Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

ktoś

Słuchajcie powiedzcie mi jaką teraz funkcje pełni (usunięte przez administratora) przecież teraz kiedy do niego się idzie to słysze odpowiedz " (usunięte przez administratora) " po co on tam jest potrzebny do brania pieniędzy nawet nie potrafi dokładnie podliczyc ile czego potrzeba czy manual set czy elektryk do czego to doszło żeby ludzi na produkcji było mniej jak kierowniczków i innych szwędaczy i robić tylko na nich. A po drugie do czego to doszło żeby nie było można sie nigdzie załatwić wszystkie kible zatkane gówna po łazienkach pływaja wstyd do czego to doszło.

@ktoś

Pracowałem tam a pan (usunięte przez administratora) stal przy stole w smierdzacych dresach pamietam jakie jeze robil . A co do liczenia przeciez on ledwo zawodowke skończył. A teraz ma średnie w jednej ze szkół rolniczych w okolicy załatwione. Ogólnie koleś że tak napiszę nie przyjemny . Pozdrawiam

Pan I władca

Myślimy chyba o tej samej osobie . Co do szkoły rolniczej to prawda . Akordy liczyla jego żona bo dla niego za dużo cyferek ????

Zbyszek

Wszystkie normalne firmy mają długi weekend tylko Hjort (usunięte przez administratora) pracuje. Pozdrawiam

xxPaweł

Witam. Proszę mi powiedzieć jak w danej firmie wychodzi Tapicer robiąc np. 100% normy Czy około 5 tyś będzie na rękę za przepracowany miesiąc ?

Bicki

Najgorsza świnia w tej firmie to rudy!Jezdze jeszcze w tej firmie i gorszego gościa w transporcie nie widziałem jak żyje..(usunięte przez administratora)

@Bicki

Nie wiem kim jest 'rudy' ale raczej tak publicznie na forum nie warto obrażać innych pracowników :P Można kogoś nie lubić ale moim zdaniem szacunek do drugiej osoby trzeba mieć ;) Co takiego ta osoba Ci zrobiła?

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kompletnie żadnych, nie ma mowy o służbowym telefonie, laptopie czy samochodzie, no chyba że mówimy o stanowisku dyrektora

pracownik07

nie jest to prawdą w 100 %, racja uzależnione jest to od stanowiska ale to nie znaczy że tylko "biurowi " z tego korzystają. Dla przykładu cała flota kierowców posiada służbowe telefony, każdy pracownik biurowy ma prawo zgłosić taką potrzebę by dostać służbowego laptopa, dodatkowy monitor czy drukarkę jeżeli ma to pomóc w pracy. Służbowy samochód? Jest taka możliwość, dla przykładu ludzie dojeżdżają z Bydgoszczy i bliskich jej okolic. dostali samochód i jeżdżą wspólnie... i nikt mi nie powie że tylko "biurowi i tylko dyrektorzy" mają lepsze warunki, bo wątpię że pracownikowi produkcji potrzebny jest służbowy telefon czy laptop , bo chyba tylko do grania xD nie wspomnę o tym , że wielu pracowników produkcji dzięki hjortowi sobie garaże wyposażyła w narzędzia... dużo się zmieniło od kiedy zatrudnili nowego dyrektora , który jest de facto wyżej jak "łysy"

Lizus
@pracownik07

Czy możecie powiedzieć coś więcej o zmianach, które się dzieją?

Dżon

I jak tam moi Drodzy się pracuje po urlopie?

Kiedy Hjort knudsen kończy działalność w Polsce i przenosi się na Ukrainę patrząc na całokształt już nie długo.

Czesław

Nie wiem co chcesz zasugerować tym wpisem? Ale skoro znasz Hjort Knudsen Polen od środka to może powiesz coś o zarobkach? Jaka jest pensja w tej firmie, ile tu można zarobić?

Były Pracownik
@Czesław

Zależy od stanowiska, na produkcji grosze, w biurze lepiej ale raczej max na co można liczyć to 2300-2500 brutto

Pedro
@Były Pracownik

Ta, może jeszcze trzeba dopłacać, że się tam robi?

@Pedro

No czasem wydaje się jakby robili ci łaskę że możesz dla nich robić, smutne ale prawdziwe

Czesław

Są jakieś perspektywy na podwyżki pensji? I czy do tej kwoty którą podałeś można doliczyć też jakieś premie, czy nie ma czegoś takiego w Hjort Knudsen?

Były Pracownik
@Czesław

To już ruletka raczej, mnie tam już nie ma, i nie ma dnia kiedy nie myśle czemu tak długo tam siedziałem

@Były Pracownik

A jak to wygląda w Hjort Knudsen jeśli chodzi o atmosferę? Były jakieś zgrzyty, czy raczej było spokojnie? I jakie było podejście do pracowników? Chętnie poznam więcej szczegółów. :)

mimi

witam jak długo czeka sie na odzew z firmy w sprawie pracy

xdddg
@mimi

Różnie jak potrzebują ludzi, biorą każdego .Jak nie to słabo raczej chybił trafił. Na pewno większe szanse mają stolarze, gdy nie szukają,

@xdddg

Faktycznie Hjort gdy potrzebuje ludzi to bierze wtedy każdego?? Nie ma jakichś minimalnych wymagań, które trzeba spełniać np. odnośnie wykształcenia albo umiejętności/wiedzy?

a jak myśliwym to nawet stworzą stanowisko dla ciebie i nic nie musisz umieć.

Odpady skóry

Witam mam pytanie odnosnie kawalków poprodukcyjnych skóry jak to wyglada w waszej firmie czy ktos odbiera czy idzie na utylizacje????? Pozdrawiam

Jak długo czekaliście na odzew z Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Tylko jak coś chcą :D a gdzie aplikowałeś ?

mimi

oo ja tez sie dorzuce do pytania

Katarzyna

KUPIŁAM PIĘKNĄ LAMPĘ Lampa wisząca LORO 5 WSZYSCY SĄ ZACHWYCENI ! NAJTANIEJ ZNALAZŁAM W HJORT . Bardzo szybka wysysłka, piękny produkt

Hahahahaha
@Katarzyna

Nie produkujemy lamp :) To nie od nas :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Atmosfera odgrywa główną rolę w Hjort knudsen po trupach do celu wielki (usunięte przez administratora) i brak organizacji

prawdziwy

Od samego początku tak w tej firmie jest, a z roku na rok jest coraz gorzej

Potulny11

Mam pytanie. Czy pracuje w Wysoczce jako konstruktor niejaki Krzysztof Szul?

Osova
@Potulny11

Tak, jest taki.

technik wiertnik
@Potulny11

Kawał ambitnego i dążącego do celu chuja...ale w projekcie Pakistan (jako kierownik) w Exalo Drilling S.A. pokazał że liczą się ludzie. Wstawiał się za nami wielokrotnie, były premie, były sprzęt i warunki do pracy - SZACUN. Niestety firma (zarząd) potraktował Go jak i wielu innych fajnych ludzi jak zwierzęta do odstrzału...(podziękujmy pisiorom)

Dziś po otrzymaniu wypłaty zdałem sobie sprawę że z mojej wypłaty jak i pewnie wielu z was możemy pochwalić się przed firmą fajniutkim VOLVO. Nowe dziewczynki akordowe zarabiają więcej niż pracownik po 7 latach . W skrócie MKŻ - Masakra Katastrofa Żenada. Ps. Volvo fajne proszę go na polowaniach nie zniszczyć ......

Regan

Hehe wazene ze robota pod dachem a ze tak malo place to hui z tym

PRACOWNIK 1

A ILE ZARABIAJĄ TE AKORDÓWKI ?

Ehhh

Widać że nie wiesz co to leasing. Także pozycja pewnie adekwatna do posiadanej wiedzy i ustalonych zarobków

@Ehhh

A leasing jest może darowizną lub prezentem znawco.

Ehhh
@44444

Kosztem obniżającym przychód wpływającym na zmniejszenie podatku = zyskiem (usunięte przez administratora)

ehhh
@Ehhh

W ramach leasingu jedna ze stron umowy (finansujący, pot. leasingodawca) przekazuje drugiej stronie (korzystającemu, pot. leasingobiorcy) prawo do korzystania z określonej rzeczy na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe)

Re18a
@PRACOWNIK 1

Za lody zarabiają duzzzzzo

Gabriela

Jakie wynagrodzenie dostaje pracownik Hjort Knudsen Polen oraz na jakim stanowisku? Czy pomijając kwestię Twojej wypłaty masz jeszcze jakieś zastrzeżenia jako pracownik firmy? Czy może poza kwestią wynagrodzenia wszystko jest w porządku i warto aplikować do pracy u Was?

@Gabriela

Nie warto, osoby na produkcji na której to cała firma się utrzymuje zarabiają ochłapy a kierownictwo po 15-20 tys na rękę gdzie my sprawdzamy kwitki i co Miesiąc się kłócimy o źle naliczone wypłaty. Poza tym ludzie z olejem w głowie odchodzą bo ta firma chyli się ku upadkowi

PracownikXYZ

Od kilku dni na hali produkcyjnej temperatura oscyluje w granicy 11stopni Celsjusza; nie jest to ciepłota zapewniająca komfortową i wydajną pracę, bo człowiek myśli jak tu się przez chwilę ogrzać. Widać, że Kadra zarządzająca jak i Pani od BHP ma to gdzieś, bo nic w tym kierunku nie robią. Sami siedzą w ciepłych biurach, bo mają klimatyzatory dwufunkcyjne i mogą się dogrzać. Od prawie trzech miesięcy w jednej z toalet nie ma ciepłej wody, po załatwieniu potrzeb fizjologicznych czy przed przerwą śniadaniową ręce trzeba myć w lodowatej wodzie a o prysznicu po pracy to można zapomnieć, chyba, że ktoś lubi morsować. Po prostu wstyd!

Pracownik12345
@PracownikXYZ

To racja że na Hali strasznie zimno aż się robić nie chce , dla takiej dużej firmy żeby takie numery miały miejsce to katastrofa

lukasz
@PracownikXYZ

zimno jest bo wszystkie bramy po otwierane i nikomu się nie chce zamykać

@lukasz

To, że są otwarte bramy to jedna kwestia, niestety nagrzewnice na halach nie są czyszczone jak dawniej, przez co wymienniki ciepła wewnątrz nich są zapchane kurzem i innymi zanieczyszczeniami co w konsekwencji powoduje brak ogrzewania. O uszkodzeniach piecu w kotłowni to szkoda gadać, bo są wręcz normą w sezonie grzewczym; tak to jest jak do podajnika wrzuca się byle co.

@PracownikXYZ

akurat do pieca trafia to co trafia do rębaka

lukasz

elementy metalowe mebli skóry by chyba nie uszkodziły pieca

@lukasz

Piece mają automatyczny podajnik i zasyp więc wystarczy, że coś metalowego wpadnie w żmijkę czy tłok i to wystarcza. Poza tym szanująca się firma przed sezonem grzewczym wykonałaby przegląd kotłowni w celu zminimalizowania niechcianych awarii.

Mpoz

Za namową byłego pracownika kupiłem, w sklepie firmowym w Pile,, dwie kanapy (kwota ok. 6000 zł) po dwóch i pół roku używania, odpadają zapinki sprężyn, Zgłosiłem prośbę o usunięcie wady, mając nadzieję, że firma ma odpowiedni serwis. W odpowiedzi otrzymałem informację, że uszkodzony mebel musi być zabrany (wymiana zapinek sprężyn !!!!!) do fabryki (ok 150 km). Koszt zabrania i zwrotu to 600 zł. + naprawa 200 zł. połowa ceny nowego mebla! Przed laty, przez 15 lat użytkowałem podobne meble firmy KLER. Po pięciu latach użytkowania, uwidowcznił się błąd skóry (przebarwienie). W ciągu trzech dni zabrano mebel (250 km), i naprawiony w ciągu tygodnia, wraz z dwuletnią gwarancją, bezkosztowo zwrócono. Taka jest różnica między firmą, a godną zaufania FIRMĄ!

@Mpoz

masz problem z matematyką z tego co napisałeś wychodzi 800 a zapłaciłeś 6000

StaryPracownik

Osoby zarządzajace firmą mówią, że obniżenie pensji jest spowodowane pandemią koronawirusa; firma szuka oszczędności obcinając wypłaty a nie tam gdzie pieniędzy ucieka najwięcej; w tygodniu potrafią pociąć i wyrzucić dwa kontenery złomu, dobrych narzędzi, stołów tapicerskich, nieudanych pomysłów, boneli itp. Co jakiś czas robimy jakieś bezsensowne przemeblowania, które tylko dezorganizują pracowników i kosztują firmę niemałe pieniądze, bo pracownik zamiast produkować meble to przestawia stoły i regały. Na dziale produkującym łóżka trzeba uważać pod nogi, bo maszyny tak genialnie ktoś ustawił, że duże wałki wypadają z nich wprost pod nogi na główną drogę przechodzącą przez halę przez co trzeba uważać żeby się nie przewrócić i przypadkiem nie połamać. Przejechanie tam wózkiem widłowym czy paleciakiem bez oczyszczenia sobie drogi jest czasami niemożliwe. Niestety w firmie panuje brak organizacji pracy i logistyki, co skutkuje kolejnym zwalnianiem się starych i doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem.

Pitbul
@StaryPracownik

Zwolnić kierownika produkcji pana N. bo ewidentnie widać , że sobie nie radzi. Nie wyrabia nawet najniższej krajowej.

Przyjaciel

Takie pytanie czy łysy z magazynu przestał już w końcu kraść meble mwg i inne skóry. Pozdrawiam Stary Przyjaciel

Dawny Pracownik
@Przyjaciel

Wiem od znajomego, że Kogoś zwolnili za kradzieże wiec moze to ten. Dokładnie nie wiem.

NickName
@Dawny Pracownik

Nie kogoś tylko "klarka" musiał ładnie za skórę zajść skoro największego dupoliza się pozbyli ????

Pitbul
@Przyjaciel

Ma teraz pomocnika z Białośliwia

Gowin

Kto jest kierownikiem na dziale łóżka?

Heh

Pracownikom hjort knudsen chciałbym przypomnieć że pracodawca nie może wysłać was na tylko tydzień urlopu gdyż zgodnie z art 142 macie prawo do nieprzerwanego dwutygodniowego urlopu wypoczynkowego i koronawirus nie ma nic do tego

LUDZIE NIE MACIE SIĘ CZYM ZAJMOWAC? CIĄGLE WSZYSTKIM ŻLE! NIE BYŁO KORONAWIRUSA ŻLE TERAZ TEŻ. MYŚLICIE ZE W INNYCH FIRMACH JEST LEPIEJ? TERAZ NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE I ZYCIE ...

byly pracownik
@pracownik

pewnie ze jest lepiej, w zyciu bym nie wrocil do tej firmy, porazka totalna. duzo zalezy od kierownictwa i pomyslowosci, a w tej firmie jest to pieta achillesowa totalna porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.