NEONET S.A.

Opinie o NEONET S.A.

Czwarta fala niestraszna

Wszyscy coś piszą, każdy coś pisze, każde słowo i komentarz to negatyw… tylko po co ? Czy to coś zmieni ? Każdy z nas przepracował, pracuje lub jeśli będzie szansa przepracuje jakieś lata w tej firmie .. to jak w otoczeniu klientów - rzadko zdarza się, że klient sam napisze pozytywną opinie pod jakąkolwiek firmą, zazwyczaj zaangażowanie do napisania opinii rodzi się z negatywnych uczuć i relacji, stąd gwiazdki na 5, natomiast komentarze już trudniej czytać :) dlatego ciężko znaleźć jakiś plus wśród ostatnich odczuć w naszej pracy, każdy się zgodzi, że nie jest dobrze, a co dopiero marzyć żeby było pięknie :) … teraz każdy z nienawiści, że to pewnie jakiś nowy pisze i jeszcze nie ma pojęcia co go czeka, a tym bardziej ile można było zarobić cofając się wstecz - nie, nie jestem nowy i nie pracuje tez 10 lat, za chwile będzie 6 lat i też nadchodzą te myśli zmiany pracy, ale jeśli do tego dojdzie to w czym pomogą mi narzekania jak to było źlee …. Wole pamiętać te miłe i śmieszne chwile. Jeśli każdy z nas zamyka ten rozdział i prace to zróbmy to wspominając pozytywnie bo narzekanie na wczorajsze dni nie pomogą nam wszystkim ambitnym wykazać się w nowym miejscu pracy :) było minęło… ale tak szczerze ? Uwierzcie, że są jeszcze pracownicy, zwykli DK, którzy żyją z nadzieją i wierzą w najmniejszą szansę, że coś się zmieni, choć samemu w to nie wierze …ale zawsze pozostanie ten sentyment do pracy w świetnej ekipie lub ekipach otwarciowych, jeśli nadejdzie dzień zmiany pracy to postaram się wykorzystać w nowej firmie wszystko, czego nauczyłem się tutaj … każdy komentarz narzekania będzie dla mnie porażką wiec życzę wam wszystkim powodzenia w nowych miejscach pracy i trzymam za was kciuki :) nie żyjcie przeszłością, bądźcie najlepsi w tym co zawsze robiliście powodzonka przyjaciele :) :) :)

Kkient z Nysy

Dzień dobry wszystkim. Czy sklep w Nysie zostaje zlikwidowany? Tele nikt nie odbiera a na google info ze zamkniety na stale. Zostaje mi Prudnik lub Niemodlin....

Wicik
@Kkient z Nysy

Nawet na google nie ma już info o tym sklepie. Może go przenoszą do galerii? Wie ktoś coś??

Dla kogo Neo

Praca dla młodych Ci którzy mieli doświadczenie a co za tym idzie poczucie wartości już są poza... Pozostali zakładnicy kredytów rosnących dzieci... Chociaż dziwię się jak można pracować w XXI wieku za 2500 na rękę... Dla mnie jest to nie pojęte naprawdę... Ale każdy ma swoje itd... Co było powodem mojegonodejscia to zarobki nieadekwatne do pracy przez 8 lat raz tylko w 3 klasie tak zawsze 2 czasami 1... Pierwsze 6 lat elegancko co miesiąc ciut lepsze wyplaty przeważnie 3000 3200 Od swoich lat coś się musiało dziwnego wydarzyć bo sprzedawałem wie ej zarabiałem mniej... Ogólnie firma stabilna spoko ludzie w sklepach trochę gorzej z pozorantami przed lapkiem którzy poprostu są oderwani od rzeczywistości jaka w handlu panuje... Irszr się ze juz nie pracuje w Neonet choć ludzi koleżanek i kolegów szkoda...

Do malego

@Mały Jeżeli dostawy są tak symboliczne jak piszesz tzn ze poziom sprzedaży jest na poziomie wsi w Rzeszowskim... Pindolisz głupoty kolego ale zapewne pracujesz od niedawna to jeszcze nie obczailes jak firma kradnie twoje pieniądze...

Kierownik Sklepu

Profesjonalna rozmowa

Stifler

Jak tam?? Były już te podwyżki zapowiadane na sierpień?? Kpina. Jutro idę na L4, bo jestem chory.

Wojtek Gola
@Stifler

zamiast podwyżki kolejne zniżki na gny dla pracowników XD

Jeszcze raz

Jako były już pracownik tej firmy powiem że jak widomo ryba psuje się od głowy... W tej chwili ludzi eodpowiedzialni za prowadzenie firmy ciągną ja w przepaść... Nie wiem czy są to celowe działania czy zwykła nieudolność... Mam mega ulgę ze juz nie tkwię w tym marazmie ale jest szansa na przywrócenie blaski tej firmie .. Pozbądźcie się tych(usunięte przez administratora) itp i powinno powoli wracać do normy

Syzyf

Już mam dosyć szkolenia nowych pracowników. Nie są w stanie 1 roku nawet wytrzymać. Ludzie!!! Ile czasu się schodzi aby wyszkolić takiego Świeżaka. Na górze nikt na to nie zwraca uwagi. Oni myślą że 3 tygodnie sprawę załatwią. Już więcej żądnego szkolenia... Od tego jest kierownik, albo trener. Mam do was pytanie ilu w ciągu roku u was rzuciło papierami osób? U nas 3 sztuki.

Szkoda Młodych
@Syzyf

A najlepszy jest moment ,Jak świeżak zrobi 8k punktów a najlepszy na sklepie robi 11k on czuje się dumny wszyscy go chwalą i dziękują ,po czym przychodzi 10 i czar prysł znów minimalna ,mam kolegę który przez takie coś stracił całkiem ducha walki ,na szczęście została jedyna rzecz na której można jeszcze zarobić Usługi jak to nam zabiorą to już będzie koniec .

Benequ
@Syzyf

W 1.5 roku 9 osob sie przewineło srednio 2 miesiace pracy i szli dalej lub woleli siedziec w domu. Wiekowo 18-23 lata.

Szarak
@Syzyf

Jak ludzie mają być zmotywowani do pracy, gdy na umowie 2300 brutto? Nie ma szans, by Świeżak dorobił sobie premią do najniższej + zarobił coś więcej. Nowi w tej firmie albo się wypinają i nie robią nic, bo i tak do najniższej dopełnienie dostaną, albo po miesiącu, dwóch, rezygnują z pracy.

wyjasnienie do 11

Pamiętajcie drodzy moi, że w wszelkich konkursach nie biorą udział osoby przebywające na wypowiedzeniu, bo jakoś trzeba karać za brak lojalności. Pozdrawiam

Łukasz

Pracujesz może w Neonecie? Zastanawiam się jaka panuje atmosfera w pracy i jak wygląda sprawa urlopów - można się dogadać z terminem swobodnie między współpracownikami? A jak relacje z przełożonym/i?

wyjasnienie do 11
@Łukasz

Jeśli masz spoko ekipę to się dogadasz. U mnie z tym nigdy problemów nie było. Jednego NEO nie mogę zsrzuć- atmosfera na sklepie jest super i tylko to mnie trzymało.

DK 2450 brutto

Do tych ważniaków z góry: Czy wraz z nowym rokiem planujecie podwyżki podstaw, czy będzie trzeba zrobić prawie 7k punktów, żeby dorobić do najniższej???

@DK 2450 brutto

Robisz sobie jaja?? Nie podniosą podstawy bo dla nich obecny system pracy i płacy jest odpowiedni i zgodny z prawem. W niektórych salonach do których miałem okazje dzwonić z zapytaniem o towar dowiedziałem się że mają kompletnie w (usunięte przez administratora) zaciąganie Psów i ściaganie się w gnach gdyż plany są(usunięte przez administratora). Ja aktualnie jestem na wypowiedzeniu i bardzo miło się patrzy na pracownika który "stara się" zarobić hajs :D a w gruncie rzeczy dobrze wie że pensja będzie kosmicznie wysoka. U mnie w robocie to już nawet z jedzeniem do klientów podchodzili ^^

Tentyptakma

Chyba ktoś usuwa komentarze. Mój (już były)kierownik puszcza nam ostatnio piosenkę. "Zenek (usunięte przez administratora). Tak nas zachęca do pracy. Mam nadzieję że firma sprawdzi sobie treść. Kolejny sklep w woj. Lubelskim się posypał.

Tentyptakma

Kierownicy też wam puszczają dla zachęty piosenkę gdzie w refrenie jest(usunięte przez administratora) Pozdrawiam kierowników. Wyprane głowy.

Huli

Chciałem podzielić się wiedzą po kilku latach pracy w MM Plus ale jeżeli ponoć firma z Policją inwigilują adresy to nie podzielę się... Właśnie to jest Neonet...

Sprawa dla Kapitana żbika
@Huli

Podobno sam ojciec Mateusz robi trasy na rowerze. Policja to ma poważniejsze rzeczy na głowie niż zajmowanie się (usunięte przez administratora) , zwłaszcza , że informacje są prawdziwe i nie noszą znamion przestępstwa ściganego z urzędu. W sumie zamiast polepszyć warunki , oraz prowadzić dialog ze sprzedawcami oni wolą działać nie za ładnie ... cóż sami o sobie świadczą . Definiuję dialog - to rozmowa obu stron nie kolejne mejle czy rozporządzenia w tym prezesa i stosownych działów ..... czyżby za wysokie ego nie pozwalało by porozmawiać po prostu tak jak mają to w sowim hasełku . Tego min brakuje rozmów z doradcami bez kłamstw obietnic krzyków i straszenia tym czasem jest kolę adoracji wzajemnej i ludzka stonoga

Maria
@Huli

Jak firma chce kogoś pozwać to musi mu najpierw udowodnić winę. Jak masz dowody na łamanie prawa przez firmę to raczej oni powinni się bać. Jak do mnie przyjdą to już pojadę na grubo ze wszystkim. Byłam u swojego prawnika i odpowiadają z tylu artykułów że lepiej dla nich aby poprawili sytuację z zarobkami. Ważne że jeśli coś piszecie na tym forum musicie mieć na to dowody w innym przypadku podciągną to jako szkalowanie firmy i niestety out z pracy. Piszcie prawdę ale fotki inne rzeczy w zanadrzu trzymajcie jak coś.

Edmund

Z tego co się tu czyta to prawie nikt nie jest zadowolony z pracy w tej firmie. To po co tu pracujecie ? Jesteście aż tak zdesperowani. Dziś pracy w naszym kraju, dobrze płatnej i bezstresowej jest cała masa. Praca tu niezbyt dobrze o Was świadczy.

Alkohol pow 100 zł

Pamiętajcie alkohol powyżej stu zł oddajemy do (usunięte przez administratora) Słodycze i napiwki (nieraz jednorazowy napiwek jest większy niż całodniowa sprzedaż) Do stosownego działu ... System jest tak śmieszny ponieważ niejednokrotnie klient da więcej za pomoc (bez sugerowania czegokolwiek po prostu z dobroci ktoś pomaga ktoś z wdzięczności daje )w wrzuceniu sprzętu do auta niż neo za sprzedaż tego towaru w raz z polisami . Pokazuje to z kim mamy do czynienia

Red

Firma poradziła sobie z naduzyciami w sklepach... Zrobili z tym porządki.. Powoli a zrobią porządek z wszystkimi którzy działali na szkodę firmy razem z tym forum... Ja pracuje od lat i jestem zadowolony

Zdzichu
@Red

Ze co? Z czym sobie poradzila firma? Z nadużyciami? Hehe dobre ! Pierwsze nadużycie to brak najniższej na umowie! Firma nieradzi sobie z niczym niestety ,ani z rekrutacją, ani motywacją czy systemem prowizyjnym!

Zosia
@Red

Szkoda że firma nie poradziła sobie z nadużyciami na górze. Spokojnie sprzedawcy powoli a zrobią porządek z wszystkimi którzy działali na szkodę firmy razem. Ha ha ha

NOTY OBCIĄŻENIOWE

Jak wygląda sytuacja z notami obciążeniowymi? Płacicie, nie płacicie? Czy ktoś się sądził, wygrał, przegrał?

Waldek
@NOTY OBCIĄŻENIOWE

Nikt nie płaci. Porób tylko zdjęcia zabezpieczenia towaru i nic Ci nie zrobią. Klienci fotki robią na google. Żadnej sprawy nie wygrają jak masz dowody, a i przecież pracownicy poprą więc luz.

"I wejrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony. A potem zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i gorzko zapłakał"

Pogrzebneo

Jeden wielki (usunięte przez administratora) firma fatalnie zarzadzana

Asia

Prawda jest taka że ktoś kto akceptuje warunki firmy, a za jej plecami kombinuje probojac buntować ludzi powinien zostać usunięty z firmy.. Podpisując umowę wszyscy widzą jaką to firma i ile płaci,) amanie regulinow firmy nie wyjdzie nikomu na dobre

Druga Strona Medalu
@Asia

Tylko problem jest w tym że w naszej firmie co chwilę zmienia się zasady gry i to bez ,uprzedniego powiadomienia jaka będzie skala tych zmiana tym bardziej że wielu z nas ma Rodziny dzieci itp,a ceny w sklepach coraz wyższe ,poprostu trzeba zmienić strategie pracy tzn robić do(usunięte przez administratora) firma ma zamiar płacić ,a resztę dorabiać na innym etacie i tyle .A jeśli zmieni się coś na korzyść to wtedy zamiast minimum sprzedanych UB za 3000zl zrobi się 10k i odpuści się drugi etat .Za minimum robić minimum nie przejmować się Zadaniami nakazami itp ,kierownik powie szkół młodego to odpowiadasz sory wiedza kosztuje ,Zadania kierownicze ,sory zlec to młodemu albo napisz email do RKS niech przyjedzie zrobi ,Płaca minimum rób minimum

@Asia

Podpisując umowę a potem aneks na obniżenie zarobków na wprowadzane klasy to jest ok? (usunięte przez administratora) do wypłaty za klasy gdzie jest??? Żadnego nowego aneksu nie podpisywałem i co? Dlaczego(usunięte przez administratora) punkty obniżone na wszystkim. Za te (usunięte przez administratora) powinni beknąć i nie pisz dyrdymałów że każdy wie co podpisuje, bo wy to zmieniacie bez żadnej konsultacji (usunięte przez administratora) Oszczędności na pracownikach robią to i mają kadrę świeżaków. Jak czytam te wypociny centrali aż mnie na wymioty wzbiera. Realnie zarabiamy (usunięte przez administratora) a wymagania o ile większe. Dlaczego nie ma magazynierów jak jest zapotrzebowanie? Nie ma bo musieli byście dać mu stawkę większą niż sprzedawcy!!! Wstyd pisać (usunięte przez administratora)firmy. Dlaczego nie piszecie (usunięte przez administratora) i o niestosowaniu się do wymogów (usunięte przez administratora)przy przyjmowaniu dostaw? (usunięte przez administratora)sam muszę zdejmować z samochodu a jak zapytam kierownika dlaczego nikt mi nie pomoże to odpowiada że to taka specyfika pracy. Dlaczego nie mamy do dnia dzisiejszego od 1,5 roku zamontowanych rolet antywłamaniowych? Trzeba to zgłosić do ubezpieczyciela i niech zobaczy jak Neonet dba o bezpieczeństwo swojego majątku. Sąsiad po szkole gimnazjum jest jako wózkowy na magazynie i ma (usunięte przez administratora) zero doświadczenia. A ja po tylu latach SDK całe (usunięte przez administratora) Sprzątaczka, Śmieciarz, Magazynier, Księgowy, Ochroniarz, Zastępca Kierownika, ekipa remontowo-budolana, a i bym zapomniał informatyk. Polecam pracę w Neonet dla tych co lubią być (usunięte przez administratora)

Moment..
@Asia

Mamy demokrację. Podpisałem umowę i zaakceptowałam regulamin. (usunięte przez administratora) Przecież podpisali że mną dok. Także mam prawo buntować się!

X
@Asia

(usunięte przez administratora)niewiem ale brzmi jak toś wyżej , na rozmowie o pracę obecankom nie ma końca , rzeczywistość pokazuje z goła co innego . Ponadto ja swojego czasu podpisywałem inną stawkę za punkt , nie podpisywałem zgody na (usunięte przez administratora), nie podpisywałem zgody (usunięte przez administratora) , nie podpisywałem zgody na (usunięte przez administratora), nie podpisywałem zegody na ciśnienie ze strony przełożonych , w umowie jest napisane doradca klienta nie magazynier , czy wykonywacz zadań dodatkowych . To że ktoś mówi głośno że chce normalności to co to jest wedle Ciebie . Mnożą się stanowiska w centrali a i tak swoje obowiązki (usunięte przez administratora). więcej podstawa (usunięte przez administratora)w 21 wieku to chyba troszkę(usunięte przez administratora) Moim zdaniem (usunięte przez administratora) a szkoda bo na początku była ta to fajna sieć i dobry pracodawca potem przyszły zmiany i (usunięte przez administratora)

Zbyszek

Święte słowa kolego, piszesz samą prawdę, tez mam po prostu dość tego (usunięte przez administratora), u nas na "wsi" niestety nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodI o pracę dlatego j(usunięte przez administratora), rok temu miałem (usunięte przez administratora), teraz dostałem (usunięte przez administratora), śmiech na sali (usunięte przez administratora)

Maciej
@Asia

A co jeśli warunki są co chwilę zmieniane bez porozumienia z Doradcami . Suma sumarum to co podpisywałem 3 lata temu w dniu mojego odejścia było tak różne .... Każda zmiana na niekorzyść pracownika powinna być konsultowana . Tu jest tylko rozporządzenie że tak zrobią ,(usunięte przez administratora). Podobnie jak z ratami - takie samo tłumaczenie słyszałem jak klienci przyszli reklamować umowy że nie są to raty zero a w reklamie jest . Doskonale wiem że wielu trzpiotów ma o doradcach zdanie jak (usunięte przez administratora). Co nie znaczy że (usunięte przez administratora) to uczucie ich wyższości ... Przed upadkiem(usunięte przez administratora)

R3
@Asia

Nie doradcy rozpoczęli łamanie regulaminów i jakiejkolwiek etyki zawodowej...

Wolny

Ja rozumiem że większość doświadczonych pracowników już odeszło albo jest na wypowiedzeniu ale czy firma naprawdę tak nisko upadła że zatrudnia na swoich sklepach (usunięte przez administratora)! Jest na jednym ze sklepów gościu który ma (usunięte przez administratora) RKS bardzo dobrze o tym wie (usunięte przez administratora)W złym kierunku idziesz Neonecie…

Zostaw merytoryczną opinię o NEONET S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w NEONET S.A.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEONET S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEONET S.A.?

NEONET S.A.