbingu?? Będę odradzał każdemu pracę w tej firmie i na 100% wszystkim moim stałym klientom polecę zakupy u konkurencji za te wszystkie bezczelne akcje przeciwko nam czyli ludziom zapier...jących na mercedesy zarządców(usunięte przez administratora)

FanNeonetu

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że pod tym wpisem nie pojawi się merytoryczny komentarz kogoś z centrali.

Pracownik (jeszcze chwilę)
@FanNeonetu

Nie pojawi się, bo oni nie mają pracownika Michał, Łukasz Wojtek, tylko numery w tabelkach. Dla nich szary człowiek się nie liczy, co właśnie nam dobitnie pokazali swoimi ostatnimi zmianami. Dla nich najważniejsze jest, żeby czajniki viccio się sprzedawały i żeby UFka była zrobiona. A pracownik? Nie ten, to kolejny. Szkoda tylko, że zatrudniają totalnie zielone w handlu osoby, których już nie ma kto uczyć, bo co bardziej ogarnięci z tej firmy uciekli. Sam uciekam. I ta moja śmieszna I-II klasa co miesiąc też.

MDK
@FanNeonetu

Pracodawca odpowiada tam gdzie im wygodnie, czyli koszulki są priorytetem :D W każdej normalnej firmie występuje coś takiego jak dialog na linii pracownik-pracodawca. Tutaj nie ma żadnych konsultacji, rozmów. Zero informacji dlaczego podjęto kolejną decyzję o obcięciu. Zero wyjaśnienia. Bo po co się tłumaczyć. "Robakom się nie tłumaczy. Ktoś tam pracuje w tej naszej firmie, to nie ludzie - to kilka znaków w tabelce. Mamy z nich pieniądze, jest pandemia to teraz raczej nie uciekną." Za kwartał znowu obetną...

InfoBlizsze

Stary nie musisz dorabiać do minimalnej, mają obowiązek Ci ją wypłacić. A zaoszczędzony czas poświęć na szukanie pracy u konkurencji

Numerek
@Pracownik (jeszcze chwilę)

Zamiast nazwiska masz numer indentyfikacyjny. To jest faszyzm w czystej postaci. Jeszcze zostało aby do nas po numerkach wołali.

Żenada

Wyobraź sobie że niektórzy to mają 2250 brutto na umowie i teraz weź to policz... żenada

Wyobraź sobie taką cyfrę brutto na umowie jak mam w nicku i ogarnij to kwotą jaką niektórzy muszą dorobić do najniższej krajowej. ŻENADA.

NeoCovid

Jest wyjście i dobitnie jeden z RKS'ów który bardzo lubi piosenki i morały tłumaczy to w ten sposób, jak się nie podoba to tam są drzwi,tylko ubiera to w piękne słowa.

@NeoCovid

Jeśli jest tak jak piszesz to taki człowiek nie może być RKSem tylko niewolnikiem bez honoru i swojego zdania. Patrząc na RKSów tylko się uswiadczam w tym co napisałem.

Do Administratora

Drogi Administratorze dlaczego najnowsze wpisy nie pojawiają się na początku strony tylko gdzieś w środku?

NIKT
@Do Administratora

To jest specjalnie robione aby mniej osób to przeczytało.

Jak tam BEST TEAM EVER?

Mega Cięcia!!!

Janku? Pracujesz w neonet ponad 5 lat! Czy pomyślałeś o kolejnym oddaniu głodowej premii aby na górze mieli te same wypłaty??? Nie??? To już nie musisz się o to martwić... My pomyśleliśmy o tym za Ciebie! Tak właśnie tak! Już od maja zaczynamy suuuuuuper promocje! MAJ WIELKICH CIĘĆ PREMII!!! To dzięki nam masz mniej za więcej! Woooow!!! Tak o taaak. - Mniej za więcej? Jak to? - Tak, dzięki naszej promocji zamiast 92 ułamka grosza zarobisz teraz 82 ułameczka za 1 punkt! Obowiązków za to damy Ci o 30% więcej!!! -CO! Dlaczego? Przecież macie wzrosty sprzedaży a mam dostać mniej? A co z wyrównaniem do najniższej krajowej? -Nie będzie, tak bo my tniemy wypłaty na MAXAAAAAAAA A jak się zwolnisz to wtedy Ciebie szanujemy! Pamiętaj to tylko w NEONET!!! Nie zapominaj że możesz korzystać z GNW! -A co to takiego??? -Gwarancja Najniższej Wypłaty wow wow wow! :-)) Tylko w sieci Neonet N jak najniższe zarobki, E jak Excelowe szaleństwo tabelkowe, O jak obelżywe słownictwo kierowane do swoich pracowników, N jak niekompetencja kadry zarządzającej, E jak eksterminacja osób które potrafią sprzedawać, T jak towarowy PRL Ten i inne promocje czekają właśnie na Ciebie!!! Nie czekaj, dołącz do nas! Zarobisz mniej niż myślisz a my zadbamy o kolejne motywujące obniżki! Pamiętaj!!! MY NIE PONIŻAMY CEN, TYLKO PRACOWNIKÓW!!!

Praca w tej firmie to istna kpina, na rozmowie rekrutacyjnej zostało mi powiedziane ‚średnie zarobki to ok 3tys na rękę’ i w sumie było podobnie ale z usługami. Potem nagle zaczęło to spadać, dlaczego ??? Chyba nikt tego nie wie. Pracownicy się poprostu dwoją o troją żeby jakoś sklep wyglądał a co robi kierownik ? Chodzi i gada przez telefon cały czas. Dodatkowo nacisk na sprzedaż polis, trzeba być głupim albo upośledzonym żeby dopłacać do czajnika 29 zl żeby mieć 3 lata gwarancji (dodam ze wartość czajnika to 69,99). Kolejna sprawa raty, za takie okłamywanie ludzi powinni płacić DK chyba po 6 tys na rękę, ludzie chcą telewizor za 1500 zł, oczywiście dochodzi gwarancja bo to mus w ratach i najlepiej oprocentowane raty na xxxxx miesięcy, chcecie raty 0 jako pracownik ? Okej ale weź polisę do sprzętu i najlepiej jakieś akcesoria, przecież to kpina. Dodatkowo szanowna (usunięte przez administratora) No bo przecież masz sprzedane 80 tys netto i 15 polis po 400 zł przynajmniej No ale w tabelkach się sieciowa na czerwono to trzeba to wyjaśnić mailowo. Przez pół roku chowanie ekspozycji bo włamali się gdzieś 2000 km od salonu. No i magiczne promocje co czwartek, ostatnio do rozniesienia po 700 cenowek do tego gazetka kosze i inne pierdoly, chcesz iść zapalić ? Sprzedaj polisę to będziesz palić, No kpina. Na szczęście zakończyłem współpracę w tym (usunięte przez administratora) (inaczej nie można tego nazwać) i jestem spokojniejszy o 1000000x. Jeżeli młody człowiek chce przyjść do pracy w Neo to serio lepiej chyba iść roznosić ulotki bo wyjdzie na to samo

Krzak

To ma być ten nowy system premiowy? Hahaha Jedno Wielkie Nieporozumienie! Jak można tak traktować pracowników? Inflacja w górę, wszystko podrożało, a w Neonecie płace zmniejszają. Drodzy koledzy i koleżanki to wszystko zmierza do upadku tej Firmy, nie ma się co oszukiwać i łudzić, że będzie lepiej. Ludzie masowo się zwalniają, wystarczy wejść na pracuj.pl ile jest ogłoszeń na Doradcę czy kierownika. Droga Dyrekcjo po takich zmianach mamy się starać? My nie mamy wogle motywacji do pracy... Jesteście (usunięte przez administratora) Najwyższy czas zostawić ten bajzel, szkoda nerwów..

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.