Opinie o HENSFORT w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HENSFORT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HENSFORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HENSFORT w Przemyśl

Almag

Firma spoko zarobki mogą być chodź zawsze mogłoby być lepiej.Wiadomo że na starcie nikt Ci nie będzie płacił kokosów. Tak jest wszędzie. Dla ludzi pracowitych miejsce dobre do pracy a dla ściemniaczy wiadomo miejsca długo nie zagrzeją. Warunki pracy dobre na produkcji troszkę hałasu ale to normalka, ludzie też spox chodź zdarzają się czarne owce. Jeśli chodzi o kierownictwo to Pan prezes pozbył się kilku nieuczciwych ludzi,i ma być lepiej miejmy nadzieję że tak będzie

Urszula
@Almag

Rozumiem, że ogólnie dobrze pracuje ci się w Hensfort i poleciłbyś pracę w tym miejscu osobom poszukującym aktualnie zatrudnienia. Wspominasz o tym, że zarobki są w porządku, a czy mógłbyś napisać wprost, ile zarabiasz na swoim stanowisku? Byłoby super, pozdrawiam.

Almag
@Urszula

W mieście Przemyśl w obecnej sytuacji taki pracodawca jak firma Hensfort to niemal skarb. Ja jestem związany z firmą kilkanaście lat bywało różnie ale w zdecydowanej większości na plus. Dotatki takie jak stażowe i premia nie dają mi żadnych powodów do opuszczenia firmy. Szef to człowiek wymagający ale w porządku jeśli pracownik jest sumienny na pewno prezes to doceni

Tonik

@Cichy Ja jestem zadowolony z pracy w firmie bo to dobry pracodawca ,ale nie udaje się wszystkich zadowolić.

Cichy

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Jedna wielka pomyłka.

Dariusz
@Cichy

Po Twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie jesteś zadowolonym pracownikiem. Byłbym wdzięczny gdybyś bardziej rozwinął, swoją wypowiedź. Co takiego sprawia, że nie poleciłbyś Rem Ii jako pracodawcy?

K.M

Nie polecam, atmosfera tragiczna, kasa marna. Do tego osoby nie mające pojęcia o branży okiennej udają profesjonalistów . Liczy sie podlizywanie dyrekcji.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w HENSFORT. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem czeskim lub słowackim?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ignacy

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Firma jest dobrym pracodawcą moze trzeba lepiej pracować?

obywatel

Mam pytanie, szanowni pracownicy- byli i obecni: Firma co jakiś czas szuka np na dział logistyki, sprzedaży , handlu zagranicznego itp. Odbywa się to wręcz nawet cyklicznie, podobnie jak w kilku innych przemyskich firmach. Mam wrazenie, że coś tu nie tak jest. Czy duża rotacja pracowników jest faktem wynikającym z czegoś niedobrego tam, czy tylko patrząc na ogłoszenia myliłem się ?? proszę o info, jakby ktoś coś wiedział.

Dżordż
@obywatel

Pracuję tam obecnie na produkcji, firma porażka stawia się na ilość nie na jakość, ludzi zwalniają a podnoszą produkcję, o urlopie dłuższym można pomarzyć, no chyba że się podlizuje. Nie będę więcej pisał bo szkoda poprostu...

Brł

Co za bzdury piszecie. Kto chce pracowac ten pracuje, najwiecej maja dopowiedzenia ci co sciemniają, nikomu nic nie pasuje. Nikt nikogo nie trzyma. Pracuje kilka lat, mam zawsze urlop kiedy chce, zarobki są ok, ale ile byśmy nie zarabiali, zawsze bedzie malo. Ja nie narzekam.

pedro

Oferują pracę na czarno dają 9-10 zł dno totalne.

Dominika
@pedro

Nie ulega wątpliwości, że tego typu rodzaj zatrudnienia nie jest zgodny z obowiązującym prawem. Czy rzeczywiście pracownicy nie otrzymują żadnej umowy? Może jednak coś się w tej kwestii zmieniło i obecnie kwestia zatrudnienia wygląda inaczej? Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Rem Ii?

Igor

Jeśli nie potraficie dostrzec, że pracuje się w dobrej firmie to zamiast narzekać zmieńcie pracę.

wypalony

przyzwoite zarobki na działach sprzedaży zagranicznej. Urlopy dłuższe zapomnij, na produkcji urlopy w zasadzie tylko zimą. Kierownicy produkcji to prymitywi. Zero szacunku i traktowania człowieka jak człowieka, chyba że się jest znajomym kierownika lub dyrektora, donosi się, lub bez ograniczeń częstujesz fajkami.

Robert

Fatalne wynagrodzenia. Praca raczej dla Ukraińców.

admin

Znasz REM II Sp z o.o. i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o HENSFORT - Przemyśl

• Jak się pracuje w HENSFORT?

Zobacz opinie na temat firmy HENSFORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HENSFORT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HENSFORT
2.5/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nestora 1
    37-700 Przemyśl