Opinie o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLTEC SP Z OO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTEC SP Z OO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Bonus

Poltec.... Nie no tak jak Panowie pisali jak komuś dobrze w tej firmie i nie ma ambicji plus zna tylko ledwo Polski język to sobie siedzi cicho daje się ponizac i mieszkać na jakichś przewchowalniach dla rumunów, ale co?? w zamian pracuje na prestiżowej budowie PANUM gdzie Cieć który pilnuje bramy 7 godzin dziennie , na tej samej budowie zarabia dwa razy więcej niż cieśla orający po 11 godznin to super :) Ja to (usunięte przez administratora) em i poszedłem do Duńskiej firmy i po roku kupilem auto i mieszkanie w kopenchadze ... taka róznica.. aa żeby wszyscy się dowiedzieli jak bardzo s (usunięte przez administratora) w Poltecu to uwaga pisze.. POLTEC dostaje za każdą godzine waszej pracy od Zublina conajmniej 250 koron netto ... tak że miesięcznie zarabia na was na Panum ponad MILION KORON.. A Pan Kierownik pierdzielił co sobotę że są straty... kalkulatory w rękę i liczyć Panowie :)

obrotniak
@Bonus

cześć. Czy mógłbyś podać nazwę lub namiary do tej duńskiej firmy? jestem carpenterem,ang A-3. Dziękówka

obrotniak

Witam. Po kontraktach jeżdżę długo,lubię to,po prostu. W Poltec,jak wszędzie,wielu chciało wiedzieć stawkę godź. Od tego zawsze zaczyna się nienawiść.Mówiłem że mam 115,najniższą. Jeden był taki uprzejmy że chciał mi przynieść z biura mój kwit od wypłaty. Oczywiście nikt mu nie wydał. Śmiałem się do końca dniówki. Też pozdrawiam wszystkich kolegów,i z kurników ,i z ugandy.

gość y

Jak masz za mało pieniędzy to się zgłoś do księgowości o twoje wątpliwości.Koledzy nie piszcie tu na forum o stawkach,wypłatach,podatkach,bo czyta wiele osób z branży i z całej Polski. Ja np. nikomu o swojej stawce nie powiedziałem,jaką miałem, bo to tajemnica. Kto jakie ma ulgi podatkowe też nie wiem. JA MAM ULGI. Kto w jakim progu podatków się znalazł w Danii,też nie wiem. Szanujmy się. Pozdro.

kadi
@gość y

Dziwny jesteś , a oczym maja tu pisać innym kolegom którzy może szukają i chą prześwietlić troszkę firme ?? właśnie od tego sa takie fora by każdy mógł wyrobić sobie opinie pozytywną lub negatywną. Więc w jednym sie zgodzę z tobą szanujmy się dzięki czemu nie jedna osoba dzięki podobnym forom może uniknąć błędu. Pozdr

ninja

zgadzam się z wszystkimi kasa była ok (duńskie związki pomogły to wyprostować). zastanawia mnie co innego.wychodzą jaja przy rozliczaniu podatku .dlaczego pracowaliśmy na jednej stawce i jeden ma do zwrotu 5000 zl a drugi 5000 musi oddac.czyżby niedouczona księgowa zawaliła czy inne czynniki zadziałały. Jakkolwiek nasza Polska kraina jest dziwna to nigdy z normalnej pracy na etat nie zwracałem podatku-zawsze było minimalnie na plus nawet na najniższej średniej. czy któryś z kolegów nad tym się zastanawiał i może mi to wyjasnic.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POLTEC SP Z OO odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zgadzam sie z arturem co do wypłat. Jezeli komus nie pasuje to nie musi tam pracowac

artur

Narzekacie na firme poltec a powiedzcie mi jakie mieliscie wyplaty ,napewno byly na czas i to niemale ja zlego slowa nie powiem nz ta firme

expert

W Danii są najwyższe koszty pracy w Europie,podała Wirtualna P,według statystyki Unii E. Wynoszą 40 euro za godź.,dla porównania w Polsce wyliczyli 8,5e. Ja myślę żeby wejść na ich rynek pracy,nie jest łatwo. Sam odczułem że nie jestem mile widziany w ich kraju,i w pracy na budowie i poza. Poczytać wystarczy ich historie 39-45,co robili.

gość x

dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

ninja

to dobrze pan mniema pracę w Polsce mam i nie muszę się o nią prosić -oczywiście w dalszym ciągu opłaca się wyjechać za granicę niż pracować u nas. generalnie chodzi mi o to dlaczego polskie firmy za granicą gnoją i oszukują (na kasę) swoich.

komando
@ninja

ninja... poltec oszukuje na kase?

poltec
@ninja

Ninja, jeżeli czujesz się oszukany to chętnie wysłucham Twojej historii. Wystarczy zadzwonić i przedstawić Twój problem. Dyrektor ds. technicznych

Na jakie stanowiska?

Poltec

poszukiwani pracownicy do pracy we Francji, 10 EUR/h, szczegóły w dziale personalnym.

sprany_mózg

ninja, mniemam że Twoja kariera potoczy się teraz znakomicie w Polsce...

To wesolych swiat .

Bilof

Z uwagi na Święta,nie będę nawet komentował powyż.opinii.

ninja

Bilof to chyba jakis przydupas kierownictwa (musza byc kontry na zle wpisy) ogolnie powiem tak . nie bylo zle na tym panum ale szlag mnie trafial jak mowili ze dunczycy to nieroby 2 lata dluzej by budowali panum.ciekawe czemu u nich jest wiekszy dobrobyt niz u nas.chyba nie dzieki polakom- liczy sie kultura pracy atmosfera itp. ale sprane muzgi tego nie zrozumia.ciekawe czemu te wszystkie asy nie robia kariery w polsce

ninja

Cha cha oczywiscie ze wiem ze Dariusz Pl. Byl kiero na panum(a moze jeszcze jest) jego sobotnie przemowienia przejda do historii.mobilizowal ludzi do biegania w pracy przez 10 h.

ninja

Cha cha oczywiscie ze wiem ze Dariusz Pl. Byl kiero na panum(a moze jeszcze jest) jego sobotnie przemowienia przejda do hostorii.monilizowal ludzi do boegania w pracy przez 10 h.

ke

może ninja nie był na Panum?!

cwaniak

dajce spokój, żeby nie wiedzieć kto był kierownikiem. ale i tacy się trafiali. Pozdro dla wszystkich z Panum.

ninja

nie przypominam sobie kierownika Darka.Nie było tam takiego.Darek to magazynier chyba o niego chodzi

big_boss
@ninja

to kiepsko jesteś zorientowany skoro nie znasz kierownika z budowy Panum

Zostaw merytoryczną opinię o POLTEC SP Z OO - Wrocław

POLTEC SP Z OO
2.5/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Skarbowców 23A
    53-025 Wrocław