Opinie o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

MobbingDnoDna

Tak, rozwinięcie skrótu MDD w moim nicku odzwierciedla atmosferę pracy w tym zakładzie. Zarząd firmy ewidentnie ignoruje zgłoszenia na temat dręczenia i psychicznego znęcania się nad podwładnymi przez kierowników/kierowniczki brygadzistów/brygadzistki. Zgłoszenie anonimowe nie ma sensu, ponieważ informacja bardzo szybko "wypływa" na cały zakład. Pracownicy są jawnie zastraszani. Swoi swoich kryją. Jakąś dziwną (usunięte przez administratora) satysfakcję dają tym ludziom na stołkach poniżanie, darcie się i jawne wyśmiewanie się z konkretnych osób, najczęściej na najniższych stanowiskach. Całkowity brak empatii oraz współczucia wobec tragedii osobistej (usunięte przez administratora). Udawanie, przymilanie się, po to, aby za plecami obrobić kogoś z góry na dół. Kłamanie w żywe oczy na temat pracownika - zgłosił, że nie nie może przyjść do pracy ponieważ jedzie z członkiem rodziny do szpitala, tymczasem awantura, że nikogo nie powiadomił. Firma jest skażona takimi zachowaniami. Kierownicy i brygadziści lubują się w wyżywaniu się i naśmiewaniu się z czyjeś tragedii.(usunięte przez administratora) Tymczasem to właśnie TO miejsce jest (usunięte przez administratora), przepełnione zawiścią i złośliwością, których źródeł nie sposób zrozumieć. Tylko psychopaci są pozbawieni ludzkich odruchów. Nikt przy zdrowych zmysłach, słysząc co się tam dzieje, (a niesławne legendy o niektórych kierownikach i brygadzistkach już dawno wyszły poza granice regionu) nie poszedłby tam pracować, ale niestety w tak małych miejscowościach nie ma się za bardzo wyboru. Zatem (usunięte przez administratora) u władzy, bo przecież brygadzista czy kierowniczka to wielkie persony we własnym mniemaniu, pastwią się nad ludźmi, którzy po prostu przychodzą do pracy i chcą wykonywać swoje obowiązki. Nie trzeba im za to bukietów kwiatów, ale zwykłego szacunku i traktowania po ludzku. Na stronie MDD ewidentnie nie wiedzą co piszą: "Siłą napędową naszych działań są wartości rodzinne." To nieprawda, ponieważ w tym zakładzie rządzą pieniądz i zawiść - wartości pozytywnych tam nie ma. Omijajcie szerokim łukiem.

JaneDoe
@MobbingDnoDna

Piszesz o fabryce - w biurze na Toruńskiej jest to samo, a jeśli chodzi o rodzinną atmosfertę to w szafce jest kilka kubków z nadrukiem "jeżeli w firmie panuje rodzinna atmosfera to wiedz że wykończą cię tam psychicznie" a nowe osoby myślą że to taki ponury żart. Niestety wcześniej czy później to zdanie okazuje się prawdą ale przy dzisiajszej inflacji i cenach każdy trzyma się takiej pracy jaką ma, nawet jeżeli okazała się pułapką. Uważajcie na tą firmę!

Pracownik MDD

Nie można złego zdania o firmie powiedzieć. Marudzi każdy, bo Polska to naród marudzący. Jestem zwykłym pracownikiem od 3 lat. Wkładam zaangażowanie i chęć do pracy a moje starania są doceniane i widziane przez kierowników i dyrektora. Awans- jeśli zasłużysz pracą A nie ściemą jest zawsze. Bawi mnie zazdrość I anonimowość wszystkich tu komentujących negatywnie na MDD. Szczerze polecam pracę w tym zakładzie! Niestety jest paru ludzi którzy robią pod górkę. Typu jeden majster I brygadzistki z Pakowni. Ale oprócz tego naprawdę za te pieniądze da się godziwie przeżyć I dodam na koniec! Z całego serca polecam jeśli ktoś chce pracować te firme! Ale pokaż zaangażowanie A nie wieczne marudzenie.

Zabawna Anonimowość
@Pracownik MDD

Bawi Cię anonimowość, a sam się nie podpisałeś. Mnie z kolei bawi to kategoryczne stwierdzenie, że awansu w MDD się doczekują ludzie, którzy na to zasłużyli, pracowici etc. Otóż nie albo nie w każdym przypadku. Przede wszystkim dobrze jest żyć z brygadzistką, kierownikiem którzy kochają lizusów i w swoim wdzięcznym stadku adoratorów dzień w dzień obrabiają wszystkich pozostałych. I nie chodzi o to, że marudzimy, bo lubimy. Część z nas lubi swoją pracę, swoje obowiązki - być może tak jak ty - jednak ich wykonywanie jest dość trudne kiedy się ciebie gnoi za samo przyjście tam, bo ktoś z góry ma ochotę się powyżywać. Fakt, że akurat na twoim dziale jest wspaniałe (wg ciebie) nie oznacza, że cały zakład świeci przykładnym traktowaniem pracowników.

Czy przyjmują na produkcję? Mam doświadczenie w homag, cormak, sinumeric, fanuc, biesse itd.

Wielbiciel mdd

Słaba pensja + traktowanie jak (usunięte przez administratora). jeśli ci to nie przeszkadza to zapraszamy :)

Zbiorowi

A my chcemy pochwalić Panią z biura koło planboksu, stosunkowo chyba niedawno jest, miła uśmiechnięta i serdeczna do wszystkich, bardzo pomocna Oby takich osób więcej.

Hej. Na stronie widziałam ofertę dla specjalisty ds. normowania czasu pracy. pracowałam już w innym zakładzie więc spełniam wymogi odnośnie doświadczenia, ciekawią mnie jednak te wspomniane wysokie standardy które firma może oferować w przypadku tego stanowiska. jak je rozumieć?

Kolega Nowy wpis

pracuję już tu jakiś czas, teź się zastanawiam co mają na myśli pisząc wysokie standardy. Co mi do głowy przychodzi to wyposażenie kuchni. Termomix (wysoki standard) lodówka i chyba tyle

Lili Nowy wpis
@Kolega

A nie myślałeś, żeby o to wprost zapytać jeśli już na miejscu jesteś? :D w mojej ofercie dla specjalisty ds. BHP też tak było napisane i z ciekawości zerknęłam. Jak te lekcje angielskiego z opisu tak w ogóle oceniacie, czy warto poświęcać czas ma te poboczne dodatki?

Geshu Nowy wpis

W obsłudze klienta na Toruńskiej jednego dnia podwyżka drugiego dnia wyrzucenie z pracy. Sytuacja udokumentowana gdyby ktoś pytał.

Nik Nowy wpis

Nie polecam. Duża rotacja w obsłudze klienta na Toruńskiej :/ i te komentarze że to nie jest praca dla każdego

Padło jakiś czas temu zapytanie o to czym Pracodawca motywuje swoich Pracowników, jak widać na razie obeszło się to bez odzewu, zaczęło mnie to zastanawiać z perspektywy świat chociażby, jednak teraz w tej ofercie dla kierownika działu, która jest dostępna nie widzę niczego ani o integracjach ani o paczkach, czy to oznacza, że nie ma na co liczyć w tym zakresie?

ktokolwiek

Benefitem jest to że możesz pracować. Dodatkowo oferują tyle poniżania ile jesteś wstanie przyjać na klatę. Zarówno od przełożonych jak i starych pracowników. Paczki na święta skończyły się jak na emeryturę odszedł jeden ze starych współwaścicieli, jakoś tak 2016-2017 o ile mnie pamięć nie myli. Ogolnie starzy "prezesi" trzymali dyrekcję i kierowników krótko. Obecny prezes albo nie panuje nad nimi, albo ma wylane. Wypłata środków z SFŚŚ jest nazywana "premią świąteczną". Ogolnie, jak nie jesteś zdesperowany to omijaj szerokim łukiem.

@ktokolwiek

Muszę się zgodzić słabo to wygląda. Totalne kolesiostwo, przymykanie na to oczu młodego prezesa, tutaj niema przyszłości no chyba, że naprawdę zmusza cię do tego sytuacje, najlepsze jest to ci mądrzejsi pracują fizycznie a ci głupsi rządzą.

Edyta

Na podstawie czego konkretnie stwierdzasz, która z grup jest mądrzejsza? Są jakieś konkretne okoliczności przy tym do przytoczenia? Fizyczni sami podają własne pomysły?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy pracodawca Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wielbiciel mdd

motywacja to słaba pensja, waloryzacja roczna w skali 2/3% zarobków (200brutto)

@Wielbiciel mdd

No właśnie byłem na ich stronie i widziałem ofertę pracy dla automatyka ale żadne widełki płacowe nie zostały podane. Wiecie może ile można zarobić na tym stanowisku teraz w nowym roku? W ofercie zaznaczyli tylko, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. Czy spore doświadczenie pomoże mi wynegocjować wyższa stawkę?

To zależy od twojego stażu. mid może liczyć ok 5k brutto + premie

Teodor
@Wielbiciel mdd

Czyli prawie najniższa + 200 premii. Masz wiedzę to są inne alternatywny. Tam jest klika, która może wszystko i nie warto inwestować czasu bo i tak kariery nie zrobisz.

@Teodor

A robota tu ciężka za takie finanse, które opisujecie czy wręcz przeciwnie? Kariery może nie trzeba robić ale czy na tymczasowy przestój zawodowy praca tutaj będzie do przeżycia? Ciężko nie jest?

Robert

Szykują się odejścia po tych śmiesznych stawkach ale inne rzeczy jak nowa hala w trakcie. Jest dofinansowanie trzeba korzystać i wartość rośnie. Szkoda że kierownicy i majstrowie olewają ludzi. Każdy dba tylko o swój interes. Kierownik produkcji i jego gwardia tylko przez przypadek nazywani ludźmi biją rekordy głupoty i chamstwa. Dziwne że właściciele na to przyzwalają. Przykre

Potężnybakłażan

Pytanie. Chciałbym się dowiedzieć, czy pracownicy po takiej waloryzacji i takiej inflacji przestali się starać, czy jeszcze nie? Myślę, że niebawem jakość spadnie jak jest taka motywacja :)

@Nowy

Myślę że zatrudnią na maszynownie bo paru operatorów się zwolniło . Najniższa krajowa pensja jakby co :)

Sami się zwolnili? Co mogło mieć wpływ na te zwolnienia? Pensja, o której wspominasz? Może ktoś podpowiedzieć czy istnieje szansa na podwyżkę wynagrodzenia lub jakieś premie?

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze . Od kilku lat są wstrzymane wszelkie podwyżki stanowiskowe także jest to temat zamknięty.

Operator

Pytasz za dużo awans to jest napiętnowany przez kierownika. Fakt też taki, że operatorzy są słabi w myśleniu. Jeden na pięciu coś więcej potrafi. Nawet za bardzo nie ma komu nauczać bo brygadziści są jacy są. Paru ludzi mających wiedzę się wykruszyło i widać te braki. Dużo chaosu się czasami wkrada, brak samokontroli, sporo awarii spowodowanych przez samych ludzi, mechanicy 1.5 godziny się rozgrzewają do pracy kawą, reagują nerwami na zgłoszenia. Dużo można by wymieniać

Nie jestem już pracownikiem .mdd więc nie życzę sobie dysputy na mój temat. Ja zawsze mam swoją tożsamość i odwagę cywilną aby nie ukrywać się za kuriozalnymi nickami. Firmie w której przepracowałem wiele lat życzę jak najlepiej i naprawdę proszę o nie wypowiadanie się na mój temat. Pracując tam oddałem całe serce i nikt nie ma prawa negować mojej wiedzy i ówczesnego wkładu w rozwój maszynowni. Tym bardziej jeśli robi to ktoś anonimowo. Niechaj każdy patrzy na Siebie i robi to co do niego należy. Słowa te kieruje do pochlebców i faryzeuszy aby po prostu sumiennie pracowali bo okazuje się, że każdy wie lepiej niż sam zainteresowany. Pozdrawiam

Wielbiciel mdd

Dalej poszukiwany jest specjalista ds. modelowania brył? Jak tak patrzę po datach zapytań to ktoś pytał o te prace przed publikowaniem tej oferty, która jeszcze teraz jest widoczna. Czemu jeszcze nikogo nie przyjęli? Trudno jest się dostać czy oferta może komuś nie odpowiadała? Jakie kwoty proponują?

Wielbiciel mdd

Nikt nie chce dołączyć, prawdę mówiąc sie nie dziwie, zaczynając od słabych zarobków kończąc na benefitach czyli kawa i herbata i miejsce parkingowe. zastanów sie czy chcesz dołączyć do miejsca bez perspektyw

a te bryły ktoś może tu modelował ostatnio i miałby zdanie? Oferta do nich widnieje na stronie w kontekście 2D oraz (usunięte przez administratora) polecacie zatrudnienie świeżym absolwentom? Ciekawi mnie także ewentualny zarobek oraz to w jaki sposób rekrutacja jest teraz przeprowadzana. Omówicie etapy?

Jeśli jeszcze Kierownik na dziale Tapicernia jest w miarę to ten nasz na produkcji to jakiś drama. Otacza się ludźmi o podobnym IQ dlatego to tak wygląda jak wygląda. Normalnych ludzi traktuje jak zło konieczne gdzie tymczasem swoim majstrom czy pupilkom pozwala na wszystko. Pracuje tutaj ponad 16 lat i jestem jednym z desperatów bo to firma dla takich, którzy mają blisko rodziny. Za umiejętności nie awansujesz, zresztą przykładów jest multum gdzie Ci nie wygodni do jego chorego ego zostają zwolnieni. Ludzie to skarb i powinien o tym pamiętać pracodawca. Tymczasem lecieli tacy co życie by oddali za mdd, co potrafili dużo. Teraz to desperaci albo ludzie po prostu ograniczeni.

Brak słów , żeby zwalniać pracowników dobrych a zostawić (usunięte przez administratora)! Kiedy to się skończy !!!!

Nareszcie jakaś kontrola na tym dziale.Co niektóre panie szyjące to zero umiejętności oraz wiedzy w tej dziedzinie.Kontrola jakości na dziale szwalni jak najbardziej.Moze w końcu nauczą się szyć prawidłowo.

Medyk

Jako pracownik tapicerni potwierdzam, że panie szwaczki(nie wszystkie):)nie mają pojęcia o szyciu. Panie mające małą wiedzę i bez kwalifikacji są przyjmowane bez żadnego sprawdzenia,a my później musimy to ubierać:(porażka

@Medyk

Akurat teraz nie wpadła mi w oko żadna oferta dla szwaczki. zastanawiam się mimo wszystko czy także jednak obowiązują jakieś szkolenia, albo czy docelowo będą? W ofercie dla technologa, która teraz wisi dla przykładu są one normalnie wpisane.

Upadek firmy w oczach lokalnego społeczeństwa jest bardzo widoczny. Ludźmi którzy są nieprofesjonalni firma się ośmiesza i naprawdę tylko ograniczona ilość miejsc pracy zmusza do pracy w tym czymś. Ludzie na stanowiskach nie potrafią ani rozmawiać ani dbać o pracownika, jeśli ktoś jest niewygodny po prostu się go firma pozbywa, wiadomo wszystko funkcjonuje dalej choćby jeden i drugi pan nieznający się na niczym miałby otaczać się całą świtą do pomocy. 5 ludzi za 1 ale wszystko jest według nich ok. Zastanawia fakt,, że dyrektor, który ma głowę na karku pozwala na takie rzeczy. Wizytówką jest kierownik , który jest wiarygodny tylko dla przedszkolnych wycieczek, człowiek tuszujący błędy swoich popleczników jemu podobnych, człowiek, który w innej firmie już dawno by nie pracował, zresztą jemu podobna jest duża część kadry majstrów, bezpłciowych ludzi. Bardzo to przykre, że firma stawia na takich ludzi, robi z siebie pośmiewisko. Pracuje tutaj prawie 20 lat i naprawdę dużo widziałem.

Kobieta z 5s do zwolnienia bezczelna arogancka wiecznie siedzącą na telefonie ( baba od spraw nie potrzebnych)

nie widzę jeszcze oferty na to stanowisko, Twoje prośby jak na razie się nie spełniają? Czy o pracy KAMa możesz za to cos napisać skoro wiesz mniej więcej co kto robi? na Domaniewską teraz kogoś szukają i w pierwszej kolejności zastanawiam się czy nie ma u was przypadkiem opcji na tryb hybrydowy chociażby? Wiem ze widnieje oznaczenie ze stacjonarką

Przemo

Firma w której Ci na wyższych stanowiskach nie wiedzą co tam robią. 5S to brak słów. Obie Panie nie mają pojęcia czym tak naprawdę jest 5S. Nauczenie się czegoś na pamięć, nie zrobi ciebie fachowca. Te Panie do wymiany. Majster z maszyn urwał się z choinki, plotek nie słucham ale wiedzą codziennie nam pokazuje jaki z niego spec od siedmiu boleści. Tacy ludzie to wstyd dla firmy. To pokazuje, że bez znajomości podstaw można być "kimś". Z biura są wycieki i można ciekawych informacji zaczerpnąć kto tak naprawdę jest kim w mdd.

Kaka

To od dawna dno ale nikt chyba się nie spodziewał że pod dnem jest drugie z (usunięte przez administratora) Ludzi wartościowych mają za nic ale tym samym Dyrekcja, kierownictwo, majstrowie robią z siebie błaznów (usunięte przez administratora). Kiero z hali najlepszy. Z wszystkich ale negatywnie, zapala się momentalnie, jest wredny i zgryźliwy... z ludźmi gada z obowiązku i traktuje jak (usunięte przez administratora). Brak słów że tacy ludzi tam rządzą. (usunięte przez administratora)

Stary pracownik

Pracuje w tej firmie ładnych parę lat kiedyś ta firma była jedna z lepszych na poziomie a teraz to co się tu dzieje to jest istny cyrk majstrowie i brygadziści robią sobie jakieś jaja trzeba trzymać palec w czterech literach a będzie miało się dobrze . Pracownicy którzy dają z siebie wszystko i bardzo dużo wnoszą na poszczególne działy są źle traktowani bo mają odmienne zdanie a ludzie którzy lecą w (usunięte przez administratora) mają jak w bajce dlaczego tym nie zajmie się góra czy nie widzą co tu się dzieje ?? Znam kilka osób które bardzo dużo wniosły na swoje działy niektórzy potrafili poświęcić niedzielę żeby przyjechać bo trzeba było coś zrobic na cito i nie zostali docenienie nie mogąc patrzeć na ten cyrk sami się zwolnili i wielkie BRAWA dla was chłopacy. Jeden z nich który odszedł zrobił najlepsza rzecz w jego życiu niech szuka szczęścia gdzie indziej tu się tylko marnowal zdolna z ciebie bestia. I na to pozwala kierownictwo pozbywa się dobrych ludzi a ochłapy zostawia. Zwalniają ludzi po to żeby przyjąć kolejnych bo dostają za to kasę nie liczy się wydajność człowieka tylko kasa musi się zgadzać pracuje tu 15 lat i to co robi się teraz to żenada i wstyd dla samej góry firma MDD juz nie jest jedną z lepszych osobiście nie polecam tej firmy nikomu zero perspektyw na rozwój w niej . Niektórzy mają więcej dni wolnych na rzadanie niż przysługuje a brygadziści jeszcze przytakują i kombinują wstyd co zrobiło się z tą firma. Ci co zostali zwolnienie życzę wam powodzenia w znalezieniu pracy gdzie indziej a ci co odeszliście sami to wielki szacun dla was i powodzenia w nowych pracach ja jeszcze rok(usunięte przez administratora)

Xd
@Stary pracownik

Teraz żeby pracować w MDD trzeba być niezłym desperatem tam nie ma szacunku to żadnego pracownika a brygadzisci jak i majstrowie to nieźle (usunięte przez administratora) zero sprawiedliwości robią co chcą a Góra (usunięte przez administratora) widzi i wie czas by się zainteresowali i coś z tym zrobili bo niedługo nie będzie tam wogole ludzi do pracy (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Stary pracownik

15 lat to kawał życia. Dużo osób z takim dużym stażem pracy jest w tej firmie? Piszesz, że góra nic nie robi z problemami, które opisujesz. A zgłaszacie wyżej te problemy? Do kogo bezpośrednio możecie udać się z problemami?

Âôê

Bezpośrednio? Z problemami? Do "góry"? Możemy zabrać je do domu i trzymać w sobie. Wszyscy dobrze wiedzą, czym grozi jakiekolwiek zgłaszanie problemów - gdy nadarzy się okazja, po prostu cię wywalą, bo w opinii "góry" tworzysz problemy, a w opinii zwykłych zjadaczy chleba to zwyczajne donoszenie i nadgorliwość. No chyba że jesteś od dawna "doręczycielem" różnych ciekawych wiadomości kierownikowi i że tak to wyrażę "prawisz mu komplementy", to wiadomo że cię zostawi, bo będziesz mu potrzebny. Nie dziwota że tyle ludzi myśli o zmianie pracy i gaśnie w oczach, to naprawdę duże straty w ludziach. Zostaną tylko te tęgie mózgi za biurkami, które biorą grubą kasę za (usunięte przez administratora)przeszkadzanie ciężko pracującym ludziom.

Zwalniali a teraz niema rąk do roboty. Całe mdd to ich cecha bo ludzi mają za nic. Pracownik po chorobym wraca, pracuje bez badań i znowu idzie na chorobowe, stara gwardia trzyma się rękami i nogami bo w inne fabryce po tygodniu by ich zwolnili.

Dziwna atmosfera. Ktoś kto pracuje ponad siły, za pomówienia jest na wylocie a ktoś kto ściemnia i wraca po L4 może sobie wybrać lżejsze stanowisko. Ktoś tam w ogóle trzyma rękę na pulsie bo takich sytuacji jest bardzo dużo.

BYŁY

ten, co ściemnia i przychodzi po L4 pewnie kapuje "u góry"....nie zależy im na uczciwej pracy i pracownikach. Trzeba donosić na innych, kryć swoje błędy i wymyślać, wtedy uznają, że się przydasz.

@BYŁY

W punkt. Znowu mają zwalniać. Może jedna zmiana się szykuje.

Na podstawie czego tak definitywnie stwierdzasz, że maja być redukcje? Jakby nie spojrzeć na zakładkę z kariera na stronie to normalnie wiszą oferty. po co prowadziliby rekrutacje gdyby miały być planowane odejścia?

Prawo

Kodeks pracy wyraźnie mówi o tym, że bez ważnych badań medycyny pracy nie można jej wykonywać tymczasem pracownicy bez aktualnych zostają dopuszczani do stanowisk. Kierownictwo, BHP w temacie a przyzwalają na to. Może warto aby PiP się tym zainteresował oraz szef bo w przypadku gdyby pracownik miał wypadek byłoby tragicznie.

Byly

Ja się zwolnilem i naprawdę dałem z siebie sporo ale są tacy co nie robią nic. Totalny brak organizacji, zwalniają i dzwonią do zwolnionego jak z tego stanowiska ktoś ma urlop, nikt nie wie o niczym, kolesiostwo na każdym kroku. Zamiast stawiać na ludzi z których jest pożytek to stawia się na nierobów ale wiadomo jak majstrami są totalne (usunięte przez administratora). Jeden pantoflarz co wyżywa się na innych, drugi Shrek z niskim IQ, trzeci spryciarz i lizus, kolejny boi się w domu siedzieć i najlepiej spadłby w pracy. To obsada majstrów... tfu

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 310 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.