Almar

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Almar

pracownicy 2010-08-23 22:17:03
O KADZENIU NIE MA MOWY ,JEST TO OSOBA GODNA ZAUFANIA I TYLKO NIEKOMPETETNA I OSOBA MOZE TAK PROSTACKO ROZUMOWAC.,ZAL TYLKO ZE NA TYM FORUM DOMINUJE OSZOLOMSTWO COZ TERAZ W DOBIE TECHNIKI KAZDY KTORY NIE MA NIC DO POWIEDZENIA PROBUJE TU ZAISTNIEC
ktoś 2010-08-24 05:17:12

Jednak to prawda głośno nie można nic powiedzieć źle na Almar bo
zaraz zaczyna się nagonka.
Mamy z przeszłości wiele przykładów.
A,że ludzie się boją o pracę to zrozumiałe.
Ale na pocieszenie powiem,że w dużo firmach jest tak samo.
Co trzeba dać na duży plus Almarowi zawsze wypłata jest o czasie
a ludzie z licencjami zatrudnieni są na umowę o pracę, są wypłaty za wczasy, za buty,badania itp.
Nie jest tak źle tylko aby zmienił się sposób doboru ludzi do pracy oraz
aby była różnica w zarobkach między pracownikami bez licencji a z licencjami.
pracownik ochrony 2010-08-24 12:20:14
Trzeba było się uczyć a nie rzucać kamieniami na szkołę.
Tobyś chodził pod krawatem.
ktoś 2010-08-26 11:01:46
ALMA mateR uroczysta, średniowieczna nazwa nadawana szkołom ,zwłaszcza uniwersytetom i akademiom.
ktoś 2010-08-27 04:56:37
ALMARia-szafa do przechowywania broni,kosztowności,dokumentów, leków.
poeta 2010-08-29 12:14:40
Za najlepszą wypowiedź NAGRODA.
tw 2010-09-03 22:34:47
To już kolejna firma w której ten gościu pokazuje na co go stać i jakim jest naprawde oszołomem.Pracowałem pod jego rządami i sam na własnej skórze przekonałem się co to( usunięte przez administratora )ALMARU zobaczcie w ilu firmach ten człowiek pracował i dlaczego z każdej wylatywał z hukiem!!
prowadzący tw. 2010-09-04 10:39:36
TW-tajny współpracownik ( usunięte przez administratora ) Na ilu kolegów i koleżanek doniosłeś w czasie pracy w ALMARZE? Sądzę ,że dużo razy więc ( usunięte przez administratora ) skompromitowałeś sie. Pracownicy ALMARU uważajcie na niego ( usunięte przez administratora )
???????????????? 2010-09-16 15:18:07
Oooooooo;widzę że zakichanemu gryzipiórkowi puściły nerwy!!!!!!!,
widać przydałby się dłuższy pobyt w Rybniku,jednak jesteś przypadkiem klinicznym z tymi Twoimi wypocinami,może to wreszcie zrozumiesz co mówią do Ciebie inni zaś Ty sobie ubzdurałeś ,że jesteś nawiedzony-spuść po sobie wodę i posyp łepetynę popiołem....
pracownik 2010-10-01 05:08:19
Pani( usunięte przez administratora )eszcze pracuje w Almarze? Za to co porobiła nam na( usunięte przez administratora ) nie powinna już w naszej firmie pracować.
pracownik 2 2010-10-01 08:16:47
Zgadzam się z Tobą.
Moje pytanie jest takie jak ta pani [usunięte przez moderatora] przeszła badania psychologiczne?
onn 2010-10-02 10:41:46
Jedno trzeba przyznać w Almarze pracują piękne kobiety, łącznie z Panią [usunięte przez moderatora]
ciekawa 2010-10-05 10:00:24
Witam. A jak wyglądają zarobki w Almarze??
ciekawa 2010-10-05 17:17:28
to chyba najważniejsze. Zauważyłam, że jest sporo dziewczyn...i jeśli już się zatrudnią to zostają na dłużej . Wnioskuje , że musi być dobrze.
ciekawa 2010-10-05 17:20:06
a jaki system zmianowy ?? 8 czy 12 godzinny?? czy różnie ?
Tedor 2010-10-30 13:02:01
Almar to niestety jedna wielka kicha nie firma.Wypłaty to grosze, żerują na naiwnych!( usunięte przez administratora ) nie maja nawet ( usunięte przez administratora ) to jest smiech na sali i żenada, łamia prawa pracy! znam ludzi którzy tam pracuja i pracowali, więc chce ostrzec przed ta firemką!!!
:) 2010-11-09 15:45:46
Pracowalem w firmie "ALMAR" prawie rok polecam fajna praca spoko ludzie tylko zarobki troszku male ale jaka praca taka placa :)
maslana 2010-12-02 02:23:59
Jesteś ( usunięte przez administratora ) hi hi chyba nigdy nie pracowałeś( usunięte przez administratora )
anonim 2010-12-04 13:10:41
Jak świat światem dawno nie widziano takiego dziwoląga.
Tamara 2011-02-25 09:41:48
nie jest zle???jesli brak wc na stanowiskach pracy w tej śmiesznej firmie uwazacie za LEPIEJ to może zacznijcie wszyscy mieszkac w lesie! Ja dziękuje za taką robote!Za nic ma sie osoby płci żenskiej!!!
cypis 2011-05-27 17:48:58
Z tą dyscypliną to wszyscy trochę przesadzają! Pracodawca jakim jest JSW SA ma OBOWIĄZEK nie dopuścić do pracy nietrzeźwego pracownika !!!! Nie ma prawa do przeprowadzania rutynowych czy losowych kontroli pracowników wchodzących i wychodzących z pracy ! To bezczelne łamanie prawa!!! Muszą mieć ku temu UZASADNIONY POWÓD !! W momencie gdy próba na alkomacie okaże się 0,00 promila jest to normalne pomówienie pracownika gdyż wygasa w.w uzasadniony powód! Jest to przestępstwo karane przez kodeks karny RP. W Almarze widzę teraz na bramach pełno byłych gliniarzy,donosicieli z pod znaku taxi i tym podobnych. Trudno od nich oczekiwać kultury i poszanowania prawa- Oni po prostu nie wiedza co to znaczy !!! W przeciwienstwie do ich zleceniodawców!!!
cypis 2011-05-27 18:05:56
O jak miło ktoś z Almaru kumaty w prawie!!! Wobec powyższego proszę się zapoznać dokładnie z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości a szczególnie z art. dotyczącymi zakresu badania pracowników alkomatem !!!! Nie ma mowy o żadnych badaniach losowych czy rutynowych. Musi istnieć uzasadnione podejrzenie że pracownik jest ( usunięte przez administratora ) to toto podejrzenie jest pomówieniem-czyli czynem karalnym zarówno z oskarżenia publicznego ja i prywatnego! ( usunięte przez administratora )
piękny 2012-02-17 09:27:49
O [usunięte przez moderatora] już nie jestes dowódcą szkoda a tak było pięknie.
Brawo nowy koordynator.
Tak trzymać.
Życzliwy 2012-02-21 18:32:47
No ,może niebawem Wam wszystkim się skończy,poczekajmy jeszcze chwilę......
mały 2012-02-22 18:24:32
nareszcie.przetarg tuż tuż.może pod inną firmą będzie lepiej.
ja 2012-02-28 08:37:14
Nie życz nic złego dla firmy ALMAR.Jest ok.
Szkoda,że poszli w niewłasciwym kierunku.
Zatrudniając przypadkowych ludzi na wielu kopalniach.
Jednak jest to firma solidna, wypłaty na czas,zaplecze socjalne bardzo dobre.
Mam nadzieje,że uda im się wygrać przetarg ale muszą przewartościować pewne złe schematy.
Trzymam kciuki.
almarowiec 2012-03-02 17:17:25
wyplaty na czas zgoda.ale jak mozna obsadzac stanowisko szefa ochrony kims kto nie ma pojecia o ochronie kopaln,nie wie jak wyglada przepustka ,plan ochrony zakladu, jest po operacji bajpasow, z aparatem sluchowym.cyrk a nie ochrona.tak jest na zofiowce.pozwalnial pracownikow bez licencji po kursie a przyjal swoich kolegow emerytow bez uprawnien na umowe o prace.
zniesmaczony... 2012-03-15 13:45:45
Jaki Pan taki kram!!!,ryba psuje się od głowy,ale to jest właśnie Polska!!!...
almarowiec 2012-03-16 18:31:28
czas ewakuacji się zbliża szefie Zofiówki.I warto było tak pomiatać ludżmi,? ale jaką bronią walczyłeś taką zginiesz .
ALMAROWIEC 2012-03-18 09:13:42
Czas zbliża się dla wszystkich. Tak narzekaliśmy ale jakoś było. A teraz? Uważacie, że w innych firmach jest lepiej? Moment się przekonamy i jeszcze będziemy żałować, że nie pracujemy w Almarze.
Najpierw będą nam obiecywać złote góry. Po jakimś czasie (krótkim) zmienią umowy na zlecenie albo inne śmieciowe, obniżą stawki, zero socjalu - komu się nie podoba to woda. Potem zaczną nas wymieniać na bardziej opłacalnych. Ja już uciekam, a wy róbcie jak chcecie. Już to przerabiałem. Na Jas-Mosie po dwa, trzy miesiące czekają na pieniądze.
[usunięte przez moderatora]
almarowiec 2012-03-18 17:42:41
bzdury piszesz człowieku. Na Jasmosie pracowałem za Dozurbudu , wypłata była na czas, umowa o pracę, można było nieżle dorobić w ramach nadgodzin 8zł20gr na rękę.Szkoda że teraz przegrali.A w Almarze co miałeś- na każdym pasku dopłata do minimum.
almarowiec 2012-03-19 09:36:24
[usunięte przez moderatora] serwis jest na Jasmosie teraz.Ale ja mówię jak było za . Dozorbudu,czyli tej firmy co teraz wygrała z Almarem , już mniej zarabiać nie możemy, a za Dozurbud było o.k.
alm 2012-03-20 05:43:26
za dozorb. bylo ok ale mieli stawke 12,49 a teraz wygrali za 9,95 [usunięte przez moderatora]
almarowiec z Zofiowki 2012-07-15 20:01:44
Dyrektorzy Dozorbudu` Nie zatrudniajcie obecnego szefa ochrony z Zofiowki na wygranych kopalniach! Juz teraz nie ma kto robic a ten czlowiek potrafi tylko zwalniac ludzi`
ziom 2012-09-20 17:02:21
haha ja bez zwrotow za paliwo zaduwalem na Suszec na usmolony smierdzacy posterunek za 4,5 netto z Pawlowic wg was to jest normalna firma?to gratulacje.Nigdy wiecej. Pozatym jak firmy obnizaja stawki to teraz moze byc juz tylko gorzej.Zadna firma nie jest idealna na to nie liczcie,dlatego zawsze beda pracowac tan emeryci rencisci bo ci co potzrbuja grosz na chleb.Nie widze szans na poprawe.
cytrynka :) 2012-09-25 14:50:37
To nie jest firma ochroniarska, to jest zakład pracy chronionej dla emerytów! rządzą i robią karierę eliminując młodych bo pewnie brakuje im na suchary...nie polecam, ta firma to farsa i śmiech na sali...
Edyta 2012-10-01 06:33:54
Narzekaliśmy na ALMAR. Co teraz mamy? Zatrudnieni w trzech firmach? [usunięte przez moderatora] Już słyszałam rozmowę, że na początku musimy to rozkręcić, a potem wszystkich wymienimy. Koordynatorzy kopalni dogadani. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno. Dogadali się sprzedawczyki. Zobaczycie, że w niedługim czasie zatęsknimy za Almarem. Ja się urywam. Nie chcę pracować dla Dozurbudu. Wpisani są ludzie fikcyjni. Szef ochrony (Zofiówka) kryje już wszystkie niedociągnięcia i brudy - ciekawe za ile.Najbliższa kontrola i są wyłożeni. [usunięte przez moderatora]
mały 2012-10-05 19:10:52
brawo [usunięte przez moderatora] za konkretna kase wszyskto da sie zrobic.To ze szef Zofiowki to kombinator juz wiemy od listopada.Dziwic sie nalezy tylko koordynatorom,ze takiego czlowieka akceptuja.Ale lepiej mieć tępaka za szefa co na niczym się nie zna niż kogoś kto ma swoje zdanie i pomoże pracownikom.Bo to co teraz jest na Zofiowce to horror.Już nie ma kto robić w takim cyrku a dopóki będą tacy koordynatorzy i szef to będzie jeszcze gorzej.
E. 2012-10-16 09:00:02
Kto jak może niech ucieka stąd. Za chwilę będą kary za wszystko, żeby wyszli na swoje, a nam ucinać będą wypłaty ile tylko będzie można. To jakaś chora firma ten Dozorbud. A wracając do sprawy to popytajcie w Ekotrade za co wyleciał p. [usunięte przez moderatora] - kombinatorstwo, przekręty. Każdy Wam to powie. Na razie naszym nowym pracodawcom to pasuje. Dziwie się tylko, że kiedyś byliśmy zgrani, a teraz? Odebrali nam resztki godności?
Wyzwolony z Dozorbudu 2012-10-16 09:09:01
Uderzajcie do KOKu. Ja przed tą szopką się zwinąłem. Mam spokój i to przeczekam. Pozdro dla wszystkich na Zoście. Nie dajcie się. Skrzyknijcie się!!!! A z tym panem to nie chce mieć nic wspólnego - mówię o waszym szefie. Wyrazy współczucia... Czekam na Was.
byly almarowiec 2012-10-18 20:33:49
Człowieku na Zofiówce nigdy nie było zgrania. Gdyby tak było to szef dawno byłby już wywalony.Wywalili go z Ekotrade, zawiesili w Almarze, a mimo to koordynatorom z Zofiówki odpowiada taki człowiek. Chore a jednak prawdziwe. Prawo koordynatorzy tak trzymac, nie ma to jak szef co na niczym sie nie zna, nic nie umie, mozna mu wciskać kit. Szkoda tylko zwyklych pracowników, pozostaje nam tylko szukac pracy na innych kopalniach, bo dopóki na Zofiówce będą tacy przełożeni to nigdy tu nie bedzie normalnie tak jak na innych kopalniach, chyba że ktoś wreszcie zainteresuje się tą chorą atmosferą jaka tu panuje. Może z przyjściem Dyrektora P. na Zofiówce cos wreszcie zmieni się na lepsze.
normalny 2012-10-29 18:55:05
Przyszła nowa firma i jest ok.

Stare zasady przestały obowiązywac.

Szef ochrony trzymaj tak dalej bo do tej pory nic nie robili.
Szarak 2012-11-19 08:02:21
Dostaliśmy wypłaty? Śmiechu warte. Jedynie to Pan Dyrektor zarobił na tym interesie. Chodzimy w mundurach Almaru. Posterunki puste, nieobsadzone. 6 dniowy dzień pracy - Sobota - czarny dzień. Czekam kiedy się dobiorą kontrole i to padnie na pysk. Banda [usunięte przez moderatora]!
Luśka 2014-02-22 18:01:49
to teraz nie jest Dozorbud tylko DGP i mimo ze czasem przesadzają to jest ok i kasa na czas, paski są chociaż, ja akurat wczesniej miałem 10 razy gorsze firmy za 4 i 5 zł, masakra. w Almarze się wam fajnie robiło, bo nic nie trzeba było robić, teraz cokolwiek trzeba zrobić a nie kase brac za spanie jak kiedyś było. To już nie jest rok 95 tylko 2014 i Unia.Tylko stawki by ,mogły być większe, warunki socjalne i umowy o prace bo to akurat jest do bani.
Tylko niech stawek nie obniżają, bo będę musiał wrócic tam gdzie wcześniej tam ostatnio podwyżzają a nie obniżają.
kopidol 2014-09-19 07:37:46
Pozdrawiam "przemila" Pania kierowniczke z KWK Krupinski.Przyjdzie czas ze sie spotkamy i rozliczymy,
anna 2015-01-21 20:53:17
najpierw jeszcze trzeba miec plecy chłopcze
weteran 2015-12-01 21:43:30
dlaczego usuwane są negatywne wpisy, boicie sie prawdy o tym swoim DGP???
kosmos 2016-02-26 21:40:32
WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO
Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik".

Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister.

Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki.

Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.
koniec firm bez dofinansowania z fron 2016-05-07 20:20:03

12 zł za godzinę pracy jednak od września
Rząd chce ukrócić zastępowanie umów o pracę umowami cywilno-prawnymi. Od września ma obowiązywać stawka 12 złotych brutto za godzinę pracy na umowę-zlecenie i ewidencja czasu pracy - powiedział w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.
Nowe zapisy mają dotyczyć głównie firm ochroniarskich, sprzątających i budowlanych, w których stawki godzinowe są często dużo niższe. Przepisy nie obejmą na przykład całodziennych opiekunów w rodzinnych domach opieki społecznej. Dodatkowo ministerstwo chce, by w ramach umowy-zlecenia ewidencjonowano czas pracy. Ma to sprawdzać Państwowa Inspekcja Pracy. Stawka 12 złotych za godzinę przy umowach-zleceniach ma być także uwzględniona w przetargach w instytucjach publicznych.

Wiceminister poinformował, że zmiany wejdą w życie prawdopodobnie od września, a nie od lipca - jak wcześniej zapowiadano. Dłuższy czas ma służyć lepszemu przygotowaniu przepisów.

Problem umów-zleceń o niskich stawkach może dotyczyć od miliona do półtora miliona osób.

Kara za nieprzestrzeganie przepisów ma wynosić 2 tysiące, a przy recydywie - 5 tysięcy. Jeśli pracownik wystąpi na drogę sądową, w razie wygranej może mu być przyznane do 30 tysięcy złotych.
romek 2016-06-11 14:40:49
gdyby mi za nadgodziny nie płacili, to bym z pracy zrezygnował. Widocznie tutaj problem jest nieco naciągnięty :)
Zostaw swoją opinię o Almar - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almar