Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wolny

@aaa Masz dużo racji w swojej wypowiedzi. Ale ja nie znam idealnej firmy, a pisać tylko negatywnie o TMF jest nieuczciwe.

@Wolny

Może nie chodzi o idealną firmę ale o normalną a TMF nie należy do normalnych kto tam był i widział to wie o czym piszę:/

Wolny

Najważniejsze, że TMF jest dobrą firmą, rozwijającą się. Niestety na forum bardzo często pisane są opinie przez osoby nie mające dobrej opinii w firmie!. Gdzieś trzeba wywalić z siebie złość to najlepiej tu!

Magdalena
@Wolny

i tak i nie może piszą tutaj też osoby które tam pracowały,widziały co i jak i po prostu im się tam nie spodobało

aaa
@Wolny

"Najważniejsze, że TMF jest dobrą firmą, rozwijającą się. " - brzmi to tak, jakbyś chciał sam siebie przekonać, że tak właśnie jest. Najważniejsze, że Ty masz o niej dobre zdanie. A wiadomo jak jest z racją - każdy ma swoją. "Niestety na forum bardzo często pisane są opinie przez osoby nie mające dobrej opinii w firmie!."- jakby to była zbrodnia. Gdyby pisały tylko takie, które mają dobrą opinię, też nie byłoby to miarodajne, obiektywne. Cóż poradzisz, że ludzie niezadowoleniem dzielą się najchętniej... " Gdzieś trzeba wywalić z siebie złość to najlepiej tu!" - jako przestroga, to nie znam lepszego miejsca. Ale żeby miejsce pracy stało się lepsze, to faktycznie, takie uwagi najlepiej byłoby zgłaszać wewnętrznie w firmie. Źle, jeśli firma sama nie widzi problemu, a sugestie pracowników ignoruje.

Ważny

Przecież nikt nikogo nie będzie trzymał na siłę w firmie. Rotacje w firmach to zupełnie normalna sprawa.

@Ważny

No nie wiem czy to takie normalne.W dobrych firmach nie ma rotacji jak już to raz na jakiś długi czas albo że ktoś idzie na emeryturę.Znam to z autopsji. Ta firma ma złą opinie nie ma co się oszukiwać i ludzie inteligentni odchodzą albo nie podejmują zatrudnienia-proste.

@ON

(usunięte przez administratora) ze nie ma rotacji!!! Gdzieś ty się uchwał? W slusznie minionym ustroju!?!?! Kto teraz całe życie pracuje w jednej firmie!!!??? Prześledzić informacje o największych i najlepszych firmach i tych co najwięcej płacą i dają najwięcej benefitow! Znajdź mi tam ludzi ze stażem większym niż 10-15 lat!?!

ON

Nie napisałem,że całe życie ale długie lata - to miałem na myśli. "Ale skąd ty masz informacje ze uciekają co? Pieprzysz trzy po trzy!!! To ze stale rekrutujemy nie znaczy ze ludzie uciekają! Tylko ze się rozwijamy! W Katowicach w planach jest zwiększenie liczby zatrudnienia o 100%!!" buhahahahahah rozbawiłeś mnie do łez. "Prześledzić informacje o największych i najlepszych firmach i tych co najwięcej płacą i dają najwięcej benefitow! Znajdź mi tam ludzi ze stażem większym niż 10-15 lat!?!" Sprawdziłem,zarobki nie są najlepsze w TMF, są firmy gdzie ludzie mają o wiele lepiej:)

SSSSSs
@ON

A nie pracujesz przypadkiem w budżetówce?!?! Bo nie słyszałam jeszcze o korporacji bez rotacji!!

@SSSSSs

NIE

prawda@

hm......lody dostaliście ....ciekawe za co ;) Rzadko kiedy pracodawca o tym pomyśli - może jednak TMF nie jest taki ... z..!? Kto, coś wie o firmie niech pisze............, ale uczciwie ...1

Acc
@prawda@

Lody dostaliśmy z okazji upałów...:-)... I to nie pierwszy raz..a w środy dostajemy owoce...:-). Uważam że TMF to całkiem interesujace miejsce do pracy...no i fajni ludzie tam pracuja ????

tutka
@Acc

zależy w którym dziale Ci fajni ludzie,wiem co mówię:)w kadrach nie za fajni

Tama
@tutka

"w kadrach nie za fajni" Piszesz o ludziach z UCMSu, Extora czy starego TMFu? Bo ludzi ze starego TMFu bardzo dobrze wspominam, jako fajnych, sympatycznych i pomocnych ludzi. Z kolei o osobach z UCMSu słyszałam wiele złego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

ona

jak dzieci, cieszą się że lody dostali buhahahahah

Ważniak

Niestety żeby dawali jeszcze drugie tyle to i tak będziecie niezadowoleni. A czy z pewnością każdy zarobił na to co dostaje? Pakiet socjalny plus pensja i powinni oczekiwać pracy tylko 3 dni w tygodniu prawda? Trzeba sie zastanowić i policzyć ile to jest w sumie warte!!!

@Ważniak

A kto napisal, że chce tylko 3 dni w tygodniu pracowac? Bylo jedynie napisane, że TMF slabo placi w porownaniu z konkurencja. A kolega Ważniak nadinterpretuje fakty ;)

Waga

Słyszałem, że TMF ma bogaty pakiet socjalny, w połączeniu w pensją jest ok.

@Waga

Pakiet socjalny bez szału... Raczej standardowo: prywatna opieka medyczna, dość droga karta sportowa, dofinansowanie lekcji angielskiego i jakieś śmieszne grosze na kwartalną integrację w działach. To wszystko, co przychodzi mi do głowy.

@Waga

Walczyk

Jesteście pewni, że nie da się napisać coś dobrego?

Magda

Ta firma to totalna pomyłka a Kinga ciągle robi błędy ha ha

nina2886

Witam. Zamierzam starać się o pracę w firmie jak w temacie, mam pytanie czy stawki podawane powyżej to płaca brutto i czy prawdą jest to co oferuje firma, czyli poza angielskim opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kultury? obecnie jestem zatrudniona i podejmuję pewne ryzyko, nie ukrywam że zarobki są dla mnie ważne...

olo
@nina2886

jakie stawki?

Olo
@nina2886

O stawkach wynagrodzeń się nie rozmawia. Tak jak napisałaś firma oferuje: - zajęcia języka angielskiego - 1,5h raz w tygodniu z native speakerem, finansowane w całości przez pracodawcę, - opiekę medyczną w Lux Medzie - finansowana przez pracodawcę, większe pakiety/członków rodziny pracownicy pokrywają sami, - karta sportowa jest częściowo finansowana z ZFŚS, częściowo przez pracownika, - dofinansowanie do kultury finansowane z ZFŚS, - w okolicach świąt wypłaty z ZFŚS, - roczna premia za niechorowanie.

Wolny

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak przedstawia się sytuacja firmy w związku z przekazywaniem jej? Złożyłem swoje cv i czekam na telefon w sprawie rozmowy dlatego tak dopytuję. Czy taka sytuacja może zmienić coś dla nowego kandydata? Proszę o kilka słów wyjaśnień.

Wolny

Piszecie z myślą żeby dokopać firmie ale strach stracić dobrą pracę ? Trudno to ocenić bo nie zrozumiem postępowania ludzi.

@Wolny

Poważnie w TMF jest dobra praca i zarobki?Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Poproszę o argumenty:) Chyba że na dzień dzisiejszy nie ma już żadnych wolnych wakatów.

Venus

"zaciekawiony" - nie jesteś podpłacony, aby zrobić zamęt kandydatom starającym się o pracę?. Nowym kandydatom starającym się o pracę w TFM w Katowicach - proponuję, aby sami się przekonali jak naprawę jest ! ( konkurencja "czyha" i zrobi wiele). „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

@Venus

Tylko zapytałem bo ktoś mi tak powiedział.Koniec kropka.

zaciekawiony

Czy to prawda że ta firma upada?a zatrudniają tyle ludzi po to żeby tylko pozamykać ten bajzel?

Zuzanna

@Gabryś dziękuje za odpowiedź odnośnie nauki języka angielskiego. Mam jeszcze pytanie czemu uważasz, że nie warto obecnie zaczynać pracy w TMF Poland? Czy przez bałagan rozumiesz to, o czym pisze @Marisol 2017-06-14 15:38, czyli przejęcie przez firmę spółek UCMS i Extor i dwukrotne zwiększenie liczby pracowników?

Gabryś

J. Angielski raz w tygodniu od 8 do 9:30, nie płaci się nic ale trzeba odpracować godzinę (pół godziny jakby w gratisie). J.angielski prowadzi koleś, który nie potrafi słowa po polsku i to powinien byc plus ale zajęcia są raczej nudne. Nie zachęca do rozmowy - jeśli nie chcesz się udzielać przez półtorej godziny to w sumie można siedzieć i tylko słuchać. Z tego co wiem to mało osób jest zadowolonych - większość bierze zajęcia z j.angielskiego poza firmą. I Kija ma rację - w TMF jest bałagan - nie warto obecnie zaczynać tam pracę.

Kija

Ostatnio jest spory bałagan, to nie jest najlepszy moment na rozpoczęcie tutaj pracy.

olena
@Kija

Po co te głupoty piszesz?Skoro nadal tam pracujesz to chyba nie jest tak źle.Dziwi mnie to że pracujesz tam,rozumiem osoba która tam już nie pracuje.Powinni sprawdzić IP i zwolnić osobę a nie trzymać kogoś kto kopie dołki swojemu pracodawcy.Trzeba chyba mieć nie równo pod sufitem.

Topman
@olena

Z postu @kija nie wynika, że nadal tam pracuje. Poza tym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na dany temat. Stwierdzenie faktu, że w firmie jest bałagan i nie jest to dobry czas na rozpoczęcie pracy w tmf, nie znaczy jeszcze, że kija wyraża się źle o pracodawcy. Po co tyle emocji?

Zuzanna

@tinawidziałam w ofercie pracy, że w firmie jest możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych dla pracowników na terenie biura. Też dołączam się do Twojego pytania. Ciekawi mnie jeszcze w jak dużych grupach odbywa się nauka oraz jak często odbywają się zajęcia.

tina

Napiszcie coś o nauce języka angielskiego wiem że prowadzi ją jakiś Amerykanin ale czy są jakieś grupy zaawansowane mniej zaawansowane i ile kosztuje miesięcznie udział w tych zajęciach?czy można się dużo nauczyć?

Wolny

Praca w takiej firmie jak TMF jest nie dla każdego. Tu są potrzebni ludzie ambitni i chętni do pracy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i pracując tu mogę to potwierdzić. Jest dużo pracy ale za darmo nie pracujemy!!

@Wolny

Bzdura.Ludzie ambitni i chętni do pracy nie pracują w takiej firmie,a jak już to tylko przez chwile.

@Wolny

wolny napisz o lekcjach angielskiego ile się płaci i czy jest podział na zaawansowanych mniej zaawansowanych

jaki dział jesteś?

@.

kadry i płace

@tina

zaraz zaraz,to kadry czy płace bo to są dwa różne działy i podlegają pod kogo innego

@tina

To w czym jest problem zapytać się swojego Managera?Ile kobieto masz lat?Przecież on nie gryzie chyba nie?

Tina
@Wolny

Spokojnie wiem ze wszystkiego się dowiem ale pracec zaczynam za miesiąc i wtedy będę wszystko wiedzieć a myślałam że powiesz mi wcześniej pozdrawiam

Tina

ha ha ha

Magda?

Nowa
@Tina

Czy możesz napisać jak Ci się pracuje w TMF? Zastanawiam się nad stanowiskiem ds. płac.

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.