Vercard sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Vercard sp.z o.o.

Oszukany 2011-05-27 09:19:09
Ta firma to naciągacze, obiecują gruszki na wierzbie a następnie zmieniają miejsce urzędowania.
[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-06-28 08:17:26
co to znaczy naciągacze? Zaproponowali ci pracę i co?
ANONIM 2011-07-12 17:28:15
Ten gość to rzeczywiście niezły bajerant. Najpierw obiecuje gruszki na wierzbie, a potem straszy i się odgraża. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą.
ktoś 2011-07-14 09:43:41
[usunięte przez moderatora] Ta firma nigdy nie będzie miała pozytywnej opinii. Chyba że po pierwszym, przypadkowym, spotkaniu. A[usunięte przez moderatora] pogada, naobiecuje, niby jest w firmie, niby go nie ma.
Wystrzegać się firmy jak ognia. Jedno wielkie matactwo.
Jakoś nie ma śladu w internecie o sukcesach firmy. Tylko same "be".
gość 2011-10-21 12:11:20
Tak Pan A[usunięte przez moderatora]... do dziś nie otrzymałem pieniędzy za swoją pracę...
Freju 2011-12-22 21:05:49
To dokładnie ten sam facet. Ja także dałem się oszukać. Jak dziecko, aż wstyd za naiwność.
chris 2012-04-23 02:18:39
Mialem z ta firma do czynienia i mowie, z daleka od nich! To naciagacze! Uwazajcie! Probowali na rynku niemieckim, ale musieli uciekac do Plski. [usunięte przez moderatora]
MirekJ. 2013-01-14 08:50:17
Ten człowiek to bezczelny naciągacz. Wrażenie robi faktycznie bardzo dobre. A w gruncie rzeczy to [usunięte przez moderatora]. Na ciągłe prośby i groźby odpowiada "może Pan sobie naliczać odsetki ustawowe" , a potem straszy prawnikiem. Ten prawnik to jego konkubina. Rozmawiałem z nią, to wstyd jej było trochę za niego i prosiła, żeby z nią nie łączyć jego działalności.
maciek 2014-12-29 12:20:37
może warto napisac od nich po prostu maila, zadzownić, albo przez strone ich jakoś próbować? nie wchodziłem na nią osobiście, ale wiem na przykład, ze niektóre firmy mają u siebie jakieś formularze aplikacyjne, gdzie możesz wysłać swoje CV na przykład, coś napisać o sobie, doświadczeniu.. moze tak się uda.
edko 2015-01-30 09:23:00
a jakiego oni mają maila?
jasiek 2015-03-18 15:53:58
wydaje mi się, że oferty pracy nie są az tak wygórowane, że normalny człowiek bez super wykształcenia nie mógłby do nich aplikować. Z tego co się orientuje to jest u nich w firmie możliwośc awansu bezpośredniefo, ale wydalje mi się, że na to, ta jak na wszystko trezba po prostu zapracować solidnie i to wszystko.
troś 2016-05-15 16:21:48
dokładnie, korzyści muszą płynąć i w jedną i w drugą stronę, co nie zmienia faktu, że pracodawca bardzo dobrze traktuje swoich podopiecznych i pracowników i uważam, że warto pracować w Vecardzie ;) pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Vercard sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vercard sp.z o.o.