Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

w.e

A uśmiechnięty pajac? Dramat

wojtuś
@w.e

co to za miś ??

wojtuś

a jak gwiazdka prettlowska?? ciągle osioł na pierwszym miejscu??

@wojtuś

osioł z oślicą - obydwoje z jednego gwiazdozbioru.

edek

Ta firma produkuje braki...

Bruner
@edek

Za to jakie różnorodne, - archaiczne formy maszyn wtryskują takie niedoróbki, że najlepszy rzeźbiarz nie wydobyłby pożądanego kształtu z zagratowanego detalu a niedolania materiału są tak spektakularne, że tu dziura, tam szpara, ówdzie wyrwa bądź czeluść czy kanion. A szefostwo kładzie nacisk na konieczność pyknięcia kartą w czytniku, by odnotować wyjście na śniadanie i wpisywać się w karty szkoleń, które są fatamorganą. Do tego biegaj za kontrolerami jakości, by dowiedzieć się, jak opcja detalu obowiązuje danego dnia, bo to co wczoraj było brakiem, dziś jest dopuszczone. Może i zabawnie to się piszę, ale być na co dzień w takim bezsensie wcale nie jest wesołe.

j23
@Bruner

ciekawe jak produkcja rozlicza się z tworzywa zużytego na bule...

na wylocie
@Bruner

Dobrze, jeśli masz czym ten detal ogratować, bo posiadanie nożyka to przywilej nie dla każdego.

W.E
@na wylocie

dlatego dobry stomatolog na wagę złota ... raczej tworzywa :)

wypalona
@Bruner

A ja za największą głupiznę uważam, oddelegowanie przypadkowych pracowników z powodu braku pracy na CSL. Wszak to kontrola ostateczna i stąd wyrób jedzie już prosto do klienta. Widzisz taki detal często pierwszy raz na oczy i wychwyć tu jakieś niedoróbki. Czyż nie powinna tam być stała obsada, która na co dzień ma styczność z tymi wyrobami. Fakt, że przykleisz karteczkę - "sprawdzono 100%", nie sprawi, że detal będzie dobry. Widać szefostwo ma zlewkę na reklamacje.

j23
@wypalona

Przecież obecne szefostwo nigdy nie pracowało w normalnych firmach to skąd ma wiedzieć jak to powinno wyglądać. ..

coco

witam! zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Chcę wiedzieć ile zarabia u Was brygadzista lub ktoś w tym rodzaju??? Ile zarabia montażysta? Co ta firma produkuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

koleś, daj se siana z takimi wpisami o zaliczaniu panienek. Forum, to nie drzwi od kibla.

Bruner

Zgadzam się, to swoista szkoła przetrwania. Ludzie na stanowiskach pozorują kompetencje, panuje spychologia obowiązków, które nie określa żaden "papier", wszystko jest "na gębę", zero odpowiedzialności za nietrafione a często i szkodliwe dla Firmy decyzje. Cud, że to się jeszcze kręci.

xxx

no tez bym tak chcial was panie zaliczac ,ale ja Polak to panie pretlowki ciezko zdobyc

Firma ciekawa jezeli masz na celu sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Mam na mysli niedobory ludzi, dużą rotację, brak szkoleń, nieodpowiednie struktury oraz niekończąca się wielokierunkową rewolucję o regularnie zmiennym kierunku. Pozdrawiam

J23

O jakich strukturach piszesz bo w tej firmie ich niema...

anka

A co zazdrościsz koledze. ..

...

no i się zaczyna a był taki spokój !!!!!!!!!!

Mika

To nie Forum o tym kto kogo zapina itp!!! Pomyliłaś {eś} kanały!!! odsyłam do innych portali.

xxx

a jak tam nasz kolega zaliczacz pan pretlowskich,jest jakas nowa pani na horyzoncie czy sobie facet odpuscil

J23

tną gałąź na której siedzą a na końcu ich wysiudają...

weteranka

Ale Nas ubywa. Ze starej gwardii zostały już niedobitki. Szkoda, że decydenci nie wyciągają wniosków, bo kto na Nich będzie pracował?

porazka

as

w sensie...

yogi

Jak mogłeś słyszeć skoro tam nie pracujesz

W.E

jak tam po orędziu??? :D

AAS

Harcerzyk chyba wkrótce wyleci. ..

AAS

Harcerzyk chyba wkrótce wyleci. ..

@AAS

Harcerzyk wyleciał ale zatrudnili nowego ... ten reprezentuje poziom zucha bo do harcerza to mu dużo brakuje- ciekawe ile wytrzyma.

pracownica

no zwalniają, dziś kolejne osoby dostały wypowiedzenia... nie będzie komu pracować. a produkować trzeba

@pracownica

zwolnili nawet doświadczonych emerytów... marnie widze przyszłość tej firmy pod rządami tych harcerzyków.

lolo
@J23

"zwolnili nawet doświadczonych emerytów..." proszę cie , siedzieli za biurkiem i ściemniali 8h! jak zresztą wszyscy co chodzą ubrani po cywilnemu HAHA i za dużo to tu Niemców co biorą 10-go wypłaty w Euro! Firma zawsze będzie pod kreską.

@lolo

Widziałeś kiedyś ślusarzy za biurkiem...

lolo
@J23

Chodziło o dwóch innych emerytów,nie ważne i tak tu jest jeden wielki burde...!

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska