Opinie o BUDOPLAST w Barlinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BUDOPLAST. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BUDOPLAST o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOPLAST w Barlinek

serwis

Witam mogę pomóc każdemu niezadowolonemu klientowi mam 20 letnią praktykę mój nr tel (usunięte przez administratora)

budrys
@serwis

Dajcie sobie spokój z pracą dla tej firmy no chyba ze chcecie dorobić się nerwicy a to się odbija na rodzinie chyba ze dostaniecie wszystkie warunki na umowie a nie 1200 na papierze a resztę do ręki bo nigdy nie zapłacili wszystkiego mnie kasowali za wc 10 na miesiąc a pomimo tego ze pracowaliśmy od 7 do 17 to jeszcze za brudną podłogę kasował 50 zl od każdego i za miarki 5 m po 100 zl tam zawsze wszyscy są nierobami i debilami

cisz

Mimo wielu pytań stawianych przez użytkoników zainteresowanych rpacą czy czymkolwiek innym związanym z budoplastem to nie za wiele jest odpoweidzi. tak się zastanawiam czym to jest spowodowane. Mam pecha ostatnio w życiu i co nie wejde na wątek firmy która mi się już podoba to jest cisza, a chciałbym poznać aktualną sytuacje

`Klient

(usunięte przez administratora) Kupiłem u nich okna, po pierwsze wstawili inny rodzaj niż było w umowie, po drugie wyprodukowali okna o innych wymiarach, nieznacznie ale w efekcie końcowym mam przez to pewny dyskomfort, nie wykonali usługi zgodnie z umową, fatalny montaż, który musiałem poprawiać, i co na końcu? Awantura o kasę! Sprawa jest w sądzie. Może ktoś chce razem zadziałać żeby Panu Kowalskiemu utrzeć, jak tu czytam zbyt zadartego nosa. proszę o kontakt, klubeuropa@wp.pl

Biguś

Może po prostu pracownicy wolą się nie wypowiadać... A szkoda, bo to duża pomoc choćby dla mnie - obecnie właśnie poszukuję pracy w podobnej działce i myślałem o budoplaście.

Klient
@Biguś

Witam ja zostałem oszukany przez Budoplast jako Klient, który zlecił wykonanie okien energooszczędnych. Same wady w tym zleceniu, fatalny kontakt.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BUDOPLAST? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Joanna

Proszę o opinie o oknach brugmann produkowanych przez BUDOPLAST w MOSTKOWIE. Mieszkam niedaleko ,a noszę się z zamiarem wymiany okien i chciałabym wiedzieć czy warto zamówić w MOSTKOWIE.

Klient cd

Ale żeby było jasne, współczuję wszystkim, którzy kiedykolwiek zostali, lub czują się oszukani prze NIEUCZCIWYCH PRACODAWCÓW, czy PRACOWNIKÓW Jeśli tutaj tak się stało, to jest to bardzo smutne. Pozdrawiam

Klient

Widzę, że tutaj raczej pracownicy sobie używają:) A ja szukałem opini o oknach u klientów, znalazłem i kupilem okienka u nich. Jest ok. Ps. Chociaż początkowo to forum mnie wystraszyło. Ale pomyślałem sobie, że nie obchodzi mnie kto jaki jest. To jego problem.

?

Pracujesz tam to życzę powodzenia. Znam gościa który ciężko pracował za friko od samego początku na [biznesmena ] i jego rodzinkę. Zyczę powodzenia.

Normalny

Witam pozew zbiorowy daj sobie spokój parę lat po sądach ja to nawet za kibel płaciłem im 10 zł miesięcznie w baroli i po 100 za sprzątanie to jest dopiero mobbing oni za nic mają każdego nawet z rodziną nie rozmawiają po poszło o kasę a ktoś morze pokazać mi ich przyjaciół bo ja nie znam a znam ich od 1999 roku

Pozew zbiorowy .Daj sobie spokój,chyba że żartujesz.To są chorzy ludzie. Nie mają za grosz honoru.Dla pieniędzy zrobią wszystko.I przy okazji chciałbym przeprosić pana którego niedawno spotkałem i myślałem,że to właśnie mój były szef.LUDZIE UWAŻAJCIE NA NICH.....

PRACOWNIK

WITAM SZUKAM BYŁYCH PRACOWNIKÓW DO POZWU ZBIOROWEGO

Witam zapytajcie się o wyroby kowalskiego u np pana Brusilewicza rynek barlinek albo u pana Michno pab 21 na Gornej albo polsat barlinek ludzie większego bubla nie kupicie nigdzie dlatego ze on niema pracowników znających ten fach bo tam ludzie pracują do pierwszej wypłaty

klient

Co powiecie na temat jakosci okien i ich montazu,jak wygladaja terminy zamowien,jest drogi na rynku czy tani,zamierzam sie tam wybrac po dosyc duze zamowienie ale z tego co widze to jakis (usunięte przez administratora)

Irek

tak potwierdzam ten facet to fajfus i niech twoj facet tam nie idzie chyba ze chce zostac [usunięte przez administratora] przez faceta a to troche nieetyczneo, odradź mu tą robote ja bym wolał u diabła w piekle na 3 zmiany robić

ruda

mam pytanie odpowiedzcie;ten facet to naprawde taki (usunięte przez administratora) ? moj facet chce tam isc do pracy,obiecali mu 2.000 do2.500zeta wypłaty ale jak to czytam to az sie boje....prosze o odpowiedź....z góry dzięki...

Stary Budrys

Ten kto napisał że pracuje tam 3 lata i jest mu dobrze i to chyba się [usunięte przez administratora]mocno w łeb, pracowałem tam ładnych pare lat, zaczynałem w Barlinku i załapałem się na Mostkowo. Znam tych ludzi co pracowali w tym czasie czyli te 3 lata wstecz i nie kojarzy mi się żeby ktoś był zadowolony. Pozdrawiam tych pracowników bo to równi kolesie, mam nadzieję że już nie dorabiają grubasa. Ten pracujący 3 lata to chyba siedzi w biurze i na imię [usunięte przez administratora] (szefowa), sprawdźcie datę i godzinę dodania tej opinii, no chyba że się coś zmieniło i pracownicy mają laptopy z internetem i piszą opinie w czwartek po 8 rano ze stołówki.

enrique

wez ty anonim lepiej sie nie udzielaj jak nie znasz [usunięte przez administratora],, też tam robiłem i ta firma to jedna wielka hała,, grubas siedzi w biurz i wpieprza kotlety a żonka niczym Oświecimski kapo maszeruje po zakładzie i obcina jak komornik szafe,, [usunięte przez administratora]! no i te obiecywane zarobki hehe,, pewnie jedna czy dwie osoby zarabiaja tam nieźle bo nie mial by kto tam robić ale dla reszty pracownikow szef jest kawałem [usunięte przez administratora] ,, znam kilka osob ktorym do dzisiaj wisi obiecana kase za prace a kazal im wypierda.ac,,, brzydze się takimi ludźmi a ty anonim wez sie lepiej ogarnij i nie bron tego grubasa

Irek

...pracowałem u tego typa ze 2 miesiące, pracowników ma za gówno, mnie samego oszukał na 500zl, najgorszy pracodawca jakiego w życiu miałem, razem z żonką [usunięte przez administratora] pracowników i obwiniają ich za wszelkie niepowodzenia w firmie nawet jak maszyna robi coś nie tak, zatrudnia pracowników obiecuje im złote góry tzn zarobki koło 2000zl a na końcu wyciągniesz może z 1000zl a pan Kowalski mówi ci dowidzenia :)) Masakra!! tacy ludzie powinni być usuwani z rynku, oni nie dają ludzią środków do życia, wręcz przeciwnie idzie się wykończyć psychicznie w tej firmie jak taki szef przyjdzie i cie wyzywa od najgorszych

Jestem byłym "budrysem" i w pełni się zgadzam z p/w. Jeden wielki [usunięte przez administratora], powinni zatrudnić tam [usunięte przez administratora] żeby go ogarnął. Najlepsza to tam była "szefowa", mistrz w obiecywaniu, jeżeli ci coś obiecała to znaczyło to samo co [usunięte przez administratora]. się i nie zawracaj gitary. Ściemniała pracownikom jak i klientom.. Jeżeli termin odbioru okna był za 3 tygodnie to znaczyło że 3 tygodnie to będzie poślizgu i wychodziło 1,5 miesiąca. Byli i pewnie jeszcze długo będą ludzie którzy czekają PÓŁ ROKU na jakąś regulację.

Witam byłych i obecnych [usunięte przez moderatora] Ten "zakład" to jeden wielki BURDEL, zero organizacji, nic nigdy nie jest gotowe na czas a ludzie są tam traktowani jak element, nie można chorować, nie wolno się sprzeciwiać nadgodziną, umowy ZLECENIE a pensja (raczej datek) 950zł i to za 10 godzin dziennie. DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MYŚLĄ O PRACY U TEGO [usunięte przez moderatora] KOWALSKIEGO, RADZĘ SIĘ MILION RAZY ZASTANOWIĆ NIŻ MARNOWAĆ CZAS NA DORABIANIE ŁYSEGO GRUBASA.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOPLAST - Barlinek

BUDOPLAST