Rotatech Polska Sp. z o.o.

Opinie o Rotatech Polska Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rotatech Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zarobki Nowy wpis

Jaki są zarobki w tej chwili na stanowisku konfekcjonerza, drukarza w tej firmie? Na co można liczyć? Dziękuję

Czy Rotatech Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jaka atmosfera jest między działami w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Euro paleta Nowy wpis

Między produkcja a biurem spoko

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rotatech Polska Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier, pakowacz, operator wózka widłowego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Leszek

Zapomnij wyjazd to zaraz możesz mieć przed brame

Ona

Jakie są godziny pracy?

@Ona

Elastyczne :)

One
@Leszek

Nie wątpię;) Ale 1 zmianowa, 2 czy 3 ?

Halina
@Leszek

Ale co to dokładnie znaczy, że godziny pracy są elastyczne w Rotatechu? Można podawać swoją dyspozycyjność? Czy zmiany w grafiku pracy są możliwe?

@Halina

Tak .oczywiście że tak

Loyalny

Witam. Złożyłem aplikację do Rotatechu na stanowisko kierownika produkcji, jakiś czas temu. Następnego dnia zadzwoniła do mnie nie zbyt miła Pani, która nie chętnie odpowiadała na moje pytania, typu: Jak dużym obszarem produkcji musiał bym zarządzać ? Jakie są powody pojawienia się wakatu na to stanowisko? Jakie cele wyznacza firma na najbliższe lata? Wyszedłem z inicjatywą przyjazdu do siedziby firmy aby poznać specyfikę, niestety większego entuzjazmu nie uświadczyłem. Z góry określiła, że jeżeli chcę dużo zarabiać nie mamy o czym rozmawiać . Najbardziej interesowała ją stawka jaką zaproponuję.... nie moje doświadczenie, staż pracy czy też powody mojej aplikacji na to stanowisko. Gdy wyraziłem opinię w kwestii moich oczekiwań, natychmiast rozłączyła się bez do widzenia...Ogólnie zrobiła na mnie bardzo słabe wrażenie. Brak profesjonalizmu i raczej kultury. Jeżeli chcesz zarabiać Ok. 9000 brutto jako kierownik produkcji w tej firmie nie możesz na to liczyć.... A to i tak nie zbyt wiele zważywszy na odpowiedzialność jaka się z tym wiąże .

@Loyalny

9 koła to ty zobaczysz jak świnia niebo w tej firmie

Klient
@Loyalny

Kobieta z ktora rozmawiales nie ma za grosz kultury. Rzucanie sluchawka w polowie zdania to standart u tej Pani. Az sie nie chce z nia rozmawiac...

@Leszek

Czyli zarobki nie są zbyt wysokie. Na początek tyle nie płacą, a potem można się dorobić wyższej pensji, czy całkiem nie ma szans? Możesz coś więcej powiedzieć, bo na razie te twoje uwagi są niezbyt optymistyczne.

Jaka jest kultura pracy w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Leszek

Wysoka tak samo jak zarobki.

Wiktoria

Ile w Rotatech zarobi Operator Maszyn do Produkcji Etykiet, więcej jak pensja minimalna czy niekoniecznie? W sieci nie ma informacji na temat wysokości wynagrodzenia u tego pracodawcy, więc postanowiłam, że zapytam tutaj i bardzo proszę o odpowiedzi osoby, które znają warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy.

Suchoń
@Wiktoria

15 brutto za godzine , ukrainu 9 brutto

Halina
@Suchoń

Czy taka stawka jest na starcie zatrudnienia w Rotatechu? Czy po czasie zdarzają się podwyżki wynagrodzenia? Jeśli tak, to o ile i co ma znaczenie przy ich przyznawaniu? Staż pracy czy spełnienie jakichś określonych wymogów?

Tr
@Suchoń

15 brutto? Ukrainu może 15

Dominika

Czy w Rotatech panuje duża rotacja pracowników?Czy istnieje tu realna możliwość awansu?

@Dominika

Raczej to ludzie nie wytrzymują, albo ja ich dojeżdżam w szatni

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

szybki

DarekMarek

Wszyscy z debilnymi komentarzami powinni się rozpędzić i w łeb je..... Pewnie nawet nie pracowali nigdy i mamusia utrzymuje. Jest kilka osób które pracują tam z 10lat i zarabiają 3800 do 4 tyś i więcej więc skaczcie z tymi idiotycznymi komentarzami dla własnego dobra

@DarekMarek

A was od 40 lat kto utrzymuje?

Bolojank

A was mamusia utrzymuje?

50hryvien

SUPER PRACU

Jaszczur

W bykowie biorą na rogi

Dawid

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Rafałek

Ktoś narzygoł niewiem kto

Kamila

w jakich godzinach się tam pracuje?

Patrycja

@Rojo w takim razie bardzo chętnie przeczytamy Twoją opinię o pracy w Rotatech Polska. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę? Czy firma oferuje rozwój i jest możliwość awansu lub udziału w szkoleniach? Poza podstawowym wynagrodzeniem oferowane są jakieś bonusy typu karta sportowa bądź ubezpieczenie medyczne? Warto wysłać swoje dokumenty aplikacyjne? Informacje z pierwszej ręki od wieloletniego pracownika, będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Rojo

Pracuje tu bardzo długo w obecnych czasach połowa z was pewnie tyle nie ptzepracowala w jednej firmie nikt nie był wszyscy narzekają a jak byście wiedzieli ile zarabiam to by wam głupio bylo

Patrycja

@Radek czy rozmowa już się odbyła? Bardzo proszę, abyś mimo tego, że inni użytkownicy nie pisali, opowiedział nam o jej przebiegu i o swoich wrażeniach. Jeśli podejmiesz zatrudnienie w Rotatech Polska to również chętnie zapoznamy się z Twoją opinią. Dla wielu osób merytoryczne komentarze są na wagę złota przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zatrudnienia.

Radek

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na wskazówki przed rozmową.

Zostaw merytoryczną opinię o Rotatech Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rotatech Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rotatech Polska Sp. z o.o.?

Rotatech Polska Sp. z o.o.