Rotatech Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Rotatech Polska Sp. z o.o.

KOZIK85 2013-06-05 13:38:32
Ja, pracowalem w tej firmie i nie moge zlego slowa powiedziec o pracodawcy. Firma rodzinna, mila atmosfera pracy. Pracowalem tam jako student i odszedlem poniewaz po skonczeniu studiow znalazlem nowa prace w swojej branzy. Pracuje sie 5 dni w tygodniu, soboty najczesciej wolne,a jesli sobota jest pracujaca to jest dodatkowo platna. Nie ma mowy o jakims wyzysku i pracy 7 dni w tygodniu. Kto takie bzdury pisze, to z pewnoscia sie msci za cos. Idz do pracy na okres probny to sie sam przekonasz, ze nie jest zle. Jak cie sie nie spodoba, to zawsze mozesz odejsc.
KOZIK 85 2013-06-05 14:46:27
Pracowalo sie zawsze tylko od poniedzialku do piatku, sobota byla tylko pracujaca przy duzej liczbie zlecen, zawsze ekstra platna i dobrowolna, tzn. przychodzil ten kto chcial sobie dorobic. Idz na okres probny, sam zobaczysz jak jest.
KOZIK 85 2013-06-05 16:58:28
Stawka zalezna byla od umiejetnosci i szybkosci w ustawianiu maszyn. Nie zwalniali za to jak sie nie przyszlo w sobote do pracy.
wieteska 2014-03-15 14:34:43
może wszystko jest w normie, nie ma na co narzekać, albo po prostu dostali zakaz wypowiadania się o firmie ;)
fajans 2014-04-01 17:03:21
nie no takie sytuacje to chyba obecnie nie występują. Kto po za tym sprawdzi pracowników. Za dużo zachodu
bolo 2014-04-05 13:17:00
Przecież forum jest anonimowe, to nie rozumiem dlaczego nikt z drukarni rotatech nie napisze nawet krótkiego komentarza, że poleca lub nie.
Sams 2014-04-09 20:55:28
Anonimowe? Przecież każdemu użytkownikowi przypisane jest IP. Chociaż obiektywna krytyka czy opinia jest jak najbardziej adekwatna. Też jestem ciekaw tego co słychać w rotatechu..
sudy 2014-04-10 00:03:36
może po prostu pracownicy z Rotatechu nie trafili jeszcze na to forum, w końcu nie jest ich tam zbyt wielu
lenny 2014-05-02 02:34:51
mam w takim razie do tych którzy jednak pracują w rotatechu i może tu jeszcze trafią: chcę porównać zarobki w drukarniach, jak to wygląda u Was w tej kwestii?
michal 2014-05-07 12:23:14
Kiedys pracowalem tam, placili wtedy niezle i zawsze na czas. Teraz nie wiem jak jest, slyszalem tylko, ze sie teraz do jakiejś nowo wybudowanej siedziby przeprowadzili...
ok 2014-09-22 12:49:41
jest dobrze nowa hala pracy jest bardzo dużo można sobie dorobić na nad godzinach atmosfera ok ja pracuje już kilka lat nie narzekam
Bałwanek 2014-11-29 15:06:28
Będę wdzięczny komuś, kto powie mi czego można się spodziewać po firmie. W jaki sposób najlepiej się do nich dostać i jakiej kasy się spodziewać. Jestem po poligrafii i pewne umiejętności posiadam. Chciałbym być doceniony również w kwestii finansowej. Czy pracując z nimi można na to liczyć? Dzięki za info.
edek 2015-11-06 10:49:27
Witam odwiedzających forum. Czy ktoś wie ile jest zmian w firmie? Konkretnie o 4 brygady mi chodzi :)
edek 2015-11-06 10:49:31
kandydat 2016-06-09 21:43:38
Witam,
Słyszałem od kolegi o podwyżkach w Rotatechu ? ktoś może to potwierdzić ?
Ponawiam pytanie o terminowość wypłat, pracuje w podobnej firmie i mam już dosyć proszenia się co miesiąc o pieniądze...
Dajcie szybko znać bo się zastanawiam nad przejściem.
John 2016-11-21 20:37:13
Są 3 zmiany w tygodniu + sobota kto chce
Zostaw swoją opinię o Rotatech Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotatech Polska Sp. z o.o.