Opinie o Almar w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Almar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Almar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Jastrzębie-Zdrój

ALMAROWIEC

Czas zbliża się dla wszystkich. Tak narzekaliśmy ale jakoś było. A teraz? Uważacie, że w innych firmach jest lepiej? Moment się przekonamy i jeszcze będziemy żałować, że nie pracujemy w Almarze. Najpierw będą nam obiecywać złote góry. Po jakimś czasie (krótkim) zmienią umowy na zlecenie albo inne śmieciowe, obniżą stawki, zero socjalu - komu się nie podoba to woda. Potem zaczną nas wymieniać na bardziej opłacalnych. Ja już uciekam, a wy róbcie jak chcecie. Już to przerabiałem. Na Jas-Mosie po dwa, trzy miesiące czekają na pieniądze. [usunięte przez moderatora]

almarowiec

czas ewakuacji się zbliża szefie Zofiówki.I warto było tak pomiatać ludżmi,? ale jaką bronią walczyłeś taką zginiesz .

zniesmaczony...

Jaki Pan taki kram!!!,ryba psuje się od głowy,ale to jest właśnie Polska!!!...

almarowiec

wyplaty na czas zgoda.ale jak mozna obsadzac stanowisko szefa ochrony kims kto nie ma pojecia o ochronie kopaln,nie wie jak wyglada przepustka ,plan ochrony zakladu, jest po operacji bajpasow, z aparatem sluchowym.cyrk a nie ochrona.tak jest na zofiowce.pozwalnial pracownikow bez licencji po kursie a przyjal swoich kolegow emerytow bez uprawnien na umowe o prace.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Almar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Nie życz nic złego dla firmy ALMAR.Jest ok. Szkoda,że poszli w niewłasciwym kierunku. Zatrudniając przypadkowych ludzi na wielu kopalniach. Jednak jest to firma solidna, wypłaty na czas,zaplecze socjalne bardzo dobre. Mam nadzieje,że uda im się wygrać przetarg ale muszą przewartościować pewne złe schematy. Trzymam kciuki.

mały

nareszcie.przetarg tuż tuż.może pod inną firmą będzie lepiej.

Życzliwy

No ,może niebawem Wam wszystkim się skończy,poczekajmy jeszcze chwilę......

piękny

O [usunięte przez moderatora] już nie jestes dowódcą szkoda a tak było pięknie. Brawo nowy koordynator. Tak trzymać.

cypis

O jak miło ktoś z Almaru kumaty w prawie!!! Wobec powyższego proszę się zapoznać dokładnie z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości a szczególnie z art. dotyczącymi zakresu badania pracowników alkomatem !!!! Nie ma mowy o żadnych badaniach losowych czy rutynowych. Musi istnieć uzasadnione podejrzenie że pracownik jest (usunięte przez administratora) to toto podejrzenie jest pomówieniem-czyli czynem karalnym zarówno z oskarżenia publicznego ja i prywatnego! (usunięte przez administratora)

cypis

Z tą dyscypliną to wszyscy trochę przesadzają! Pracodawca jakim jest JSW SA ma OBOWIĄZEK nie dopuścić do pracy nietrzeźwego pracownika !!!! Nie ma prawa do przeprowadzania rutynowych czy losowych kontroli pracowników wchodzących i wychodzących z pracy ! To bezczelne łamanie prawa!!! Muszą mieć ku temu UZASADNIONY POWÓD !! W momencie gdy próba na alkomacie okaże się 0,00 promila jest to normalne pomówienie pracownika gdyż wygasa w.w uzasadniony powód! Jest to przestępstwo karane przez kodeks karny RP. W Almarze widzę teraz na bramach pełno byłych gliniarzy,donosicieli z pod znaku taxi i tym podobnych. Trudno od nich oczekiwać kultury i poszanowania prawa- Oni po prostu nie wiedza co to znaczy !!! W przeciwienstwie do ich zleceniodawców!!!

Tamara

nie jest zle???jesli brak wc na stanowiskach pracy w tej śmiesznej firmie uwazacie za LEPIEJ to może zacznijcie wszyscy mieszkac w lesie! Ja dziękuje za taką robote!Za nic ma sie osoby płci żenskiej!!!

Jak świat światem dawno nie widziano takiego dziwoląga.

maslana

Jesteś (usunięte przez administratora) hi hi chyba nigdy nie pracowałeś(usunięte przez administratora)

Pracowalem w firmie "ALMAR" prawie rok polecam fajna praca spoko ludzie tylko zarobki troszku male ale jaka praca taka placa :)

Tedor

Almar to niestety jedna wielka kicha nie firma.Wypłaty to grosze, żerują na naiwnych!(usunięte przez administratora) nie maja nawet (usunięte przez administratora) to jest smiech na sali i żenada, łamia prawa pracy! znam ludzi którzy tam pracuja i pracowali, więc chce ostrzec przed ta firemką!!!

ciekawa

a jaki system zmianowy ?? 8 czy 12 godzinny?? czy różnie ?

ciekawa

to chyba najważniejsze. Zauważyłam, że jest sporo dziewczyn...i jeśli już się zatrudnią to zostają na dłużej . Wnioskuje , że musi być dobrze.

ciekawa

Witam. A jak wyglądają zarobki w Almarze??

onn

Jedno trzeba przyznać w Almarze pracują piękne kobiety, łącznie z Panią [usunięte przez moderatora]

pracownik 2

Zgadzam się z Tobą. Moje pytanie jest takie jak ta pani [usunięte przez moderatora] przeszła badania psychologiczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Jastrzębie-Zdrój

Almar