Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Obserwator

Do ruda,nowy dyrektor z laska akurat wychodzilem za nimi na parking a co ruda dyr spodobal sie? Jesli pracujesz w tej firmie to nie widzialem ladniejszej od niej wiec dajcie na luz...jesli czujesz sie samotna to chetnie p zaopiekuje sie Toba...

misia

Tylko ze z palaczami w naszej firmie zaden dyrektor ani kierownik nie wygral.

ruda

Kto byl w tym focusie???:)

wujek dobra rada

obserwując poczynania tego Pana (szatnie itd.) to będzie jeszcze gorzej:( Dyrektor Techniczny od sraczyków... nic więcej Węgierska przeprowadzka mająca przynieść nam dobrobyt i chwałę ciągnie nas na samo dno:(

bruner
@wujek dobra rada

Faktycznie jeśli zaczyna od wprowadzenia rygoru to długiej kariery mu nie wróżę...

Hans
@bruner

Ale palaczom przykręci śrubę ..i dobrze.

@bruner

rygor musi być:) niektórzy tak obijają gruchę, że huhuhu :D:D Pójdą z dymkiem...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Obserwator

Ludzie przeciez nie chodzi o to kto ma jakie kwalifikacje przeciez tyle os pracuje z sr i wyzyszym wyksztalceniem na produkcji i nie pisze tylko o naszej firmie :D wazne jest jak radzi sobie w praktyce co z tego,ze bedzie mial specjalizacje jak w praktyce nic nie zrobi!

uczciwy

Tak niech nowy zrobi porządek z Oślikiem i Łepskim gościem to wszystko zacznie iść w dobrym kierunku jak tego nie zrobi to go Panowie załatwia jak Gracza

J23
@uczciwy

Jak zrobi z nimi porządek to może w końcu skończą się "poranne msze" pod ścianą

xyz

Nikt nowy nie przyjdzie do takiego bałaganu . Kto by nie rządził, i tak lepiej nie będzie. Taka mentalność firmy.

Obserwator

Zwalnia odpowiednich ludzi,cos ruszylo sie

Ona

Zdun poleciał ,koniec obiecanek i mydlenie oczu . Zaczną się zwolnienia.

lipa

nowy niczego nie zobaczy:) jest zajęty wazeliną osła:( jego powinni pierwszego wywalić:)

2x
@lipa

to prawda ryba psuje się od głowy

AAA
@lipa

A wystarczy ,żeby wziął akta osobowe z działu kadr i sprawdził kto ma i jakie kwalifikacje zawodowe .

skubana

Skoro Zdun polecial to moze ten nowy zauwazy niekompetencje "treserow" szczegolnie taka jedna (zmiana T.K )co cale zycie na czekoladkach siedziala!Z czym do ludzi kobieto ,jak fajki sa wazniejsze od wszystkiego.Z ryja Ci jedzie tak po fajkach ze do mnie nie podchodz bo w pysk dostaniesz.

...

za kasę wszystko można mieć...

Obserwator

Tydzien temu widzialem nowego z kobieta w focusie panowie mozna tylko pozazdroscic...

gladiator

Jeśli chodzi o Pana zduńskiego to jakiś rok temu pracował w mojej firmie jako optymalizator jego kariera się tak rozwinęła ze nawet się nie zaczęła. A co napiszecie na temat utrzymania ruchu .... ??

Pracuś

Gdy widzimy prywatę szefa, spychologię dokoła, brak wspólnych wizji i celów, wykorzystywanie jednych przez drugich, brak wsparcia, nieuczciwość – odechciewa się nam angażować i pracować kreatywnie, szybko, w pocie czoła; działamy na minimum, aby przetrwać, nie narazić się.

w.

Czy pracujecie tez w weekendy i swieta?

Pracuś
@w.

Praca na wtrysku w systemie czterobrygadowym-pracujemy trzy weekendy w miesiącu - zdarza się, że święta też ("majówkę" pracujemy normalnie jak przypada z grafiku).Pensja operatora maszyny najniższa 1200 na rękę. Wymagania: obróbka detali przy maszynie (automaty lub półautomaty).Przestrzeganie szeregu procedur, trzeba znać technologię produkcji poszczególnych detali,prowadzić dokumentację na bieżąco, między innymi opisywać przebieg pracy maszyny , pomiary detali,kontrola jakościowa detali, sprzątanie przy maszynie,wycieranie wyciekającej wody i oleju spod maszyny, zorganizowanie opakowań i potrzebnych palet do pakowania, zorganizowanie sobie osobę na zastępstwo aby można było iść na przerwę śniadaniową, reagowanie i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w czasie cyklu produkcyjnego tzn; kontroli jakości, ustawiaczowi.Ogólnie obowiązkiem operatora maszyny jest wyprodukowanie dobrych detali , nikogo nie obchodzi jak to zrobi i jakie trudności spotka.ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE - GRA NIEWARTA ŚWIECZKI - SZKODA CZASU I NERWÓW.

xxx

Który to ten od butòw?

adam

Szukam pracy w bydgoszczy. Nie polecacie? Jakie sa zarobki? Jaki system pracy?

zadowolona

No i doczekałam się diabeł poszedł na bezrobocie. Sprawiedliwości stało się zadość uczynienie. Ktoś masz świętą rację ta firma to dno. Ja jeszcze czekam aż ten od butów wyleci, i wówczas firma może stanie na nogi.

Jack12

A co myslicie o nowym dyrektorze? Wydaje sie mi ze duzo wymaga i pewbie duzo zmieni. I dobrze,ze naszej firmie przyda sie to!!!

@Jack12

dokładnie:) szczególnie jak zlikwiduje towarzystwo wzajemnej adoracji na palarni:)

qba
@wujek dobra rada

No i fircyka robercika posuneli...kto następny w kolejce podajcie typy..

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska