Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

green

Pracuję w TMF i jestem zadowolona z lokalizacji biura, z atmosfery oraz doświadczenia które tu zdobywam. Wiem, że jest dużo zadowolonych osób które po protu tu nie zaglądają. pozdrawiam!

Polecam TMF osobom, którym zależy na doświadczeniu, zwłaszcza na początku ścieżki zawodowej. Można się bardzo dużo nauczyć, bo firma nikogo nie oszczędza. Dużym atutem jest również różnorodność zleconych zadań. Dla co bardziej wrażliwych może być to trochę stresujące, jednak osobiście uważam, że warto. Największym minusem w mojej ocenie jest tempo pracy i przede wszystkim absolutnie nieadekwatny stosunek ilości pracy do czasu i możliwości pracownika. Według mnie są to czynniki, które dyskwalifikują TMF jako pracodawcę na dłużej. Podsumowując, nie żałuję decyzji o przyjęciu pracy w firmie, jednak podkreślam, że człowiek nie jest w życiu wyłącznie pracownikiem i nie samą pracą żyje. Z przykrością stwierdzam, że w tym TMF i ja zdecydowanie się nie zgadzamy.

Byly pracownik
@anonymous

Dokladnie, można tam spędzić rok zdobyć trochę doświadczenia, ale na dłuże, za marne pieniądze i mega dużą ilość pracy, nie warto!!! I nie dać sobie managerowi wejśc na głowę, w płacach ciągle ktoś odchodzi, nowych pracownikow znaleźć nie mogą, a obowiązki bylych pracownikow są kolanem upychane po obecnych, bez dodatkowego wynagrodzenia, premii, za przyslowiowe dziękuję. "Agata/Ania/Beata, no weź jeszcze dwie małe spółki, proszę Cię"!.... ;)

K.K.

Bardzo słaba firma. Ludzie przepracowani i niezadowoleni. Zarząd to jest jedna wielka kpina.... Dość!!!!

MR
@K.K.

Zgadzam sie, Zarzad i menago nie zwracaja uwagi na to co sie dzieje w zespole. Podzila pracy jest chory... Niektorzy sa przeladowani praca, inni maja czas na odpoczynek w pracy. Mimo tego ze wszystko widac jak na dloni, to wszyscy udaja ze tego nie widza. Osby w tmf sa super, nigdzie nie ma takich, jednak jesli firma nic nie zrobi to beda masowe zwolnienia... Poki jeszcze czas moze w koncu ktos cos z tym zrobi !!!!

Zuzanna

@K.K. a co nie pasuje Ci w zarządzie firmy TMF Poland? @Nick to nie jest miejsce do porównywania zarobków do innych firm? Skupmy się na tym, że to wątek danej firmy i tylko o niej piszmy, by nie wprowadzić kogoś w błąd.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zuzanna

@Marisol masz rację zawsze kolejne spotkanie rekrutacyjne to kolejne doświadczenie. Ale czy jeżeli komuś się spodoba to sens kończyć na rekrutacji skoro można samemu sprawdzić jak się pracuje w firmie Marisol?

@Zuzanna

Można sprawdzić ;)

byly_pracownik

Wymagania horrendalneie wysokie a zarobki proponowane bardzo niskie. Pracownikowi księgowemu oferują (usunięte przez administratora) na rękę przy umowie o pracę, co w tym mieście jest niedopuszczalne. Ludzie zmęczeni pracą, bez ambicji z natłokiem pracy. Na rozmowie wstępnej kwalifikacyjnej zachęcano pracowania na nadgodziny dla dobra firmy

zaciekawiony
@byly_pracownik

No w końcu ktoś nabrał odwagi by napisać ile zarabia się, no to faktycznie bardzo niska płaca.Mam rozumieć że stanowisko Specjalisty ds.księgowości ?

???
@zaciekawiony

Specjalista za 2tys? Gdzie takich mozna znaleźć? Wolne żarty...

Ola
@byly_pracownik

coś mi się wydaje że to ściema żeby tyle specjalista zarabiał.Pewno nie chcą pracownicy żeby ktoś nowy przyszedł eh

ON

pewno to Magda D. napisała,ona ciągle coś ściemnia:(

Michalina
@byly_pracownik

chyba ktoś pomylił się, jaka stawka?? "2050"na rękę?Nie wierzę!

@Michalina

Specjalista w PwC sdc zarabia dokładnie tyle samo...senior kilka stówek więcej więc wynagrodzenie porównywalne...

Z tego co piszecie to atmosfera w TMF jest świetna i każdy ją tu zachwala tylko pracy dużo. to chyba jak wszędzie... zaaplikuje bo na atmosferze mi akurat zależy.

Girl_X

TMF to firma porażka. Nie da się tam normalnie pracować. Tak się idzie na ilość, a nie na jakość. Pracownicy przeciążeni, niezadowoloni, każdy wypowiada się negatywnie, ale "Zarząd" tego nie widzi, albo nie chce widzieć. Zarządzający muszą to w końcu zrozumieć, że szary pracownik, nie pójdzie do nich i nie będzie się żalił i błagał na kolanach o lepsze warunki....

@Girl_X

Nic dodać nic ująć. Dodajmy jeszcze bardzo złe warunki w biurze warszawskim, ludzie stloczeni do granic możliwości, kolejki do kuchni i damskiej toalety. Niestety taka polityka firmy, jak najwięcej i jak najtaniej, byle jak...

niepewna
@Girl_X

Masz na myśli biuro w Warszawie?? Czy w każdym dziale jest tak słabo?? Wysłałam do nich CV i zastanawiam się co jeśli zadzwonią...

@niepewna

Tak, biuro w Warszawie, jest tragicznie, tłum, hałas, kiepska wentylacja. Na rozmowę zawsze możesz przyjść i potraktować to jako kolejne doświadczenie, trening przed innymi spotkaniami. Ale pracy w tmf nie mogę polecić.

Zuzanna

@Mnie się udało... czyli nie jest łatwo dostać się do pracy w firmie TMF Poland? Trzeba się porządnie przygotować do tej rozmowy. Czy skoro jesteś już po tym okresie to może powiesz co dokładnie może czekać kandydatów, jakie zadania? Czy możesz dać jakieś konkretne porady użytkownikom?

Anonimek

Bardzo kiepski "pracodawca"!!! W Katowicach przez ww. firmę periodycznie, (przynajmniej raz na tydzień) ukazują się oferty pracy typu: Specjalista ds. Płac i Rozliczeń ZUS. Specjalista ds. kadr i płac itp. Ludzie zatrudniają się i widząc w jakie (usunięte przez administratora) wdepnęli, szybko odchodzą. Rotacja, rotacja, rotacja. Pracodawco nie wiem czy wiesz, ale coraz więcej pracowników jest świadomych i czyta opinie na temat pracodawcy. Gratuluję tak trzymaj !!!

jk
@Anonimek

Opinie czyta również konkurencja i (potencjalni) klienci.

Wakacjejuż

Jak widać niektórzy są bardzo zabawni czyli dobrze im w TMF-ie skoro żartują. Ale poważnie, to słyszałem sporo dobrego o firmie, wiadomo że mogą być różne sytuacje mało przyjemne ale tak bywa i nic nie poradzimy. ważne, że firma się rozwija i oby tak dalej.

ON
@Wakacjejuż

To dlaczego ludzie jednak uciekają z tej firmy i wolą nie pracować tylko szukać czegoś lepszego,skoro firma przecież się rozwija?

@ON

Ale skąd ty masz informacje ze uciekają co? Pieprzysz trzy po trzy!!! To ze stale rekrutujemy nie znaczy ze ludzie uciekają! Tylko ze się rozwijamy! W Katowicach w planach jest zwiększenie liczby zatrudnienia o 100%!! Przy organizacji rzędu 400-500 osób zawsze się znajdzie kilka osób które zmieniają prace! A rotacja w TMF jest najniższa od paru ładnych lat!

Nicki

Akurat w Katowicach w zespole kadrowo-płacowym to są same nieogarnięte dziewczyny przyjęte na szybko z ulicy. Poziom wiedzy zerowy nie mówiąc o chęciach i samodzielności. Nawet manago miał już dość, więc nie dziwię się że chcą zwiększyć o 100 procent zatrudnienie. Może w końcu przyjmą kogoś kompetentnego bo te dzieci które tam są to błądza jak we mgle ;-) I panu/pani rekruter nie uchodzi wyrażać się w ten sposób. Słoma z butów wystaje...

Ona
@Nicki

Jakby sie jeszcze dalo zatrudnic przy 6% bezrobociu ogarnietych ludzi!!! :(

@Ona

Biorą jak leci, bez doświadczenia, bez językow obcych, kazdego kto tylko chce przyjsc. Są mega zdesperowani. A to wszystko wina wrogich wpisow na gowork... ;)

QQ
@Evve

Biorą po prostu tańszych. Smutna prawda.

BEZ PRZESADY
@ON

Może dlatego że nie da się dogodzić wszystkim...firma jednak funkcjonuje i chyba się rozwija więc najwyraźniej nie jest tam aż tak źle skoro dają radą i jednak jacyś ludzie tam się zatrudniają i pracują.

ciekawy
@Evve

Głupoty piszesz...jakby brali jak leci to ich ogłoszenia by tyle czasu nie wisiały i nie rekrutowali by tyle.

@ciekawy

Wiszą i rekrutują dlatego, że nikt nie chce przyjsc do pracy. Jak się pojawia kandydat to jest wręcz łapanka. I chyba sami desperaci przychodzą...

ciekawy
@Evve

No dziwne żeby nie łapali kiedy pojawia się fajny kandydat - ludzie tam nie są głupi i wiedzą, że na warszawskim rynku jak fajny to długo bez pracy nie będzie...

@ciekawy

skoro tak sądzisz, to pewnie, wolno Ci, nie mam z tym żadnego problemu. Wiem swoje;) Życzę milego dnia.

Eliza

Chciałabym,aby przeczytała te informacje osoba z kierownictwa. Proszę pochylić się nad działem płac,a szczególnie nad kierowniczką. Osoba nie powinna dłużej pracowac w tej firmie. Zły,wredny charakter,zraża pracowników do firmy. Zniechęca do pracy. Odchodzimy jeden za drugim. Czy to nie daje dyrekcji nic do myślenia? Pisze to pracownik tmf nie goworku. Pani od rekrutacji zrzuca winę złych,niekorzystnych wpisów na temat tmf na gowork. To absurd!!! Kiedy otworzycie szeroko oczy?

Andzia
@Eliza

Ciekawe czy myślimy o tej samej osobie? (usunięte przez administratora);)

bursunia

DRAMAT!!!!!!!! Zarząd nic nie robi tylko liczy swoje premie :(

WIEM LEPIEJ
@bursunia

totalne głupoty piszesz!

zadowolona
@Eliza

Dla informacji koleżanki Elizy i innych zainteresowanych - zarząd wreszcie zrobił coś żeby pomóc pracownikom i w płacach jest nowy manager :) To chyba pokazuje że firma jednak interesuje się pracownikami i potrafi coś w ich kierunku zrobić! Super.

Sonia

Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam. miałam możliwość pracować w tej firmie i atmosfera pracy tam panująca pozostawia wiele do życzenia. To firma, która dziwnym trafem przez cały rok rekrutuje specjalistów ds. Kadr i płac co jakiś czas zmieniając nazwę stanowiska. Bardzo duża rotacja pracowników...

Xxx
@Sonia

Totalna bzdura! Atmosfera w pracy to najwieksza zaleta w pracy w tmf. W czesci teamow jest super, ludzie sa swietni, pracownicy tmf to najwieksza wartosc tej firmy!!

Sado
@Xxx

Nie zapomnij dodac ze jedyna wartosc. Reszta to dno.

ZADOWOLONY
@Sonia

A może rekrutują do kadr i płac dlatego że jest to największy dział firmy i łącznie pracuje tam ze 100 osób a może i więcej, nie pomyślałaś?? Chyba nic dziwnego że rekrutują bo normalne że co jakiś czas ktoś zmienia pracę albo firma zyskuje nowego Klienta - normalna kolej rzeczy uważam.

Mnie się udało...

TMF wcale nie "bierze jak leci". Jeżeli ktoś nie brał udziału w procesie rekrutacyjnym to pewnie nie wie, że wcale nie jest łatwo się tam dostać. Rozmowy, testy i znów rozmowy - sprawdzają cię szczegółowo i mają konkretne wymagania...trzeba mieć niezłą wiedzę i doświadczenie żeby pracować tam jako Specjalista. Co do innych stanowisk to nie wiem ale w Warszawie raczej przykładają się do tego żeby wybrać najlepszych...

Zuzanna

@Evve a czemu firma TMF Poland Sp. z o.o. "bierze jak leci" pracowników? Co mają do tego wpisy na forum gowork.pl? Chodzi o ich negatywną ilość? Jeżeli są prawdziwe to nie znikną z forum, ale jeżeli nie są prawdziwe to można je zgłosić pod tym adresem: admin@gowork.pl do usunięcia.

AnoNimka

Widać jak na dłoni, że osoby z Zarządu się tu udzielają po przeczytaniu tych wpisów. Niestety prawda w oczy kole. Zamiast pisać jak to jest dobrze w TMF ("międzynarowej organizacji balala" - czytaj KORPO), to weźcie się do roboty i dajcie żyć pracownikom. Z pozdrowieniami, (NIE) zadowolony pracownik

Zuzanna

@Sado czyli podoba Ci się atmosfera między pracownikami firmy TMF Poland? A dlaczego reszta to dla Ciebie dno? Co to oznacza dla Ciebie? Co Ci się nie podoba? @xyz możesz powiedzieć czemu żart?

Magdalena D.

Pewien informatyk powiedział że te złe komentarze to piszą ludzie z konkurencji.

Sweety Kate

Ból, łzy, cierpienie.. Nie polecam!

AB

UCMS: Kochani, napiszcie proszę jak Wam się pracuje po przejęciu przez TMF? Kto został ze starej ekipy z Jerozolimskich? Jesteście zadowoleni?Mam nadzieję, że, się Wam dobrze wiedzie i macie równie świetną atmosferę jak jeszcze w PayrollCenter :)). Serdecznie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.