Opinie o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Daro

A wpisy o tym, w jakim stylu zwalnia się handlowców i wieloletnich pracowników produkcji zatrudnianych jeszcze przez starych prezesów konsekwentnie usuwane... Zbij termometr, nie będziesz mieć gorączki...

PP
@Daro

To wszystko wróci z podwójną siłą. Karma wraca !!!!

O.C
@Daro

Ciekawe, jak mdd odnajdzie się na rynku hiszpańskim, duńskim, brytyjskim po zwolnieniu przez M.J. handlowców od tych rynków?

B.K.
@Daro

Firma, która w czasie pandemii zwalnia swoich pracowników nie jest firmą godną polecenia i zaufania. Brak rozmowy z pracownikami oraz brak zainteresowania się drugim człowiekiem,w tym trudnym czasie, pokazuje tylko prawdziwą twarz firmy. Niektórzy niestety już nie pamiętają jak kilkanaście lat temu przyjeżdżając do Bydgoszczy "potrzebowala" pomocy. Dziś to woda sodowa uderza do głowy !!!!

Wiosna
@B.K.

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Podejście do pracowników jest niestety bardzo słabe !!! Kilkanaście lat pracowałam w tej firmie i zgadzam się z tym co napisał/napisała B.K.

Wiosna

Kasa......kasa......kasa.....kasa Tylko to się liczy. Zapomniał wół, jak cielęciem był.

Meble
@B.K.

Teraz jeszcze sprzedajemy maseczki. Każdy kto może to pomaga lekarzom. Nasza firma oczywiście sprzedaje maseczki. Byłam w szoku kiedy to zobaczyłam. Wstydzę się !!!!!

BK
@Meble

Fajnie, że się wstydzisz, bo to fajnie świadczy o tobie. Szkoda, że takich ludzi się nie ceni tutaj.

maseczka
@Meble

Może najpierw dowiedz się wszystkiego a później komentuj. DPSy z okolic Sępólna dostały maseczki za darmo, tak samo dystrybutorzy, pracownicy itd z resztą, dlaczego teraz niby taka akcja, że szok i niedowierzania, że firma produkcyjna sprzedaje, przejrzyj internet i zobacz co się dzieje, każdy sprzedaje maseczki możesz sobie juz nawet zamówić w panterkę jeśli masz taki drapieżny styl

Meble
@maseczka

Na pewno dystrybutorzy zagraniczni :-) Śmiech na sali, żeby sprzedawać 50 szt za takie pieniądze !!!

Pepe
@O.C

Nie odnajdzie ! Tych co zwolniła szefowa eksportu posprzątają na tych rynkach - ale dla konkurencji.

byly z planiki
@O.C

w Planice drugiej firmie tego samego wlasciciela jest to samo, zwolnil ludzi pomimo gigantycznych DOCHODOW, nie przychodow

czarek
@Daro

dzisaj bylem sie rozliczyc nie wiem o co tam chodzi robota jako tako idzie chyba pracuja teraz najlepsi nie wiem

Kry
@czarek

Taaa, najlepsi... Jeszcze półtora miesiąca temu brali wszystkich, non stop się w Radiu Weekend ogłaszali, że z doświadczeniem, bez doświadczenia, z nogą, bez nogi biorą, a teraz się najlepszych zachciało.Ciekawe w czym...

Do Czarka
@czarek

Czarek, ty się tylko chłopie nie daj przekonać, że wyleciałeś, bo nie jesteś dość dobry. Nie wiem, jak jakie były okoliczności w twoim wypadku, ale tu naprawdę nie jest tak, że zostają najlepsi, z największymi kompetencjami i najbardziej ogarnięci. Nie wiem od czego to zależy, ale zwolniono wiele kompetentych osób i nie tylko z produkcji, ale z biura też, zastępując ich mizerią i przeciętnością. Zajrzyj do Gabi czy Egersamana- zatrudniają. Będzie dobrze, nie martw się!

Czarny Rycerz

Pracowałem dość długo w tej firmie, ale niestety (albo i stety) zostałem zwolniony. Widać że kompletnie nikogo nie szanują. Pracownicy, którzy pracują kilka lat nie są w ogóle w żaden sposób doceniani. Liczą się tylko i wyłącznie dla nich pieniądze.

Zenek

Wstyd panie i panowie. Myślałem ze ta firma schodzi na dni już dawno temu ale powoli przebija się na druga stronę ziemi. Gdzie do jasnej cholery są prawa pracownika? Dlaczego nikt z żadnej inspekcji pracy nie zainteresuje się działaniami (usunięte przez administratora)z MDD.

yrek

ta firma powinna zdechnąć w parze z zachłannością i kasą właściciela

Uppsss
@yrek

Tak będzie. Jeszcze trochę

Generał

@apple Ja mu się nie dziwię. To szczyt buractwa parkować będąc przechodniem. Skoro byli niezdecydowani to im się należało i tyle w temacie.

krzesło

bardziej żenującą sytuacją było jak jedna z pracowniczek zastawiała złośliwie swoim autem obce auta na parkingu i udawała, ze nie wie o co chodzi :D albo dzwoniła żeby ustalić personalia kierowcy po numerze rejestracyjnym bo jej się spodobał :D

Apple
@krzesło

@krzesło, No czyli faktycznie bandę zjebów trzymają, a na wizerunek firmy to wpływa konkretnie przecież :D A wartościowych ludzi, w tym handlowców, którzy generują przychód zwalniają. (usunięte przez administratora)

@Generał

Przechodnie parkujący jak popadnie to prawdziwa zmora, świat zmierza ku zagładzie

Old school
@Apple

A może to nie banda zj... a tylko z Tobą coś nie tak Apple... warto się zastanowić czasem nad sobą zamiast szukać w innych

Old school

A jednak nawet pięć minut się nie zastanowisz ...

Apple
@Old school

O, i mój komentarz usunięty. A pytanie tylko brzmiało, czemu ja się mam niby zastanawiac. Nie jawyzywam ludzi, zastanawiam ich auta i odwqlam konskie zaloty ???? zgadzam sie z krseslem ze nie wiadomo co gorsze.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Kk

To co w tych czasach się dzieje w tej firmie to porażka!! Zwalniają ludzi o wyższym stanowisku A tych co nie mają tego stanowiska to zostawiają. To jest jakaś paranoja żeby w tym zakładzie tak się działo!!! Najgorszych zostawiają bo donoszą A tych którzy znali się dobrze na wszystkim wyrzucają. Porażka!!!

Port

Zwalniają długoletnich handlowców, produkcyjnych zatrudnionych jeszcze za byłych prezesów... i to w słabym stylu. Nawet nie ma próby szukania porozumienia jakiegokolwiek... Urlopu bezpłatnego nawet czy obcięcia kasy. Smutne, ale to cała konkluzja podejścia tej firmy do ludzi.

O.C.

Dlaczego zwalnianie pracowników?W tym długoletniej handlowców?

PP
@O.C.

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. (...) Ci z pierwszej linii mogą zadecydować o sukcesie albo porażce bizneus.

Najpierw bardzo pozytywnie zaskoczył mnie komunikat na stronie głównej firmy: W trosce o bezpieczeństwo oraz przez wzgląd na obecną sytuację panującą na cały świecie, rozpoczęliśmy produkcję odzieży ochronnej. Potem wszystko mi opadło patrząc że fizelinowa gówniana (usunięte przez administratora) kosztuje ponad 4 złoty za sztukę w 50-paku. Bejot szyje maseczki za darmo dla okolicznych szpitali, Nowy Styl przekazuje pieniądze, a MDD nawet na tym próbuje zarobić? W trosce o bezpieczeństwo? Chyba własnego konta bankowego, bo nawet nie o miejsca pracy chodzi. Pewnie dlatego za bardzo się tym nie chwalą, w odróżnieniu od konkurencji. Już teraz nie przedłużają umów, a nawet zwalniają ludzi, dla których firma była jak matka, nie bacząc jak oni sobie poradzą. (usunięte przez administratora) i sto metrów mułu, a wydawalo się, że niżej już się nie da upaść. Mam nadzieję, że po tym wszystkim ludzie będą o tym pamiętać, szukając mebli.

Ggf

Dramat !!! Brak slow

Kuba

@Stanisław Obrażanie ludzi tylko dlatego, że są lepszymi fachowcami niczemu nie służy. Firma dobra wymaga więc warto przyłożyć się

Stanisław

W mdd dzieją się różne cuda i cudeńka. Majstrami i brygadzistami zostały osoby z tzw. wazeliną (posłuszmi Panu Markowi D. i panu Markowi S.) Pracownik fizyczny jest traktowany bez poszanowania. Zanim zaczęły pracować kobiety to było spokojnie i bez problemów. A jak przyszli Ukraińcy to miejscowi pracownicy zaczęli mnieć na wszystko wylane bo ''Ukraińcy więcej zarabiają,, i nie ponoszą odpowiedzialności.

@Stanisław

Proszę odpoczywać - jest weekend. 1) Są na produkcji - przełożeni z prawdziwego zdarzenia. 2) Szacunek - kwestia wypracowania przyjaznej atmosfery. 3) Kobiety są często dokładniejsze niż mężczyźni i pracują tak samo uczciwie. Czyżby autor był seksistą? 4) Ukraińcy - tak jak w przypadku Polaków i innych nacji - podejście do pracy to kwestia indywidualna - autor ksenofob?

HK

Byłem na rozmowie, przemiłe Panie szybko i na temat. Była również próbka rozmowy po angielsku. Nie dostałem się niestety ani nie otrzymałem, żadnego feedbacku oprócz odrzucenia mojej kandydatury w aplikacji. Mega pozytywnie niestety finalnie szkoda, że brak takiej informacji z ich strony.

Raz-putin
@HK

Bóg strzegł ;)

bogdan
@HK

Nawet nie wiesz chłopie jakie Cię szczęście spotkało. Przynajmniej się nie rozczarujesz.

zuzia lalka nieduża

a atmosfera w bydgoszczy jaka?

O.b serwator
@zuzia lalka nieduża

Nadal toksyczna!!!! A nawet bardzo.

yolo
@O.b serwator

mnie się podoba, ludzie spoko, nie jest sztywno, warunki bardzo ok

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

fewfe

Tak, teraz to już tam wszystkich biorą. Do przyuczenia też

Toniek

Czy ma ktoś numer telefon udo kadr? Nżeby się coś dowiedzieć? Jak się zapyta na Facerbooku przez wiadomość, to ktoś tylko odpisał, że jak będą chcieli, to ktoś będzie się odzywał, a jak jest pytanie, czy kobiety mogą aplikować to jest bez odpowiedzi. Kiedyś mi przez Facebooka podawali numer do kadr i miła pani odpowiadała na wszystkie pytania, ale nie mogę znaleźć tej wiadomości.

Ama
@Toniek

Spróbuj zadzwonić na ten ogólny numer: t: +48 52 389 44 00 i zapytać, czy możesz z kadrami.

Toniek
@Ama

Dziękuję, spróbuję w takim razie :)

Wiarus.

Niestety, były pracownik ma rację. Dobrze to bylo- za starych prezesów i dyr Sierkowskiego. Dbali o "fizycznych. Młody prezesik zapomina, że jak nie wyprodukują to handlowcy nie sprzedadzą. A fundusz socjalny idzie pewnie na potrzeby zarzadu- ciekawe co na to PIP. Wpadł ktoś na to? Na szczęście po drugiej stronie miasta jest konkurencja.

A

A w łodzi znowu szukają handlowca, wampirzyca przeżuwa i wypluwa. który to już w tym roku, czwarty? no i wszyscy są bee -;) ... a ktoś jej na to pozwala....

handlowiec
@A

Bo wampirzyca sie zachowuje jakby nie znała współczesnych realiów, gdzie rynek jest przepełnoniony wszelkimi dobrami i uslugami i oczekuje od handlowcow cudow, ze jak zadzwonia to ludzie powiedza, ze wywalaja wszystkie meble z domu i biura, od dzisiaj tylko w mdd kupuja

Rys

Co to za wampirzyca?

vvvvf
@Rys

Dyrektor Handlowa. Tak mówią :)

Pilot
@A

W normalnej drużynie to wymienia się trenera a nie zawodników, w normalnej. Ciekawostką natomiast jest jej arogancki protegowany z Wawy z zerowymi wynikami a wciąż popisuje się wąsem i tupetem

Niestety o MDD słyszy się coraz częściej złe opinię pracowałem tam bardzo długo i pamiętam czasy kiedy pracownik był doceniany nie to co jest teraz zabrali paczki dziecia pracownika premie ucieli zawsze była wspólna wigilia A teraz tylko dla brygadzista majstrow mistrzów A zwykły pracownik to już nie zasłużył przez caly rok pracy na nic. Zajmowałem wyższe stanowisko w MDD ale zwolnilem się i nie żałuję tej decyzji ale nie potrafię zrozumieć jak ta firma zmieniła się. Miałem możliwość obserwacji kilku działów chłopaków którzy zajmowali się blatami na parówki ludzi ale najbardziej zapamiętałem dział chłopaków z laserów tam dopiero jest brak doceniana ludzi . Ich pożal się Boże master który wie i rozumie mniej niż nie jeden pracownik tego działu to co potrafi to siedzieć przy biurku. Niestety to jeden z działów gdzie nie ma brygadzisty A pewnie dlatego że chłopak który by się na niego nadawał wie więcej od majstra potrafić i usiąść przy biurku i obsłużyć wszystkie maszyny . Podejrzewam za pan majster dobrze o tym wie bo chłopaki pracuje prawie tak samo długo i jeden jest majstrem A drugi szarym pracownikiem gdzie już dawno powinien być brygadzista . Dział laserów jest dużym dziełem więc powinien być i brygadzista i majster gdzie tu jest docenienie drugiej osoby sam spotkałem się z zapytaniem dlaczego ten chłopak jeszcze nie jest brygadzista dlaczego nie jest wysyłany na szkolenia i różne inne rzeczy . To że nie jest wysyłany to tylko zasługa majstra który się po prostu boi ze chlopak wie i rozumie wiecej wiec wybiera słabsze ogniwa do szkoleń i innych rzeczy . Panie kierownikuzacznijcie doceniać to co macie bo jak będziecie tak robić to stracicie kolejnych dobrych pracowników z pomysłami chęcią i pasja do pracy. Ps wiem że takich działów jest więcej ale z tym miałem najwięcej styczności i zapamiętałem ta chora sytuacje.

pracownica

Wypisz wymaluj każdy dział

xx

nie od dziś wiadomo że najlepiej manipuluje się głupszymi od siebie, na każdym dziale majstrowie i kierownicy tak robią, najlepsi ludzie mają (usunięte przez administratora) ameby zostają brygadzistami

Kamila

Jak wyglada praca w ksiegowosci? Ile dają netto?

@xx

Zgadza się jak najbardziej z tymi amebami :) zwłaszcza że pracują za niższe stawki niż inni pracownicy na niższych stanowiskach hahaha

Szczery

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi w tym poście... Mimo iż nie jestem pracownikiem mdd to codziennie współpracuje z działem laser. Szczerze mistrza a tego pracownika dzieli przepaść zarówno intelektualna jak i jak i chociażby umiejętności kulturalnej rozmowy z innym człowiekiem. Może i ma sporą wiedzę na temat laserów to do kierowania ludźmi potrzeba trochę więcej, umiejętności dogadania się z innymi. A w tym przypadku raczej bywa różnie. I nie dziwię się, że majster stawia na równie mądrych ale bardziej lubianych ludzi. Dobra atmosfera to podstawa. Niech twój znajomy lepiej ci powie od kogo sie tego wszystkiego nauczył skoro w swoich obserwacjach tego nie widziałeś. Raczej taki rodzaj promowania swoich znajomych nie pomoże im w zawodowej karierze. Moim zdaniem super dział i super ludzie. A swoją drogą to może niech się wypowiedzą wszyscy pracownicy tego działu. To jest anonimowa strona. Pozdrawiam majstra z Lasera jaki i wszystkich chłopaków ma maszynowni.

@Szczery

Witam Wszystkich Chciałbym Coś Dodać do wpisu Pana szczerego i pana byłego pracownika. Szczery znam dobrze Pan majstra i bardzo dobrze tego chłopaka obaj chłopacy są bardzo kumaci i obaj bardzo dobrze współpracuja chodź czasem nie potrafia pokazać sobie szacunku do siebie każdy kto pracuje dość długo to dobrze wie że pan majster był pierwszy i logiczne to jest panie szczery że nauczył tego chłopaka obsługi laser i ten chłopak to wie i nie zaprzeczy temu tylko że znam tego chłopaka bardzo dobrze i po latach pracy wie sam co zrobić co nie nie to że go nie doceniają to wiele osób wie a sam chłopak nic z tego sobie nie robi idzie do pracy robi swoje. Panie Były Pracowniku zapytaj się chłopaka czy chciałby być tym brygadzista zapewne by odpowiedział że nie bo ja pytając usłyszałem że nie jest tam potrzebny że współpraca jest lepsza. Widzę Też Jednak Ze wiele osób zapomina że ta strona jest do wydawania opinii o zakładzie a nie o osobach ale to chyba wiecie. Nie Oceniajcie tych dwóch chłopaków my nie jesteśmy od tego dobrze współpracuja to niech tak zostanie a co do doceniania pracy może i kiedyś przyjdzie czas może i nie. Praca to taka druga rodzina 8 godzin w pracy 8 w domu z rodzina i resztę 8 spania więc przestanicie oceniać ich dwóch i obojętnie kogo tylko Oceniajcie zakład pracy a nie ludzi po to ta strona jest jest. Pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z laser i jednej Pani a wszczególności dla dwóch chłopaków których Pan był pracownik i pan szczery chcą poroznic

Robolek
@Szczery

Widać szczery że ciebie różni przepaść intelektualna z dziećmi z przedszkola jak pani powie że nie wolno to nie wolno a ty taki dorosły i nie rozumiesz, że to jest strona do wydawania opinii o zakładzie pracy a nie o ludziach widać że bardzo ambitny jesteś zawsze możesz zacząć pracę w mdd i trzymac paluszka prosto????

Lejpa
@Kamila

Słyszałem że 6200 netto w księgowości się zarabia.

@Szczery

Panie szczery ja nikogo nie próbuje porównać. Podejrzewam że pisząc takie dobroci o majstrze jesteś jego (usunięte przez administratora) kolega A obrażając pracownika to Ciebie dzieli (usunięte przez administratora) przepaść intelektualna A co do kulturalnej rozmowy to ja nie spotkałem się z niekulturalny zachowaniem lub słowami od tego pracownika A po drugie jestem zdania że daj sobie raz to będą Tobą pomiatac cały czas każdy ma prawo do własnego zdania. Chłopak z tego co mi wiadomo nie ma problemu z dogadywaniem się z kierownictwem. A jeśli pytasz skąd się tego wszystkiego nauczył to większość rzeczy sam wyłapal i wyczytal . Niestety to nie jest mój znajomy dzieli nas za duża różnica wieku. Nikogo nie promuje tylko wkurza mnie brak poszanowania pracownika i chłopaków też nie chce sklucic ale niech majster tego działu zacznie doceniać ludzi których ma koło siebie którzy coś potrafią bo chłopak i majster są na tym samym poziomie . Nie obrażające nikogo tych dwóch chłopaków powinno zajmować wyższe stanowiska. Ja wyraziłem swoją opinię kierując się tym co widziałem i słyszałem pracując tam , Ty jesteś z poza firmy i możesz nie wiedzieć pewnych rzeczy ja tam pracowałem paręnaście lat i znam tych chłopaków więc broniąc jednego A obrażając drugiego twoja inteligencja i tolerancja jest bardzo mała. Ps nie chce sklucic chłopaków ale majster pomyśl o tym chlopaku bo razem moglibyscie duzo zdziałać mówię to z doświadczenia nas też było dwóch i dużo lepiej się pracowało. Tu nie chodzi o obrażanie nikogo z was wystarczy tylko pogadać i przemyśleć pewne rzeczy. Pozdrawiam dział laser .

haha
@Lejpa

chyba wszyscy razem.....

P

Obniżenie premii, bo najnizsza do góry_prZebija wszystko

Ex robol

Smutna prawda o MDD jest taka, że wszystkie te negatywne wpisy na tej stronie to prawda ale też i ludzie, którzy je napisali to robole o mentalności ofiary, które zamiast zmienić ja na lepszą to jedyne co potrafią zrobić to pisać swoje żale w internecie. Takie coś nic wam nie da. Będziecie tu pracować kolejne 10 lat za najniższą z coraz mniejszymi premiami, kozacząc pod nosem i wchodząc w tyłek przełożonemu. Prosząc się jak zwierze o podwyżkę raz na rok.

nowy

Będzie w tym roku jakiś socjal na święta w tej firmie??? Czy będzie zmniejszony jak rok temu ???? Czekamy na odpowiedź Panie dyrektorze

Miszczu
@nowy

Był , aż 230 złoty ....

@Miszczu

Jak to był?

robol
@Miszczu

Dla roboli na produkcji owszem był 230 zł ale dla innych działów 400 zł (planbox) albo i 700 zł ( remtor) . Śmiech na sali .... pazerność prezesa i dyrektora produkcji nie zna granic ......... Już nie wspomnę o tym że od listopada na planboxie mają po nowemu umowy najniższej krajowej. Ale co tam my zato mamy 3 zmiany:) i lekką prace na produkcji ...Ciekawe na czym po nowym roku nasz kochany dyrektor nas wydoi z pieniędzy...... bo przecież 350 podwyżki najniższej krajowej trzeba na czymś zweryfikować:)

Remtor
@robol

Pracuję w Remtorze i jakoś nie widziałem premii świątecznej w wysokości 700 zł. Przestańcie słuchać plotek, dostaniemy po 200 zł jeszcze mniej niż MDD. Więc cieszcie się.

Karajna
@robol

Nie, podobno biura mdd też miały po 230 zł. Nie tylko produkcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 5 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 310 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.