NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Moja firma nie jest zła

Źli są tylko pracownicy ktorzy chyba nie rozumieją ze pracują w neonet z własnej nieprzymuszonej woli i sami przyszli do tej firmy pracować z własnej inicjatywy nie zostaliście do tego zmuszeni więc nie rozumiem pretensji

Nasza firma
@Moja firma nie jest zła

Nikt nikogo nie przymusza ale wywiera presję. Przyjmując się do pracy podpisywałem zakres obowiązków jakie mam wykonywać i zapłatę za te obowiązki. Naruszeniem jest to że zmienia się cały czas warunki zatrudnienia na gorsze nie konsultując tego z nikim. Wyjaśnienie tematu to jest np. Jak Ci nie pasuje to proszę tam są drzwi. To wygląda tak jak byś postawił 2 biegaczy o porównywalnych wynikach i w połowie biegu jednemu dorzucił 20kg obciążenia. Po przegranym biegu wymagał wyjaśnień dlaczego przegrał? Przedstawiciele rządzący firmą, to tchórze nie potrafiący nawet kierownikom wyjaśnić, dlaczego tak a nie inaczej wprowadzają zmiany premiowania. Tak ma być i koniec. Jak motywować ludzi!!!! Jakby ktoś z nich miał odrobinę oleju w głowie to sam by wpadł na to, że takie postępowanie to równia pochyła kierująca firmę do upadku. Jestem bardzo ciekawy kiedy i jaką publikacje ekonomiczną przeczytaliście ostatnio? Umiecie zarządzać zespołem ludzkim? Tabelki Exell to jest tylko przedstawienie rachunkowe nie mające podstawy realnej. Jak widzę nowe ogłoszenia na stanowiska w centrali to mnie krew zalewa. Jaka bezmyślność!!! Tak się zniszczyło państwową gospodarkę w PRL. Czy wy macie pojęcie co robicie? Poczytajcie opinie ludzi na stronach. Oni znienawidzą naszą firmę przez waszą niekompetencję. Polecam zrobić rekrutacje na inspektora plucia przez lewe ramię. Na stanowiska jakie trafiliście to albo fuks, albo znajomość. Zero merytoryki w tym co robicie. PS. jak wrzucacie zdjęcia na portale społecznościowe drodzy dyrektorzy to chociaż wyłączcie geotagowanie zdjęć.... Tu widać waszą bezmyślność.

TIPtop
@Moja firma nie jest zła

Przyszedłem do Firmy 11 lat temu,poświęciłem najlepsze lata życia i zdrowie.Stworzyliśmy z super załogą dobrze prosperujący sklep, z konkurencją daleko w tyle.Należy nam się trochę szacunku i dobrego wynagrodzenia za dobrze wykonywaną pracę.Komentarze w stylu jak się nie podoba to won obrażają mnie i załogę,która zostawia mnóstwo potu , wysiłku i jest mocno zaangażowana w pracę .

Micio
@TIPtop

Problem w tym że Ciebie i załogę będą tylko wtedy szanować jak się zwolnisz.

Ciemne Mocne
@TIPtop

Problemem jest aktualna krótkowzroczność firmy jeśli chodzi o dbanie o najważniejszy element firmy czyli DORADCÓW !! to nie jest McDonald czy inne Dyskonty gdzie postawisz pierwszego lepszego człeka z łapanki i już sprzedaje. Większość osób pracująca w tej branży wie ze tu liczy się podejście do klienta, znajomość sprzętu i rynku, samodoskonalenie i wiele innych tematów, tych cech nie nauczysz się w miesiąc czy dwa. Nie wiem kto będzie wam robił utargi jak będziecie mieli na pokładzie "gang świeżaków"

Widzę syndrom Helsinski postępuje

Niepowiedziałbym
@Ciemne Mocne

O ile dobry sprzedawca jest w stanie nieprzekonanego klienta przekonać, to nikt nie wchodzi do salonu ot tak popatrzeć. Zwykle już ma konkretny towar do kupienia.

prawda
@Micio

Prawda

Leon

Dlaczego klienci odchodzą? 1. Pandemia. Ludzie nauczyli się robić zakupy przez internet. I zobaczyli, że jest to wygodne i łatwe. 2. Klient naciągnięty w sklepie stacjonarnym na raty "nie-zero-procent", dodatkową gwarancję, która nie działa, zbędne usługi instalacyjne - taki klient jak zobaczy żew sklepie internetowym (a prędzej, czy później zobaczy) raty zero są bez żadnej łaski, Że nie musi brać gwarancji, usług itp. i że kurier bezpłatnie dowiezie i nawet wniesie... Taki klient nie wróci do sklepu stacjonarnego. Chyba tylko po to, żeby popatrzeć. A mało mieliście takich sytuacji, że klient wypytał o wszystko, łącznie z jazdą próbną, a na koniec stwierdził że zamówi przez internet?

2klasa

Jeśli ludzie premią nie dobijają do najniższej to pojawia się pytanie: jaką oni mają mieć motywację do robienia psów skoro i tak nikt im niczego nie utnie? Nie wiem czemu mają służyć dzialania firmy w wynagradzaniu pracownikow ale jeśli w tym, by przeksztalcić salony w punkty odbiorów zsów to jestescie na najleszej drodze. Poziom dk zatrudnianych teraz a tych sprzed kilku lat to niebo a ziemia. Jeszcze chwila i nikt ogarnięty tu nie zostanie, bo sam planów nie zrobi a zarobi lepiej gdzie indziej. Z ciekawością będę się przyglądąc gdzie ta firma będzię za kilka lat, bo sama naprawdę nie potrafię pojąć jaki jest wasz cel w wyzbywaniu się doswiadczonych pracowników. Ci, którzy zdecydują się na pracę za te pieniądze na pewno wam planów nie zrobią, bo widzę jaki jest ich poziom.

AlfonsoDavies

Od jutro otwierają się WSZYSTKIE sklepy Neonet. Od jutra też pracujemy na obciętych punktach - bo trzeba pracować na zamknięte sklepy.. yyy.. coś tu chyba nie gra ;) Neonet działa bardzo podobnie do Polskiego rządu, gdzie podatek VAT został podniesiony tymczasowo a został do dzisiaj ;) To samo tutaj, tymczasowo obniżamy punkty bo część sklepów zamknięta ;)

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Masaj

Przecież masz na umowie warunki pracy i nikt bez twojej zgody tego nie może zmienić, to nie jest bajkolandia - w handlu od wieków było ciśnienie na plany, wyniki, rywalizacja, co ty myślisz stary że jak pójdziesz do innej firmy nie będzie ciśnienia? Nie czaje tematu, jak komuś nie pasuje handel to rezygnuje a nie płacze i narzeka na firmę które nie jest jego, jeszcze w czwartki radośnie róznosi ceny a do dr biega zadowolony i szczęśliwy udając że jest idealnie jednak na forum internetowym pisze bzdury skończy się tak jak kiedyś że zainteresują się tymi komentarzami jak już tego nie zrobili i będzie płacz że nie ma roboty, największy tych którzy tutaj pisali bzdury, widzę temat jak przyjedzie góra nikt nie narzeka wszyscy biegają jak z motorkiem w D, uśmiechając się i obsługując na 300% jednak jak już przyjdzie możliwość anonimowej wypowiedzi to wszyscy mądrzy, jest kontakt do dr to można dzwonić i pisać, ale jak widać wszystkim brakuje odwagi i wola wylewać swoje żale na forum

Olo
@Masaj

Ja mam (usunięte przez administratora) i nie będę sprzedawał żadnych GN i TT , raty też piszę w czerwonej.........i co mi zrobią? (usunięte przez administratora) mogą....

Bzdury ? Chyba nie
@Masaj

A co To zmieni że powiesz dyrektorowi że (usunięte przez administratora)firma płaci. podejrzewam że nic , sytuacji i tak nie zmieni na lepsze . Co do warunków to również tu jest cwano rozegrane generalnie . Tak w handlu było ciśnienie na sprzedaż jednakże za to były pieniądze . Dwa chyba inaczej interpretujemy słowo handel bo to co się wyprawia to bym nie nazwał handlem a innym słowem . Powiem więcej to co się odwala to doskonały temat dla dziennikarza śledczego . I jak to określiłeś praca w handlu nie pasuje , nie , bo specyfika pracy w handlu jest natomiast tu jest brak zapłaty adekwatnie do powierzonych obowiązków . Trzy podpisywałem zakres obowiązków i inną stawkę za punkt ! Gdzie to jest ? Gdzie minimalna na umowie ? Za to jest mus sprzedaży KK , CA i procentu GN od SDA . A Czeka w kolejce plan na leasing Pracuje się dla pieniędzy nie dla samej pracy chyba że Ty pracujesz dla idei . I Jakie bzdury ? w większości w tym wypadku co piszą to prawda więc . I zamiast ścigać za wpisy opisujące prawdę to polecam zacząć płacić godziwie doradom klienta bo obowiązków i planów cyklicznie przybywa a wypłaty ubywa . A I jeszcze jedno Nikt ci nie da tyle ile ta firma ci obieca ... tylko że te góry ze złota to co najwyżej wydmy w Łebie .

Nełonet

Z każdym zwalniającym się pracownikiem z kilku letnim stażem firma traci również spora część klientów. Pamietam jak ja przyszedłem do salonu z którego zwolniła się kierownik i dwóch doradców ile czasu zajęło abyśmy na nowo pozyskiwali klientów. Dotyczy to szczególnie mniejszych miejscowości... Oczywiście jak to się potocznie mówi,, nie ma ludzi nie do zastąpienia,, zgadzam się z tym twierdzeniem z tym że kim w handlu zastąpić w dzisiejszych czasach pracownika z 7 letnim doświadczeniem który zęby zjadł na handlu który ma indywidualny SOK który działa.... A propos SOK stworzony przez firmę należy zaktualizować o zbędne formułki do przyziemnego badania potrzeb Ja będę miło wspominał Neonet ze względu na kolegów na salonach ja przez 7 lat przerobiłem ich z 50 paru kierowników sklepu paru RKS ów pary Dyrektorów i życie toczy się dalej prawda... Zamiast ględzić jak to jest strasznie w Neo palnąłem wypowiedzenie i mam luz... Przyszły pracodawca otrzyma gotowy produkt do działania i wynagrodzi go adekwatnie do wykonanej pracy... Pozdrawiam

Frajer

Chcesz się zatrudnić w firmie Neonet Szczera prawdziwa oferta pracy Zaczniemy od plusów : 1.wyplata na czas 2.przewaznie fajni koledzy na salonach 3.elastyczny grafik jak masz normalnego kierownika 4 Można zdobyć doświadczenie (usunięte przez administratora)

wyplata na czas
@Frajer

Faktycznie jest na czas chociaż wypłatą bym tego nie nazwał . Przeliczając stosunek , pieniędzy klienta wydanych na sprzęt a te po sprzedaniu usługi (najczęściej polegającej na rozpakowaniu i włożeniu wtyczki , wgraniu czegoś gdzie napisane jest w systemie instaluj , kopiuj lub pojechaniu na pilocie dalej polski dalej dalej ustaw hasło szukaj zapisz ) sprzedaniu GN KK CA dowaleniem akcesoriami i napisaniu rat potrafią być absurdalnie duże to sam pracownik ma z tego ochłapy nie jednokrotnie nie warte starania i nerwów . Za sprzedaż Towaru i czegokolwiek masz grosze - Ponadto wypłata na czas to nie jest to coś czym poważna firma winna się chwalić bo w poważnej firmie to po prostu jest . Poniesienie wymagań nie oferując w zamian nic a zabierając jeszcze skutkuje tym że Ci co potrafią sprzedawać odchodzą nie jednokrotnie można ich zobaczyć w żółtych koszulkach konkurencji . Żerowanie na tym, że jest pandemia i gdzie pójdziesz już nie działa bo ludzie doświadczeni i robiący wynik są na tyle operatywni iż znajdą zatrudnienie za wyższe pieniądze. Proponuję tym "gorszym sprzedawcom" nie słuchać tekstów o tym jak beznadziejny jesteś tylko uwierzyć w siebie i coś robić ze swoim życiem za te pieniądze a niejednokrotnie większe pracę znajdziesz . Jak straszą cię zwolnieniem z pracy poszukaj innej i rzuć kwit .

Patryk

MICHAEL
@Patryk

Tu bardziej powinien wystąpić w programie "NIE DO WIARY" :-))))

@Patryk

Wyzwalające jest to jak zrozumiesz, że to nie jest Twoja firma. Jak zrozumiesz, że nie musisz się starać i odchodzisz. Nie jest Twoim celem zbawienie tej firmy, nie jest Twoim celem nawet to by ona zarabiała. Pracujesz na sklepie, zacznij sprzedawać produkty, które masz na sklepie na allegro. Masz rabat, masz znajomosc najbliższzych obnizek cen. Wiec sprzedasz te 3-4 produkty zarobisz na tym wiecej niz miesiac starania sie o sprzedanie klientowi. Serio. Odpuść, właściciel w (usunięte przez administratora) ma mnie jak i Ciebie.

Rover

Miałem iść do neonetu ale kolega powiedział że niby nie mogę się zwolnić i isc do konkurencji pracować bo jest zakaz ?

Mozesz
@Rover

By mógł działać zakaz konkurencji to Neonet musiałby płacić Ci conajmniej 25% ostatniej pensji przez cały okres obowiązywania zakazu konkurencji. A nie płaci. Także na spokojnie idziesz do konkurencji.

Były doradca...

Powiem wam że jak przychodziłem do firmy to zasady jeszcze były znośne. Od roku czy może dwóch system pracy oraz płacy zmieniał się kilkakrotnie. Zacznijmy może od faktu że firma co jakiś czas zmniejszała nam grosz za punkt co skutkuje spadkiem pensji Jakiś czas temu kolejna obniżka bo przecież firma nie ma zysków.... hajs z tarczy wzięła ale pracowników ma daleko gdzieś. Wymagania poszły w górę , w tym miesiącu kładziemy nacisk na jakieś konwersje bo przecież nie podchodzimy do klientów tylko jak wytłumaczyć fakt że może wejść 20 osób "ja tylko oglądam" tym baranom z góry?? Kiedyś usłyszałem od rksa "Jak to klient nie chciał?? Nie kupuje tego, jak klient wchodzi to przecież wchodzi żeby coś kupić" no fakt klient wchodzi zakupić baterie do wagi to ma wyjść z całą zabudową i telewizorem 75 calowym. Banda (usunięte przez administratora) nic więcej. Kierownicy sklepów to takie typowe marionetki... co im powiedzą to mają robić bo jak nie to wypad a że to typowi nieudacznicy to boją się że nie znajdą innej pracy i kurczowo trzymają się neonetu. "Rks nakazał to tak będę robić !!" Nacisk na sprzedawanie gwarancji to jest w ogóle sprawa patologiczna. Każdy dobrze wie że te Gwarancje to jedna wielka bujda. Sprzedawanie Gn za 29zł do towaru o wartości 60zł to jest kpina z samego siebie. Pozdrawiam wszystkich sprzedających Gn za 29zł. Nie wstyd wam robić z ludzi (usunięte przez administratora) za 1zł brutto - 15% ps jak nie wyrobicie?? Magazyniera nie ma więc każdy cyklicznie dostawę przyjmuje = mniejsza sprzedaż na sklepie bo siedzisz na magazynie. Sprzątanie sklepu , wywalanie towaru , zabezpieczanie go , robienie cenówek też czas zabiera. Jakieś plany naprawcze ^^ bo przecież góra nie rozumie że przy mniejszym ruchu może być 1 klient na 5 sprzedawców czyli jednemu się uda a reszta plan naprawczy?? Jak w ogóle można proponować ludziom 2300-2450zł brutto?? Przychodzi taki gość czy kobieta do pracy z myślą o zarobku a po 2 tygodniach widzi że ruch jest fatalny i już sobie zdaje sprawę że (usunięte przez administratora) zarobi. A jak zarobi to Ps obetnie ^^ System robi z pracownika typowego niewolnika. Zamiast wywalić te sztuczne stanowiska w centrali i dać ludziom większą podstawę co wpłynie na pozytywne nastawienie to wolą trzymać wykształciuchów od niczego. Omawianie wyników z pracownikami i dobitne dopytywanie " no czemu się nie udało"?? najbardziej rozbawia mnie zatrudnianie nowego pracownika i jego szkolenie. Kierownik który ma być o zarządzania sklepem ma praktycznie wszystko daleko w (usunięte przez administratora) Poza czytaniem maili to chyba nic więcej nie umie. Pracownik nie jest nauczony podstawowych rzeczy. Sprzedawać nie umie bo kto ma mu wytłumaczyć?? Inkasa nie zrobi bo ktoś go uczył?? Koszulki pracownicze ^^ to jest cyrk. Dziurawe, sprane no ale przecież chodzić można. Góra nie wie że wygląd pracownika jest wizytówką sklepu?? Byłem kiedyś jako typowy klient już po zwolnieniu się w jednym z salonów Neonetu i wiecie co zobaczyłem?? Kierownika który miał rozdartą koszulkę i wyglądał jak bezdomny , obstawiam że to wynik pracy pod naciskiem. Z całym szacunkiem dla każdego doradcy bo też nim byłem uciekajcie z Neonetu póki macie szanse gdyż firma idzie ku upadkowi. Wątpię że kiedykolwiek wstanie z ziemi , w tym systemie płacowym i zarządzania nie ma szans na nic pozytywnego. Drodzy kierownicy... trzymajcie z pracownikami bo Neonet to nie koniec świata i waszych możliwości a posiadanie kiepskich relacji z pracownikami też niczego sensownego nie przyniesie tylko same straty w postaci wyników. Ruszcie te swoje (usunięte przez administratora) zza laptopa i pracujcie z nimi na sklepie i magazynie zaczynając od prostych rzeczy typu wyniesienie towaru czy roznoszenie cen. Pozdrawiam

Były doradca...

Powiem wam że jak przychodziłem do firmy to zasady jeszcze były znośne. Od roku czy może dwóch system pracy oraz płacy zmieniał się kilkakrotnie. Zacznijmy może od faktu że firma co jakiś czas zmniejszała nam grosz za punkt co skutkuje spadkiem pensji Jakiś czas temu kolejna obniżka bo przecież firma nie ma zysków.... hajs z tarczy wzięła ale pracowników ma daleko gdzieś. Wymagania poszły w górę , w tym miesiącu kładziemy nacisk na jakieś konwersje bo przecież nie podchodzimy do klientów tylko jak wytłumaczyć fakt że może wejść 20 osób "ja tylko oglądam" tym baranom z góry?? Kiedyś usłyszałem od rksa "Jak to klient nie chciał?? Nie kupuje tego, jak klient wchodzi to przecież wchodzi żeby coś kupić" no fakt klient wchodzi zakupić baterie do wagi to ma wyjść z całą zabudową i telewizorem 75 calowym. Banda (usunięte przez administratora) nic więcej. Kierownicy sklepów to takie typowe marionetki... co im powiedzą to mają robić bo jak nie to wypad a że to typowi nieudacznicy to boją się że nie znajdą innej pracy i kurczowo trzymają się neonetu. "Rks nakazał to tak będę robić !!" Nacisk na sprzedawanie gwarancji to jest w ogóle sprawa patologiczna. Każdy dobrze wie że te Gwarancje to jedna wielka bujda. Sprzedawanie Gn za 29zł do towaru o wartości 60zł to jest kpina z samego siebie. Pozdrawiam wszystkich sprzedających Gn za 29zł. Nie wstyd wam robić z ludzi (usunięte przez administratora) za 1zł brutto - 15% ps jak nie wyrobicie?? Magazyniera nie ma więc każdy cyklicznie dostawę przyjmuje = mniejsza sprzedaż na sklepie bo siedzisz na magazynie. Sprzątanie sklepu , wywalanie towaru , zabezpieczanie go , robienie cenówek też czas zabiera. Jakieś plany naprawcze ^^ bo przecież góra nie rozumie że przy mniejszym ruchu może być 1 klient na 5 sprzedawców czyli jednemu się uda a reszta plan naprawczy?? Jak w ogóle można proponować ludziom 2300-2450zł brutto?? Przychodzi taki gość czy kobieta do pracy z myślą o zarobku a po 2 tygodniach widzi że ruch jest fatalny i już sobie zdaje sprawę że (usunięte przez administratora) zarobi. A jak zarobi to Ps obetnie ^^ System robi z pracownika typowego (usunięte przez administratora). Zamiast wywalić te sztuczne stanowiska w centrali i dać ludziom większą podstawę co wpłynie na pozytywne nastawienie to wolą trzymać wykształciuchów od niczego. Omawianie wyników z pracownikami i dobitne dopytywanie " no czemu się nie udało"?? najbardziej rozbawia mnie zatrudnianie nowego pracownika i jego szkolenie. Kierownik który ma być o zarządzania sklepem ma praktycznie wszystko daleko w (usunięte przez administratora) Poza czytaniem maili to chyba nic więcej nie umie. Pracownik nie jest nauczony podstawowych rzeczy. Sprzedawać nie umie bo kto ma mu wytłumaczyć?? Inkasa nie zrobi bo ktoś go uczył?? Koszulki pracownicze ^^ to jest cyrk. Dziurawe, sprane no ale przecież chodzić można. Góra nie wie że wygląd pracownika jest wizytówką sklepu?? Byłem kiedyś jako typowy klient już po zwolnieniu się w jednym z salonów Neonetu i wiecie co zobaczyłem?? Kierownika który miał rozdartą koszulkę i wyglądał jak bezdomny , obstawiam że to wynik pracy pod naciskiem. Z całym szacunkiem dla każdego doradcy bo też nim byłem uciekajcie z Neonetu póki macie szanse gdyż firma idzie ku upadkowi. Wątpię że kiedykolwiek wstanie z ziemi , w tym systemie płacowym i zarządzania nie ma szans na nic pozytywnego. Drodzy kierownicy... trzymajcie z pracownikami bo Neonet to nie koniec świata i waszych możliwości a posiadanie kiepskich relacji z pracownikami też niczego sensownego nie przyniesie tylko same straty w postaci wyników. Ruszcie te swoje (usunięte przez administratora) zza laptopa i pracujcie z nimi na sklepie i magazynie zaczynając od prostych rzeczy typu wyniesienie towaru czy roznoszenie cen. Pozdrawiam

Neo Neo

Może tą wiadomość dotrze do samej góry. Drodzy pracodawcy, dawania pracownikowi 2500 brutto plus premia w dzisiejszych czasach to jest nic, każdy z nas ma opłaty, dom, rodzinę, kredyty i inne zobowiązania. Wy drodzy pracodawcy za 2100 netto z premia byście tygodnia nie wyżyli. Proszę abyście nas szanowali, robimy dobra robotę, sprzedajemy GN, KK, PG i inne i za to są krocie. Maseczki są potrzebne ale nie wtedy jak sklep jest pusty i można odpocząć od maseczek, dawanie nagan za brak maseczki jest kpina! Zapraszam cały zarząd do tygodnia pracy i noszenia maseczek w magazynie, wątpię żebyście wytrzymali. Proszę o godne traktowanie pracownika. Wymiana co 3 miesiące pracownika ( stawka godna pożałowania) nie jest niczym dobrym. Każdego nowego pracownika trzeba nauczyć, poświęcić mu czas, dopiero po jakimś czasie przynosi zyski pod warunkiem że wypłata go nie wystraszy i nie zrezygnuje. Mamy dzieci na utrzymaniu, weźcie to pod uwagę. Chcemy godnych pensji!

Bambolejlo
@Neo Neo

O czym Ty mówisz? Przecież doradcy za pensję z neonetu budują domy, wyprawiają królewskie wesela i jeżdżą na wymarzone wakacje :D :)))

@Neo Neo

A niektórym 2250 brutto...

Maks
@Neo Neo

Co ty piszesz za brednie, ja miasto 35 tys i od 4 lat nigdy nie zarobiłem mniej niżeli niż 3 na rękę, nie mam pojęcia kto zatrudnia tych ludzi w nm ale niech zmieni leki, wstyd czytać te brednie

Racja
@Neo Neo

Ciekawe jak można dać komuś naganę na ,podstawie rozporządzenia lub poprawka ustawy na podstawie rozporządzenia ,które nie jest zgodne z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej gdzie znajdują się nasze sklepy , niestety do puki nie będzie wprowadzonego jednego z trzech stanów nadzwyczajnych nie musimy nosić maseczek ,a w szczególności osoby zdrowe ,Dodatkowo na opakowaniu z waszych maseczek wyrażenie pisze że maseczkę należy ściągnąć jeśli powoduje zbyt duży dyskomfort ,więc proszę podać podstawę prawną która by wyjaśniła zgodność noszenia maseczek z naszą księgarnia konstytucją .Bo jak narazie wasze nagany są bez prawne i podlegają pod artykuł który mówi o ograniczeniu swobód i wolności za co grozi do 3 lat więzienia .

Donald
@Maks

Proponuję wizytę u specialisty i zwiększenie dawki leków ale na przeczyszczenie bo twój mózg już nie wróci nawet do poziomu podstawówki.

Jogi
@Neo Neo

Ja wyprawiłem swoje wesele za kasę z nn i byłem kilka razy na wakacjach, inny jest temat że nie każdy się nadaje do tej pracy to wyjątkowo specyficzna branża i jeśli ktoś jest ogarnięty to będzie wiedział co mam na myśli tutaj trzeba myśleć i kombinować na maksymalnych obrotach aby zarobić, szkoda tylko że tyle ludzi którzy ogarniali ten temat zniknęło ja od siebie pożegnałem 3 gości którzy mnie szkolili i pokazali mi ocb w tym handlu, prawda jest taka że za podawanie towaru nikt nie zapłaci kasy, w mexie byłem ostatnio na rozmowie i też tam trzeba dorabiać premia

Dr rks

I jestem dr, faktycznie mniej niz 3tys nigdy niezarobiles

Dh
@Maks

To nie brednie tylko fakt! podstawy doradca ma 2450zl a dla swierzakow jest 2250zl brutto! Jak niewiesz to sie doinformuj! I niepisz bzdur ze tak zarabiasz.

Jaja
@Jogi

Co ty (usunięte przez administratora)człowieku. masz zdrowo nawalone pod czapka. Widac ze na zadnej rozmowie w mexie nie byles bo gdybys byl to wiedzial bys ze jest tam cos takiego jak promesa i kwota znacznie przewyzsza to co w neo daja nawet sdk. A pozatym to ze udajesz wilka handlu a siedzisz w tej firmie tez najlepiej nie swiadczy o tobie. Gdybys byl takim kozakiem zarabialbys duzo wiecej gdzie indziej za podobna prace.

Vicio
@Bambolejlo

Budują domy i wyprawiają wesela ale chyba na UKRAINIE.

Iiiiii

Ciągle za coś obcinają kasę.. Za ps za pkt. My mamy za wszystko notatki służbowe np za to ze ktoś do klienta nie podejdzie albo za to ze nie jest zrobione gnc im więcej notatek to jesteś zwolniony. Nawet mamy już plan rozwojowy i naprawczy jeżeli ktoś czegoś nie zrobi będzie zwolniony. Jest nowy pracownik mial go uczyc kierownik ale ma to wszystko gdzies i każe nam go polować. Ile razy nas wyzywał od różnych

Nie będzie
@Iiiiii

Nie będzie bo wzięli pieniążki z tarczy i nie mogą , a nawet jeśli Cię zwolnią to co za te pieniądze to pracę szybko znajdziesz .

R3
@Iiiiii

Wiesz, że w tej firmie jest taka osoba która zajmuje się mobbingiem. Polecam się z nią skontaktować, jeśli nie zadziała istnieje też inspekcja pracy. W najgorszym wypadku będzie lipa na salonie, ale nikt nie ma prawa krzyczeć i wyzywać pracownika. Szanuj się jako człowiek i zgłoś sprawę gdzie trzeba. A kierownik szybko zmieni podejście do pracowników i na nic się zdadzą jego notatki.

Obcinka za PS'y dla POZI

Czy komuś jeszcze za marzec obcięli premię za PS'y, pomimo, że sklep do 19.03 szedł z wynikiem na ponad 100%???

SDK
@Obcinka za PS'y dla POZI

Tak. Ale podobno obizyli. A obniżyli tyle żeby i tak było że nie zrobione.

Kierownicy nie mają zabierane
@SDK

Za PS, firma nie jest zła. Nie chce się robić to.. papier nikt nikogo nie trzyma na siłę, u mnie w sklepie ludzie są zadowoleni - gdyby bylo tak wspaniale to wszyscy by poszli

pracownik na wypowiedzeniu

Pytanko: Czy nieroby i niedorozwoje z centrali, regionalni kretyni sprzedaży też pracuja za 2600 brutto i mają dopełnienie do najniższej?? czy tylko doradcy którzy tak naprawde utrzymują cały ten bajzel??

Neymar z Neonetu
@pracownik na wypowiedzeniu

Jest w tym cyrku ciagle wielu doradców którym zależy na obsłudze klienta i dążeniu do celów, na których firma osiągnęła szczyt możliwości. Niestety aktualna polityka firmy to nic innego (usunięte przez administratora)w podziękowaniu za wiele lat pracy

Tabelka EXEL
@Neymar z Neonetu

Prosta sprawa , jeżeli praca jest dobra to pracownikowi przez myśl nie przejdzie by ją zmieniać. W takiej pracy pracownik stara się i jest nie przekupny przez chociażby konkurencję czy inną firmę . Nie chodzi o to by pracodawca nie miał wymagań , przeciwnie niech ma tylko za tymi wymaganiami powinny stać adekwatne pieniądze . Systemem złodziejskim polegającym na jak największych cięciach na dole , nasyłaniu TK , oraz cyklicznym obcinaniu premii daleko nikt nie zajedzie . Nie tylko klienci są bardziej świadomi , również pracownicy a że to jest to handel to liczyć potrafią . Chcę zarabiać pieniążki nie dostawać socjal . Przypomnę ,że jak zatrudniałem się była stawka 13 groszy za punkt po zrobieniu planu 26 . Kolejny punkt chociaż sklep byłby ze złota to nie da rady bo nie wytrzyma konkurencji z i tu uwaga własnej strony konkretnie internetowej . Więcej żąda się by proponować zakup telefonu poprzez stronę gdzie jest tańszy . Zrobisz GNC zleci ci z punktów . Trzy na każdą rzecz czekasz , aż góra litość okaże i łaskawie da lub pochyli się nad twoją sprawą za to ty musisz już teraz zaraz podjąć działania . Cztery tłumaczenia i tabelki - Pewne rzeczy są odrealnione a góra pokazuje chyba tylko po to by pokazać ,że coś robią by tłumaczyć się przed panem Markiem, że tu słaby wynik i , że jakieś kroki podjęli chodź nie udolne . (usunięte przez administratora)- nie potrzebujesz Pan tylu ludzi w zarządzie czy centrali bo to bardziej właściwe słowo bo tracisz pieniądze na ludzi którzy za gruby hajs stwierdzają że laptopy mamy krzywo albo , że disajn się nie podoba i trzeba zmieniać . Więcej niektórzy rzekomo specjaliści logistyki nie potrafią kuriera ogarnąć zamiast tego potrafią słać mejle z pretensjami . Kierownicy dwoją się i troją by był robiony wynik , by było ok by zespół był stabilny na próżno , obecnie nie mają już czym motywować ludzi . Osobiście uważam że mam najlepszego kierownika z całej mojej historii zawodowej jednakże i tu nie da rady bo co z tego ,że osoba wysoce kompetentna jak wyżej barany pracują . Prawda jest taka , że kierownikom też zabierają też mają do nich pretensje o wszystko i nie dziwię się że próbując mieć chociaż chwilę spokoju dają pewne rzeczy pracownikom. Jak się ludzi nie szanuje to się ludzi traci prosta zależność i mowa tu o górze , nie o poziomie kierownictwa . Mówi się , że my mamy obowiązek to zacznijmy od podstawy my nie mamy nawet minimalnej na umowie i dymamy pół miesiąca za darmo by do minimalnej dopełnić . Skoro wy udajecie że płacicie to my udajemy , że pracujemy , a mogło być inaczej ..... I nie piszę tego by was pomawiać by robić złośliwie piszę do przemyślenia by ktoś się w końcu puknął w głowę i zaczął naprawiać sytuację .

Tusk

Od razu napiszę że nie jestem związany w żaden sposób z firmą ale od jakiegoś czasu w wypowiedziach zauważyłem jedną ciekawą powtarzająca się kwestię, mianowicie: z wypowiedzi pracowników wynika że firma prawdopodobnie otrzymała olbrzymie dofinansowanie z tarczy a teraz obniża celowo premie pracownikom żeby sami rzucali pracę bo firma sama nie może zwolnić pracownika ponieważ musiała by oddać udzielone wsparcie finansowe ? Jeżeli tak jest to wcale to dobrze nie świadczy o firmie oraz że prawdopodobnie sytuacja finansowa firmy nie jest dobra.

Zwolnij się jak się nie podoba

(usunięte przez administratora) więc nie martwcie się tylko pracujcie :)

Egon

(usunięte przez administratora) obiecał mi awans na RKSa. Czekam już 3 lata. Co robić? Jak żyć?

Ktoś
@Egon

Niestety awans w lipcu otrzymał (usunięte przez administratora)

MiniRKS
@Egon

Tobie też obiecał? Dziad.

Egon
@Ktoś

Jaki lepszy? Ja jestem najlepszym KaeSem w całym regionie IV.

Ktoś
@Egon

(usunięte przez administratora) on Lepije informował dyrektora o wszystkim i o wszystkich ????????

Deob

A Adamek wysyła jeszcze w soboty kretyńskie maile motywujące do kierowników?

Energia
@Deob

No raczej że wysyła ????

Pragmatyk

Moim zdaniem z 8 letniego doświadczenia pracy w tej firmie obecną gwardia Dyrektorów i RKS ów zepchnie tą firmę w przepaść... Ja już powoli kończę pracę dla Neo 8 lat. Postanowiłem nie brać udziału w łamaniu prawa jakie ma w tej chwili miejsce. Ale obiecuję że jak już będę poza to zajmę się ta sytuacją. Nie chcę robić z siebie policjanta itd lecz uwierzcie wiem gdzie z czym i do kogo się udać żeby przeswietlic tą firmę Panie kierowniku dlaczego wciąż nam się ucina wynagrodzenie Kierowik- jak coś się niepodobna wiesz gdzie są drzwi. (proponuję zapoznać się z orzeczenie SN odnośnie takich praktyk... Panie kierowniku ciężko jest wciskać przeważnie starszym ludziom gn do czajnika za 90 zlotych Kierownik- co mnie to obchodzi nie napiszesz upomnienie i masz się wytłumaczyć. Walka... sumienie Vs Mm plus ile tak można... Ogólnie kiedyś ludzie w Neo tworzyli atmosferę że nie chciało sie z pracy wychodzić. Teraz mam wrażenie że przychodzę do gimnazjum... Masakra jak dobrze że już koniec... Pozdrawiam kolegów i koleżanki jak będę już poza to będę informował o postępach odnośnie przywracania praworządności w Neo napewnobtak tak tej sprawy nie zostawię... Ludzie w zarządzie zdejmijcie klapki z oczu zainteresuje się tym Ja mogę parę plików na podany adres email przesłać z przykładami nieprawidłowości... Miłego dnia

Chcecie wkurwic firmę i się ? Wejdziecie na stronę sudop.uokik.gov.pl i sprawdzicie po nipie ile kasy wzięła na nas nasza firma Dodatkowo to ze to my rzucamy papierami to idziemy im na rękę bo oni wzięli na nas kasę i NAS zwolnić nie mogą, ponieważ stracę pieniądze z tarczy, dlatego wszystko nam obowizaja, im ma się zgadzać sztuka ludzi i obojętnie czy będzie pracownik z wieloletnim stażem czy swiezak

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.