Opinie o PROMAR w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PROMAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMAR o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAR w Łomianki

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w oddziale w zawierciu. Praca na produkcji jest bardzo ciężka a zarobki bardzo małe. Człowiek się stara a i tak wszystko wiecznie źle. Odradzam wszystkim prace w tej firmie.

Normalny

Czy was (usunięte przez administratora) o ? wszystko tylko złe , a może coś dobrego napiszecie skoro tam pracowaliście! O bonach się nie pamięta ? o Paczkach dla dzieci! Że komuś się udało coś osiągnąć to od razu trzeba pluć na niego? Może traficie do takich firm że nie wytrzymacie nawet dnia. Żenada. Myślicie że ktoś będzie wam płacił za siedzenie na (usunięte przez administratora) i nic nie robienie ... Jeśli nie szanujecie tego co macie to i was szanować nie będą.. a co do kozichgłów to nie wiem czego się czepiasz to też są ludzie i też mają rodziny i są tacy jak ty ja czy ktoś inny a sam możesz być leniem który nie ma odwagi stanąć i powiedzieć co boli... tylko (usunięte przez administratora) głupoty..

ooooo

A ja pracuje i nie żałuje

........

w zupelnosci nie polecam , przyjechaly wieśniaki z kozieglów i wymagaja cudów od ludzi

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PROMAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
zakwalifikowany

Wchodząc do siedziby... jedno słowo ciśnie się na usta PRL

iwo

skoro samochodami służbowymi jeżdża na wakacje to chyba nie jest najgorzej??

byla

skostnialy system, czujesz ze wracasz do prl. nie możesz wyjść po 8godz jak nie dostaniesz zgody z góry,ze możesz już skonczyc prace.wyzysk za psie pieniądze.jak mówisz o nadgodzinach,to ci mowia,ze ty sam z siebie siedzisz.

Janek

Koleb,a skąd wiesz że "zarobki będą ok takż atmosfera miła i ogólnie miło się pracuje."?

ktos

Cale szczęście koszmar z Promarem się skończył pobudka po długiej nocy skuteczna, jeśli macie ochotę na duży wyzysk bez wdzięczności ,, polecam,,

maxs

widać że nie ma firmy dobrej w tym mieście same złe . TO nich wymieni taką która jest dobra . chętnie w niej się zatrudnię bo obecnie szukam pracy .anie zadowolonych z firmy może być wielu ale prawda leży zawsze po środku . moim zdaniem nie można tylko narzekać albo chwalić czas obiektywnie popatrzeć że dzisiaj prace jest bardzo trudno .może autor ma 25 -35 lat i wydaje mu się że może wybrzydzać ale kiedy przekroczy 40 zobaczy że nie jest tak łatwo o pracę ...?

styś

Radzio pracowałeś tu że się wypowiadasz??

radek

(usunięte przez administratora) i oszuści od szefostwa op magazynierów paprykę mieloną potrafią zrobić z kukurydzy mielonej z dodatkiem barwników i aromatów 80% przypraw jest podrobione zarabiają na tym krocie sanepid w kaliszu jest skorumpowany

Darek

Żeby nie było wątpliwości to ten promar zajmuje sie maszynami do przemysłu spożywczego i ogólnie żywnością.

czerep

wystarczyło tylko looknąć na to skąd pochodzą. W tym przypadku mamy do czynienia z Promarem z Łomianek

Zamęcki

Nazwa na tyle popularna, że sporo firm haha, dobry motyw. Przy okazji, orientuje się ktoś jak sytuacja w firmie wygląda?

muniek

PROMAR??? http://www.promar.edu.pl/ http://www.promar.pl/ http://www.promar-zlotki.pl/ edu czy pl czy zlotki

dariusz

Sinor, czy ja wiem, kryzys chyba się już skończył i Polski za bardzo nie dotyczył, Promar nie powinno tłumaczyć się kryzysem, bo to kiepski powód.

Prezes

Pensje,tragedia i cała ekipa też!!! jest tylko parę osób spoko ale reszta to porażka,najlepsi ludzie odeszli dwa lata temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kati

Możecie napisac coś więcej o pensjach w tej firmie w działach administracyjnych?

Jeszcze takiego balaganu nie widziałem w firmie. Na wyższych stanowiskach jest obsadzona rodzina. dużo wymagaja mało płacą. Zbyt wiele minusów żeby je wymieniać. Kompletnie zdezorganizowana firma, w której panuje syf i bałagan. Definitywnie odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAR - Łomianki

• Jak się pracuje w PROMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAR?

PROMAR