Opinie o Vercard Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vercard Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vercard Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vercard Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Robert Nowy wpis

@troś skoro dobrze traktuje to może dasz jakieś przykłady ? Jakieś dodatki zapewnia ?

troś Nowy wpis

dokładnie, korzyści muszą płynąć i w jedną i w drugą stronę, co nie zmienia faktu, że pracodawca bardzo dobrze traktuje swoich podopiecznych i pracowników i uważam, że warto pracować w Vecardzie ;) pozdrawiam

jasiek Nowy wpis

wydaje mi się, że oferty pracy nie są az tak wygórowane, że normalny człowiek bez super wykształcenia nie mógłby do nich aplikować. Z tego co się orientuje to jest u nich w firmie możliwośc awansu bezpośredniefo, ale wydalje mi się, że na to, ta jak na wszystko trezba po prostu zapracować solidnie i to wszystko.

edko Nowy wpis

a jakiego oni mają maila?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vercard Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
maciek

może warto napisac od nich po prostu maila, zadzownić, albo przez strone ich jakoś próbować? nie wchodziłem na nią osobiście, ale wiem na przykład, ze niektóre firmy mają u siebie jakieś formularze aplikacyjne, gdzie możesz wysłać swoje CV na przykład, coś napisać o sobie, doświadczeniu.. moze tak się uda.

MirekJ.

Ten człowiek to bezczelny naciągacz. Wrażenie robi faktycznie bardzo dobre. A w gruncie rzeczy to [usunięte przez moderatora]. Na ciągłe prośby i groźby odpowiada "może Pan sobie naliczać odsetki ustawowe" , a potem straszy prawnikiem. Ten prawnik to jego konkubina. Rozmawiałem z nią, to wstyd jej było trochę za niego i prosiła, żeby z nią nie łączyć jego działalności.

chris

Mialem z ta firma do czynienia i mowie, z daleka od nich! To naciagacze! Uwazajcie! Probowali na rynku niemieckim, ale musieli uciekac do Plski. [usunięte przez moderatora]

Freju

To dokładnie ten sam facet. Ja także dałem się oszukać. Jak dziecko, aż wstyd za naiwność.

gość

Tak Pan A[usunięte przez moderatora]... do dziś nie otrzymałem pieniędzy za swoją pracę...

ktoś

[usunięte przez moderatora] Ta firma nigdy nie będzie miała pozytywnej opinii. Chyba że po pierwszym, przypadkowym, spotkaniu. A[usunięte przez moderatora] pogada, naobiecuje, niby jest w firmie, niby go nie ma. Wystrzegać się firmy jak ognia. Jedno wielkie matactwo. Jakoś nie ma śladu w internecie o sukcesach firmy. Tylko same "be".

ANONIM

Ten gość to rzeczywiście niezły bajerant. Najpierw obiecuje gruszki na wierzbie, a potem straszy i się odgraża. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą.

co to znaczy naciągacze? Zaproponowali ci pracę i co?

Oszukany

Ta firma to naciągacze, obiecują gruszki na wierzbie a następnie zmieniają miejsce urzędowania. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Vercard Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Vercard Polska Sp. z o.o.

Vercard Polska Sp. z o.o.