Opinie o HENSFORT w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HENSFORT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HENSFORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HENSFORT w Przemyśl

Milosz

Co do firmy to dno kompletne, pracownicy notorycznie pijani i spozywajacy alkohol na terenie magazynu, ludzie pracujacy na czarno albo smieciowe umowy. W zaleznosci gdzie trafisz zapierdol albo totalna sciema a placa taka sama. Kilka tygodni po pracowalem ale jedno siw cisnie na jezyk, zwiekszcie kontrole ludzi, bo kiedys sie komus krzywda stanie.

Maria

ale co potwierdzasz? zaprzeczasz? pracowałeś tam? jakie masz doświadczenie? co myślisz?

S.M

HENSFORT zatrudnia bardzo kompetentnych Dyrektorów. Posiadają wiedzę merytoryczną, uważność na pracownika i szacunek a to bardzo cenne. Firma mocno ewoluuje, stawia na JAKOŚĆ a więc zrozpaczone głosy niezadowolenia to wynik porządku w firmie i braku przyzwolenia na niestosowne zachowania.

Cześć, jest wolny etat dla Specjalisty ds. gospodarki magazynowe i zaopatrzenia. Po zakresie obowiązków widzę, że chodzi po prostu o stanowisko magazyniera, tylko ładniej nazwane?:> Czy to bardziej odpowiedzialne stanowisko jednak. Wiecie może czy uprawnienia na wózki są wymagane, bo tylko o prawku piszą, no i skoro wprost nie jest uwzględniona umowa o pracę, to czy nie będzie z nią problemu?

Wera Nowy wpis

Unikaj okien Hensford - rozczarowanie gwarantowane Niezawodność i jakość to nie synonimy marki Hensford. Okna, które kupiliśmy, szybko stały się problemem: pękające ramy, nieszczelne uszczelki i woda wlewająca się do środka to tylko początek. Gdy zwróciłem się o pomoc w ramach gwarancji, firma Hensford odwróciła się od problemu. Zero wsparcia, zero rozwiązania. Szkoda czasu i pieniędzy. Radzę szukać innej firmy, która traktuje klientów i ich zobowiązania poważnie.

Firma się chwali, że jest obecna w 17 krajach świata, więc co jakiś czas są oferty pracy w handlu i obsłudze klienta, względnie dla kosztorysantów - wszystko z językami obcymi. Może ktoś odpisać, w jakich granicach są zarobki osób, które co prawda nie pracowały w branży stolarki okiennej i drzwiowej, ale w obsłudze klienta tak, mając znajomość języka na poziomie C1?

@pm Nowy wpis

Polish : Hensfort: bardzo złe doświadczenia. Firma dostarczyła rolety podwójne wymierzone do góry nogami i niemożliwe do złożenia. Brakowało części w bramie garażowej, do montażu drzwi wejściowych, a kierownik sprzedaży podrzucił nasz plik bez wymiany. Nie odpowiadają na komunikaty. Uważaj, nie polecam tej marki, ponieważ miałem wiele problemów i straciłem dużo czasu. Moja wnuczka nadal nie ma okiennicy w swoim pokoju... Więc uważajcie na tę firmę. Benjamin German : Hensfort: sehr schlechte Erfahrung. Das Unternehmen lieferte verkehrt herum vermessene Doppelläden, die sich nicht zusammenbauen ließen. Am Garagentor fehlten Teile für den Einbau der Vordertür und der Verkaufsleiter ließ unsere Akte fallen, ohne ersetzt zu werden. Sie reagieren nicht auf Mitteilungen. Seien Sie vorsichtig, ich empfehle diese Marke nicht, da ich viele Probleme hatte und viel Zeit verloren habe. Meine Enkelin hat immer noch keinen Fensterladen in ihrem Zimmer... Seien Sie also vorsichtig mit dieser Firma. Benjamin English : Hensfort: very bad experience. The company delivered double shutters measured upside down and impossible to assemble. Parts were missing from the garage door, for the installation of the front door and the sales manager dropped our file without being replaced. They do not respond to communications. Be careful, I do not recommend this brand because I had a lot of problems and lost a lot of time. My granddaughter still does not have a shutter in her room... So beware of this company. Benjamin French : Hensfort : tres mauvaise expérience. La société a livré des volets doubles mesurés a l´envers et impossible a monter. Il manquait des pièces a la porte de garage, pour l´installation de la porte d´entrée et la responsable commerciale a laissé tomber notre dossier sans être remplacée. Ils ne répondent pas aux communications. Attention, je ne vous recommande pas cette marque car j´ai eu énormément de probleme et ai perdu beaucoup de temps. Ma petite fille n´a toujours pas de volet dans sa chambre...Attention donc a cette société. Benjamin

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w HENSFORT. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem czeskim lub słowackim?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Krystyna

Znalazłam w internecie ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalisty ds. zaopatrzenia i gospodarki magazynowej. W wymaganiach napisane jest, że oczekuje się od kandydata prawa jazdy kat. B. Czy wiecie, w jakich celach jest ono później wykorzystane? Czy firma zapewnia jakiś samochód firmowy? Czy trzeba podczas godzin pracy wykorzystywać swój pojazd?

S.M

W mieście Przemyśl poszukiwano planista produkcji. Jakie tam proponowano zarobki?

ZmęczonyTymSyfem

Standardowo minimalna plus premia z łaski

Bo chcem
@ZmęczonyTymSyfem

Firma to jakas tragedia, pracowalem w niej kilka lat i jedno moge powiedziec, omijac z daleka. Chyba ze chcesz pochlac i jeszcze ci za to zaplaca, bo uczciwych pracownikow maja w nosie. Prezes albo nie wie albo udaje, co sie w jego firmie dzieje

Honorata
@Bo chcem

Serio pracownicy piją alkohol na terenie pracy? Nikt tego nie sprawdza, nie ma żadnych kontroli alkomatem? A ktoś z pracowników próbował powiedzieć prezesowi, że na zakładzie pracy taki problem z alkoholem występuje?

ZADOWOLONY

Firma jest jedną z najlepszych firm w Przemyślu. Władze so mondre a kierownictwo sprawiedliwe. Każdemu równo przyznaje premie i to nie prawda że ktokolwiek spożywa alkohol na terenie firmy. Takie wpisy jakie się tu pojawiają to w naszej opinii złowroga działalność ściśle określonych środowisk.......... i to nie jest nasze ostatnie słowo

@ZADOWOLONY

Ha,ha, trochę powiało propagandą w tym komentarzu. Ty tak na serio? Ktoś tu napisał że premie są z łaski. To powiesz jak się już uda ją zdobyć to ile można dostać?

@ZADOWOLONY

Każdemu kierownictwo sprawiedliwie przyznaje premie? Co ty opowiadasz znajomy latał jak glupi żeby wszystko ogarnąć bo był gosc na chrobowym a jak SB wrocil to go wziął go na słowo że mu dodaje do wypłaty temu co sobie przebimba żadna sprawiedliwości...

@Monika

Proponuję docenic pracownika bo za nie długo nikt nie będzie chciał na produkcji robic.

Renata

Chcę zapytać o stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia i gospodarki magazynowej, bo jest otwarty nabór, czytam tu na GoWork. Jak jest w premiami w tym wypadku? Bo chyba głównie piszecie o problemach pracowników produkcji.. Ale może ktoś podpowie także w sprawie zarobków specjalisty?

Lidia

Dużo widzę opinii na temat produkcji i magazynu, a mnie interesuje jak to wygląda z perspektywy pracowników salonu, bo właśnie rekrutują. Jak wygląda tam praca, dużo jest nadgodzin? Ile wynosi podstawa i jak liczona jest premia? Liczę na informacje czy warto złożyć tam CV :)

Fanatyk Okien
@Lidia

Do salonu to co najwyżej możesz przejść w domu droga Lidio. Nie warto się pchać w ten Januszex

@Fanatyk Okien

Czemu nie warto? Podaj jakieś argumenty. Pracujesz tu i masz złe doświadczenia że odradzasz? Chętnie dowiem się szczegółów.

Czy poziom wynagrodzeń w HENSFORT uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 29 maja.

ZmęczonyTymSyfem

Tak. Na minus xD

Milosz

Maria

Renata

Nie będę oceniać AI, ale generalnie nawet na jeden dzień próbny powinna być umowa. Kogoś jeszcze taka "próba" spotkała?

Al

Zatrudniają na okres próbny 3 dni ,bez umowy , po czym dziękują za współprace!

@Al

Jak się ściemnia przez pół dniówki nie dziw się że ktoś Ci podziękował

@Al

O jakim stanowisku mówisz?

Marem
@Al

O jakim stanowisko mówisz?

@Al

O jakim stanowisku mówisz?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w HENSFORT? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

wynagrodzenie najniższa krajowa ,plus premie ,praca po 8 godzin ,jeśli chodzi ogólnie o pracę zależy jaki dział się trafi ,ludzie ok tylko uważać co się mówi ,brak szacunku do ludzi starszych pracowników co niektórzy

Roman

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia?

@Roman

Mało kto przychodzi z doświadczeniem, wszystkiego się można nauczyć. Tą firmą produkuje okna i drzwi a nie wachadlowce

Almag

Dodatek stażowy ale naliczany dopiero po 5 latach, liczony jest za każdy przepracowany rok - czyli po pięciu latach dostajesz pieniądz i za kady kolejny rok, jest też premia uznaniowa

Almag

Firma spoko zarobki mogą być chodź zawsze mogłoby być lepiej.Wiadomo że na starcie nikt Ci nie będzie płacił kokosów. Tak jest wszędzie. Dla ludzi pracowitych miejsce dobre do pracy a dla ściemniaczy wiadomo miejsca długo nie zagrzeją. Warunki pracy dobre na produkcji troszkę hałasu ale to normalka, ludzie też spox chodź zdarzają się czarne owce. Jeśli chodzi o kierownictwo to Pan prezes pozbył się kilku nieuczciwych ludzi,i ma być lepiej miejmy nadzieję że tak będzie

Urszula
@Almag

Rozumiem, że ogólnie dobrze pracuje ci się w Hensfort i poleciłbyś pracę w tym miejscu osobom poszukującym aktualnie zatrudnienia. Wspominasz o tym, że zarobki są w porządku, a czy mógłbyś napisać wprost, ile zarabiasz na swoim stanowisku? Byłoby super, pozdrawiam.

@Urszula

W mieście Przemyśl w obecnej sytuacji taki pracodawca jak firma Hensfort to niemal skarb. Ja jestem związany z firmą kilkanaście lat bywało różnie ale w zdecydowanej większości na plus. Dotatki takie jak stażowe i premia nie dają mi żadnych powodów do opuszczenia firmy. Szef to człowiek wymagający ale w porządku jeśli pracownik jest sumienny na pewno prezes to doceni

Tonik

@Cichy Ja jestem zadowolony z pracy w firmie bo to dobry pracodawca ,ale nie udaje się wszystkich zadowolić.

Zostaw merytoryczną opinię o HENSFORT - Przemyśl

• Jak się pracuje w HENSFORT?

Zobacz opinie na temat firmy HENSFORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HENSFORT?

HENSFORT
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Nestora 1
    37-700 Przemyśl