Opinie o HH Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HH Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HH Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć, ta strona www z zakładki z kontaktem nie działa a chciałem poczytać o tej firmie coś więcej z naciskiem na coś aktualnego, bo jak widać tu niczego takiego nie ma. nie mam też pewności czy firm nie mylę, bo ktoś pisał o zmianach w nazwie i tym podobnych. może więc ktoś opowiedzieć najpierw o aktualnej sytuacji firmy?

Rzata

Ciekawe ile ten stary alkoholik zapłacił, żeby na tym portalu nie wyświetlała się nazwa firmy... Otóż chodzi o miejsce HOTEL HARENDA, GRUPA HARENDA GRZEGORZ SMOLEŃ EMPIRIA LUDWIKOWICE KŁODZKIE. Zdecydowana większość pracowników jest zatrudniona na czarno, bez papierów. Właściciel robi słodkie oczka do wszystkich, jednak jest to wszystko bardzo przemyślane. Hotel tonie w długach, wierzyciele ciągle wydzwaniają, a w środku na papierze ciągle zmieniają się właściciele. Doliczają dodatkowe opłaty dla gości za co tylko możliwe, a za zwierzęta liczą sobie kwoty z kosmosu. Hotel częściowo nieogrzewany (ze sknerstwa, bo przecież na zewnątrz jeszcze ciepło, to niech się ludzie ubiorą). Właściciel często bywa pod wpływem alkoholu na terenie ośrodka i rzuca dwuznaczne opinie do gości i pracowników.

Samosia
@Rzata

Mogę spytać skąd wiesz aż tyle na temat kondycji i statusu finansowego obiektu? Czy na prawdę jest tak źle i właściciel nie ogarnia?

@Samosia

Bliska mi osoba długo pracowała w tym hotelu, więc wiem kilka rzeczy. Mam nadzieję, że trochę się pozmieniało i teraz ludzie traktowani jak ludzie, a nie jak (usunięte przez administratora)

Barbara
@Rzata

Może to milczenie na forum pozwala dać na to sporą nadzieję? Bo ludzie z reguły wypisują negatywne rzeczy a tu ja widać długo już cisza jest

@Barbara

Zmieniła się nazwa firmy na HH Warszawa i teraz ludziom ciężko wyszukać Harendę Harenda w Ludwikowicach. Myślę, że może być to powodem dla którego przestały pojawiać się nowe komentarze.

Janek Nowy wpis

Wszędzie, byle nie w Harendzie w Ludwikowicach Kłodzkich. Warunki "pracy" Przypominają raczej (usunięte przez administratora) Stawki nieadekwatne do zakresu obowiązków, nie płacone na czas. Właściciel jest dłużny pieniądze dostawcom, pracownikom mimo iż prywatnie wraz z rodziną żyją ponad stan. Alkohol i traktowanie kobiet jak swoje kolejne ofiary na porządku dziennym. To tylko namiastka tego co się tam dzieje.

Jolanta Nowy wpis
@Janek

Ile wynoszą te stawki, skoro Twoim zdaniem nie są adekwatne? Ile czasu się przeważnie spóźniają? O jakich kwotach mowa w przypadku tych należności, które trzeba uregulować?

Janek Nowy wpis
@Jolanta

@Jolanta stawki zaczynają się od 13zł. Niejednokrotnie pracownicy dostawali wynagrodzenie z miesięcznym, dwumiesięcznym opóźnieniem. Są też tacy, z którymi nie rozliczono się po zakończeniu współpracy.

Xyz

A jak to teraz jest z pracownikami? Są pieniądze na czas czy jak to wyglada ? I co z umowami?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HH Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kamila

Wy tak serio z tymi umowami? Ze pracuje się na czarno?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie CRK Harenda?

Rzata

Nie ma żadnych premii w tym przybytku. Ale możesz pracować bez ograniczeń (nawet codziennie po 10h) i za to najprawdopodobniej zostanie Ci zapłacone (ale wcześniej dogadaj stawkę, bo umowy nie dostaniesz i wszystko na gębę)

Igor

Słyszał ktoś czy teraz są w firmie prowadzone rekrutacje i jakie wymagania trzeba spełniać?

Tomasz

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo w dużej mierzy zarobki zależą od naszej pracy. Pozostaje zmiana firmy ,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Tomasz

I tu się pan myli,skoro nie pasuje nasza praca to dziękuję i dowidzenia.A tu człowiek zapierdzielał to nagroda taka że na pieniądze czekam drugi miesiąc.Jestem chora poważnie a po pieniążki trzeba być osobiście,inne formy wypłaty nie wchodzą w grę.

Gosc

A gdzie tak w Ludwikowice klodzkie?

Gosc

A o której Harenda opinie w Ludwikowice klodzkie?

Nie polecam,jeśli pracować to tylko nie w Haredzie.Zero ale to zero szacunku dla pracownika a najbardziej pani menager.Traktują ludzi nie powiem jakSzef nie płaci na czas.

UK

Nie polecam , bylismy z mezem i brak slowa na takie traktowania ludzi

Niewidoczny

Nie polecam.Zero szacunku dla pracownika.Pokojowa jak i wszyscy na innych stanowiskach robi wszystko(dosłownie)stawka godzinowa 10zł,z tym że są ograniczane godziny żeby czasami nie zarobić średniej krajowej.

Nick Nick

Nie polecam te miejsce pracy szczególnie młodym dziewczynam. Zero szacunku do pracownika.

Henry

Skoro klienci firmy zadowoleni to pracownicy dobrze wykonują swoją pracę a to znaczy, że jest to dobry pracodawca!!

Aurelia

Pracowałam w Grupie Harenda- atmosfera pracownicza sprzyjająca pracy. Zakwaterowanie w pięknych ciepłych pokoikach z łazienkami. Obiady, z których korzystałam, bardzo smaczne. Polecam tą firmę na miejsce pracy. Dodatkowo usytuowana jest w bardzo malowniczym miejscu.

Aurelia

Pracowałam w Grupie Harenda, atmosfera pracownicza bardzo pozytywna, zakwaterowanie w bardzo pięknych pokojach, obiady , z których korzystałam, pyszne. Tam można zachwycać się też urokiem gór. Polecam tą firmę jako miejsce pracy.

Stella

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i na jakie stanowisko?

Zawiedziony

Czy kierownikiem hotelu nadal jest Grzegorz S?

Lala
@Zawiedziony

Tak a pytasz bo?

Krzycho

Mam nadzieję, że dobra praca jest główna przyczyna tej ciszy na wątku?

DTP

Jak. do pracy to tylko nie do CRK Harenda. Kierownik oszukuje kombinuje i kręci wszystkich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o HH Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HH Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Krakowskie Przedmieście 4
    00-333 Warszawa