NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Szajbus

Hej, Dzisiejsze wypociny tego paj aca to tak jakbym sluchal wystapienia morawieckiego „ trzeba im obiecac to co chca, pozniej utrzymywac w przekonaniu ze tak bedzie a tak (usunięte przez administratora)ryzu”! Jakie pensje wzrosly o 20%?! (usunięte przez administratora) Pozdro

Dwadziescia procent
@Szajbus

No pewnie że zarabiasz o 20% więcej niż rok temu, pamiętaj że wtedy robiłeś na 0.8 etatu, teraz masz cały xDDD tak wygląda matematyka w n3o

Nokia
@Szajbus

Podstawą w handlu jest dobra reklama i wykwalifikowany personel który towar sprzeda i stworzy wizerunek firmy, na dzień dzisiejszy nasza firemka nie ma reklamy i praktycznie z dnia na dzień wyzbywa się doświadczonego personelu. Przepraszam ale czy tylko ja widzę początek końca? Przecież z tych słów które padły od misia z okienka to jakaś kpina,wzrost płac? Rozwój firmy ? Może i naprawiacie i zmieniacie na lepsze dach,ale zapomnieliście że fundament wam się sypie.

@Nokia

Dokładnie, a wystarczyłoby zacząć od tej najniższej, która wielu pracownikom po kilku latach pracy należy się jak psu buda...

Ooooo
@Nokia

Średnio na każdym sklepie został 1 doświadczony i dobry handlowiec. Cala reszta to niestety zbieranina malolatow ktora ma(usunięte przez administratora). taka prawda

wielkopolanin

zamiast monolog tego mółgłówka powinien byc dialog z KSami ja bym mu powiedazial co sadze o nim i o tej nędznej firemce!

Kilop

Jak tam zbieracie fasolki? Wymieniacie je na te cudowne benefity? Da się z tego opłacić rachunki na prąd, czynsz? A może nakarmić swoje dzieci tymi fasolkami?

Dziękujemy z pręmie

Dziękujemy zarządowi za super premie w czerwcu , na które chyba sobie sami zapracują. Bo plany adekwatnie do tego co zaproponowaliście to jakaś kpina. Myślicie , że pracownicy są (usunięte przez administratora)? Wszyscy mają jajka już wywalone na wasze straszenie , i wasze plany. Dzięki takim Panom firma upadła, bo śmiało można tak stwierdzić. Nie pozdrawiam

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Tims

Coś cicho po dzisiejszym wystąpieniu góry, jak wrażenia? ;)

Sekrety
@Tims

A co "ciekawego" było na na tym wystąpieniu? Bo nasz kierownik milczy jak grób :) Z resztą nawet mnie to nie dziwi, bo zdecydowana większość spraw jest ukrywana przed doradcami... mimo tego, ze głównie ich przyszłości te sprawy dotyczą

Krzyś
@Tims

Słychać było podenerwowanie w głosie, brak pewności siebie,a to pokazuje, że ekipa nie ma pomysłu na sobie, na firmę i na pracowników. Monolog z którego jasno wynika, iż w czerwcu nic się dla nas nie zmieni. Zabrakło odpowiedzi na pytanie, kto nas zdemotywował, chłopcy z ferajny sprawiają wrażenie odłączonych od rzeczywistości. Ogólnie słabe nudne wystąpienie: brak energii w przekazie, brak pomysłu i brak rozwiązań, na które czekamy. Przekaz typu coś tam kiedyś zrobimy ale wy się wezcie do roboty teraz. Słabiutko tego się słuchało. Było to tak słabe, że niewielu KS powinno się na to nabrać, ale mogę się mylić.

Norman

Nie wiem czy zobaczyliście ,ale obecnie nie można już zobaczyć w back ofiice jak wyglądały przeliczniki plany i wypłaty w zeszłym roku i poprzednich

Zamordyzm!

Te plany to żart?! Przeciez to jest kradzież naszych premii w białych rekawiczkach!

Wywaloneyayo

Ja i moj sklep na znak prostestu jerobimy kompletnie nic! Plany doyebane w kosmos ze nawet sensu nie ma sie do nich zabierać i tak czy siak podstawe zapłacą, a ja im na te ich białe kołnierzyki niebedę zasuwał. Niech sie w czoło popukają!

Niewolnik2137

(usunięte przez administratora)Myslą że mamy zaczarowane różdzki i im gn (usunięte przez administratora) na nie wiadomo jaką skalę, a oni bedą spijać śmietankę i chwalić się chorągiewkami na lusterkach swoich super samochodów. (usunięte przez administratora)

NiedługoByłyPracownik

Co z zakazem konkurenci? Chcą płacić? Robią problemy z przejściem do konkurencji?

Alergik
@NiedługoByłyPracownik

Spokojnie ogarniesz - ludzie w większości przechodzą do konkurencji.

Maciej

Dziękuję firmie za współpracę . Miło będę wspominał zespół który adekwatnie się rozpada . Miło będę wspominał Kierowniczkę . Sam rodzaj pracy jest fajny jednakże stosunek wynagrodzenia do obowiązków ... sorry . Poziom kadry decyzyjnej nad salonem trąci amatorką . Są rzeczy które mi się podobały i które mi się nie podobają . Życzę podzwania chłopakom którzy zostali .... Gratuluję też dyrektorom sowimi decyzjami doprowadzają do tego ,że co lepsi pracownicy którzy potrafią zrobić wynik uciekają .... Wszystkiego Dobrego

Obcy

Drodzy kierownicy a jak wam się podobało dzisiejsze wystąpienia Krzysztofa. Jak jesteście zadowoleni z przekazanych przez niego informacji?

Nerwus

Wytłumaczcie Mi bando czvbków jak mamy zarabiać pieniądze ponad podstawę jak nie ma ludzi chętnych na zakup? Mamy brać kredyty na siebie? Na przyjaciół? Na rodzinę? I kupować sami? Te wartości punktów i klas możecie wsadzić mądrej RKS w buty to będzie wyższa oby to była prawda z tym upadkiem tej sieci bo tak czy owak nie długo to czeka, chyba że macie zamiar zatrudniać g4moni, i podawaczy sprzętów to i tak długo nie pociągnie.

Montypython

Gratuluje

Gratuluje i ciesze sie razem z Tobą zycze dobrego i tym razem uczciwego pracodawcy (usunięte przez administratora))

Szajbus

Dostałeś wypowiedzenie? Czy Ci umowy nieprzedluzyli? Bo z tego co wiem niemoga zwalniać bo wzieli ogromne pieniądze z tarczy.

FanNeonetu

Jakie było uzasadnienie wypowiedzenia?

X

Nie podpisuj niczego z winy pracownika odbij też piłeczkę porozumienia stron , to oni cię zwalniają więc tylko wina pracodawcy .

Widocznie twój nowy RKs to(usunięte przez administratora) A TK to zwykła jedna którą za 40 zł dała by się (usunięte przez administratora)

HawajskaDlaKażdego
@Tomek

No i moja opinia została usunięta przed administratora. Brzydko, oj bardzo brzydko. No RKS z Województwa Warmińsko Mazurskiego ( kto wie to wie ), i TK kierownik też z jednego z salonów z tego okręgu.

Lotek

Klasyfikacja Maj - w przypadku naszego sklepu i pewnie większości innych - plan o 5-10% poszedł w górę względem kwietnia. Problem jest taki, że to tylko aby UJ3B4Ć PRACOWNIKA. W kwietniu nasz sklep był jako nieliczny w mieście otwarty - dzięki temu był duży ruch, konkurencja częściowo zamknięta. No i super. Tylko, że w MAJU wszyscy się już otwarli. Co za tym idzie (a co firma na pewno przewidziała) zamiast obrotów rzędu 30k dziennie, jak plany dzienne zakładają - robimy 10-20 zależy od dnia. Jakby tego było mało - w kwietniu norma godzinowa wyniosła 168h, w maju 152h. Czy ktoś sądzi, że naprawdę te plany są realne? Mam urlop, dobre wyniki a mimo wszystko walczę nie o 1 klasę, tylko muszę kalkulować co sprzedać, aby mieć 3-klasę. Czy ktoś sądzi, że mając mniej czasu i większą konkurencję - sklep jest w stanie zrobić lepszy wynik?

Dino
@Lotek

Powiedz mi co ty kalkulujesz? Przecież wypłaty i kalkulacja skończyła się tutaj jakieś 2 lata temu,teraz to jest kalkulacja czy zarobić 100 zł więcej czy 100 zł mniej,a powiedz mi ile aktualnie warte jest w Polszy 100zl ?????

Gj
@Lotek

Plany majowe specjalnie nastawione byly na to zeby nikt ich nie zrobił, a co zabtym idzie zeby firma zaplacila kazdemu tylkoni wyłącznie podstawy. Dlatego wszyscy doradcu mieli gdzieś te ich plany

Odkjd
@Lotek

Za te plany majowe powinni polecieć , zarowno chmielu i maciej. Obaj pokazali swoją kompetencję

Janek

Niewiem chodzą sluchy po sklepach jak dzwonie przesuwac PSy ze firma padnie jeszcze w tym roku. Czy cos wiecie o odprawach?

Nie sadze
@Janek

Ta firma już upadła... A Dżoana ma być ostatecznym wabikiem na wypchanie jak najwięcej sprzętu przed likwidacją na to wygląda...

Makao
@Janek

Odprawę dostaniesz jak wyrobisz klasę i plany

Johan
@Janek

Oby to była prawda! Trzymam gorąco kciuki ????

Jhjl
@Makao

Haha ty chyba nawet niewiesz o czym piszesz

Po neonecie

Piszecie o klasach ja jestem i bylem pierwszej i zarobiłem 2570 , te klasy juz nic nie daja

TRUE
@Po neonecie

Już od dawna klasy to tylko napis... Śmiech na sali.

Romek_exks
@TRUE

Kiedys była czysta kasa za klase. Totalnie nie pamietam ile za pierwsza 300 zl 500 zl. Za czwarta sie juz dostawalo kase. Eh mielismy z kolega taka tabele liczaca. Na koniec mieisac on oddawal mi ui ja mu gn zeby wskoczyc na kolejna klase. Do tego pzs. I byla kasa. Oj byla. Pozniej nowa lokalizacja nowy system premiowy i sie zaczelo. Rotacja....i 2300 na lape. Ale to juz przeszlosc. Trzeba dobre wspomnienia zbierac. Istnieje swiat po za nn.

Asa
@Po neonecie

I tak masz więcej o 600 zł od minimalnej to nie narzekaj

@Asa

Brutto - za ps więc nie wiem czy się cieszyć

Eustachy

Zakup lodówki przez internet w Neonecie to jakiś koszmar. Nie dość , że trzeba tydzień czekać już kiedy przychodzi kurier dzwoni i pyta się czy odbiorę przesyłkę bo jest uszkodzony bok lodówki. Kiedy dzwonię do centrali i rezygnuje z zakupów pechowych czekam dwa tygodnie i kasy nie zwracają pomimo monitów ponaglających. Panienka po drugiej stronie kabla twierdzi że kasę przesłali i powiadomienie na maila potwierdzające wysłanie pieniędzy wysłali. Jednakże jest to tylko powiadomienie a nie dowód przelewu elektronicznego . Tak że 3 tygodnie lodówki nie ma i pieniędzy na nową lodówkę nie ma. Nie polecam tej firmy. Poza tym jak pójdziesz do fili sklepu tam stoją lodówki w cenie trochę droższej niż w necie a dlaczego ? A no dlatego bo sprzedawca wciska ci zakup ubezpieczenia na gwarancję 3 letnia. Mówiąc , że drożej nic nie zapłacisz za lodówkę ale jak po otrzymasz fakturę to jest podzielona na dwie części . Jedna to koszty lodówki a druga w kwocie ok 240 zł to ubezpieczenie .

@Eustachy

Ale teraz o co chodzi, chciałeś być cebulą i kupiłeś przez Internet , Twoje prawo , jednakże kupując przez wysyłkę kurierem za darmo trzeba się liczyć z tym że sprzęt może przyjść uszkodzony . Niejednokrotnie jest tak że kupią lodówkę za 3000 zł ale 60 na transport to już szkoda ... a potem wielkie roszczenia bo kurier rozwalił . Tak ceny nie są równe bo , taki sprzedawca sprzedając po cenie internetowej ma 0 punktów czyli nic nie zarobi . Myślisz że sprzedawca będzie chciał się Tobą zajmować za darmo? sory my tez chcemy jeść i mamy opłaty Co do ubezpieczenia to jest ono dobrowolne , jednakże teraz jest mus wciskania , tu dyrektorka p Ewa C . Zarządziła więcej przyszło rozporządzenie z imionami i nazwiskami doradców i wymyślone są plany indywidualne ... na UF .

Hjjd
@Eustachy

Sam jestes sobie winien, mogles przyjsc do sklepu i kupic od reki jak czlowiek a noe sknera cfana

Kfd
@Eustachy

A co myslales ze ktos ci za darmo odda lodówkę? Skąpy trafi dwa razy tak jak ty.wycfaniles sie? Sprzedawca musi z tej sprzedazy cos miec inaczej nawet ci nie sprzeda, bo musi ja spakować a za darmo tego robic nikomu sie niechce.

Gn
@Eustachy

Oj, skoro poliska za 240zl toś pan kupił lodówkę najtańszą jaka jest, pewnie za 900zl. To się pan nie dziw że każdy ma gdzieś twój zakup. Sorry

Chyba że
@Gn

Pewnie była transza do samsunga za 2 koła...

eh

Szkoda że z dnia na dzień stosunek firmy do pracowników staje się coraz gorszy . Wymagania są coraz większe a wynagrodzenie coraz mniejsze . Cały czas człowiek żyje pod presją bo co chwilę są jakieś spotkania , webinary i inne głupoty . Mam wrażenie że im dłużej człowiek pracuje tym gorzej go traktują . Szkoda bo na początku mojej przygody z tą firmą pracowało się naprawde przyjemnie .

Naturalna
@eh

Aragancja tej firmy poraża z daleka .(usunięte przez administratora)

Aga

A ja myślałam że Pani, która reklamuje sieć jest Celebrytką ? Czy takowi kupują w najtańszych sklepach ?

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.