Opinie o Prefamax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prefamax Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prefamax Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefamax Sp. z o.o. w Warszawa

Wypłaty!!!

Gdzie są wyplaty???? Dziś 10!!!!!!!!!!

@Wypłaty!!!

Pisałam że 25

Wypłaty

Gdzie są wypłaty

@Wypłaty

Sensacja wyplata była przed chwila a jusz myślałem że się odwodnie

Nie pracować

Ok 25bm

Rew

Skąd takie info?

@Czesio

Co pytasz kiedy wypłata było się spotkać jak się przyjmowałeś do pracy teraz to czekaj aż Niemcy przeleją kasę do prefamax za wynajęcie Ciebie do pracy

Zbrojarz

Tylko patrzą aby podpisać wszystkie papiery a jest ich sporo. Za wszystko płacisz sam nawet dojazd do pracy, ubrania itp. Nawet ubezpieczenie musisz sobie sam oplacać bo ta firma nic nie gwarantuje poza duża ilością godzin.

Kłamią w żywe oczy. Co innego mówią w biurze a całkiem jest inna rzeczywistość w Niemczech na miejscu.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
??

Ktoś coś o wypłatach?

Rew
@??

Bd dziś wypłaty czy dopiero w przyszły tydz?

Beckham

Pozdrowienia dla niewolników prefamaxu. Dziś dziesiąty dzień wypłaty ale nie u was ha ha ha ha ha ha

Beckham

Pozdrowienia dla niewolników prefamaxu. Dziś dziesiąty dzień wypłaty ale nie u was ????????????????????

W umowie do 10 a wypłaty po 8-9 dni opóźnienia hahahahah, kto jeszcze chce w tej firmie robić? I dawać się poniżać

W umowie do 10 pracując w Polsce, pracując u Niemca jest do końca miesiąca, więc i tak jest szybko kasa

Ssow

Co ty za (usunięte przez administratora) piszesz pracujesz cały czas w polskiej firmie.Nie pracujesz u Niemca ale w Niemczech .Mozna tylko wnioskować że firma niema nawet pieniędzy na miesięczne wyprzedzanie wynagrodzeń a płaci je z bieżących- Gdy Niemcynie zapłacą chociaż 1 mca zapomnijcie o wpłatach!!!!!

@Ssow

Bzdury wypisujesz, pracujesz w polskiej firmie na Polskich warunkach, ale prace wykonujesz w Niemczech, jesteś delegowany, i wtedy masz płatność do końca miesiąca, Radzę zadzwonić, zapytać, trochę się zainteresować, bez problemu uzyskasz informację.

Hahaha

Śmieszny jesteś, inni robią w innych firmach i mają do 10, nie polecam tej firmy nawet wypłat nie ma na czasie

Pracuje wolno jak się da

Aby robota była na co pieniądze haha robta dalej w takich firmach a oni się z was śmieją. Tania siła robocza nie pozdrawiam

Gera Pracownik

Kiedy przelew?

Ktoś 12
@Gera Pracownik

Wie ktoś coś o wypłatach? Co znowu się dzieje

Kolo

Gdzie wypłaty?

Ktoś
@Kolo

Dostaniesz koło 20 21 ostatnio cos się stało i były 17

Dymałem i byłem dymany w tej śmiesznej firmie 9 euro na rękę i nic więcej ile godzin tyle wypłaty. Teraz pracuje we Francji 48h tygodniowo. 35h płatne normalnie reszta to nadgodziny plus dieta. Miesięcznie 10-12 tysięcy zł. Nawet mi was nie szkoda. Pracujcie za śmieszne pieniądze kosztem zdrowia i rozłąki z rodziną.

Nie polecam

Niskie zarobki, praca ciężka aby szybciej. Odradzam każdemu Zaden nowy nie wytrzyma dłużej jak 1-2 miesiąc

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Prefamax Sp. z o.o.?

Na jakie stanowisko chcesz awansować?

Szukam pracy

Siema jestem po rozmowie. Zaproponowali mi prace w Kleve. Morzecie napisadz co myślicie o tym za kładzie? Jak z godzinami? Realne zarobki miesienczne?

@Szukam pracy

Jesteś po rozmowie i nie wiesz ile będziesz zarabiał??????

Szukam pracy

W biurze za bardzo czarują wystarczy spojrzeć na tą dziwną umowę i daje do myślenia. Zarobki są zależne od godzin. Dlatego pytam jak z godzinami jakie realne zarobki przy stawce 9.50 na rękę.

@Szukam pracy

Czy ty wiesz co podpisywales teraz to się musisz sam przekonać czego oczekujesz jesteś dorosłym facetem !

@Szukam pracy

A kto Ci zalotwial Ra pracę???

Śmieszny jesteś do prefamax nie potrzeba żadna znajomość tam biorą na sztuki

jeden drugiego sprzeda. Zarobki marne. Ludzie spokojniejsza pracę mają w polu i lepiej płatną jak w tym całym prefamax. Pozdro dla kierownika i brygadzisty jak długo będziecie walić konia dyrektorowi???

L

Widzę, że kolega siedział w finansach firmy:), bzdury wyssane z palca albo od kolegów, którzy przesiadywali lub przesiadują nazbyt często na choobowym, za które w ostatecznym rachunku muszą ''zapłacić rzetelni pracownicy". Nie rozumiem, dlaczego firma trzyma ludzi, którzy przesiadują na l4, klienci nie utrzymują się z chorobowego. Umiecie tylko jazgotać, za rzetelność się złapcie notabene..

Bambo
@L

Firma krzak nie będę dużo pisał bo wystarczy poczytam komentarze. Znajomy był na tej żałosnej rozmowie w biurze. Wyśmiał tą śmieszna firmę prosto w oczy. Wysyłacie nowych pracowników którzy sami muszą sobie opłacić przejazd do Niemiec. Hahahaha firma krzak

Olx
@L

Jeszcze Prefamax w czasie pandemi nikomu nie pomógł i nie pomoże no chyba że podpiszecie zwolnienie z pracy

Mam pytanko czy jest ktoś kto dostał za kwarantanne chorobowe?

Nie bo niby panie z biura nie wiedzą jak to zapłacić ogulnie jest to 80%z umowy

Bambo
@Anonim

Tak, ja dostałem pieniądze za kwarantanne bez żadnego problemu.

Prefamax

Jakie zarobki w tej firmie?

Ktokolwiek
@Prefamax

Na opiece mają więcej w niemczech

Rambo
@Ktokolwiek

O (usunięte przez administratora) To ja ich(usunięte przez administratora)w byłej firmie lekka robota i zarobki 2.000-2.400. (usunięte przez administratora)

Tadek

Pracowałem w wielu firmach ale takiego dziadostwa jak w prefamax to nigdzie nie widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Prefamax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prefamax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefamax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prefamax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prefamax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prefamax Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prefamax Sp. z o.o.
  • Karczunkowska 172