Opinie o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. w Wysoczka

Oszukany

Nie polecam tej firmy jest ona znana z oszustw już na całą okolice a nawet powiat jest jeszcze gorzej tam niż u zaruzomialego prywaciaza a to dzięki (usunięte przez administratora) Mam pytanie czy nadal jest tak ze zatrudniają a po 2 miesiącach robią szkolenia?

dama

praca w hjordzie bardzo ciezka ale atmosfera na 2 brygadzisci maja odzywki na poziomie przedszkola pracownik jest traktowany jak zero szwaczki na przerwe nie ida bo by nie zdazyly normy zrobic o przyjeciu do pracy kogos nowego to tylko po znajomosci i z rodziny noi oczywiscie mlode ale nie wiedza ze starszemu bardzo zalezy na pracy bo ma oplaty a mlody jak nie tu to tam i jakos poleci

cizia

jesli chodzi o rozmowe kwalifikayjna to ja bylam nie dawno kastink trwal 5 min i wybrali same mlode i malo tego dziewczyny pracownikow to poco wzywaja wogole na rozmowe niech pracownikow popytaja to rodzine przyprowadza jak nie masz tam rodzinki to nie maszans na prace

Janek
@cizia

Może po prostu nie lubią analfabetów?

picerek

pytanka mam; czy to prawda o zarobkach tapicerów pow. 4tyś. i czy jest firmowy bus z Bydgoszczy?

Zimny kotlet,każdy miał a nie każdy zje

Z

Nowy123

(usunięte przez administratora)wiem tylko że pracuje się w soboty i niedziele po 12h i za to płacą ok tys. Słyszałem że co chwile kogoś tam zatrudniają ale czy akurat potrzeba na weekendy kogoś to nie wiem.

Nowy123

Interesuje mnie praca na weekendy w hjort knudsen. Orientuje się ktoś czy potrzebują pracowników na weekendy ?

retdfyg

enova365 nie dziala w dalszym ciagu.

wuj
@retdfyg

kolego daj sobie spokój z tym hjortem tutaj mobing i jeszcze raz mobing

Nowy123

Orientuje się ktoś czy teraz na weekendy potrzebują ?

mich
@Nowy123

za niezostawanie dostaniesz najgorszą prace którą jeszcze nie robiłeś i sobie radz nie zarobisz a brygadziści śmieją ci się w twarz

Pacownik oddzialu
@Nowy123

Pierwsze słyszę by karanie za nie zostanie na nadgodzinach było normalna rzeczą a w tej firmie to normalne wykorzystują ludzi płacą im grosze i jeszcze traktują źle pracownicy jak jeden poza murami tej firmy nie maja o tym zakładzie dobrego zdania a w środku siedzą cicho bo boja się że stracą pracę a wszyscy wiedza dobrze jak jest w polsce i że kazdy zdobyty grosz się liczy

mich

chore kierownictwo zmuszanie pracowników do nadgodzin praca pod presją kara za niezostawanie

kitek

Nadgodziny - cały czas 10godzin. Teraz przed urlopem bylo 2tygodnie po 8h ale znowu zaczynają 10h wiec zapraszamy. Czasem 3dni z rzędu po 12h plus soboty i niedziele po 8h

xxx

zarobki? moze kiedys byly... teraz tapicerom obcieli srednia, sofy maja czasy, ze ciezko zarobic 100zl dniowki. dobre meble robia monsted a dla reszty ochlapy. po pozarze kierownik robil wszystko bysmy robili nadgodziny, zeszyty byly podpisywane uczciwie a teraz nas zdzieraja.

byly pracownik

(usunięte przez administratora),ale mysle ze wlasciciele firmy dobrze o tym wiedza wiec zadnej interwencji nie bedzie,a ty biedny robolu tyraj dalej az flaki z ciebie wyleza

jfdh

rmf fm lub zwykla zetka wystarczy! genessis w zlotowie- wysoczka= hk- zaklad pracy a nie zabawa kokocko!

......

no coś ty? a czego byś chętnie posłuchał w pracy?

ijgg

zrobcie porzadek z tym cholernym disco polo! uszy pekaja!

vk

a nie wiecie może czy prawdą jest, że łobżenicę mają zamknąć?

staRY

koło tysiaczka będziesz miał za weekendy po 12 h.

Gbur

Wiem ze pracują 12h soboty i niedziele, a ile placa to nie mam pojecia.

Ookami
@Gbur

1800 - 2000 PLN. Na okresie próbnym, ale drugiego dnia zasuwać musisz jak byś był doświadczonym pracownikiem.

Nowy123

Gbur ja jak już to od września bym się starał. Orientujesz się ile płacą na weekendy?

Gbur

Nowy123, z tego co wiem to pracują na CNC młodzi chłopacy tylko weekendy a niedawno przyjęli 3 na montaż. Nie wiem czy jeszcze potrzebują ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. - Wysoczka

• Jak się pracuje w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 349 ocen.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.