Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

PR

Witajcie Chciałabym włączyć się w powyższą dyskusję i odpisać Wam na kilka kwestii o które pytacie w swoich komentarzach. Pracuję w TMF i mam styczność z zewnętrzną i wewnętrzną stroną firmy. Na początek kilka ważnych faktów, które powiedzą Wam więcej o naszej firmie: W naszym biurze w Warszawie pracuje blisko 400 osób, w Katowicach ponad 100. TMF globalnie zatrudnia ponad 7 tyś osób co oznacza, że nie jesteśmy małym prywatnym biurem rachunkowym lecz ogólnoświatową korporacją. Pod koniec 2016 roku połączyliśmy się z UCMS, a później Extor co sprawiło, że firma trochę się zmieniła, pojawiło się dużo nowych twarzy i dla wszystkich było to coś nowego. Nie każdy z początku był optymysticznie nastawiony ale i tak większa część została. Szybko okazało się, że pochodzimy z podobnych organizacji. Ciągle się rozwijamy - obecnie zwiększamy naszą powierzchnię biurową w Warszawie o nowe piętro w Metropolitan a w Katowicach przenosimy się do budynku Silesia. Zarząd wie o naszych ograniczeniach lokalowych stąd konkretne decyzje. Jeśli chodzi o pracę, to w większej mierze obsługujemy duże międzynarodowe firmy, chcemy robić to dobrze i zatrudniamy wyłącznie osoby, które stawiają na jakość stąd pracy jest czasem dużo. Ważna jest dla nas Wasza opinia i warto nie chować w sobie wątpliwości. W każdym z naszych biur jest wewnętrzny dział HR, któremu można zgłosić różne sprawy i porozmawiać. Oczywiście, nie ze wszystkim są w stanie pomóc od razu ale na pewno zadziałają. Zależy nam na zadowoleniu każdego z osobna, ponieważ to pracownicy tworzą tą organizację. Mamy wrażenie, że średnio 6-letni staż pracy który zawsze był w naszej firmie dość sporo mówi o miłej atmosferze i zadowoleniu pracowników. Liczę, że pomogłam i zapraszamy do nas.

AB
@PR

piszemy: "tę organizację", nie "tą organizację".

Zuzanna

@ Nowy czyli firma TMF Poland Sp. z o.o. przede wszystkim stawia na rekrutację wewnętrzną i rozwój swoich pracowników. Dobrze to słyszeć. A możesz powiedzieć co podlega takiej ocenie pracownika? Jaką trzeba mieć ocenę, żeby móc zmienić stanowisko?

@Zuzanna

Dobry żart...

ON

he he ale nie 25 lat w 1 firmie to jest staż pracy:)

@ Nowy

Najlepszym przykładem rozwoju w firmie są osoby które ze stanowiska administracyjnego np recepcji przeszły wszystkie poziomy stanowisk w ksiegowosci i obecnie są starszymi księgowymi lub managerami w księgowości. Dwa razy w roku firma realizuje oceny pracownicze i jest to moment gdy managerowie przekazują do dzialu kadr rekomendacje zmiany stanowisk i wynagrodzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy młody pracownik może liczyć na szkolenia i rozwój osobisty? Dla mnie to jest zdecydowanie ważniejsze od innych elementów jak choćby opieka medyczna

Ulofik

Co nowego słychać w TMF? Pracowałem w firmie i miło wspominam ten czas. Jaka aktualnie jest w firmie atmosfera?

@Ulofik

poczytaj forum, to się dowiesz ;)

Wacław

Trudno uzyskać dobrą poradę na forum. Ludzie bardzo często wylewają swoje pretensje wobec firmy a tak naprawdę to sami są sobie winni. Nie chce się dobrze pracować a jak muszą odejść to pretensje. Pracuję już na tyle długo , że wiem jak to jest wewnątrz firmy.

Zuzanna

@asik czy jednak spróbujesz? Będziesz chciała zobaczyć na własnej skórze jak jest w TMF Poland? Jak się zdecydujesz to potem opisz swoje wrażenia z rekrutacji jak i pracy w tej firmie. Powiedz też czy sprawdziły się opinie zawarte na forum.

asik

Moi drodzy Państwo, dzisiaj odezwała się do mnie paniRutkowska w sprawie pracy na stanowisko spec. Ds. Kadr i płac. Czytam i nie wiem co dalej robić. Pracuje w podobnej firmie. Nie chceę z dna wejść w gorsze. Pozdrawiam

Magda D.
@asik

nie warto próbować. sama przekonałam się na własnej skórze

@asik

Zgadzam się z Magdą D, nie warto. Ja też mówię z wlasnego doswaidczenia.

@Aniaa

Dlaczego nie warto? Jakie są możliwości awansu w firmie?

@xyz

To co już ludzie pisali, czyli słabe wynagrodzenie nieadekwatne do ilości obowiązków, kiepskie warunki w biurze, a kierownictwo nic sobie nie robi z problemów pracowników

@Aniaa

Dzięki. A są jakieś możliwości awansu?

@xyz

Uczciwie powiem, że są możliwości awansu, znam kilka przypadkow w firmie.

Zuzanna

@Jetrekowski skoro nie ma żadnych ofert pracy w internecie to zawsze warto odezwać się bezpośrednio do pracodawcy i spytać czy nie szykuje się może jakas rekrutacja. Gdyby jej nie było to i tak masz przewagę, bo firma TMF Poland zachowa Twoje CV w bazie. @Stały pracownik jesteś zadowolony z pracy ze względu na rozwój i atmosferę, tak? A czy coś jeszcze satysfakcjonuje Cię w firmie? Proszę wszystkich pozostałych o pozostawianie na forum merytorycznych wypowiedzi, bo tylko takie są w stanie pomóc odwiedzającym wątek użytkownikom.

zdezorientowana

Są nowe oferty pracy -sama aplikowałam - hm....nie wiem, czy dobrze zrobiłam-Czy naprawdę jest tak źle?

haha

wydaję mi się że znikło sporo negatywnych wpisów...

Wolny

Jeszcze się nie znalazła taka firma żebt wszystkim się podobała.

Stały pracownik

Bardzo dobra firma i niesamowita atmosfera. Mozna się dużo nauczyć i rozwinąc skrzydła w wybranej dziedzinie. polecam.

ona
@Stały pracownik

buhahahahahahaha ale uśmiałam się...

Dżoana

Chyba fora pomyliłeś ;)

Anonim 2
@Stały pracownik

Zenada przechodząca w totalną bzdurę!!!

Jetrekowski

Czy TMF Poland nie ma w tym momencie żadnych ofert? Trochę mnie martwią niektóre wpisy na tym wątku?

Entliczek

Oj oj oj... słabiutko. Co tu dużo pisać, TMF dostaje ode mnie dwóje z minusem.

Zuzanna

@Walec a może warto managerom zgłosić te problemy? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i może nie widzą tych problemów. Jak zdecydujecie się na rozmowę z nimi o sytuacji w firmie TMF Poland to dajcie znać jak poszło i czy coś się zmieniło. Dla nowych osób to ważne.

Walec

Ocenę pracy managerów zostawmy właściwym organom w firmie. Oni nie będą pracować fizycznie tylko głową a tego nie widać. Ważne żeby zwrócili uwagę na zaistniałe problemy w firmie i coś zrobili w temacie.

Xxx

Kierownictwo i menagerowie martwia sie o siebie a nie o innych... Poza tym oni chyba sie nie przepracowuja

Janusz

Może TMF nie jest ideałem ale mam nadzieję, że uwagi z forum dotrą do władz firmy.

Asia
@Janusz

Nawet jeśli dotrą, to kierownictwo i tak nic z tym nie zrobi. Oni żyją w innym świecie i chyba wolą nie widzieć problemów szeregowych pracownikow.

Asia
@Janusz

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.